Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
27. jan 2009

patka to je zlate 😅

sisa29
27. jan 2009

kvietok ides rodit na kramare?ty si bola vcera na tej prednaske?

mamamima
27. jan 2009

idem sa napapkat uz som vyhladla 🙂

sue13
27. jan 2009

Patka to je perfektne 😵 Muzik je zlaty 😉
Tak ja budem musiet zobrat viac tych plienok teda, no dobre ze pisete 🙂
Ja to teda na kamere nechcem mat, stacia fotky. Nahodou tam budem hukat a potrebujem sa potom pocuvat 😀 😀 😀 😅

kvietok23
27. jan 2009

nebola som tam, ja som bola minuly tyzden. No, ano, idem robit na kramare... ale moja doktorka mi tvrdi, ze vsetko vybavi, tak dufam, ze aj draheho pri prvej dobe... 😖

clarissa
27. jan 2009

sue 😀
jaberiem ten mojbalik plus kupim jeden velky na doma..nebudm to nechavt na michala lebo on by kupil nejaku capinu hadam active baby alebo take nejake pre deti co uz chodia 😀
ja veru idem tiezasi volaco schrumnut 🙂

andrea142
27. jan 2009

aj ja budem rodiť na kramároch. takže manžel tam nemôže byť od začiatku???? ☹ prečo?

kvietok23
27. jan 2009

ja neviem andrea, nam na prednaske tvrdila jandova, ze moze, a to sa este baba jedna tam pytala, ze naozaj, lebo ze mala take info, ze az na konci prvej doby a ze ano, moze... no tak fakt uz neviem 😕

sue13
27. jan 2009

Dobru chut tym co papate 😉 Ja mam navarene ale nejak nemam na nic chut este 😅

andrea142
27. jan 2009

no ja budem jesť vyprážaný karfiol so zemiakovou kašou . . . 😀 mňam 😀
Kvietok: ... však uvidíme

sue13
27. jan 2009

Karfiol ja velmi lubim ale zistila som ze z neho teraz mavam fest zahu 😝 😅
Sa mi lubi ako to tu vzdy "stichne" okolo obeda 😀 😀 😀 Sme riadne hladosky 😀

clarissa
27. jan 2009

sue 😀
mna zas nejak zmaha spanok...ja neviem cim to je ale ja cele dni len prespim

lenk30
27. jan 2009

ahojte babule. ste toho popísali............. a žiadne nové bábo..........aj váhu ste riešili. hihi

ja som kôli tej plodovej vode bola všera na sone. že je vidno, že jej tam má menej, ale že nič nenasvedčuje, že by to malo teraz pokračovať. že mám nosiť intímku a keď sa mi to ešte stane, tak s nou do nemocky.
Že drobček je v poriadku, váži 2950g. A ten odtek vody že býva aj 2-3 týždne pred pôrodom. a blana sa znova zacelí. No to je síce pekné, ale aj tak mám zlý pocit, veď za tú dobu, kým sa zacelí môže prejsť k bábätku nejaká infekcia, nie? povedal, že by ma tam mal nechať, ale že bude na telefone.
Teraz sa len sledujem, trošku ma bolí v podbrušku - a už to prikladám tomu. Nemuselo mi to ešte, do riti. Alebo nech už ide vooooooooooonkuuuuuuu. Už ho chcem mať doma!!!!!!!!!!!§
A čítam, že aj vy máte podobný lekársky dohľad ako ja. Zo spodu ma pozerala asi pred 5timi týždnami. sa mi to zdá málo. poradne mám len váha, tlak -čo si môžem aj doma.
Teraz mám poradňu s kontrolou až 4.2, ale rozmýšľam, že pôjdem zajtra, nech ma radšej pozrie po tom odtoku........

lenkahrehusova
27. jan 2009

Ahojte 🙂
Mne prišiel k obedu drahý 🙂 tak som sa potešila 🙂 a už aj odišiel do práce.
Priniesol aj postieľku s matracom a vaničku so stojanom 🙂 konečne, už sme to mali asi 2 týždne u tety v obchode 🙂
tak dnes budeme skladať 🙂 jupí 🙂

mounty
27. jan 2009

lenka30, na Tvojom mieste idem hned do nemocky, nie je nic horsie ako byt v neistote a aby babo dostalo daku infekciu..........trvaj na vysetreniach, nech nemusis lutovat!!! Myslim to vazne.........drz sa

mamamima
27. jan 2009

ja som uz napapkana 🙂 aj som sa keksikom musela dorazit, ale ked na mna tak ta mila kukala co som mala robit, normalne sa nukala 😀

lenka, no aj ja som na tom tak, ze uz ma zospodu budu pozerat az na porodnom stole...je to asi divne ked vsade pisu, ze sa kontroluje krcok na kazdej poradni, ale mozno je to uz zbytocne, ked to pride, tak to pride 😒

lenkahrehusova
27. jan 2009

ja si beriem 5 látkových plienok a 40 pampersiek.
Tiež mám pampersky nakúpené v zásobe 🙂 akurát som vystihla dobrú akciu v Metre 🙂 tak mám zásoby hádam aj na 3 mesiace 🙂

mamamima
27. jan 2009

lenka aj mne drahy prisiel a uz ufujazdil 😀 tak sa budete vecer vatesovat z veciciek...ja rozmyslam, ci uz mam vytiahnut prebalovaci a vyumyvat ho...ale asi nam tu bude zbytocne zavadzat zatial...v metre mali pamp. v takom boxe, ze? to bola dobra akcia vtedy...

lenkahrehusova
27. jan 2009

ano aj v boxe, aj 3 za cenu 2 🙂

lenkahrehusova
27. jan 2009

inak v metre mávajú často akciu na pampersky 🙂 a aj zvlhčené pamp. utierky na zadoček 🙂

mamamima
27. jan 2009

ano mavaju, aj v tescu obcas, ale ja som tam vzdy behala s kalkulatorom v ruke a porovnavala s fialovymi tesco ktore boli lacnejsie na kus tie som brala, lebo kvalita porovnatelna... 😀

vsetky obedujete? hladosky 😀

mamamima
27. jan 2009

teraz mam aj huggiesky disney su take chutne, pri malej som na ne nadavala, boli vyhodne, tak uvidim ci sa zmenili za par rockov...ved ked nevyskusam, neviem 😉

sue13
27. jan 2009

Clarissa uz spis??? 😀
Lenk30 drzim palceky aby ste boli v poriadku. A radsej chod k lekarke 10x zbytocne ako raz neskoro. 😉
Aj ja som bola vcera necakane a nebolo to nic vazne ale hned som bola spokojnejsia a kludnejsia 🙂
Mne pozeraju krcok kazdy tyzden uz teraz, mozno preto ze som na rizikovom.
Ale zda sa mi cudne ze Vas nepozeraju niektore....
Lenka tak budete vecer skladat a vytesovat sa 😉 No najvyssi cas 😵

mamamima
27. jan 2009

sue, aj mne sa to zda cudne...ja ma dokonca teraz poradne kazdy stvrtok ked doki neordinuje, lebo je v nemocnici...no fakt divne 😒

mamamima
27. jan 2009

sue a co si mala vcera ked si bola mimo poradne? bud neviem, alebo tehu skleroza 😝

sue13
27. jan 2009

V sobou som dost opuchla a neprechadzalo to tak som sla a kazali mi vysadit to zelezo. 🙂
To nie je skleroza ale tehotenstvo 😀 Mne stale nieco pada z ruk, alebo vylejem alebo pod.... 😀
Leziem si uz na nervys tym 😅

mamamima
27. jan 2009

jaj sak to viem 😀 aj ja som ho dnes vysadila, nedala som si, som zvedava ci odpuchnem

krasulka
27. jan 2009

Ahojte, ja som bola u kadernicky nafarbit sisku 🙂 🙂

a teraz som sa faajne napapala, prelozila osm to zakuskom kavove zrno a fucim 😀 😀 a ked mi odlahne idem do lekarne po ten Yal a na postu. 🙂 Nikto nerodi?

patkao
27. jan 2009

sue to s tým padanim veci mam aj ja..najhorise ze ja sa vsetkým aj oblejem..nikdy som tolko triciek nedokazala zaspinit ako teraz v tehu..stale mam spinave brucho 😀

mamamima
27. jan 2009

ahoj krasulka, no to treba dat dokopy sisku, lebo potom ktovie kedy sa nam tam podari ze? ja som si vcera...
nikto nerodi, o nikom nevieme, ja by som uz rada isla 😅 akurat hovorim muzovi, ze sa zacinam doma nudit, ze najvyssi cas nech je uz malinka...ale fakt som sa doteraz nenudila, ale uz sa mi nikam nechce, skolka, potraviny a ked natrafim na blbych ludi, tak aj s potravinami mam na tyzden pokoj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre