Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

xena22
autor
23. feb 2009

Baby a preco by sme zakladali novu temu??? Ved nasa sa vola tak univerzalne - Februar 2009 tam spada vsetko od porodov po babatka 🙂 Ale potom ma kopnite do prdele,ked sa nahodu presuniete niekam inam 😀

Janula vitaj doma 😉

patkao
23. feb 2009

inak ja som "vydavala zvuky" asi poslednú hodnu porodu a hlas mam, asi mam dobre hlasivky 😀 ..ale zato som mala popraskane zilky a bola som farebna ako indian 😎 ..ja som to tlacenie vobec nezvladla a to som sa na to tak psychicky pripravovala, aj cela priprava mi bola nanic, ta bolest uplne vygumovala celý moj mozog 🙄

nadzieja
23. feb 2009

Ahojte ... tak aj my sme uz 5 dni doma aj s nasim pokladikom .... 😉

kvietok23
23. feb 2009

no, ja som uz chcela zalozit temu mamamima a vraj az ked budu vsetky babatka 😉 tak este musime pockat, aj na krasulku a pod 😅
ja si natieram bradavky s BEVITA kremom

kvietok23
23. feb 2009

janulaaaaaaaa a mozme ist kocikovat 😀 😵 😵 😵 😵

muriel293
23. feb 2009

Paťka ja som tiež vyzerala po pôrode "úchvatne" Som mala na celom ksichte také bodky červené vyzeralo to otrasne a oči aké mám krvavé doteraz tak to akože non sens!
A zvuky som už vydávala pri tlačení také ako ke´d už riadne tlačíš že mmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀

zuzi26
23. feb 2009

ja som mala tiez problem s ragadami a prestala som nosit podprdu doma, chodim v evonim ruchu, lebo vetram nastrih i bradavky 😅 tecie mi sice mlieko po parketach, ale pomaha to..obcas si dam calciovu mast alebo tu masticku z DM babylove na bradavky..celkom sa to hoji..inak prsniky moc neumyvam, vraj to vysusa.

kvietok23
23. feb 2009

tie ragady su prasklinky, nie? lebo mna jedna bradavka pri prisati maleho boli, ale prasklinky nemam ziadne...

zuzi26
23. feb 2009

muriel ze mmmmmmmmmm 😀 to znie ako meditacny zvuk 😉 myslim ze ja som ani hlaska nevydala, ale pri kontrakciach som stale volala dookola na sestricky nech mi pomozu....ze pomozte mi prosim.. 😀 a oni sa na mne skerili, ze to sa neda, ze si to musim odzit sama..

patkao
23. feb 2009

zuzi mozno to aj tým parketam prospeje 😀 ..muriel ja som mala fialove bodky po krku 😀 , a u nas sa foti aj do zilinskych novin maminy aj s babatkami, tak som sa ukludnovala ze to na ciernobielej fotke nebude vidno..a technika pokrocila a oni tie fotky vydavaju uz farebne 😀 ..ale nebolo to nastatsie vidno 😀

zuzi26
23. feb 2009

ale pri siti som teda robila randal..ani nie od bolesti, skor psychika, ze ma tam dole stopkaju 😝 😖

muriel293
23. feb 2009

zuzi
ja som ani necítila kedy ma nastrihol len som sa čudovala že ide vyšívať,mám šitie odspodu a mi to aj opuchlo tak som si užila svoje ale sa to lepší a beriem na to aj homeopatiká
No to šitie mi nervy drásalo aj keď som bola napichaná nech to necítim ale aj tak to bolo nepríjemné a doktor mal v paži vyšíval tam a popri tom si objednával u môjho muža stolík na šach! 😀

clarissa
23. feb 2009

maminy tu sa clovek kadeco nauci..veru aj to ake zvuky pri tlaceni vydavat=)
inac toho sitia sa aj ja bojim..presne uz len pre ten pocit..brrr

zuzi26
23. feb 2009

tie nastrihy by mohli zrusit.. mne to dost pokazilo tie dni po porode..iba som pendlovala medzi postelou a sprchou a stale to boliiii ☹ pripadala som si ako neschopna, muzik aj prebaloval, lebo som nevladala vstavat k malej..teraz sa kupem v repiku a je to trochu lepsie

martinex
23. feb 2009

ahojte dievcata... ja sa len chcem opytat, rodila ste niektora v ruzinove? len som chcela nejake info o tom ako to tam teraz je,kedze mam v plane tam rodit. mate nejake vyhrady?

zuzi26
23. feb 2009

ja som rodila v ruzinove, neviem pororvnavat - bola som spokojna..ale ja nemam rada nemocnice vobec, takze som bola rada, ze nas pustili skoro domov, doma je doma 😉 inak sestry v pohode, nadstandard ujde, strava blba, ja som tam isla kvoli svojmu doktorovi.

ludika33
23. feb 2009

aj ja som rodila v ruzinove, presne tak ako zuzi pise, nadstandart ujde, lepsie ako klasicke sestonedelie, sestry a lekari v pohode a strava od hladu sa celkom da.

zuzi a koho si mala doktora?

sisa29
23. feb 2009

ahoj maminky uz som doma dneska nas pustili nelka je v poriadku je to kus zeny aj ma potrapila ale bolo to rychle

zuzi26
23. feb 2009

ja som mala Draba, ty koho?

ludika33
23. feb 2009

ja som nemala zazmluvneneho, ale zacinala som pri Redechovi a poobede ma prevzal Kriska ml. Oboch mozem iba odporucit aj ako lekarov aj ako ludsky pristup, teda ako cloveka

shupolienka
23. feb 2009

patkao: No na lavom mam skoro zahojene ale je tam este taka malicka ragada, ale vobec ma to nebolelo ked sa prisal, to cez klobucik som umierala, lebo tahal len bradavku. A na lavom este tiez nemam zahojene tak ten som mu este nedala 😕 tam sa bojim aj s klobucikom 😕 ten odsavam nech sa zahoji, este pockam jeden den a skusim aj tam ho cucnut bez klobucika. 😎

miskelka
23. feb 2009

Emka je už na svete.Narodila sa v nedelu 8.05h,vážila 2870g a merala 49cm je maličká,krásnučka.
Ahojte Marcel

marsela77
23. feb 2009

No už nás ubúda 🙂 miskelka gratulujem,kto tu ešte zostal 2v1 okrem mňa,clarissi a mounty?

clarissa
23. feb 2009

jej gratulujemeee..ozaj a co krasul??

marsela77
23. feb 2009

ozaj 😕 tá už má možo malinkú pri sebe 😵

clarissa
23. feb 2009

bozeee veru asi hej...dufam ze da vedet

clarissa
23. feb 2009

inac vsimas,vsetky baby uz sem chodia len tak sporadicky a my tutvrdneme vkuse,lebo nemame co robit..teda aspon ja=)

ludika33
23. feb 2009

juj babule, tak teda cim dalej je viacej maminiek a ubuda kinderiek. jej babule, nech uz ste vsetky mamule a mozete si popestovat vase pokladiky

marsela77
23. feb 2009

ale zase kolko sa od nich naučíme clarissa,my už budeme vyškolené mamičky 😉
a ono sa to zachvílu zmení 😉 neboj
ludika po inom ani netúžime 😵

ludika33
23. feb 2009

marsela tak to verim. mne stacilo cakat v nemocnici. prislo mi to strasne dlho a nekonecne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre