Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lulusy
28. jan 2009

teri: a pozerali Ta dnes aj zospodu? vies ci to nebude aj tym, ze sa to asi tym padom priblizilo ...

muriel293
28. jan 2009

lulu skús to vygúgliť,je plno stránok kde ti poradia daj tam napr.mušky na kvetoch...
Jedine to viem že sa majú kvety postriekať jarovou vodou v rozprašovači...

Janula išla dneska pre kočík tak tipujem že už doma veselo vozí macíka 😀 😀 😀

andrea142
28. jan 2009

no asi to vypadá tak ,že zajtra budeme tu mať viac bábätiek ako dve 🙂

muriel: no veď aj u nás mi to manžel pripomína. za koľko si kupovala a kde?

bubatenko
28. jan 2009

muriel dnes mala marya poradnu a dohodli sa s doktorom, že zajtra idú na to, že malý je už na vypadnutie a nevidí dôvod čakať 😉

lulusy
28. jan 2009

ja sa tesim na nove prirastky tabulke 😵

muriel .. dobry napad "mušky v kvetinačy" idem hladat 😉

terina25
28. jan 2009

muriel: marya ide zajtra rodiť,ak som dobre čítala 😉

lulusy:keď zistíš ako sa zbaviť tých mušiek v kvetináči ,tak daj vedieť.ja mám ten istý problém.

caly: tak to sme na to asi podobne. len kríže ma ešte tak veľmi nebolia.len tie tlaky ☹ no aj tak si myslím,že mi to prejde.neviem prečo...tatino neni doma,tak to mi malá nemože urobiť 😀

muriel293
28. jan 2009

bubatenko a ona bude mať tiež sekciu? či to vyvolajú??? či ako? nestíham to sledovať u každej...

andy
my sme kúpili taký použitý čo má pol roka za tri tísícky sú k tomu aj tie chúvičky a fakčí pekne v pohode...

terina25
28. jan 2009

ludi:hej, pozerala ma aj zospodu.može to byť aj od toho.

už som bola 2x na wecku od strachu 😖

caly8
28. jan 2009

no teda manžel práve šiel do sprchy asi aby bol pri pôrode feši, lebo som ho ešte aj strihala 😀

lulu..na orchidee nesmieš nič striekať len ak si kúpiš také žlté doštičky kde sa tie mušky nalepia..ona neznáša vôbec žiadnu chémiu na listoch, upchajú sa jej póry a je po nej... a samoška to presaď ale do zeminy na orchidee... som kvetinárka tak ti odborne radím 😀 😀 😀

dýcham dýcham 😕

terina25
28. jan 2009

muriel:maryi asi prepichnú plodovku.neide cisarákom.

patkao
28. jan 2009

baby uz to zacina..vidim ze uz tu viacere rozdýchavaju tlaky 😀 ..ja som si prave dala horucu vanu, musela som upravit dole frizuru, nech sa ma zajtra na kontrole nezlaknu a vobec nic mi to neurobilo..ale dnes budem asi dr,Hausa pozerat na fitlopte, uskodit mi to uz nemoze 🙂

terina25
28. jan 2009

asi pobežím aj tretí raz to wecko 😲

krasulka
28. jan 2009

baby, na musky v kvetinaci je dobre zapichnut do hliny bobkove listy. Aspon dva 🙂 Alebo strucik cesnaku.

muriel293
28. jan 2009

caly,ja som si nepovšimla že ide o orchideuuuuu 😅 😅 😅

no mńa dneska kamoška privítala v bare s tým že som už riadne opuchnutá,netuším čo tým chcela povedať akože ale vraj už k tomu nemám ďaleko hm,keď myslí 😖

caly8
28. jan 2009

teri..ja chcem ísť 3.2. mám 30 rokov práve vtedy tak by moja malá mohla vydržať..

shupolienka
28. jan 2009

jeeej caly, terina, odpadnem ked fakt pojdete rodit....to by bolo supeeeer 😀 drzim palceky 😅
boze aj ja uz chceeeeem 😎

lulusy
28. jan 2009

juj teri ... to ta akoze prehana alebo chodis cikat? 😕

andrea142
28. jan 2009

k tým kvetom ... tá jarová voda sa mi nezdá podľa mňa stačí čistou vodou. skúste si ich celé umyť pod sprchu ( nie sílnú aby sa kvety nepolámali )alebo s tým rozprašovačom a potom sledujte či sa znovu tie mušky vrátia. na orchdei sú aj hnojivá dostať ich v obchodoch.

lulusy
28. jan 2009

caly
ja som asi v oktobri presadzala orchidee a dala som origos hlinu na ne .... a cca zaciatkom decembra sa mi zamuškatili ...
😠

caly8
28. jan 2009

muriel...pohoda 😀

ja to pripisujem dnešnému státiu na nohách celé doobedie...včera som sa šetrila a nebolo to také kritické aj celkom pohodová noc...

alebo sa chcem len utešiť, že počká do utorka 🙂

muriel293
28. jan 2009

caly a keď už tu rozoberáme orchidejky...babka dostala tiež jednu a presadila ju do nepriesvitného kvetináča-nevedela že taký nemá byť a ešte sa jej aj scapila na zem a dáko jej opadali všetky listy,nemá už ani kvety,len taká kostrnka z toho trčí to už je asi mrtvé čo? 😅

bubatenko
28. jan 2009

muriel nie... písala, že je tak pripravená , že stačí prepichnúť plodovku a malo by sa to spustiť samé , tak jej zostáva len držať palce 😉

krasulka
28. jan 2009

muriel 😀 😀 😀 kokos, ze kostrnka 😀

Ja som mala orchidee ako svadobnu kyticku. Ale su to fakt uzasne kvety!

patkao
28. jan 2009

caly mangelik bude aspon fesak na fotkach z porodnice 😉 ..ja tomu svojmu uz týžden hovorim nech sa da ostrihat, aby na fotkach nevyzeral ako hipisak a nech sa ho mala nezlakne..ale moc je chytrý a tvrdi ze babatko na neho aj tak nezaostri a ze takým tempom ako rodim ma este aj dva týždne cas 😀 ..by som ho uskrtila 😅

caly8
28. jan 2009

muriel..ak má ešte to srdiečko odkiaľ tie listy vychádzajú živé a zelené tie vzdušné korene tak ešte z toho môže niečo byť..tá byľka na nej boli kvety predpokladám, tak tam sa zvyknú objaviť lístky ale to len niekedy...a to, že to presadila do nepriesvitného nevadí tie vzdušné korene si nájdu cestu za svetlom.. ja mám tiež jednu tak posadenú a už asi 5 rokov sa jej darí v pohode 🙂

andrea142
28. jan 2009

ja som počula že nie je dobré ich presádzať. ja mám šesť v okne a dve mi teraz kvitnú, dve mám rozkvitnuté , a ostatné dve zatial iba listy 😀

terina25
28. jan 2009

caly:no moj muž má narodky 26.2.,ale dovtedy určite čakať nebudem 😀 Svokor aj neter má 10.2.,ale ani dovtedy sa mi čakať nechce.2.2.by bol celkom pekný dátum.ale mne je to už úplne fuk,nech to už mám za sebou...

ludi:chodím na veľkú 😠 som hovorila,že ani klystír mi nebude treba 😀

orchidea...ja mám doma dve. ani jedna mi už nekvitne.opadli z nich všetky kvety.a na jednej mi celá tá stonka aj zoschla a ostala len taká ,,palička,, No,listy sú pekné zelené.tak neviem,či z toho niečo ešte bude. a má to tiež v tej hline pre orchidey.hnojiť teraz nehnojím,vraj v zime netreba...

kvietok23
28. jan 2009

caute, tak som doma 😒 vraj by uz aj babo mohlo ist von, ale mam prist este v pondelok a dame si na pevno termin 😉 tak este jeden pokojny vikend nas caka 😉 tak som zvedava. inac vsetko ok, otvorena vraj "pre prst" tak neviem 😉

kvietok23
28. jan 2009

marya chodi kam? kde bude rodit?

caly8
28. jan 2009

no ked sú škodcovia tak trreba presadiť lebo sa to drží v tej kôre a môže skapať... no a hnojí sa vtedy keď rastie alebo kvitne...teda ak ti lístky rastú tak môžeš hnojiť podľa návodu na hnojive ale musí byť len na orchidee alebo ešte aj to čo je na hibiskusy... teri..tú suchu stonku kľudne odfakli, a tie ostatné ešte budú určite kvitnúť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre