Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

terina25
5. feb 2009

a porod: nástrih som necítila,lebo mi to robili,keď som mala kontrakcie.šitie takisto-dali mi injekcie.Mám ale veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa stehov a bolí to teda poriadne 😢 veď ma šili hodinu,tak sa niet čomu čudovať.a klystír mi nedali 😉

a ešte jedna vec:pri kontrakciách DÝCHAŤ DÝCHAŤ DÝCHAŤ DÝCHAŤ 😉

terina25
5. feb 2009

dobre baby, lúčim sa.

všetkým čakateľkám držím silno palce, aby ste to zvládli na jednotku. A hlavne nech všetko prebehne bez komplikácií a nech sú vaše batožky zdravé.

papa

lenkahrehusova
5. feb 2009

Ahojte. Dnes 5.2. sa o 19.00 narodila Lenka. Mala 3300g a 50 cm. Je krasna a zdrava.

krasulka
5. feb 2009

jeeeeeeeeeej lenka, garulujem k Lenke 🙂 🙂 🙂 Teda, tak uz aj ty si sa rozsypala 😀 😀 Super, Zelam skore zotavenie. 🙂 🙂 A malej vela vela stasticka a zsravicka a lasky do zivota.

zuzi26
5. feb 2009

jeeej gratulujeme lenka k lenke 🙂 to si sa poponahlala, ved si mala termin az 17.2, tak super uz to ide aj na baby z druhej polovice 😀 krasulka uz sme aj my pomaly na rade... 😅 😵

muriel293
5. feb 2009

gratulujem k novým bábatkám! nech sa im darííí a ich maminkám tiež! 😉

Baby mňa dneska muž taaak nasral! Tak on má zajtra narodky-to je jasné že v pohode ale prečo sa ma dneska musí opýtať že neporodíš zajtra však,možme si vypiť? A ja neviem prečo ale ma to úplne vytočilo! Radšej keby bol ticho,zajtra odsledoval ako sa mám a večer si nalial! Čo ja mám odkiaľ vedieť čo bude zajtra?! 😠 😠 😠 Hnusní chlapi,myslia len na to ako sa ožerú! Oj či som nahnevaná!!!!

nsoci
5. feb 2009

Ahoj holky,

neviem ci uz viete...
Lenk30, má Filipka, narodil sa dnes o 15:08, váži 3150g a meria 50cm

lenkahrehusova
5. feb 2009

🙂 dievcata, nemozem spat, tak aspon cez mobil vas citam. Mala som sekciu, mala som od pasa dolu epi anestezu, teraz uz ustupuje a zacina to riadne boliet. Neviem,ci aj zaspim. Drzte sa.

krasulka
5. feb 2009

ahojky, lenka tak fajne ze mas po. Hadam ti daju nieco od bolesti nie? A co mala Lenka? 🙂

Aj lenk30, gratulujem, paradicka, uz aj Filipko je na svete 🙂

clarissa
6. feb 2009

dobre ranko
grtaulujem obom Lenkam a ich babatkam 😵 😵 😵 😵 😵
a este odkaz od Sue:
VSETKY VAS POZDRAVUJE,ASI POJDE ESTE PRED TERMINOM DOMOV LEBO JEJ HO POSUNULI NA 12,2,A STALE SA MALEJ NECHCE VON
A UDAJE O NARODENYCH BABATKACH JEJ MATE POSIELAT DO IP ABY TO POTOM NEMUSELA HLADAT 😉

bambulla
6. feb 2009

ahojte babule......terina25 gratlujem tebe aj sofinke 🙂. drzkajte sa. ja idem o 10.00 na poradnu a uz dufam ze ma poslu uz do nemocnice idem sa dat dokopy aby som to stihla 🙂 🙂 🙂

muriel293
6. feb 2009

brééé ránko,Leni gratulujem,a rýchlo sa zotav... 😉
A kde ste,čo všetky rodíííte? 😀 😀 😀
No tak nič,idem ja robiť metrový koláč...

krasulka
6. feb 2009

Ahojte, co je nove?

Tak sue bola v nemocnici zbytocne? oochhh...kurnik..to nastve 😠 😠

nada.hope
6. feb 2009

ahojte babenky, prisla som sem nakuknut a rozlucit sa , nakolko opuchy sa zvacsili a moj tlak je taky aky je, idem si lahnut do nemocnice, drzte sa tu ☹

xena22
autor
6. feb 2009

nada.hope drz sa aj ty....

Co noveho?Idem precitat trochu...

xena22
autor
6. feb 2009

Jej dalsie babo,to je super,stracam prehlad 😀 aky mame stav? Uz to ma vacsina za sebou???

janula10
6. feb 2009

ahojte

jupiiiii dalsie dve babatka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenk tak vies uz preco som ta neratala ze tu s nami budes este pisat lebo tym ze ti odtekala H2O som vedela ze pojdes co najskor 😀

BABY aj Filipkovi aj Lenke vela vela zdravicka samozrejme aj maminkam 😵

janula10
6. feb 2009

nadi drzkaj sa nam tam
papa

janula10
6. feb 2009

sue tak cakame tu na teba 😉 😉 😉

muriel293
6. feb 2009

čaw Janulaaaaa,čo porábaš?

janula10
6. feb 2009

cau ale som doranajkovala a kukam ze uz tu nikto nieje vsetci rodia asi uz alebo sa staraju o babatka 😀 zachvilu tu budem mat monolog asi 😀

muriel293
6. feb 2009

no veď ja som ti to vravela že len my dve semka budeme chodiť už....teraz aspoň vidíš že mám pravdu! 😀 A skús sa rosypať o týždeň skôr ako ja ! Potom čo tu ja budem? 😀 😀 😀

janula10
6. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
vies co nic ziadne priznaky nemam a ani to otvaranie ani poslickovia ja ti neviem asi to ukoncim cele ja s tym mojim lenivcekom 😀 😀 😀 😀 ten pordodny maraton....

muriel293
6. feb 2009

Janula,ale však to najlepšie na koniec! No nie? 😀 😀 😀 😀 Dočkaj,sem baby nakuknú o dva tt a bude tu že Martinko a Maximko 4500g ! 😀 😀 😀 😀

bambulla
6. feb 2009

ahojte babule no a som tu zase ziadna nemocnica mi este nehrozi krdlo mam tuhe este jeden a pol cm. az neporodim do piatku mam sa hlasit rano v nemocnici asi si pockam pekne krasne ma toho valentina je mi do ☹ ☹ ☹ ze este nerodim asi sa zblaznim uz som nespala tri noci co ma bolia krize a mali sa mrvi ako divy no este tyzden musim asi vydrzat ☹

muriel293
6. feb 2009

no bambulla v 41tt byť celá asi by som si to hodila! 😀 😀 😀 Joj ale mám taký nepríjemný pocit že ja a Janula zavedieme nové tt v tehu a pôjdeme rodiť v 44tt!!!! Lebo máme lenivcooov! 😀 😀 😀

bambulla
6. feb 2009

tak to sa pridam k vam aj ja 😀 🙂 😀

janula10
6. feb 2009

muriel no veru te rekorderi vahami 😀 😀 😀 😀 potom asi fakt letne oblecko velkostami budem obliekat na doma 😀 😀

bambul no ty mas aspon prognozu my nic ale....a ako to ze az v piatok mas nastup to tyzden po termine???? ti mohli dat vyvolavacku nie?

muriel293
6. feb 2009

Janul oni sa neserú,týždeň po termíne je braný ako v pohode....Inááááč,včera som už dokázala desať drepov in the sprcha! To bolo o dva viac ako predtým! Dneska dám pätnásť! 😀 😀 😀
A ten grci čaj od weledy vieeeeš,no tak parádno sa z neho fakt prdí teda! 😀 😀 😀 A skúsila som ho piť na studeno,je to lepšie len musím vždy odpratať hneď šálku z izby lebo ten fenikel mi tu potom smrdí celý čas brekeke!

bambulla
6. feb 2009

janula ja to uz nechapem to som si myslela aj ja......u doktora mam vypocitany termin na 9.2 a na koniku som mala na 5.2

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre