Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

ludika33
26. feb 2009

a na nas v tej pravde zabudli 😒 my sme tam neboli ☹ nevadi

a2303
26. feb 2009

Ahojte 🙂
Novým maminkám zo srdca gratulujem!!!!!!!! 😵 😵 😵

Bakalársku skúšku máme s Drahým za 1 😵
Tak sa tomu tešíme, konečne sa môžeme venovať už len našemu Slniečku!!! 😵
Rebeka je anjelik, pekne papá, spinká, ledva plače, len keď je hladná a jeduje sa 😀 Zajtra ideme na poradňu, tak som zvedavá čo nám povie.
Čítala som Vás dozadu, aj naša mala suchú pokožku, ja jej dávam do kupeľa trolinku peny značky SEBAMED a potom natriem telovým mliekom SEBAMED. A pokožku už má peknú. Nám sa táto kozmetika osvedčila.
Už aj ja sa začínam konečne cítiť ako človek... Doteraz som len akosi prežívala.. To šitie so zlatou žilou ma úplne odrovnalo. Teraz už aj sedieť viem 😀 tak sa vytešujem. Z váhy mám na sebe už len + 1 kg. Tak to je cena útechy za tú zlatú žilu... 😀
A Vy sa máte ako Baby moje???

a2303
26. feb 2009

Mimka, čítala som, že sa Ti mliečko rozbehlo 😉 super!!!!!!!!
Ako sa máte???

zmokito
26. feb 2009

Ahojte, hlasim sa uz ako mamina, nas Filipko sa narodil 18.2. o 12:20. Porod bol malina, trval 4,5 hodiny, zato este stale nemozem poriadne sediet 😒 Ale to asi takmer vsetky, ze jo? Vsetkym maminam gratulujem a prajem vela zdravicka a dobruckych drobcov 🙂

kvietok23
26. feb 2009

bubu, my sme ho kupili este v sobotu, ale nas maly je tam hrozne vyfoteny, co ho my fotime je 1000000x krajsi 😀 😀

a2303
26. feb 2009

Zmokito, gratulujem 😵 😵 😵
Ja som sedieť začala až včera... 🤐

Baby, idem off, malá je hore.. Prajem Vám pekný deň!!!! Ahojte 😵

nikollette
26. feb 2009

baby komu mam poslat foto mojho februaroveho babtka, alebo tie udaje.. kto to tu robí???
vdaka 😉

clarissa
26. feb 2009

nikol foto si musis dat sama do albumu februarove babatka a info posli Sue13

lulusy
26. feb 2009

ahojte maminecky a kinderka
nemam vela casu vas citat dozadu, ale gratulujem novym mamickam a kinderkam drzim place!

Mamicky, ako je to s priberanim babatiek? Moja Dominika papa vela a hltavo, papa cca kazde 3 hodinky, obcas si vypita aj po hodinke, v noci vydrzi aj 4 hod. Dnes to bolo az po necelych 5 hod ! Ide mi o to, ze ked sme v nedelu odchadzali z nemocnice vazila 3400 g a ked sme dnes boli u dok. s pupcekom, tak vazila uz 3800 g. cize za 4 dni nam pribrala az 400 g !!! co sa nam zda vela
Poradte
dik

xarah1
26. feb 2009

lulusy-podla mna je to ok ved keby nebolo tak doktorka by ti nieco nato povedala nie?

ludika33
26. feb 2009

lulusy asi to je v poriadku, lebo doktorka by ti hned povedala, ze treba daco robit, ze je to vela. podla mna 400 nie je az tak moc. my mame skor opacny problem. maly ako sme prisli domov este schudol, tak ho musim nutit pit mliecko, ze nech priberie, nech nemusime zacat prikrmovat nutrilonom. mliecka mam, len maly je trochu prispinkany este stale zo zltacky. dufam, ze aj my budeme mat prirastok aspon ako pises ty lulusy.

lenk30
26. feb 2009

ahojte, poradte mi ako vložiť fotku do albumu februároviek............ 🙂

marsela77
26. feb 2009

lenk musíš sa prihlásiť ako februar2009 heslo je februar a potom pridáš fotku

lulusy
26. feb 2009

juj maminky ... musela som utekat k malickej,
xarah - no doktorka nam povedala ze vyzerame na 1 mesiac a nie na 1 tyzden a ze je to este v norme

Ludika - ach jaj, drzim palceky aby ste priberali, asi to bude z tej zltacky ako pises, ale Andrejko to urcite dobehne 😉

dobru nocku mamicky ja tu odbehujem a pisem na etapy 🙂

sisa29
27. feb 2009

ahoj maminky.tak by sme mali otvorit novu temu februarove babatka 2009 nie???

my sa mame super mala pekne papka.akurat som pozerala tabulku babetiek a zistila som ze som porodila najvecsie dieta.no co nelka je riadny kus.vsak ma aj vsetko este boli.ale stalo to zato.mliecka mam neuveritelne vela mala ani nestiha pit musim odsavat.

heidy26
27. feb 2009

ahojte babule. mám na vás otázočku. do kedy po pôrode ste špinili. ja už mam 2 týž. a stále špiním. ale dojčím. je to normálne?

sisa29
27. feb 2009

ahoj no ja som pri prvej dcerke spinila 4 tyzdne ale niektore baby spinia aj 7 tyzdnov.je to normalne

lenkahrehusova
27. feb 2009

Ahojte maminky 🙂

lenkahrehusova
27. feb 2009

Ja mám akoby len taký veľmi slabučký menzes. Žiadne bolesti, v pohode .

sisa29
27. feb 2009

no ja som po porode 9 dni ale este bolesti mam ale to je zevraj tym ze som mala velke babo

chavallee
27. feb 2009

Sisa29, klobuk dole. My sme mali (som povodne januarovka, ale nejak sme nestihli 🙂 ) len 4150g a 53cm, ale po x hodinach "normalneho rodenia" sme skoncili na cisarskom, mlieko som dostala az na 5ty den a doteraz na maleho nestiham... 😖
Kolko ste mali obvod hlavicky?

sisa29
27. feb 2009

pockaj musim pozriet

sisa29
27. feb 2009

35cm a vy?

sisa29
27. feb 2009

a ty si mala tehotensku cukrovku?lebo ja ano a aku si mala placentu mne povedala ze som ju mala hodne veliku.preto ma este stale boli vsetko

chavallee
27. feb 2009

My 36cm, vraj hlavka nejak inac naliehala, tak som sa otvarala velmi pomaly, po 10 hodinach vratane "visenia" na oxytocine a pustania vody iba na 4 prsty, potom mi mohli dat konecne epi, ze som zaspala od vycerpania z bolesti, ale po 1,5hodine lekar kukol, ze sme sa nepohli ani o cm, hoci kontrakcie ficali... Tak ma uniesli na cisarsky... Mrzi ma to... aj kvoli rezu aj kvoli mlieku, verim, ze by sme mali mliecka dost...

chavallee
27. feb 2009

Cukrovku som nemala 🙂 Mali sme tusim 800g placentu. A prave dnes mi prislo z CEPTRAy, ze mame uspesny odber pupocnikovej krvi - az na 101,8kg. Ale "kolegyna" z januaroviek mala odber na 140kg!!!! 😕

marsela77
27. feb 2009

Ahojte maminy 😉 píšem vám asi ako posledné kinderko ☹
mounty dnes nastúpila do nemocnice a aj clarissu si nechali už v nemocnici,vraj mala zle vyrátaný termín a mala rodiť už 14.2. ešte nevie čo s nou bude ale asi budú vyvolávať.
A ja stále nič...zajtra idem na kontrolu do nemocnice a ked nič, budúci týždeň tiež na vyvolávačku,takže už budem patriť k marcovkám 😔

mirea
27. feb 2009

ahojte maminky,
tak sme už aj my doma z pôrodky.. 😵

marsela, juuj, ty si ešte kinderko.. ☹ to ma mrzí, ale snáď už čoskoro.. aj clariss a mounty. držím vám palce, nech to už máte aj vy za sebou.. 😉

marsela77
27. feb 2009

mirea vitaj doma 😉 no najneskôr budúci týždeň už budem aj ja mamina 😀 😉

mirea
27. feb 2009

dík
marsela, viem si predstavitť ako ti je dlho už s tým bruškom a ako sa tešíš na malú.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre