Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

fodorka33
19. feb 2009

nie sue nejak sa mu nechce....ale co uz chlapisko bude po tatkovi aj s nim svokra prenasala tyzden....
tak sa asi citim ze mam kazdy bozi den hrozne tlaky no akosi sa neotvaram...

ludika33
19. feb 2009

fodorka drzim palcoky, nech mas drobca cim skor pri sebe.

xeni nakoniec sa lekarom podarilo ukocirovat u mna sponntanny porod. trvalo to sice tyzden a dali mi tri vyvolavacky, ale podarilo sa nakoniec

fodorka33
19. feb 2009

dakujem ludika 🙂
dobre bambulky idem si pospinkat lebo ide na mna unava kazdy vecer mavam hrozne tlaky tak si idem lahnut...zajtra mi drzte aj s babetkami prsty do poradne ..bodaj by mi doki povedal ze jeeej vy uz idete rodit 😀
tak sa drzte a opatrujte sa aj s vasimi drobcekmi 😉

ludika33
19. feb 2009

fodorka drzime zajtra silno palcoky

leila2110
19. feb 2009

Mounty, tak ty si tiez prva, koho poznam s tym istym terminom.Baby dakujem Vam za rady.Trochu ma to vylakalo.

shupolienka
19. feb 2009

Janulka tak gratulujem k Maximkovi 😀 tak ste to zvladli 😀 drzte sa.

molly28
19. feb 2009

Janulka gratulujem....Maximko je riaadny chlapisko 😀 😀 😀

Sue ahoj...no vitajte doma 😀 Je to famozny pocit, že? 😀 😀 😀 a nech ste zdrávučké obe 😀 😀 😀 dufam, že máš dosť mliečka netrápiš sa tak ako ja 😉

sandraa
19. feb 2009

Baby volala som s Janulou, ona sa cíti velmi dobre sme sa smiali že by zajtra sa mohla aj Auparkovať xixi, poslala mi maleho foto je krasnučky...hovorila že zatial vyzera taky kludas, este jej ho zobrali nech sa vyspinka a od zajtra ho už bude mať....rano bola otvorená na dva prsty a potom cca o 13:45 na 6 tak ju zobrali na salu a maly bol o 16:45 na svete tak krasny porod rychly, že kontrakcie sa jej dali predychat ale že tlačenie bolo trošku horšie, nastrihla ju dokina tak že jej to omtrvila tak že to nebolo citit...citi sa vynikajuco ze len ked trosku zakasle ju to pobolieva ale ze OK...zajtra sa bude rodinkovať ved jasnačka...keby mi zajtra cinkla dam info, jaaaaaj sa tešííím už na neho....jaaaaaj a že malinky je vlasaty a snedučky po tatovi, že noštek bude mať asi po nej a ustočka asi po tatovi ved sa to este nejako vykrištalizuje...jaaaaaaj a že epiduralku si nakoniec nedala....tak sa majte februarovky všetko dobré prajem este tehulkam a ostatné sa držte papa

clarissa
20. feb 2009

sue moja,tak vy uz ste domka,no parada..aj ja som doma,to je nahoda 😀
dufam ze do terminu si to mala rozmysli,lebo uz sa neviem dockat 😵

clarissa
20. feb 2009

Zuzi a mala je prekrasna 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krasulka
20. feb 2009

Cafte ja som stale cela 😠 😠 😠 😠 😠

Janula, gratulujem, veeeelmi k drobcovi 😀 😀 😀 Super, ze uz mas po! Ja som dostala dasliu injekciu na dozretie krcka,ale uz od vecera si tiez utieram take hlieny krvave..tak zevraj sa snad nieco deje...och...

clarissa
20. feb 2009

krasul no super 😉 takze zachvilu budes ma taj ty po..uz nas tu ostalo len zopar tak dufam ze sa to rozhybe

krasulka
20. feb 2009

No dufam ze sa dnes nieco udeje, lebo vikendy v nemockach su vzdy take tiche..nikto s tebou nic nerobi....

sue uz ma fotky v albe? Idem kuk 🙂

clariss a ty co? nic? Len sexuj pokym sa da, nech ti krcok zmekne spermiami, nech nezhnijes v nemocke ako ja! 🙂

clarissa
20. feb 2009

ja mam dojem ze ani sex mi nepomaha..a michalmoc nechce on a boji ze spravi malej dieru do hlavy 😀 😀 😀 😀 sak stredu sa mam hlasit v nemocke tak uvidim co mi povedia..a inak dufam ze cez vikend sa to rozbehne a nebudem muset cakat do stredy 😉

marsela77
20. feb 2009

Jééééj Sue malá je rozkošná 🙂 Prajem vela zdravíčka a mliečka
😵 😵 😵
Janula aj Tebe a Maximkovi vela zdravička a mliečka 😵 😵 😵
Krasulka Tebe držím palce nech to máš čo najrýchlejšie za sebou 😠
A Clarissa mi čo?

clarissa
20. feb 2009

marsel ja uz nespavam koli tomu...ja dufam ze uz sa cosi udeje..vsetci uz doma s porodnic a my...... 😔 uz by aj na nas mohlo prist..ozaj bereies si pondelok aj veci???asi hej ze

marsela77
20. feb 2009

Ja som túto noc zle spala,strašne ma bolia bedrové klby 😠 beriem si pre istotu aj veci,ale myslím si že si ma tam nenechajú 😒 ale šak pojdeme cez víkend 😉 mne sa lúbi 22.2.2009 😀 😀 😀

clarissa
20. feb 2009

nooo..tak to sa lubi aj mne 🙂 neboj este nam budu naraz vyvolavat 🙂
inac ked som si vsimla baby zvykli porodit den pred terminom...takze ten vikend by nam to mohlo vydat 🙂

marsela77
20. feb 2009

no vidíš 😀 ja dneska skúsim poupratovať celý byt( mužík bude rád 😀 ) a potom si hodím horúcu sprchu a uvidím 😉

marsela77
20. feb 2009

Inak ma začínajú bolieť zase kríže ☹ neviem či s tých klbov mi to vystreluje do krížov,alebo s krížov do klbov 😠 som jak hypochonder 😒

clarissa
20. feb 2009

alebo zacina porod..to by bola ta naj varianta 😉

miskelka
20. feb 2009

Ahojte...tak konečne hlásim nejaký pokrok vpred aj ja... Od rána idú zo m§a po troške hlieny.., jemne ružové...jupíí...už som myslela, že sa nedočkám... Dúfam, že ako druhorodičke sa to rozbehne ešte dnes
😅 ...Ale dala som si ešte nejaké veci do práčky, chcela by som ich stihnúť aj vysušiť... 😀
Krasul, drž sa..., nakoniec budeme skoro naraz.. 😉 Bolesti zatiaľ nemám...počkáme do nedele 😀

clarissa
20. feb 2009

ja tiez veru,sak mame prachu v izbe no hroza 😅 ozaj ty mas muzika v praci???moj uz veru zarezava..idem teraz rchlo do obchodu,za 10 min som spat tak neujdi 😉

miskelka
20. feb 2009

Clarissa...poďme na to všetky, čo sme ostali... 🙂

clarissa
20. feb 2009

miskelka..no super..ja zatial asi nic...ja tu ostanem posledna strasit zrejme 😔

miskelka
20. feb 2009

A Sue...vitaj doma!!! Malá je prekrásna...taká bábika...

marsela77
20. feb 2009

ano mužik išiel zarezávať,ináč by som tu nestrašila 🙂 aj so svokrou furt hundrú,aby som nesedela za tým PC 😠 šak to je pre mna záchrana ,inak by som sa za tých 8 mesiacov doma zbláznila 😔
No keby to bol začínajúci porod by som sa potešila,ale ja už tomu neverím 😒
miskelka tak držím palce 😵 😵 😵

clarissa
20. feb 2009

no uz som spat 🙂
aj moja svokra sa smeje ze to male bude pc maniak,ale nejako jej nemozem vysvetlit ze keby malo byt pc maniak tak skor po tatinovi nie po mame 😀
marsela mozno fakt zacinas rodit to by bolo suprove 😵

marsela77
20. feb 2009

teraz sú tie deti aj tak PC maniaci,ked to tak sledujem v okolí 😀
ja na Teba počkám neboj 😀 😉

clarissa
20. feb 2009

ty si zlata 😵 len aby si moc dlho necakala lebo ja stale akosi nic..ale verim ze tento vikend sa to pohne 😉
inac mna este stale palieva zaha a mam kyselinu,a byva mi stale zle...ide ma porazit 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre