Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
2. feb 2009

ludika aj ja tak doma len okulky vsak treba aby oddychli 😉

katulikzlatulik
2. feb 2009

ahojte, tak ja som sa az teraz dostala na MK... lebo som to nevydrzala a nakoniec som dnes spravila ten super salkovy kolacik, co som vcera spominala... vola sa to, ze Domaca 3-BITka... FAKT JE SUPER!!! sice som stravila v kuchyni viac casu, ale poobede som si fajnucko pospala 🙂

sue... DRZIM PRSTEKY!!!

caly... tak mozno to predsa vyjde a Elinka pride 3.2. na svet 😉

janula... blahozelam k dobrym vysledkom 😉

stale nic nevieme o Maryi a Klem?

janula10
2. feb 2009

ludika jasne napis ale ani nepotrebujes comp naco? an ja by som nebrala budu tam baby pokecas oddychnes a podla mna by si nemala na kona ani cas 😉
ja len budem cakat sms ze mas po alebo ze idete nato len 😵 😵 😵

ludika33
2. feb 2009

jani ja idem ale najprv na gyndu lezat a to dufam, ze budu spolubyvajuce v pohode. bola by som radsej na porodnom oddeleni, to uz by som dajako prezila, ze vedla maju uz mimco, ale predsa tam je prijemnejsie 😵
dam vediet neboj. poslem sms alebo mms. 😵

janula10
2. feb 2009

katulik dikes....nevieme nic..... ☹ ☹ ☹ len divne ze marya uz kedy mala rodit uz aj doma by bola a este nic.....snad sa ozve....
a klem ta by mala asi kazdym dnom ist na sekciu....

juj ten kolacik ma dobry nazov 😵 😵 😵

hej ides ale predsa mas tyzden a podla mna ked sa rozhodnu pre sekciu pojdes co najskor.....

ludika33
2. feb 2009

jani tiez si myslim, ze ked sa rozhodnu pre sekciu, tak piatok alebo v pondelok najneskor idem

janula10
2. feb 2009

hej presne.....a budes to mat za sebou si myslim aj....a urcite v tvojom tt uz ta neposlu domov to si myslim ja ze z ruzinova ta neposlu.....
ako pisem budem len cakat na andrejkove miery 😵 😵 😵

ludika33
2. feb 2009

😵 😵 😵

jani a budes ma prosim info o novych babatkach? a co sa tu zaujimave udialo?

janula10
2. feb 2009

jasne ludika napisem sms o kazdom 😉 😉 😉 😉 od stredy ti pisem 😉

ludika33
2. feb 2009

dakujem pekne jani

janula10
2. feb 2009

neboj nic......na mna sa mozes spolahnut aspon ta aj povzbudim vsak je dobre ked niekto napise ja by som bola rada tiez a predsa sa tu pozname nejaky ten den uz vsetky skoro vsetky..... 😀 😀
aj keby som ti aj ja z nemocky mala pisat sa ozvem 😉

xena22
autor
2. feb 2009

Baby ozaj ja nemam ani na nikoho kontakt,ale to do pondelka doriesim este,aby som mohla podat info....

ludika33
2. feb 2009

xeni ak chces tak ti mozem do ip poslat cislo na mna.

no to by bola jani sranda, ze nakoniec pojdes aj ty v pondelok. 😀

xena22
autor
2. feb 2009

Ludika ved my pojdeme naraz 😀 ja idem v pondelok na 100 percent ak sa nic skor nestane,ale necitim sa...

xena22
autor
2. feb 2009

ALe cislo mi kludne posli,mozno sa budeme v nemocnici nudit - len sms do zahranicia - drahy pokec 😀

janula10
2. feb 2009

ludika nestras ja nie vsak dnes som bola a nic ☹ ale clovek nevie nikdy teda fakt....

xeni poslala som aj ja lebo vsak aj keby ludika isla na to hned od stredy 😀

janula10
2. feb 2009

xeni veru vy asi naraz tak mne mozes kludne a ja ti poslem aj do zahranicia neboj 😀

xena22
autor
2. feb 2009

Jasne poslem hned sms ako budem vladat,ale urcite sa budem cely den nudit na posteli kym budem na infuzkach,tak budem druhou rukou pisat sms... 😉 Baby nejako ma lame,idem do hajan... janula dik za to cislo...

janula10
2. feb 2009

no vy len aby ste mi obidve naraz neesemeskovali 😀 😀 😀 😀 😀

aj ja idem tak ahojte a ludi este zajtra piseme 😉

caute maminky

ludika33
2. feb 2009

ahoj jani a xeni posielam cisielko

ludika33
2. feb 2009

aj ja teda idem do haja. prajem krasny vecer a dobru nocku

krasulka
2. feb 2009

Vy do hajan a ja ma druhy dych 😀 😀 😀 ale bru nocku vsetkym zelam a dufam ze niekto do rana porodi 🙂

mojsejovka
3. feb 2009

ahojte..

možno budem dneska na rade.. 😉 idem sa ukázať do pôrodky, uvidíme, či ma pošlú domov.. v noci som začala farbiť, tvrdne mi bruško každých 4-5 minút a mám pocit, že aj plodovka mi pomaly cvrká.. 😕 no ale bolesti skoro žiadne, tak som zvedavá, čo mi povedia..

mamamima
3. feb 2009

mojsejovka juuj, tak to by bolo super...pocuj ak si este tu, ta plodovka bola akej farby? zo mna vcera nieco mimovolne uniklo cca deci, bolo to zltkaste, ale tmavsie ako moc, viem ze som sa nepocurala bolo to vo vani na bielom, potom som skusala a moc som mala vodovy...a bolo to ine...ako to vyzera? cira? aj mne stale tvrdne brucho, mam ho vkuse tvrde a poslov, ale beriem to zatial len tak, len tej vody az to bola sa bojim...a na ten test sa moze s vlozkou kt. nemam, nie? ☹

katulikzlatulik
3. feb 2009

mojsejovka... DRZIME PRSTEKY!!! co znamena, ze plodova voda cvrka? ako to mam spoznat? 😒

takze mozno dnes budu dalsie februarcata... len skoda, ze nasmu drobcovi sa nechce na tento svet dnes ako najkrajsi mamkin darcek 😎 ale mozno Caly to vyjde... DRZIM PRSTEKY!!! 😉

mojsejovka
3. feb 2009

ešte som tu, akurát som vyšla zo sprchy, sledujem si minúty, nech sa netrepem zbytočne.. 😀

mima.. mohla to byť aj zátka s vodou, vôbec neviem, ja už som mala pár dní taký hustý hlienovitý výtok a teraz v tom mám aj krv.. a tá voda ani neviem, či bola voda, keď to ide po troške, tak neviem, prvý krát mi odišla naraz.. hej, na ten test treba vložku..

no tak každých 5 minút mi tvrdne brucho, takže pravidelné to je, skúsim ešte zavolať sestričke, že či mám ísť alebo čo.. 😕 ale len tlak cítim na spodok a na kríže a bolesti minimum.. tak som z toho úplne osprostená.. 😠 ale už je to asi od pol tretej takto..

avuska19
3. feb 2009

Dobré ránko, tak my sme sa vôbec nevyspali, celu noc sme prebdeli, oh joj, to moje prechlednutie mi dáva zabrať, nemôžem poriadne dýchať.

mojsejovka, držím palce.radšej nič neriskuj, nech si to potom nevyčítaš..

ludika33
3. feb 2009

ahojte babule,

tak ja mam za sebou podobnu noc ako avuska, ale opadne. muz ma chripku ci co a ma vysoke horucky uz treti den a zle sa mu dycha, tak som bola s nim hore. aj tak som sa iba prevalovala, tak sme aspon trkotali, len dufam, ze to od neho nechytime. nic ine nepotrebujem, len nech necham doma choru natalku 😢

mojsej urcite cingni sestricke a pre istotu sa chod aj ukazat. radsej zbytocne ako keby bolo neskoro.

mamamima
3. feb 2009

mojsej, presne toho sa aj ja bojim ze to podcenim a potom porodim po ceste, radsej chod ked citis tlaky na spodok...ved dlho tam nepobudnes, podla mna uz dnes pojdes...

ja som volala sestricke ze aby som si dala vlozku a ked tam nieco bude tak aby som prisla na ten test...fakt neviem co to bolo, ale asi ked uz tlaci hlavicka tam dolu, tak ani nevies ako a pocuras sa...akoze ja sa neponahlam, len nechcem riskovat nejaku infekciu, ale dufam ze mi len samovolne cvrklo 😒

avuska, talk sa do porodu vyslie, akurat som vcera hovorila, ze to musi byt teda rodit s nadchou, plny nos...ale este sa stihas vyliecit, tak drzim palce...

mojsej hlavne tebe...a vsetkym, kt. sa dnes na to chystaju 😉

lenkahrehusova
3. feb 2009

ahojte dievčatá 🙂
ja som sa vyspala dobre - konečne, po takom otrasnom víkende ☹ tak mi bolo blbo, už som myslela, že idem 🙂

Mojsej, tak ťa to už chytá 🙂 držkaj sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre