Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mounty
19. feb 2009

ahojte, este aj ja som 2 v 1 😉 , miskelka rodime naraz podla terminu, tak sa nikam neponahlaj 😉

po nastrihu som aj ja curala iba v sprche, vlaznej, je to ovela lepsie...

lenkahrehusova
19. feb 2009

ahojte babulky 🙂
Janula, Krasulka držím palčeky - nech sú bábätká čoskoro s vami 😉

ostatné, ktoré ste ešte 2 v 1 sa držte 😉

lenkahrehusova
19. feb 2009

novým mamičkám všetko dobré 🙂

lenkahrehusova
19. feb 2009

Pati, ako sa vám s Ninkou darí? 🙂

fodorka33
19. feb 2009

lenko dakujem bola by som rada keby si to maly rozmyslel sam a do pondelka vysiel 😉
ja som teraz prisla z CTG a vsetko je zevraj v poriadku..malemu krasne bilo srdiecko 🙂 zajtra idem do poradne a ma mi dat papier na pondelok do nemocky ☹ ale tak co uz niektorym babetkam treba trosku dopomoct a ten moj chrustik to asi potrebuje 😉

lenko
19. feb 2009

fodorka - držíme palce. 🙂

miskelka
19. feb 2009

jeej..mounty...nie som sama ... 🙂

sacrifices
19. feb 2009

ahojte, mne sa uz narodil malinky. ma dva tyzdne. fuuu, uz by som nechcela rodit zeny.

cucu3211
19. feb 2009

ahojte babule,tak aj mna to zajtra caka, rano nastupujem do nemocnice , v cera som bola na kontrole a dali ma aj na monytor lebo mi zacalo strasne tvrdnut brusko tento tyzden a povedali mi ze to uz zacali kontrakcie ,maternica sa mi zacala stahovat tak zajtra rano idem a tiez mi asi daju vyvolavacku ,lebo naco by si ma tam na vykend volali . Uz nech to mam za sebou .
Nahodou nejaka mamina nenastupuje zajtra rano donemocnice na Kramaroch,dajte vediet

mirea
19. feb 2009

Fodorka, tak v pondelok nastupuješ aj ty? 😉
Ja idem v sobotu ráno na príjem. Ale ešte sme sa nedohodli či bude cisársky v sobotu alebo nedeľu. No ale cez víkend to už budem mať za sebou.
Krasulke aj Janulke držím palce.. Zajtra nakuknem čo nové 😵 😉
zatial všetkým mamičkám, bábätkám a kinderkám pa pa

fodorka33
19. feb 2009

hej mirea v pondelok nastupujem no aj tak stale dufam ze dovtedy pojde sam....doki by ma poslal aj zajtra ale ze je to zbytocne lebo nedavaju sobotu nedelu vyvolavacky ale tak je to lepsie aspom nemusim zbytocne lezat v nemocke...mozno dopadnem ako lulu,den pred nastupom porodim... 😀

clarissa
19. feb 2009

ahojte babule,ja som po tej dnesnej poradni,no veru stale na prst otvorena a pokial neporodim do terminu tak 25 sa hlasim do nemocky a tam mi povedia co dalej...
marsella nie si tu???? 😕

kvietok23
19. feb 2009

januuuuulaaaaaaaaa uz rodiiissss? 😕

marsela77
19. feb 2009

Ahoj clarissa,som si práve sadla k PC, mne sa síce skrátil krčok, ale otvorená som furt na špic prsta,ja sa mám hlásiť v nemocnici v pondelok,ty až v stredu?

clarissa
19. feb 2009

no mne kazal den ppo termine cize stredu 😕 no dufam ze nam to vyda naraz

clarissa
19. feb 2009

ja som bola doteraz tesne pre prst a teraz som uz len pre prst takze nejaky milimeter tam asi povolil 😀 😀 😀 😀 ako iny pokrok 😀

marsela77
19. feb 2009

teraz som zostala v pomykove,asi zavolám zajtra sestričke 😒 ja mám termín až v stredu,ale som si istá že my hovoril v pondelok 😨

marsela77
19. feb 2009

nejak mám v poslednej dobe problém s my a mi 😀 😀 😀
a kde si tak rýchlo zdúchla 😀

clarissa
19. feb 2009

a nahodou si mu nevravela ze v hlohovci ti presunuli termin na 21???no sak si nelam hlavu,ked ti kazal pondelok tak asi pondelok..alebo skus brnknut ale sak hadam si dobre pamatas 🙂

clarissa
19. feb 2009

michal maprisiel zobrat,sme ponahlali naspat do roboty,...inac na tehu knizke mas datum kedy sa mas hlasit v nemocke aj mne ho tam pisal

marsela77
19. feb 2009

ja som mu o hlohovci nič nehovorila,no nič zajtra tam zavolám 😉 pre istotu. Ale hádam dovtedy aj porodíme,no nie? cez víkend 😉 čo Ty na to?

marsela77
19. feb 2009

jáj tak to idem kuknuť 😉

clarissa
19. feb 2009

no sak patrilo by sa...veru cez vikend by nebolo naskodu 😉 myslim ze aj nasi chlapi by to ocenili 😀

marsela77
19. feb 2009

no vidíš, už len ukecať tie naše bambulky 😀
ja nemám na knižke nič 😠

clarissa
19. feb 2009

mne napisal k datumom posl.datum 25,2 _a to je ta poradna v nemocnici
veru moja sa stale klbci v bruchu..ona chudatko stale nechape ze von sa dostane inym smerom 😀

marsela77
19. feb 2009

no mne tam nič nenapísal,ale som volala sestričke a hovorila že v pondelok,aby o mne vedeli,koli tej cukrovke a aj koli tomu internému,že či treba ,alebo nie. Ale aj tak si ma tam asi ešte nenechajú,ale šak hádam dovtedy porodíme 😀

clarissa
19. feb 2009

ahaa...no vidis..ja som zvedava ked si ta tam nechaju ja budem trvat na tom nech ajmna 😀

marsela77
19. feb 2009

ja Ťa počkám,len aby si ma ešte nepredbehla 😀 ved keby čosi píšeme sms

clarissa
19. feb 2009

no jaasne..dufam ze nebudes rodit cisarom alepekne prirodzene 😉

clarissa
19. feb 2009

ja si pojdem asi zas pospat som unavena ako pejsek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre