Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

kvietok23
2. feb 2009

no ja sa bolesti dost bojim, ale zasa sa nespolieham na to, ze nic nebudem citit... 😀

mamamima
2. feb 2009

kvietok neboj, vies preco to bude boliet a stoji to za to...ked miska uvidis, ani si na nu nespomenies 😉

bubatenko
2. feb 2009

kvietok inak ja som v sobotu bola na monitore na pôrodných sálach.... je to super pocit, keď viem dočoho idem... a a si 5 bab tam bolo na čakačke.... a vyzerali celkom v pohode, len ležali a boli tichúčko...... no mohli by sme si tam dať meeting... čo povieš 😉

kvietok23
2. feb 2009

bubu a bolo to tak, ze bol porodny stol, a ze je to tam nejako oddelene a pri kazdom mas wc a sprchu? lebo v ruzinove ze to tak je - to si videla?

a2303
2. feb 2009

Mima, čakám na Teba 🙂 Tak sa potom pridaj.
Letím na obed.
Majte sa a dobru chuť!!!

lusilia
2. feb 2009

No babulky momentalne mi to nejak nejde, tak skusim neskor...tak zatial sa tu majte krasne a drzte sa...papa 😉

bubatenko
2. feb 2009

nie,

ja som bola len v tej prednej časti , kde sú čakateľky..... tam vojdeš po bokoch boli toalety, sprchy a potom izby pre čakateľky... a potom také tie kontrolné miestnosti, kde je monitor, uzv, koza a tak... a potom tam v zadu sú pôrodne boxy, ale to už som nevidela......takže to ti neviem povedať.......

kvietok23
2. feb 2009

ale tak snad to tam bude tak 😉
a boli tam pri nich partneri, ci nie?

kvietok23
2. feb 2009

bubu, poslala som Ti na mail, ohladom toho nanozniku, v prahe ho maju.

shupolienka
2. feb 2009

no ahojte maminky
tak chvilu tu nie som a uz sa to tak rozbehne? no teeda 😀

Pati: gratulujem
Caly: drzim palceky, sup sup do porodky nech ta pozru a nech to mas uz za sebou / zavidim/ 😝
Sue: tiez drzim palceky nech ten zapal preliecia

Lusil : ahoooj tak tesim sa ze Alankovi sa dari, len nech pekne rastie.

Bubatenko: ty co? to sa nechas takto predbiehat? heheh 😀

mamamima
2. feb 2009

dnes to tu zije 😀 vsetky poradnujete? a rodite? 😉

krasulka
2. feb 2009

lenka, ked uz je to tak ako pises, podla mna naco cakat. Ved doki asi vidi ze dalsie cakanie by asi bolo len zbytocne..ked uz to mas tak na spadnutie nie? 🙂 Ja by som urcite isla keby mi tak doktor povie.

fnuk a ja az v stredu mam poradnu ☹ ☹ ☹ ☹ Nohy mam spuchliny stale. Teraz som dala piect francuzke zemiaciky. A nad nami susedia prerabaju jadro, tak mam radost buchotu a ramusu... ☹ Ale radsej nech to spravia kym sa mi mala narodi, potom by som ich asi zabila 😀 😀

mamamima
2. feb 2009

krasulka, ved aj ty to mas na spadnutie, o tyzden teda mozes ist? nepovedali ti ako to vyzera? budu cakat?

ritus
2. feb 2009

Ahojte dievcata,
ja sice prispievam velmi malo, ale citam vas pravidelne 😉
Mna caka tiez zajtra vecer nastup do nemocky, maly ma velmi nizko hlavicku a kedze sa to u mna zatial nerozbieha spontanne, tak nam asi trosku pomozu.
Blahozelam vsetkym, ktore to uz maju za sebou a prajem detickam vela zdravia a nam cakatelkam rychle porody! 🙂

mamamima
2. feb 2009

ritus juuj ty uz mas termin, to je super 😅 tak nech ti to dlho netrva a vsetko dobre dopadne 😉

ritus
2. feb 2009

dakujem krasne..., aj ja pevne verim 😉 , spolieham na EPI 🙂

miskelka
2. feb 2009

Ahojte...tu to žije... 🙂 Riadny frmol 😀 😀 😀
Ozaj nás tu moc neostane...mne dnes povedali, že malá sa ešte nechystá... Takže straším s vami 😉 Krasul

mamamima
2. feb 2009

miskel, je jej tam dobre 😀 este ma trosku casu 😉

krasulka
2. feb 2009

mamamima, no ja cakam na stredu jak na spasenie co mi povie doki 😀 😀 Inak mam uz cely tyzden po nociach poslov a kramove bolesti, den noc tvrdnutie brucha a boli ma zas tak v nutri v suske..tak si myslim ze sa pomaly otvaram viac a viac..

miskelka, ty mas aj niekoho zajednaneho k porodu? Inak moj svagor ze ma nejaku novu frajerku, ze robi na gynekologii v poroadnici v partizanskom...ale nic viac neviem..Musim to z neho vymacknut 😀 😀

miskelka
2. feb 2009

Chela by som primára...., skúsim to po známosti 😅 ...vraj sa to u nás dá tak, že sa dohodnete na termíne a on potom vyvolá...

krasulka
2. feb 2009

miskelka, juj vy mate super primara. On aj u nas kedysi robil. Ja som bola u nho na to 4D sono, on to tu chodi robit do Banoviec a bol strasne super. Som mu hovorila ze muz je v Irsku a on to tak prezival so mnou ze pri tom nemoze byt aj muz..A cele sono take mile komentare mal ze: Juuj, no zlatko moje, kam si tam tu rucicku davas..atd..no suprovy bol a velmi si ho chvalia. 🙂 🙂 🙂 🙂

mirea
2. feb 2009

ahojte baby,

Krasul, Miskelka a ostatné, no nie ste samé, aj ja tu ešte budem strašiť.. 😖
Ale musíme ísť pekne po poradí, no nie? 😉
Tak ale hádam to už dobojujeme, aj keď tieto posledné týždne sú hrozné.

Inak Paťke blahoželám k malej Ninke a želám obom veľa zdravíčka 😵 😉

miskelka
2. feb 2009

NOo..., je milý..., len má všetci strašia, že toto bude asi väčšie dieťa ako prvé..., tak sa bojím, ako ho porodím, lebo malá bola len tak, tak... S mojimi mini rozmermi...

miskelka
2. feb 2009

Ozaj a neviete, čo je s našou prvou rodičkou, čo rodila ešte pred Vianovami?.. 😕

janula10
2. feb 2009

ahojte

tak tu to riadne sa rozbieha tym ze je uz februar...Nebudem menovat no vsetkym Vam co nastupujete do nemocky a co vam uz kvapka H2O Vam drzim palceky, nech uz mate babatka pri sebe, a vela vela zdravicka 😵

ja som mala dnes poradnu tak: prietoky, krv na PEDA, ster vsetko OK aj uzv mi robila mame miery prisposobene tak ako som 37+5, maly ma cca 3,2kg ale ze moze mat aj viac hmatom ako mi chytala porodnicka ale ze prisposobene a ze v norme......tak som rada ze som ako rybicka......tlak som mala 140/80 moc ok takze tak....

emjee
2. feb 2009

jeej janula, tak kedy ides? mat ta cakat? nasmu sa nechce, a buduci tyzden idem este zubarovi

janula10
2. feb 2009

ahoj emjee uz som ta postradala som myslela ze si uz nastupila po marrrke....super ze ma malu uz ze??? a krasne miery to my budeme mat rekordy 😀 😀 😀 😀

nepovedala mi nic zeby to vyzeralo na skorsi termin nic take takze neboj my sa cakame 😀 , idem tam teraz stvrtok si pre zmluvu nech ju mam keby nieco aby ju mohli volat keby to doslo a poradnu mam buduci stvrtok tak to by sme sa tam aj mohli spichnut si myslim 😉 ty mavas stvrtky nie?

inak nic take nemam ani poslickov nic..... ☹ ale zasa na nas to mozno odjde ze praskne H2O a ideme 😵

janula10
2. feb 2009

juj emjee a baby a ten ocny vobec nehrozi ze ked mam 1,5 do dialky ze musim ist ocnej na vystrenie kvoli skecii to sa robi pri vacsich dioptriach ze to potom by musela ist kazda ze ziadne nema 0 dioptrie takze tak....
aspon sm nemusela ist ocnej 😉

shupolienka
2. feb 2009

no caf janula, super ze je vsetko ok
a nakolku ides vo stvrtok pre zmluvu?
ja tam idem na stvrt na dvanast

janula10
2. feb 2009

cau shupol ty 40tka 😀 😀
idem tam s matom asi na 10h rano hned nech vybavim a buduci stvrtok idem na 8,30h

ked si bola pre obidve zmluvy tak si ich odniesla na riaditelstvo a nechali t jednu nie? a hned si zplatila aj?

pocuj zavolam ti vecer a vysvetlim ti mam zistene veci vies ktore ked sme boli v budmerkach co som tam stretla tu kamosku zo skoly mala nieco zistit zavolam ti vecer a poviem co a ako..... 😀 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre