Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

wewe8811
30. mar 2009

ahoj Sue, super, ze sa vam tak s Karinkou dari. My tiez kakame, prdime a grgame niekedy ako namornici 😀 Som rozmyslala, ze z coho asi tolko prdi, ale to bude asi z tych cajov pre kojacie matky 🙂
ja sem inak tiez zabehnem len raz za cas, pri malej sa to velmi neda, kedze cez den takmer vobec nespi

sue13
30. mar 2009

Wewe to poznam 🙂 Ja tiez nic nestiham pri Karinke 😀
To prdenie neviem ci je z tych cajov, lebo ja uz ich nepijem a prdi stale 😀 Ale ved mozeme byt rady, horsie by bolo keby ich bolelo brusko 🙂
A co sa tyka grgania tak to sa velmi zabavame. Take malinke babatko a grga ako chlap v krcme 😀 😀 😀

clarissa
30. mar 2009

wewe,druhe najmladsie...nasim najmladsim je Marselina Dianka 🙂 a co sa tyka toho prikrmovania,tak aj nasu prikrmovali v nemocke,tomu sa neda zabranit,ale aj tak dobre ako by mala byt hladna 😉

ahoj Sue 😵 nevadi,ako vravis hlavne ze je Karinka zdravucka aspokojna 😵 aj mne Mimi vie prespat celu noc, presne ako ty pises ale dnes mala nejaku divnu noc,,ale ona neplacka len je hore a nespi 🙂
my tiez soplime, kvapkame pamycon,vytierame nasivinom a odsavame sice len tou obyc odsavackou ale zatial staci
mas pravdu je to nadhera co tie deti dokazu 😵 jasne moja uz sa tesim na prechadzku 😵

sue13
30. mar 2009

Baby ja sa uz aj lucim. Idem na masaz, drahy mi pripravil prekvapko 😵 😵 😵 Uz sa tam tesim, papa

a2303
30. mar 2009

Ahoj Sue, super 😵 Uži si to!!!!

krasulka
30. mar 2009

Ahojte, pridavam sa do klubu prdiacich babetiek 😀 😀 😀 j to super. A inak mala sa mi konecne rozkakala, uz kakkava kazdy den a vcera dokonca 3 krat 😵 😵 😵 (a inak tie prdiky strasne smrdia, ja neviem ako to taky cloviecik tak moze.... 😀 )

sue no tebe je hej, uzi si to poriadne 🙂

anit, ani mi nehovor o tom pocasi. Dnes budeme tiez doma zavrete lebo prsi. A mala tiez trochu soplikuje tak s nou radsej budem doma. BAby ale uz len vydrzat, zajtra zevraj 17 stupnov ma byt a od stredy teplucko , slniecko, tak snaaaddd...Len neviem co budem nosit ked ss otepli 😖 mam hrozne to brucho, tu kozu..

Inak vo stvrtok som objednana na kontrolu gyndovi, ale este stale slabulinko spinim, tak neviem ci pojdem alebo este pockam, lebo kamoska co rodila isla po 6 tyzdnoch a hovorila mi ze ju to brutal bolelo a aj krv sa jej zas pustil apo vysetreni. Ale zas by som chcela ist cim skor, nech mi uz povie ci uz mozem zacat chodit do fitka.

clarissa
30. mar 2009

krasul s tymi prdikmi sme na tom velmi podobne..aj mne vcera mala kakala 3x...som spokojnucka..tak dufam ze nase baby uz budu takto pekne kakavat furt 😵

krasulka
30. mar 2009

claris no super, asi ked uz viacej papaju nestihaju to stravit na seba tak to uz pojde von castejsie 🙂 A inak ako sa s malou drzite? ako sa ti budi v noci? videla som fotky, je krasnucka, tiez taka vlasana riadna. 🙂

baby aj mne sa mala zas vyhadzala na tych lickach. Skusim ten repik ako pisala tusim ludika a uvidim.

fodorka33
30. mar 2009

ahojte baby mi sme mali vcera s muzom nase 1vyrocie sobasa som dostala obrovsku kyticu som bola ako blska🙂
pokukajte album som pridala novy s foteckami 😉

lucia19
30. mar 2009

ahojky pridavam sa aj ja ku februarcatkam 🙂

lucia19
30. mar 2009

krasulka aj moj alexik ma dnes mesiac aj 1 tyzden narodili sa v rovnaky den ale alexik skor o hodinku 😀

wewe8811
30. mar 2009

krasulka hehe s tymi smradlavymi prdikmi mas pravdu 😀 Nechapem z coho tak smrdia. Najlepsie je, ked ju prebalujem a ona mi prdne do ksichtu 😀 hihi

terina25
30. mar 2009

ahojte baby.

zase len narýchlo, ako skoro všetky

Takže v nedeľu sme konečne našu bambuľku pokrstili.už bolo načase 😉 celkom dobre sa držala.

dnes som bola aj na kontrole po 600 nedelí.Nič príjemné to teda nebolo, dosť ma to bolelo,ale vraj všetko o.k.Kontrola až keď prestanem kojiť.Anti som si nedala,nebrala som ani predtým.Len mám zase strach,aby som nebola hneď tehu,tak možno sa nakoniec pre anti rozhodnem.uvidíme.

tak sa mi všetky držte, papkajte a priberajte.

ahojte

wewe8811
30. mar 2009

ahoj terina, tak super, ze uz mate krst za sebou. My planujeme az niekedy v juni.

wewe8811
30. mar 2009

baby chcela som sa vas spytat, ci aj vase babatka sem tam grckaju. Nasa mala niekedy pije pije pije a potom hodi taaaaaaaku sablu a trdlo, jasne ze ma potom prazdne brusko a chce zase jest 😒.

andrea142
30. mar 2009

ahojte
wewe: aj moja malá zvykne grckať hoci nie veľa ale vždy sa niečo podarí. 🙂

aj ja sa chcem vás spýtať ,hlavne tých mamičiek čo majú vlasaté bábätká: zvyknú si ťahať aj vaše bábätká vlasy. moja si tam stále dáva ruky a podarí sa jej chytiť aj vlásky a potom si ich ťahá.

krasulka
30. mar 2009

Ahojte,

lucia, super, tak budeme spolu oslavovat. Teda neviem ako bolo vtedy u vas ale u nas cely den nadherne snezilo a ja som cez okno na vzdycharni pozerala na sniezit.

andea, moja mala sa tiez zvykne hrat s vlaskami a potahovat si ich. Hlavne pri krmeni si ich akoby obtacala okolo prstikov 🙂

a2303
30. mar 2009

Andrejka, moja malá to tiež robí s aj uši si ťahá 😀 hlavne keď sa jeduje, keď je hladná... 😀
Aj moja malá trocha grcká, ale nie vždy.

majte sa a dobrú noc všetkým 😵

darmka
31. mar 2009

Ahojte, majú aj vaše detičky stále studené ručičky? Aj som mu chcela dávať rukavičky, ale myslím, že by mu prekážali, keď stále šibrinkuje s ručičkami.

ditka1
31. mar 2009

darmka...ano aj moj mava vzdy studene rucky,ja davam rukavicky a neprekazaju mu. 😉

a2303
31. mar 2009

Ahojte, idem Vám popriať dobrú noc.

Dnes som poobede bola v práci, baby normálne som sa cítila dobre 🙂
Malá naša dnes búva ako medvedík. Zas prespala celú noc, predobedom spala, potom ju moja mamina zobrala von od 1nej do 5tej, spala ešte aj vnútri po príchode domov. A od 8mej zas spí 😵 Dnes je asi biostupeň 3, ktorý ju tlačí k spinkaniu 😵
Majte sa a prajem dobrú noc!!!!

a2303
1. apr 2009

Ahojte, ja sa lúčim aj ráno zdravím 😵
Dúfam, že ste mali dobrú noc a drobčekovia kľudne spali. Naša od večera 8mej spala ako som písala a vstala papať okolo 3tej. Tak super.
Idem umyť okno a poobede auto, malú zoberiem von na dvor somnou 😵
Majte sa a prajem vám pekný deň!!!

lenk30
1. apr 2009

Ahojte babule.

krasul a ešte neviem kto čo sme písali o tých vyrážtičkách. Ja som ich natierala všetkým možným a teraz som 2 dni nemastila, iba potierala repíkom a dnes už to má omnoho lepšie. Normálne vidno ako mu to usupuje. super!

baby náš malý sa inak naučil včera jačať.........hrúza. asi zistil na čo má hlas. žiadne štartovanie, hneď riadny rev až nestíha dýchať..............to robia aj vaši. Včera som ho normálne musela vybrať z kočíka na ulici ,lebo sa nedal zastaviť a jačal a jačal.
už som bola z toho aj na nervy a ocino ani nehovorím - vidím, že takéto situácie nebude vedieť zvládať. asi si myslí, že malý sa bude na neho iba usmievať 😒

patkao
1. apr 2009

leni mne moj drahy zobral malu do kocika,ze nech si oddychnem a ledva som sa osprchovala a uz pribehol cely upachteny s jaciacou malou v kociku..tiez sa nedala utisit len jacala..a kedze si s nou nevedel rady,ponahlal sa za mnou..ledva som ju utisila..takze tak dopadol prvy pokus o moj oddych 🙂

ludika33
1. apr 2009

ahojte babule,

tak s jacacim drobrcom mam aj ja a celkom cerstve skusenosti. dnes som sa vybrala ku kadernicke trosku poludstit a hlavne schovat sedinky a ani nie za hodinu mi volal muz, ze maly ako som s malou odisla sa zobudil a odvtedy len place a jaci a nevie co snim. tak sme mali zacvik dnes. hladny nemohol byt lebo som mu dala z jednej a po pol hodkej z druhej didule, tak mozno mu chybala na blizku mamina. chuda moje male, kym som prisla domov tak od zufalstva radsej zabuval a teraz sa ho chystam zobudit, ze nech este ideme na chvilocku von, ked sa ukazuje celkom pekny cas.

lenk30 a my bojujeme s vyrazkami. dokonca som sa aj s doktorkov povadila, lebo ta mu len masticky kadejake chce davat a aj tak su na prd. ked mu to umyvam iba repikom, tak sa mu to krasne lieci a ked nasadim tie jej masticky tak sme zase na zaciatku, tak som mu prestala davat jej vymysly a natieram mu to niekolkokrat denne iba repikom a mastim jedine ked ideme von a to zarabanou mastickou co mala nasa ked bola babo pri vyrazkach a to je kyselina mliecna. od vtedy vidim zase ustup tych hnusob po tej mini tvaricke.

fodorka33
1. apr 2009

ahojte baby pekne prsoim poslite mi hlasy.....http://mamimo.sk/fotosutaz.php?sid=5
fotka 2 a 3dakujem vam velmi velmi moc...prosim co najviac...dakujem..🙂chcem to vyhrat! 😀

fodorka33
1. apr 2009

sorry baby hlasovanie zacina az 26.4....

terina25
1. apr 2009

AHojte baby.

pozerám,že ste zase veľa nepísali.Ale tak ani ja nestíham 😠 Boli sme u mojich rodičoch a teraz sme prišli domov.A samozrejme,zase malá plače naraty 😖 Neviem prečo,ale doma je strašne zlá.

ešte jedna novinka. Martinke17 budú operovať Samka 😢 😢 Má pruh.

tak zatiaľ papa a držte sa.

fodorka33
1. apr 2009

jeminecko tak ze budem drzat moc moc palceky...!
inak aj moj maly v noci spi,v kocari prespi vonku tri hodiniy no jakmile sme doma by len plakal nozkovasl sa a bol na ciciku.....

andrea142
1. apr 2009

ahojte

aj ja držím palce ...

ohľadne jačiacich bábätiek viem svoje.... moja to asi vyhráva. 🙂 včera po kúpaní keď som ju vybrala z vaničky začala plakať ( čo už teraz nezvykla ) a pri jedení začala jačať z ničoho nič ........ celá bola červená a ani nedýchala som si myslela že mi tam skolabuje.

a ešte jedna príhoda týka sa otecka a malej. cca pred týždňom ma mama nahovorila aby som išla do divadla lebo otec aj svokor to odmietli. tak nakoniec som privolila. manžela som sa spýtala či zostane s malou a on ,že samozrejme kľudne môžem ísť. tak som malej nachystala mliečko do chladničky a napísala rozpis koľko a kedy ju má nakŕmiť. ( divadlo bolo v Gyori a išli sme už o 12:00 ešte aj na nákupy predstavenie malo byť o 19:00 ) no a malej sa asi niečo nepáčilo a ledva niečo jedla a po celý čas iba plakala .von na prechádzku ju ani nezobral lebo pri nasadení čiapky začala jačať. nakoniec o piatej mi volal ,že pre mňa ide svokor a mám ísť domov. o siedmej som bola doma . u mňa sa ako tak utíšila niečo zjedla a po odgrgnutí začala štikútať, ale bola tak unavená ,že trikrát štikútala a zaspala. 🙂

baby tú Holtovu masť ste skúšali??? mojej to pomohlo a už nemá vyrážky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre