Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

ludika33
29. jan 2009

desina porodila uz pred tyzdnom, ci dvomi. drobec ma 1 tyzden a pat dni uz

jani ani ja sa este nejako silno neotvaram. 1 cm je dost malo zatial. ja idem kvoli tomu, ze ci idem aj druhy cisarom alebo nie. este stale nerozhodli. tak som zvedava. dnes som si bola zaplatit aj epi, pre istotu, keby som skoncila normalne.

janula10
29. jan 2009

hej sakra to ani neviem ze vtedy uz 😕

no juj ja tiez musim vybavit ze ako pojdem mozno mam zlu sietnicu neviem sakra.....
a ked ides sekciou tak co sa robia aj nejake pred vysetrenia?

ludika33
29. jan 2009

hej robia janula. pri natalke nestihli a teraz mam pocit, ze to vsetko robia aj dvojmo. ved uz dva tyzdne beham internista a krv a vysledky

janula10
29. jan 2009

juj snad to nebude potrebne u mna......uvidime

joj zajtra vstavam do skoly aj ma mrdne cele doobedie tam 😠

ludika33
29. jan 2009

jani tak sa drz zajtra v skole.

mna nahanali, lebo som mala zle vysledky. ale uz su celkom v norme, tak uz nech mi radsej daju pokoj. inak s ocami mam aj ja problemi, ale nie az take, ze by som kvoli tomu nemohla ist normalne.

janula10
29. jan 2009

ja nemam problem len mam do dialky nejake nosim iba sosovky skoro len doma okulky ale nemusis mat ani neviem ake dioptrie ze a mozes mat blbu sietnicu ze by sa to malo u kazdeho tak ja radsej idem ked mam male aj do dialky...som nevedela

mojsejovka
29. jan 2009

babenky, mne nič nezabralo, bolí ma pol chrbta jak hovado.. 😝

volala som na pohotovosť, nech mi poradia, nič nové som sa nedozvedela, že v deviatom mesiaci mi ťažko pomôžu, mám sa držať v teple, dať si paralen a nájsť si takú polohu, aby to bolelo čo najmenej.. keď sa to nezlepší, mám ísť rovno do pôrodnice.. 😕

janula10
29. jan 2009

mojsej iba chrbat ta boli??? alebo aj kontrakcie su?

nadzieja
29. jan 2009

pocujte baby, vy viac skusene....ako spoznam poslickov??

mojsejovka: sme dve, ja sa v noci gulam z jednej strany na druhu ... tiez ma boli iba pol chrbta

a k tomu vsetkemu sa mi zacina na pere tvorit herpes........ pomoc...........

ludika33
29. jan 2009

mojsejovka radsej chod do porodnice. mozno ti daju tam daco od bolesti.

jani aj ja nosim sosovky a okulky iba vecer, ked vylozim sosovky lebo som slepa ako patrol. zacinala som s 0,5 a teraz mam skoro 3 a tiez iba do dialky. ja som uz dohodnuta, ze po porodo a odkojeni idem na laser. uz ma to nebavi kazdeho pol roka nova dioptria

mojsejovka
29. jan 2009

janula.. seklo ma v chrbte, ledva sa hýbem.. ☹

nadzieja.. to sú bolesti ako pri krámoch.. v podbrušku, v krížoch, prípadne ti to môže vystrelovať aj do stehien tá bolesť..

janula10
29. jan 2009

nadzieja
poslickovia? to su prve tzv kontrakcie len sem tam ako pred menstruaciou dole v podbrusku

ludika no hej veru vsak ja som videla tak super a pocitacom sa mi zhorsil zdrak co uz.....ked budem mat aj ja nejake tak si to dam asi...ale kamoska si to dala a vracia sa jej to po 4rokoch ☹

ale to ani nemusis mat zlu sietnicu ze nezalezi na dioptriach to moze mat zle aj clovek co nenosi bryle nic

ludika33
29. jan 2009

mojsej ani nahrievanie nepomohlo?

nadzieja
29. jan 2009

mojsejovka: skus fukanie fenom....nech ti s tym pomoze manzel, ze vraj to pomaha na odblokovanie bolesti

ja mam niekedy dost silne bolesti v podbrusku az do konecnika, niekedy mam pocit,ze ten maly uz vypadne... mozu top byt ti psolickovia?

janula10
29. jan 2009

mojsej aha...ja som myslela ci aj caste kontrakcie nemas....ako terina vcera ja sm napisala hned ze by som isla do porodky keby som ich mala caste a isla a porodila 😵 😵 😵 ale ty mas len chrbat....no ale bolest riadna urcite co??? joj neviem ti poradit sakra....keby si to mala k nevydrzaniu isla by som na pohotovost asi aby si nemala noc stale hore a v bolesiach

ja zatial nemam nic mala som davnejsie par krat poslickov a nic odvtedy ani chrbat neboli ja asi v marci porodim az ☹ 😢

janula10
29. jan 2009

nadzieja to je presne ako pri kramoch ti poslickovia take mam aj ja ze musis az zastavit ako ma maly tlaci to je ine to je normalne sa zosuva nizsie asi....

mojsejovka
29. jan 2009

ludi.. no uvidím ako bude, keď tak zavolám aj do pôrodnice, že či mám prísť alebo čo.. ani nahrievanie nepomohlo, ani masáž, tak len čakať, kým to povolí.. to je ako naschvál, celé tehu som bola relatívne zdravá a teraz minulý týždeň chrípka, teraz toto, ešte čakám, že mi do toho začnú kontrakcie, tak ma porazí.. 😅

nadzieja
29. jan 2009

janula: tak to bude iba maly tlacit..........uf, idem si lahnut, akosi sa mi toci hlava.......drzte sa a dobru noc

mojsejovka
29. jan 2009

nadzieja.. máme doma infra lampu, tak som skúsila nahrievať tým a nič..

jani.. nemám ani najmenšiu chuť sa trieskať do pôrodnice, keď mi nevedeli poradiť na pohotovosti, tak čo by robili so mnou tam..
na teba to možno príde len tak odrazu, možno ti odtečie voda a ideš.. 😉

no idem sa nejako vyvaliť, možno mi to prejde.. dobrú noc.. 😉

janula10
29. jan 2009

hej to aj ja mavam niekedy az moc.....
dobru noc

janula10
29. jan 2009

mojsej ja nie ze do porodky ale aspon nejake lieky alebo.....no uvidis zabal sa do tepleho a rano snad bude lepsie
papa idem aj ja uz

ludika33
29. jan 2009

mojsej ibaze pohotovosti su aby iba boli. toho by som sa velmi nedrzala, ze co ti povedali. skus si zavolat do nemocnice na porodnice oddelenie, ze co ti povedia

ludika33
29. jan 2009

ahojte babule a skuste sa vybuvat

katulikzlatulik
29. jan 2009

akurat sme dosli z pizzi... mnaaam... takze hlasim, ze som na spicku prsta otvorena... dalsia poradna 4.2. ak sa nieco bude diat, tak ihned na prijem...

desina... BLAHOZELAM k Julii!!! hlavne nech STE ZDRAVUCKE AKO RYBICKY!!! 😉

dalsia novinecka... ked som bola v nemocnici na kontrole, tak presne vtedy rodila Martinka... a mozno aj Samkou prvy plac som pocula... neviem, ci presne jeho, lebo tam rodili dve baby, ale tusim to bol Samko... narodil sa nieco pred 18 hod a mal 2 910 g... vysku neviem, to mi porodnik nestihol povedat... takze dalsie februarcatko je na svete JUPPIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

katulikzlatulik
29. jan 2009

sue... aj ja chcem MOJ MACIK... zajtra musim ist do knihkupectva, hoci sa bojim, lebo u nas je brutaaalna namraza... a vsetko je zladovatele ako v ladovom kralovstve 😎

xena22
autor
29. jan 2009

Ahojte - Desi - gratulujem k Julinke aj Martinke17 k Samkovi... kolko to uz mame dokopy babeniec??? 😕

xena22
autor
29. jan 2009

Tak som sa dneska cinila a konecne dostala tu pidi izbicku do nejakeho tvaru 😀 Co ste uz vsetky v "haji" ??? Ja som si dnes vydatne pospala doobeda a chytil ma nejaky amok,upratala som tu izbu,prerovnala vsetky vecicky a zbalila sa do porodnice 😉 ze by to nieco znacilo???

Knizku Moj macik mame aj my,pri dvoch detoch sme zodrali az tri vydania,teraz mam take polepene,ale v lete na slovensku urcite kupim...

nikuska22
29. jan 2009

ahojte, gratulujem mamickam k ich babatkam 🙂

chcem sa opytat, nepreberali ste tu nahodou prednedavnom, ze kde sa da v BA kupit ten roztok ci vlozky, ci test, co ci to bolo na zistenie, ci odteka plodova voda

ja som dnes bola na ctg, zaznam bol dobry, tak ma vobec nevysetril, neskontroloval mi ani plodovu vodu, hoci minuly tyzden som jej mala velmi malo, ani nepozrel ci pribera, som velmi nervozna, lebo teraz som si objavila taky uplne maly slabunko ruzovy fliacik na intimke, to som este nikdy nemala pocas tehotenstva... ☹ neviete mi poradit niektora

katulikzlatulik
29. jan 2009

nikus... no neviem, ale viem, ze minule tu holky preberali hlienovu zatka... tak mozno Ti odisla hlienova zatka...

krasulka
29. jan 2009

jeeej, martinka17, tak uz aj samko je na svete! Velka gratulacia, baby to je uzasne ako sa to dnes pohlo...

ja nemozem spat, poslickujem na posteli, a este ma aj zaha pali...fuj..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre