Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
29. jan 2009

mojsej ved to, tak to neni farbou vlasov 😀

ja som nebola otvorena vobec a krcok uplne tuhy az do konca...preto nechapem 😕 ale tak hadam vie co robi ten dr 😒

lenkahrehusova
29. jan 2009

Mima, ja neviem ako to je 🙂 uvidím o týždeň 🙂

sisa29
29. jan 2009

terine moc moc moc gratulujeme a prajeme vela zdravia a stastia.

nsoci ja som mala take bolesti uz od 7 mesiaca a este som 2 v 1

bubatenko
29. jan 2009

dobré ránko,

terina gratulujem, super 🙂 Hlavne nech sú obe v poriadku a čoskoro doma 🙂

Predpokladam, že aj moly to už má za sebou a uvidíme ako caly a marya.... to by bolo fajn, keby to boli dnes 4 babatka.

Ja mám síce dnes prvý termín, ale náš Adamček má celý svet na háku a do takého počasia sa mu ani nedivím, že sa mu nechce... Idem dnes ku kaderníčke sa dať trochu dokopy, nech sa ma to malé chúďa nezľakne, keď ma prvý krát uvidí... prvý dojem, je prvý dojem 😀

mamamima
29. jan 2009

ved jasne leni, mozno ti to tak povedal, ze si ho nepochopila, asi ani ja by som nechapala 😀 😀

lenkahrehusova
29. jan 2009

no, tak ja už vôbec neviem 😉
ale ja som tmavovláska 😉 😀

mojsejovka
29. jan 2009

leni.. veru nech ti to upresní.. lebo to som ešte fakt nepočula, ale možno má na to svoje dôvody.. 😅

mima.. ja tiež som tak bola ako prvorodička.. ani otvorená, ani nič, keď mi odtiekla voda, tak som bola otvorená asi na 1 cm.. a to bolo v 41 tt.. 😅

lenkahrehusova
29. jan 2009

Mima, môže byť 🙂 možno som ho nepochopila 😉 😀

kvietok23
29. jan 2009

super, terina dobre, ze isla, snad nam coskoro popise podrobnosti 😉 tak malinkej vela zdravia zelame aj my a nech to tu takto pekne ide dalej - ja si nechavam cas na buduci tyzden 😀 🙄

lenkahrehusova
29. jan 2009

no, musím sa ho na to opýtať 🙂

shupolienka
29. jan 2009

jeej Teri, tak to nebol plany poplach..gratulujeeeem, nech ste obe zdravucke, malinka ma krasne miery 😅

mamamima
29. jan 2009

no u prvor. je to veru tak...teraz som otvorena od 28tt a som cela 😀
pri malej som sa od vecera 18 tej, do rana 9 tej otvorila len na 3 cm...to islo pomaly...preto si myslim, ze terina to mala celkom rychlo za sebou...nastastie 😅 ale ved nam napise kolko chuda trpela

mojsejovka
29. jan 2009

inak hneď je tu veselšie.. 😉 teri nám to tu oživila, už sa teším na foto malej princezničky.. 😵

a2303
29. jan 2009

Dobré ránko

Terina, gratulujem z celého srdca 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamamima
29. jan 2009

ze uz tu zdochi(y)nal pes 😀 hned tu bude veslesie ked sa rozrodime 😀 😀

lenk30
29. jan 2009

baby musím letieť na vybavovačky, len som postrehla niečo o 3 nových bábätkách 🙂 🙂 🙂
kto? potom to dočítam

lenkahrehusova
29. jan 2009

no,veru bude tu veselšie 🙂

katulikzlatulik
29. jan 2009

Terka mi poslala dalsiu SMS, v ktorej pisala, ze nakoniec ju nezobrali do starej fakultnej nemocnice, kde chodila na poradne a kde mala rodit, tak neviem preco ju tam nezobrali, ale ju zobrali do novej fakultnej nemocnici - ja tam idem tiez aj dnes na kontrolu, tak mozno poidem kuknut, nakoniec bola bez EPI, trvalo to cez 12 hod a VSETKY VAM OBIDVE POZDRAVUJU, ze sa MAME DRZAT!!! 😉 🙂

lenkahrehusova
29. jan 2009

aj na fotečky sa tešíím 🙂

mojsejovka
29. jan 2009

idem si dať horúcu sprchu, nech aj ja trošku malú pohnem.. 😠 včera som si dávala aj 2-krát, kríže ma boleli potom aj bruško a nakoniec som zaspala ako drevo.. 😀 ale možno ju pomaličky rozhýbem.. 😉

mamamima
29. jan 2009

katulik pozdravuj od nas 🙂

a to fakt netrvalo dlho... 😉 na prvorodicku...

katulikzlatulik
29. jan 2009

nie VAM, ale VAS POZDRAVUJU... juuuj sa taaaaaaaaaaaaaak TESIIIIIIIIIIIIM, ze mi az slzicky stastia vypadli, ked som citala, ze Sofinka je uz na svete 😉

mamamima
29. jan 2009

mojsej, ja si davam kupel bezne od zaciatku a som cela 😀 a to mi hrozil ze predcasne pojdem, podla mna kedy ma vyjst, vtedy pojde ta moja herecka...uz som si vcera robila s muzom srandu ze nech ju vylaka medzi nohami ze na ciciccii na 😀 ze mozno pojde 😀

katulikzlatulik
29. jan 2009

mima 😀 na cicici 🙂

katulikzlatulik
29. jan 2009

my sme vcera poskladali postielku, vylozili hniezdo, baldachin... dali postielku na skusku do spalne, a potom spat do detskej... ze v spalni bude az ked prideme z nemocnice... juuuj ja sa uz NEVIEM DOCKAT!!! 🙂

anit.. kedy mas tie statnice? DRZIM PRSTEKY!!! 😉

lenkahrehusova
29. jan 2009

😀 😀 😀 mima, možno to zafunguje 😀 😀

mamamima
29. jan 2009

lenka no mohlo by 😀 potom ti ho poslem nech ti lenku vylaka 😀 😀

lenkahrehusova
29. jan 2009

no, neviem, či by drahý súhlasil 😀 😀 😀 ale keď to zafunguje, daj vedieť a vyskúšame aj mi 😉

mamamima
29. jan 2009

😀 😀

lenkahrehusova
29. jan 2009

malá hneď chytila štikútku - asi sa už teší 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre