Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

emjee
27. jan 2009

😀 tak mne povedali na poslednom uzv v 37+1 ze 3960g 😀

mamamima
27. jan 2009

waw no matko bude riadny kusok ak im to vyjde s predpovedou 😅

xena22
autor
27. jan 2009

Teeeeda inyy kusok..... to sme tu este nemali tusim 😉

krasulka
27. jan 2009

emjee coo?? To fakt? Akurat teraz hovorim mamine ze sa mi nejak nezda pred tyzdnom mi doki povedal ze mala vazi 2940 g..sa mi to vidi vela na taky tyzden nie? 😕 😕 😕 Lebo pozerala som teraz album na zaciatku co je teraz pridany a tam je babo v 36 narodene a vazila 2300g.

xena22
autor
27. jan 2009

No jedine cim vas mozem ukludnit je,ze tie vypocty aj tak nevychadzaju 😉 Krasul a co dobreho si davas?

emjee
27. jan 2009

fakt 😔 neviem ako ho vytlacim 😔 a hlavne netusim ako sme take slonica vobec vyrobili (ja 3100g, mm 2500g, za cele tehu som pribrala 10kg)

emjee
27. jan 2009

xena viem hovori sa plus minus 300g ale aj tak je to dost aj keby to hned bolo minus 300g 😅

krasulka
27. jan 2009

xena, dnes mam zakuskovy den a zopakla som si vyprazany syr s hranolkami 😀 😀 a clovece, po zahe ani stopy 😀

xena22
autor
27. jan 2009

Vravim kvalitnu stravu treba jest 😀 mnam vyprazany syr... spravim zajtra aj s karfiolom mnam.... dik za tip

xena22
autor
27. jan 2009

Emjee mne vzdy hovorili ze nad 4kg urcite a decka mali 3,7 a3,5 ale mozno uz maju kvalitnejsie pristroje na to....

krasulka
27. jan 2009

ja chcem zajtra robit zapekanu brokolicu s cestovinami a syrom, to je tiez dobrota. 🙂

xena22
autor
27. jan 2009

Teraz ma strasia malym babom.... tak sa aj bojim,ale kamoska rodila pred tromi tyzdnami a povedali jej 2,8kg a maly mal 3,2... no to je zhruba ta odchylka co sa toleruje este ,ale aj tak je to rozdiel,nie?

xena22
autor
27. jan 2009

No ale uz vas fakt opustim,dnes tu visim cely den,,,, sice odbieham,ale stale vas sledujem - no nerodi nikto - mozno zajtra bude nejake vzruso 😉

krasulka
27. jan 2009

ja tiez myslim ze nikdy to presne neodhadnu..dolezite je ze babo je priemerne velke a ine ma viac menej nezaujima..kebyze nepribera to by videli a na ostatne kaslat. 🙂

Inak moja mala je od vcera nejaka tichucka 😖 sa mi to nelubi ale nechcem stresovat. Dava o sebe vediet,ale len tak minimalne...iba vypuci ritku,alebo nozicku...ale vobec uz kopanceky nehrozia..Dufam ze je Okej.

mamamima
27. jan 2009

krasulka to nema aimee vela, akurat, to skor to babo bolo malicke co pises...moja mala mala 34 aj drobne 2,8 cca 😉 takze ste ouka 😉

mamamima
27. jan 2009

krasulka to aj moja, nema miesto uz chuda...hlavne ze sa hybe, neboj 😉

krasulka
27. jan 2009

mima veru mne hned odlahne ked sa pomrvi..ale je to riadna zmena ked nedavno etse take pecky mi davala do rebier.. fakt uz nech je na svete..tieto posledne dni sa clovek najviac boji aby sa nieco nezomlelo..aj ked sa snazim nemysliet na take ale niekedy..podvedomie je svina

caly8
27. jan 2009

ved hej ja viem, že lepšie byť tam pod kontrolou ale aj tak ja tu nemocnicu tak nemusííííííííííím 🙄 🙂 ešte do 6.2. v pohode lebo podľa 3D to môže byť tak...jooj ale aj dnešná noc bola hrôza..od 4h hore 😠 😠 😠 😠
fuuuuuuuha vyprážaný syyyyr mňam krasul asi to zajtra na obed zvrtnem 😝
mojja malá sa už hodinu zapiera nôžkou do praveeeho rebra a ručkami ma šteklí dolu...

baby aku polohu bába máte napísanú v knižke ja som 39+7tt a napísal mi, že 36-37 a keď som mala 38+7tt nala som 36.. tomu nerozumiem akoby sa za týžden nepohla len trochu..aj povedal, že chrbatik je trošku nabok..asi má byť v strede 😕 ako vy???

kvietok23
27. jan 2009

bubu sa neozvala? cakam na vysledky poradne, a nic... dufam, ze ju tam nenechali - mna si tam mozno zajtra nechaju 😀

klementina
27. jan 2009

ahojte, kvietok ja idem az pondelok. preco myslis, ze si ta tam nechaju zajtra?

krasulka
27. jan 2009

kvietok veru neozvala sa tusim, co som ja postrehla..sice som tu ja dnes moc nebola..

kvietok23
27. jan 2009

no, lebo mi doktorka povedala, ze mam prist zajtra rano, ze ak by sa jej nieco nepozdavalo, ze to mozme hned odrodit....tak som zvedava, co mi povie 😀

krasulka
27. jan 2009

kvietok fihaa!!! 🙂 🙂 🙂 no tusim sa to rozbehne tento tyzden..molly ide vo stvrtok ak dobre pametam nie? Pockajte teraz to pojde jedna radost.

ja mam poradnu v stredu...som zvedava co sa dozviem ja. Ale az o tyzden v stredu...

kvietok23
27. jan 2009

no a ako ma boli chrbat a vsetko, tak dufam, ze sa jej nebude nieco pozdavat 😀 😀

krasulka
27. jan 2009

kvietok, aj mna posledne dni strasne boli okolo jedneho stavca..az ma tak pali..nech si sadnem, lahnem akokolvek tak bolest juuu..uz neviem co by mi pomohlo...ale ty uz mas aspon super tyzden..aj ja uz chceeeeeem

kvietok23
27. jan 2009

ty budes mat taky za 3 tyzdne 😉

klementina
27. jan 2009

tak mi drz miesto na nadstandarte 😀 inak mne sa snivalo, ze hlasili v spravach, ze na kramere nechce ist nikto rodit, ze je tam uplne volne, a vyzyvali mamicky, aby tam isli rodit 😀
dufam, ze nieco na tom pravdy bude, aj ta tema porodnica kramare nie je moc aktivna 😉

kvietok23
27. jan 2009

no jasne, budem, budem drzat 😀
a plank ti to bude robit, hej?

krasulka
27. jan 2009

klem 😀 😀 😀 no ty mas sny 😀 😀 😀

kvietok, uz aby to bolo..fakt sme tu nejake nedockave,ale no da sa inak?

klementina
27. jan 2009

to neviem, nezazmluvnovala som nikoho zatial. asi ani nebudem. ty mas znamu tu svoju lekarku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre