Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
30. jan 2009

tak aj martinka uz to ma za sebou....super..gratulujeme a moc sa s nou tesime 😵 😵 😵

ktovie ako ostatne baby...dufam ze daju nejako vediet 😉

mamamima
30. jan 2009

Ahojte, prave mi volala Martinka, tak Samko je zlatucky, ale ze si chuda vytrpela, nebudem to tu pisat radsej, ale kazdy inak znasa bolest to je jasne...hlavne ze su v poriadku, je sama na nadstandardke, takze dobre, Samko ze pekne papka mlezivo, tak sa tesi, ze sa dost potrhala, ale uz len na to pekne bude mysliet a pozdravuje vas 😅 a ze doktori tam boli perfis, tak aspon to 😉 a ze mal 2100 nieco, maju izbu 210 aj nieco a ze bol 200neviem kolke babo, ze snad to nieco znamena, nejake stasticko 😵

mamamima
30. jan 2009

nie 2100 ale 2900 aj nieco...

lenkahrehusova
30. jan 2009

Srdečne gratulujem Martinke a jej Samkovi 🙂 nech sú zdravučký a idú skoro domov 🙂

mamamima
30. jan 2009

co este vsetky spite? ci uz vikendujete? ja idem zehlit a nieco ukuchtit...a clenky mi odpuchli, takze asi to bolo tym zelezom...som si ho nedala a som ok dnes...aj vaha klesla 😀

ludika33
30. jan 2009

ahojte kocky, mima tebe odpuchli clenky ked si si nedala zelezo? ja ich mam otrasne. vyrovnanu sa stehnam hrubkou. ake si brala zelezo. maltofer?

patkao
30. jan 2009

ahojte.blahozelam vsetkym maminam,u nas stale nic,mali mi dnes dat vyvolavacku,ale primar povedal ze este pockame cez vikend..ach jaj ☹,nechce sa mi tu byt,doma je len doma..

clarissa
30. jan 2009

patka..juujno tak nech sa ti to co najskor rozbehne..nech uz si s malinkou 😵 a ty si v nemocke ??

ludika33
30. jan 2009

juj patkao ty si uz v nemocke. ja idem v stredu a uz teraz mam hlavu v smutku. ☹ je mi do placu, lebo tiez budem na tom ako ty, ze nejdem hned, ale budem cakat. dufajme, ze sa nasi drobci umudria a poponahlaju sa von, nech nemusime tvrdnu v spitaloch

clarissa
30. jan 2009

ludika-krasna postielka

lenkahrehusova
30. jan 2009

Pati, držím palčeky 🙂 nech to máš už za sebou a tešíš sa z malinkej 😉

ludika33
30. jan 2009

claris dakujem, len tam este chyba to najpodstatnejsie, ale hadam sa uz vsetky dockame 😵

lenkahrehusova
30. jan 2009

Ludi, aj ja som omrkla postieľku 😉 nádhera, a ten kolotoč, hotová rozprávka 🙂
To sa bude Andrejkovi krásne spinkať 🙂

ludika33
30. jan 2009

lenka dakujem, neuveris, ale ten kolotoc je este po natalke. ona nie je kazisvet, tak prezil az po dalsie mimco. 😉

clarissa
30. jan 2009

ludika,tak to ano..vsetkym nam v tych postielkach cosi chyba ale coskoro uz sa z nich bude ozyvat krasny plac 😵

ludika33
30. jan 2009

claris len keby to bolo uz cim skor. 😵 no nic musime este vydrzat. ved v nedelu je uz februar a to je nas slavnostny mesiac predsa

clarissa
30. jan 2009

jasne ludika ja uz sa uplne tesim na nedelu..na nas mesiac 😵 😵 😵 ...boze ale to ubehlo jak voda..

krasulka
30. jan 2009

Cafte, ako sa mame dnes? Ja som mala celu noc poslov 😠 😠 😠 ziadna slava.

To mal Samko aku milu vahu, ze 2900, a Martinka rodila na termin ci o nieco skor, viete niektora?

lenkahrehusova
30. jan 2009

už sa všetky tešíme a nevieme sa dočkať.
Ja uvidím, čo mi povie pôrodník v stredu - upresní termín a uvidíme 🙂 možno....... 🙂

clarissa
30. jan 2009

krasul martinka mala termin 29.januar tusim

ludika33
30. jan 2009

veru ubehlo to ako voda.

krasulka, tak mas za sebou tazku noc ☹

clarissa
30. jan 2009

ale ja sa aj tak stale bojiiim 😔 aj tesim ale aj bojim

sue13
30. jan 2009

Ahojte.
Tak ja som po vcerajsom ubolenom veceri zaspala vdaka Ludike a jej radam ako babatko.
Ludi este raz naozaj dakujem 🙂 Teraz je mi celkom fajn, akurat panvove kosti citim. 🙂
Je to neprijemne ked clovek nevie co sa deje, ci rodi ci nie... 😒

Martinka gratulujem k Samkovi!!!!! 😵

krasulka
30. jan 2009

no tak fajne, jej to pekne vyslo 🙂

ludika, veru uz skoro kazdu noc vobec nespim..jedna, dve, 3 hodiny a ja som stale hore...Asi uz telo trenuje na novy rezim ktory sa blizi 😉

clariss, som zvedava kedy to nas chyti, my co mame terminy az ako posledne. Baby uz budu vsetky doma s babetkami a my tu este budeme predychavat poslov.

ludika33
30. jan 2009

claris ked mi povedali vcera, ze v stredu uz na prijem, tak ma chytil strach - radost. velmi zmiesane pocity mam od vtedy a do toho mam stale slzicky na krajicku, lebo najradsej by som si zobrala aj moje slniecko Natalku so sebou. sme na tom asi rovnako. aj sa tesim, ale zaroven sa dost aj bojim.

clarissa
30. jan 2009

krasul..no veru to som aj ja zvedava...len nech neprenasame 😖 neboj mozno nas to co chvila chyti...

lenkahrehusova
30. jan 2009

Clarissa, ja presna tak isto, aj sa teším, aj bojím .....a tak dokola 🙂

Krasul, no možno si pospíš cez deň 🙂

Sue, konečne si si pospala 😉

ludika33
30. jan 2009

ahojcek sue

som rada, ze ti to aspon trosku pomohlo. ak ta to chyti aj cez den trosku, tak sa na chvilocku daj to tej polohy. panvove kosti uz aj ja citim a hlavne pri chodzi. co krok to mam pocit, ze uz uz sa maly pyta von. take tlaky na panvu mavam.

krasulka
30. jan 2009

ludika, aj baby co uz mate jedno dietatko, fakt pre vas to musi byt este tazsie takto ostat v nemocnici.. ☹ ☹ ☹

clarissa
30. jan 2009

ludika...tak to je fakt..to su asi naj pocity,to chlap nikdy nezazije 😉 ale vraj ked sa to vsetko roztoci,odtece plodovka a ozaj to zacne tak vtedy ze uz je vsetko jedno len mat to co najskor za sebou....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre