Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
29. jan 2009

dnes ma Patka termin, kde je?? 😕 zeby uz aj ona?? 😅

lenkahrehusova
29. jan 2009

no, uvidíme 🙂 možno aj Patkina bambulka pribudne 🙂

mamamima
29. jan 2009

no babulky opustim vas, idem do toho uzasneho pocaska, som zvedava ked vecer otvorim, kolko bude babatiek 😅

ahojte zatial 😉

katulikzlatulik
29. jan 2009

lenka... aj my sme mali vybrate meno pre dievcatko Lenka... pekne meno 😉

lenkahrehusova
29. jan 2009

mima ahoj 🙂 dávaj si pozor 😉

lenkahrehusova
29. jan 2009

Katulík, ďakujem 😉 to je na tatinkove želanie 🙂

xena22
autor
29. jan 2009

Dobre ranko,skor nez sa pojdem nadlabnut,tak este pogratulujem Teri k malej bambule,,,, nahodou,pekna vaha aj dlzka... a porod zrejme ok,kedze vecer este polemizovala o tom ci rodi a rano uz je mala na svete 😀 jej to sice asi take rychle nepripadalo,ale na prvorodicku fakt super a bez epidrualu - no u mna je hrdinka 😉

Snad aj Molly a Marya budu mat dneska boj za sebou - inak ktovie,ci nebudeme takto rodit na etapy,ze najprv tyzden nikto a potom 4 porody na den padnu 😉 V lete tusim julovky mali taky datum magicky,vraj ich vela porodilo v jeden den... tusim to bolo 16.7

katulikzlatulik
29. jan 2009

takze DALSIA NOVINKA - MARTINKA17 je uz dnes PRIJATA a ide rodiiit... DRZIME PRSTEKY!!! 🙂

hanuk
29. jan 2009

Jeej, hned zrana take dobre spravy! Teri gratulujeme k bambulke!!!

mirea
29. jan 2009

ahojte,
jeeeeeeeej 😀 dnešný deň sa dobre začína, samé super správy 😵
Terine aj malej Sofinke prajem všetko dobré 😉
A dúfam že Molly, Marya a Martinka17 to tiež dnes zvládnu 🙂

nada.hope
29. jan 2009

Katulik ty si dnes posol dobrych sprav 😵 😵 ............, tak Mati drzim palceky, nech to dlho netrva 😵 😵 😵

patkao
29. jan 2009

Ahojte..ja som len na skok, doky ma z poradne poslal pobalit si veci a sup na prijem do nemocky 🙂 ..dnes to asi nebude, musia mi dorobit neake vysetrenia aj ohladom toho tlaku, ale najneskor v sobotu rodime..takze si idem prekontrolovat tie tasky, pockam a draheho nech ma tam s tými vecami zavezie a budem cakat..

majulienka32
29. jan 2009

patkao tak drzim palceky.. a budes rodit normalne, alebo cisarskym? 🙂 🙂

nada.hope
29. jan 2009

patko tak uz nadisiel ten spravny cas, drzkajte sa a drzim palceky, aby ste s Ninkou boli zdravucke. 😵 😵 😵

Jeeeej to je dnes super den, aspon sa to priblizuje k nam ostatným, neskorsím, 😵 😵 😵
len aby tu vobec niekto zostal 😅 😅 😅

majulienka32
29. jan 2009

fiha ako sa to tu uz rozrodilo.. 😉 prajem vsetko najlepsie mamickam aj babetkam.. 🙂 😉

caly8
29. jan 2009

ahojte 🙂

boooožinku tak teri to už má za sebou, jeeeeeeeej gratulujem k malinkej...
mna to nakoniec po sprche prešlo aj po masáži, ale zase ráno to isté..idem na ctg práve tak uvidíme čo a ako, ale mám tušáka, že tento víkend by to aj mohlo byť...
katulik...pozdrav Martinku 🙂
a na ostatné budem siiiilno myslieť 🙂

už sa nám to pekne rozbehlo 😝

katulikzlatulik
29. jan 2009

patkao DRZIME PRSTEKY!!!!

no dnes tu mame FAKT VESELO 😉

miruska78
29. jan 2009

Ahooooj maminky, to sú supeeer správičky takto zrána, včera som vás len tak narýchlo večer prečítala, myslela som na Teri aby všetko dobre dopadlo, tak jej moc moc gratulujem k malej princezničke a nech sú obe zdravučké a už rýchlo doma. Sa teším keď napíše ako to celé prežívala.... 🙂

Paťka, caly, molly, marya, martinka, baby držíme palce na rukách aj na nohách! Sa to tu tak krásne rozbieha.... 😵 😵 😵 Kto bude ďalší? Sue nebude stíhať vypĺňať tabuľku.... 😀

katulikzlatulik
29. jan 2009

caly.. ty si tu? ja som myslela, ze do tretice vsetko dobre... ze dnes pride SMS aj od Teba 😉

krasulka
29. jan 2009

Terinaaa gratulujeeeeeeeem, Sofinka ma krasne miery, to bude modelka! 😵 😵 😵 😵 Super ze to mas za sebou! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Katulik pozdrav MArtinku17 velmi na nu myslim,

PAtka, tak aj ty uz ides na to? juuuuuuuj... A este marya, molly, no babyyyyyy....to je parada 😀 😀 😀 Drzim vsetkym prsteky.

mirea
29. jan 2009

juuj, Pati, no toto, tak sa drž, nech to už máš čoskoro aj ty za sebou 😉
Možno niekto vyslyšal to moje včerajšie prianie.. 😀

lulusy
29. jan 2009

Ahojte maminky,
aj ja som dostala sms od terinky ... akurat som bola na poradni, a robili mi monitor a usg ked zapipal mobil, tusila som ze je to Terka so spravou ze ma Sofijku ...
katka: aj mne vyhrkli slzicky ked som citala sms 😵

lulusy
29. jan 2009

katka:
a Martinka bude v novej nemocnici? preco je Teri v novej? nebolo miesta?

katulikzlatulik
29. jan 2009

lulusy... ani sa nepytaj... akurat mi pisala terka, ze ju v starej nemocnici v bolestiach poslali prec.. ze nech ide rodit niekam inam, ze nemaju volne miesta... CHAPES?! normalne som sa naserkala!!!
matka a ja ideme rodit do novej... my sme nechceli ist do starej, tu to mame blizsie, kedze sme z Terasy obidve... len dufam, ze ma nevyhodia z novej ako v starej - FAKT SILA!!! 😠

kvietok23
29. jan 2009

a marya kam isla rodit v BA?

katulikzlatulik
29. jan 2009

xena... som pisala Terke, ze je HRDINKA a odpisala mi, ze nas radsej nechce strasit... ze jej museli dat kyslim, potom infuzku, lebo nevladala a tlacili jej na brucho, ale ze MALA JE KRAAASNA 😉

katulikzlatulik
29. jan 2009

lulusy a tebe co povedali na poradni? ja idem dnes tiez, ale az poobede... bude sranda, ak sa aj terka, aj matka a ja stretneme na jednej izbe 😀

lulusy
29. jan 2009

😲 wow pre boha !!!! to su ake svine ?! to normalne tak jej povedali ??? ja sa tiez chystam do starej, dufam, ze ked to na mna pride, tak nebude taky full stav ....
chudak Teri, ale asi jej v tych bolestiach bolo vsetko jedno.

katulikzlatulik
29. jan 2009

lulusy.. nieco mi o tom hovor... ved normalne ma vytocili!!! myslim, ze ked uvidime tie nase babatka, tak hned zabudneme na vsetko zle 😉

sue13
29. jan 2009

Ahojte. Jeeeej tak taketo uz budeme mat krasne rana teraz???? 😵
Teri gratulujeeeem a zelam Vam vela vela zdravicka 😉

Molly, Marya, Martinka, Patka, Caly velmi drzim palceky 😉
Aj ja chceeeeeem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre