Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mojsejovka
25. feb 2009

ja som si takú najlacnejšiu šatku zatiaľ kúpila, malá ešte stále spinká, tak nemôžem experimentovať.. už vidím, ako sa bude jedovať, keď ju tam dám.. 😀
takúto mám.. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3979026

lenkahrehusova
25. feb 2009

Ahojte mamičky 🙂

lenkahrehusova
25. feb 2009

k tomu mliečku. Aj mne sa spustilo asi po týždni 🙂 Teraz ho mám až až. Najskôr som odsávala ale teraz malá začala viac papať, tak ho vypapá 🙂 Ale pijem čajíky ma podporu tvorby mliečka od hippua tekane 🙂
A myslím, že to pomáha 🙂

molly28
25. feb 2009

....maminky ja som schudla po porode 10kg ale odkedy som doma, som neschudla ani deko....Potrebujem dať dolu ešte 13kg 😖 😖 😖 viem, že to pojde ťaaažko, ale začnem na sebe pracovať, až po šestonedeli....momentálne bojujeme s dostatkom mlieka, takže obmedzovať v strave sa stále nemôžem a ani moc cvičiť....ale potom, to duuufam pojde dole jedna radosť 😀 😀 😀

lenkahrehusova
25. feb 2009

Molly, to určite. Ja ja budem na sebe makať 🙂
Ja dúfam, že do leta to bude ok 😉 ale našťastie, aj mne toho dosť opadlo, tak hádam 😀

lenkahrehusova
25. feb 2009

jediné čo mi ostalo je troška bruško 🙂

lenkahrehusova
25. feb 2009

Molly, pozerala som fotečky. Malá je nádherná 🙂
pozerám, že ste boli už vonku. Po akom čase ?

molly28
25. feb 2009

....po troch týždňoch - na hodinku....bolo vonku krááásne slnečno, tak som to využila...a teraz sa už snažíme chodiť s ňou vždy na taku hodinku - dve 😀

molly28
25. feb 2009

...ale pred tým som ju od jedného týždňa davala na polhodinku pri otvorené okno spinkávať každý deň - také otužovvanie - normálne som ju naobliekala ako do kočíka, ale vydržala mi maxim.30min. ☹

molly28
25. feb 2009

..leni akurát som pozerala na tvoje mimčo....tak to máš riaadnu vlasaňu, je faaakt zlatunka 😀 😀 😀 a ešte som si všimla, že mali rovnaké miery - 3300g a 50 cm 😀

krasulka
25. feb 2009

zienky diky za rady, aj ja uz pijem ten dojcensky caj, dufam ze to zaberie. Je to onicom ked babetka tak musia hladovat. Dali mi caj ze jej mam davat na lyzicke ale mi neukazali ako tak snad som do nej trosku dostala, nieco vcucla, nieco vytieklo von. Dnes uz som ju kupala sama, ale to este potrva kym sa dostanem dotoho vsetkeho aby to bolo suo sup 🙂

marsela77
25. feb 2009

Ahojte 😉 takže ja som dnes po kontrole v nemocnici a stále 2v1 🤐 a zatial ani nie som na rozsypanie 😖 neviem či neporodím až v marci...Dr.mi povedal že ak do 6 dní neporodím začnú vyvolávať 😨

lenkahrehusova
25. feb 2009

ja som dnes dala malú tiež 1x otužovať pri otvorenom okne 🙂 práve zaspala, tak som zvedavá 🙂
o týždeň by som chcela ísť už von.

janula10
25. feb 2009

Caute maminy a len zopar kinderok ktorym drzim palcek 😉 nech to maju uz za sebou

Maximko dosiel na svet 19feb o 16:46 s mierami 4000g a 50cm vsetko v pohode uplne celkovy porod s kontrakciami bol 2hod a musim sa Vam priznat ze sm na seba hrda lebo som si nedala epiduralku nakoniec neviem preco no instinkt my povedal ze nie.....
Kojim ho prve 2dni som mala naliate prsia jak neviem co teraz priebezne kojim v pohode len niekedy chce raz za hodinku a niekedy za 3hod...inak mi stale spi neplace skoro vobec....je to flegmosko asi ako bol v brusku uvidime ako dalej....

Idem dat do februaroviek foto a do alba si dam neskor ked ho pofotim prcka nasho jedneho

PS: Ten pocit mat ho pri sebe takeho cloviecika.... 😵 😵 😵 😵 😵 neopisatelny...stale ho bozkavam co Vam poviem....som sa zalubila asi druhy krat 😀 😵

ludika33
25. feb 2009

janula ahojcek. vitaj domenko.

ten pocit co si opisovala je na nezaplatenie. to musi kazda mamulka zazit. 😵

janula10
25. feb 2009

citam o klubucikoch presne ich mam aj ja sem tam uz aj bez taha no presne problem ako ma shupol ze nechcyti dvorec....ale tak hlavne ze je nejako

pustili nas v pondelok len nejako som sa nedala na kona....

ludika33
25. feb 2009

janulka vy ste presne tyzden po nas a este aj domko ste isli presne ako mi v pondelok

janula10
25. feb 2009

😀
ludika nooo a akurat kukam ze sisa29 porodila ako ja

klementina
25. feb 2009

ahoj janula, gratulujem k maximkovi, je krasny.
podla mna von sa da ist uz na 10.den ako ste dosli z porodky, my sme boli asi na 17.kvoli tomu zapalenemu ocku,a spinka sa jej vonku ovela lepsie.
hanuk, ja som povodne chcela manducu na nosenie, ze je uz od novorodencov, ale baby tu z kona, co nosia, mi povedali, ze je to tak od polroka vhodne, ze take malicke deti by sa tam nemali nosit, ze pre najmensich je najlepsia elasticka satka, tak sa prave dohodujem s jednou, ze si kupim bazarovu, lebo mala je furt na mne zavesena, a ani caj si pri nej neuvarim, ked nespi. tak som zvedava, lebo som povodne satku nechcela, lebo tie uvazy sa mi zdaju zlozite, ale sak snad sa to naucim.
a ten babyvak je podla mna zbytocna investicia, je to len pre najmejsie deti a cele tazisko mas len na jednom pleci, tak tam to dieta casom otazie 😒

ludika33
25. feb 2009

klem ja mam baby vak na stil opacneho ruksaku. mala v nom bola asi od 2 - 3 mesicov az kym sa tam vtrepala. vobec ma neboleli z toho ani krize a ani plecia, lebo je vaha dietata rozlozena na dve ramena.

clarissa
25. feb 2009

janula vitaj doma...maly maximko je prekrasny tusim cela mamina 😵

terina25
25. feb 2009

Ahojte baby.

ja som tu zase len na skok,aby som vás pozdravila.blahoželám všetkým novým mamičkám a želám veľa zdravíčka a hlavne pevné nervy.

ja som zase u rodičoch,lebo malá dostala koliku a mala strašné bolesti.oni nemajú net,tak vás ani nemožem čítať.

tak sa všetky držte a nastávajúcim mamičkám želám veľa trpezlivosti pri čakaní.

ahojte

marya
25. feb 2009

Caute baby 🙂

Aj ja som tu len na skok, gratulujem tiez vsetkym novym mamickam k ich krasnym babatkam 😵 a prajem hlavne vela zdravicka a vela mliecka 😵

Nas Petko rastie ako z vody, za tri tyzdne pribral 1 kg 😅 😵 pani doktorka nas pochvalila ze pekne papame 🙂 mliecka mam nastastie dost a tesim sa, ze s kojenim sme zatial nemali ziadny problem 😵 😵 akurat sme mali sopliky, tak som ho kurirovala chudatko moje, ale uz je to lepsie a snad uz bude coskoro uplne fit 🙂

Tak idem zas off, majte sa pekne 🙂

janula10
25. feb 2009

dik claris a ja uz netrpezlivo cakam ze aj ty pojdes 😵

andrea142
25. feb 2009

ahojte

mám trocha čas kým je malá na prechádzke 🙂

ja som dnes bola s malou v poradni. Lekárka nás pochválila ,že pekne priberáme. Malá váži 4100g. A to nás z nemocnice nechceli pustiť lebo tam mi len schudla. 😠 iba zbytočne stresovali.

moja malá bola vonku už hneď druhý deň síce iba na desať minút ale postupne som ju nechávala dlhšie a dlhšie.
teraz už s ňou chodia aj na dlhšie prechádzky. potom pekne dlho spinká 😀, len mňa držia v dome ako väzňa 😠

andrea142
25. feb 2009

ako sa pridávajú fotky do albumu február 2009 ??? ...... môžem pridať aj moju malú???

patkao
25. feb 2009

nam lekarka odporucila ist von az po 4tyzdnoch,kedze je ta chripka,ale ja som doma uz nevydrzala a od pondelka sa kocikujeme..ten tyzden uz hore dole..my ideme zajtra na poradnu,uvidim ako priberame..

nikollette
25. feb 2009

Janul gratulujem.. 😉
ja som opisovala moj tazky porod na predchadzajucej niektorej starne...ufff

a maly sa nam narodili rovnaky den.. celkom pekny datumik nakoniec.. 19.02 2009 😀 😀 😀

janula10
25. feb 2009

no kuknem si co ste popisali vela dobrych rad a podobne....teba si precitam hned...
aj sisa29 porodila vtedy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre