Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lulusy
26. jan 2009

evka ...
😀 aj ja som si zo zaciatku myslela, ze ciiiii ako mi chuti, jedla som ako banik 😅 a vaha stupala a stupala az doki mi povedal, ze je to z liekov, ze mi tak chuti 😅

evkastipka
26. jan 2009

lulusy...no mne to lekar ani nepovedal, ja som si to doma tak "obhajovala" sama 😀 ... ale co uz, aspon budeme mat na co spominat o par desiatok rokov, ked si budeme odkladat do servitka a papkat kasovitu stravu 😀 😀

lulusy
26. jan 2009

patka:
ja dufam, ze necham aspon 6 kg 😅 chi a ze do krstin mi ostane navyse max 7-8 kg ...
asi som velka optimistka 😅

evkastipka
26. jan 2009

lulusy...myslela som odkladat zuby do servitka...

lulusy
26. jan 2009

evka:
hej hej, pochopila som 😀 😀 😀 heeheee a budeme davat rady vnucatam ako a co pri tehu a porode a spominat na konika 🙂

evkastipka
26. jan 2009

patkao...no neviem kolko v porodnici, ale 5 kg minimalne, sesternica co je necely 3 tyzdne po porode ma uz dole 8 kg a kamoska, co je 6 tyzdnov po porode ma dole vyse 10 kg...ono to pojde, niekomu rychlejsie niekomu pomalsie, ale straseme to zo seba... 😉

patkao
26. jan 2009

no tak to by sme my museli krstit az v lete aby mi ostalo len 7kg 😀 😀 ..alebo mozno az na jesen 😎 ..necham sa prekvapit ako to pojde/nepojde dole..ta vaha myslim

evkastipka
26. jan 2009

lulusy...len ci nase vnucatka budu nase "dobre mienene rady" budu aj tak dobre prijimat,to uz bude generacny rozdiel fajny...

lulusy
26. jan 2009

ozaj maminky,
asi trosku blba otazka ...
beriete do porodnice aj svoju perinku? alebo ako to je? pretoze ja mam uz zbalenu tasku - velku tasku a to tam este nie ani zupan! ani sa uz nezmesti - ten asi len tak do inej tasky dam, tak neviem ked bude treba aj perinku, ze kde ju dam...
aj vy ste na tom tak ako ja s tym balenim?

lulusy
26. jan 2009

evka:
wow tak to maju dobre spalovanie, uz sa tesim na to zhadzovanie 😵

generacny rozdiel bude dost velky 😀 aspon si pošomru ako my teraz 😉

clarissa
26. jan 2009

lusy,ja perinku neberiem,to by ti v porodnici mali dat,teda este som nepocula ze by si brali baby svoju 😕
ja uz som zbalena,ale este tam musim napchat jednu osusku a potom uz len doklady-sobasny list,obcanak,tehu preukaz-ale to az ked uz pojde do tuheho 😉

lulusy
26. jan 2009

patka
ved to, dufam, ze do aprila budem fit ...ehmm 😕 a ked nie, tak spon bude pamiatka na šunky a rici 🙂

evkastipka
26. jan 2009

lulusy...povodne som si chcela zobrat tak mensi kufrik, ale len zupan zabral 75%...tak som si zobrala trosku vacsi a tam to mam vsetko nasackovane...perinku si neberiem u nas v nemockach babatka zaodeju...a ak nieco bude este treba, vsak ti drahy donesie...s tym si hlavu nezatazuj 😉

ludika33
26. jan 2009

lulusy perinka ti staci, ked pojdete az domenko. v nemocnici budes mat mimco v ich vecickach akurat si zober ciapocku a rukavicky pre mimco, lebo to vacsinou nedavaju

lulusy
26. jan 2009

clarisa,
no ved pride mi to divne, brat este aj perinku, to potom manzel donesie, ked pojdeme domov ... no nie?
a treba aj sobasny list ???? naco?

evkastipka
26. jan 2009

lulusy...nezabudni aj na "cici" 😉

evkastipka
26. jan 2009

lulusy...sobasny list z toho dovodu, ze ked si vydata, tak aby ako otca dietata zapisala toho "pana" co na nom uvedeny....

lulusy
26. jan 2009

evka
presne ten problem so zupanom ... ja ho do tasky uz ani nevopcham, zoberiem ho len tak do inej tasky...

Ludika: ano to mam zbalene rukavicky, ciapocku a ponozky, pre istou aj jedny dupky 😅
a keby nieco cink cink a mangelik dobehne aj s modrym z neba ... 😀

cvirko
26. jan 2009

evkastipka, veď už skáčem na fitlopte 😀 len keby sa tie kontrakcie rozbehli..mám ich ale sú sporadické a nepravidelné
ja som pribrala najskor 14 a teraz som kilo schudla, takže hlásim prírastok 13 kg

lulusy
26. jan 2009

evka:
ja sa cicinkam teraz vytesujem a budem aj potom ked sa naplnia mlieckom .... 😵
lebo moje povodne su tak akurat do ruky a teraz su tak do obrovskej ruky a potom sa nezmestia vobec do ruky, potom ich konecne budem vystrkovat svetu 😀

lulusy
26. jan 2009

evka:
😀 aha takze tak, som myslela ze bude stacit OBN ...

evkastipka
26. jan 2009

cvirko...no, moja fitlopta je bezpecne sfuknuta a odlozena, lebo ked drahy videl ako na nej skacem, tak ju radsej sfukol a odlozil 😀 ... ked to bude mat prist tak to pride, aspon ja sa tym tak "upokojujem"...

lulusy...a to som si zobrala taky kratsi zupan, z kt. mi teraz trci pol ritulky, ale ked sa brusko sfukne, tak bude snad akurat 🙂

lulusy
26. jan 2009

cvirko
wow, tak to mas super vahu, ty sa asi po porode zmestis do svojich povodnych veci
ja budem musiet asi nieco kupovat - teda nohavice urcite 😒

lulusy
26. jan 2009

evka
ja mam nachystany hrubsi, dlhsi a vacsi ... ja som taka zimomriava osika - momentalne velka zimomriava osika 😀

lulusy
26. jan 2009

ja sa na fitloptu chystam az po ukonceni 39 tt, teda o tyzden .... 😉

evkastipka
26. jan 2009

Stipe aj Vas koža na brusku?....mne ako padlo dole brusko tak ma v okoli pupceka fajne stipka, asi to bude tym ze sa svistula presunula dole a velmi natahuje kožu, vsak?

lulusy
26. jan 2009

evka
mna nic nestipe, mozno zatial ... ale asi to bude tym ako pises, ze je tam asi najviac natiahnuta koza

evkastipka
26. jan 2009

No idem sa trosku poprehrabkat v komodke, kde mam babatkovske vecicky, torsku pokombinovat a preukladat, nech mam zas krajsi den, ked uz slniecko zaslo.... 🙂 ....

Pekny zvysok dna Vam prajem 😉

ludika33
26. jan 2009

evka a brusko sa ti zosunulo tak razom alebo postupne? mne pri natalke tak dost rychlo kleslo a vtedy ma stipkalo, teraz zatial nie

mamamima
26. jan 2009

ahojte, baby tak gratulujem k dobrym vysledkom co maju z poradni a patke nech uz vydrzi...aj ja som mala pri natalke taky tlak takto pri konci a radsej ma poslali do nemocky, kde som na druhy den porodila 😀

lulusy mne sa mata ozvala, su so samkom ok, rodit sa nechystala a mam aj kontakt... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre