Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lulusy
26. jan 2009

lucim sa maminky,
pride mangelik a ideme na nakup, tak idem sa chystat a funieť zaroven 😉
majte sa pekne a opatrujte sa!
pa

evkastipka
26. jan 2009

ludika...jedno pekne rano som sa zobudila a vtedy som zaznamenala zmenu...zdalo sa mi, ze brusko sa zmensilo...a ono sa len zosunulo, pretoze obraz v zrkadle ma presvedcil, ze zmensenie nenastalo 😀

lulusy
26. jan 2009

mimka ahoj,
juj, takze ona je stale 2 v 1 ... 😵 super ! Dohodli ste sa ze ti napise, ked bude po? Pozdravuj ju odo mna, ak jej budes volat alebo pisat, ze drzim palce!

mamamima
26. jan 2009

lulu hej bola a meme si dat vediet ked budu drobci vonku, tak zatial nemam od nej spravy, ale aj katulik by hned pisala...takze nic 😉

ludika33
26. jan 2009

evi tak isto som to mala ja pri natalke

mamamima
26. jan 2009

pozdravim jasne 😉 ale skor asi katulik, su susedy 😉 my si sem tam pisneme...

lulusy
26. jan 2009

mimka
jujky, tak to je super !
Musim uz ist aby som stihala
majte sa tu pekne maminky .... 😵 pa

mamamima
26. jan 2009

evi aj ja mam brucho len dole, hore vobec...a mam ho tak uz veeelmi dlho...chodim ako kacica 😀

majulienka32
26. jan 2009

ahojte babulky..nemate este poslicky?

mamamima
26. jan 2009

ahoj majulienka, asi kazda ich uz mame 😉 alebo sme ich okusili 😝

evkastipka
26. jan 2009

mamamima...no tucniacik, je oproti mne tycinka Soletka 😀 ...ale uz sa musim od tejto virtualnej masiny dostat prec, lebo zas budem mat oci ako angorsky zajko 🙂

mamamima
26. jan 2009

majulienka bola si na prietokoch? ako bolo? aj pomerali petka?

mamamima
26. jan 2009

evi to aj oproti mne neboj, ale aspon sa ukaze po porode nasa vola 😀 😀 do leta fit 😀 😉 ale ktoreho 😀

majulienka32
26. jan 2009

mimka ano bola som, bolo to ok, vsetko bolo v poriadku..Petko ma 3000 g.uz sa tesim na teraz na stvrtok ze o kolko sme za tyzden pribrali.. ty kedy ides? ako sa citis?

mamamima
26. jan 2009

majulienka, ja idem tiez vo stvrtok, ma tam byt havlas tak tiez chcem nech mi povie kolko mala vazi cca, kto tam bol ked si bola? bez problemov ti povedali? no citim sa na rozpad 😀 ale este prezijem 😉 tak petko ma peknu vahu, akurat 😉

caly8
26. jan 2009

ahojte 🙂
tak tým čo boli v poradni a majú sa oukej blahoželám a patkao ty sa drž už len týždeň 😀 vyrovnávaj tlak 😉

mne dnes prišiel fusak od Emitexu sa vytešujééém, už aby bola malá a hajde von s kočíkom 😵 😵 😵 objednávala som ho cez net a z CZ vyšlo to lacnejšie ako tu asi o 450 sk 😎

mne poradňa čaká zajtra ale tam len tlak,moč a váhu a sono..vôbec ma nepozerá čo a ako, vraj netreba sa v tom vŕtať tak ja vám ani neviem ako som na tom 😨 ale minulý týždeň porodila jedna baba od nás dva dni pred termínom a chodí k tomuto môjmu dokimu tak si vravím , že sa hádam triafa s tým termínom 😀 😀

majulienka32
26. jan 2009

mimka preve preto ide vo stvrtok, lebo viem ze vtedy byva Havlas, na 2 velkych ultrazvukoch som bola vo stvtok.. a teraz tam bola taka mlada.. asi sa ucila len robit s ultrazvukom, lebo jej to trvalo aj pol hodinu kym ho pomerala..hruuuza.
a tvoja ma kolko malicka?

mamamima
26. jan 2009

majul. byva tam havlas, ale musis ho aj vo stvrtok vymaknut...minule bol na operacke, tak tam tiez bola taka mlada, neviem ako sa vola...renckova tak...tak dufam, ze tam bude...no maja cicka mala 3,3 aj nejake drobne...

mamamima
26. jan 2009

idem si zmyt vlasy, esperimentujem s melirom, mala som to uz hrozne a nechcelo sa mi sediet 3 hodiny u kadernicky...som zvedava ci vyjdem na ulicu 😀

terina25
26. jan 2009

Ahojte baby.
žiadne nové bábo?to je dobre, že ma nikto nepredbehol. 😀

ja som furt 2v1, do porodnice na kontrolu idem v stredu, presne na moj termín.Uvidíme,možno ma už tam nechajú. A mám už konečne aj výsledky krvi na epi,takže už malá nemusí čakať 😀

majulienka32
26. jan 2009

mimka no pekna vaha 😉
takze robis experimenty? ja si dam melir ked porodim, teraz som si cele tehu davala len farbiaci sampon, bala som sa farbit si vlasy 🙂
a dneska je vsetko moderna takze kludne mozes potom vyjst na ulicu 😀

muriel293
26. jan 2009

ahojte,
tak ja som dneska bola na poradni a mala som akurát tak dobré nervy,čakala som tam dve hodiny ako idiot a nakoniec ma vôbec ani nepozrel takže ja vlastne ani netuším či "držím pohromade" či sa neotváram a či je to tam všetko ok!!!!!!!!! 😠 A nie je to divné? Nemal by to kontrolovať teraz stále???
Jediné čo som sa dozvedela bolo že mám slabý krvný obraz-málo železa a plus dve kilá,to bolo asi tak všetko. Ani sa nepýtal ako dopadli moje kvasinky,no hrúza dneska fakt! Akurát čo mi vypísal papier už do nemocky na prietoky že pomalinky sa mám chystať od 37tt že tento týždeň tam mám ísť a poradňu mám zas v pondelok a sestrička povedala že sa mám snažiť ísť vždy v rovnaký deň tam a najlepšie hneď z poradne takže asi to nechám na pondelok...

A okrem toho sme dneska mali aj kuriozny zážitok,ráno zacengala u nás poštárka že nám doniesla balíček a keď sme vyšli von tak sa celá vystresovaná pýtala čo sme si to pre boha objednali,že jej to už dve hodiny pípa v kabele,tak som sa šúlala,došiel nám ten angel care monitor a ona si ten balík napchala do kabely a natlačila tam listy takže asi sa jej to tým zaplo a chuderka bicyklovala dedinou a pípala pritom ostošesť! 😀 😀 😀 Vraj už aj rozmýšľala či tam nemá nejakú bombu no xixi mala som ozaj dosť! 😀 😀 😀

majulienka32
26. jan 2009

muriel ani mna doky naposledy nekukal, aj mne to bolo divne , ale ze vraj to staci kazde dva tyzdne pozerat ak nemas nejake problemy, to mi povedala sestricka.. no ani ja som tomu nechapala..
ku komu chodis?
s tou postarkou to bolo dobre 😀 😀

marya
26. jan 2009

Caute baby 🙂

Muriel 😀 😀 sranda s tou postarkou 😀 😀 no je divne ze Ta ani nekukne, mna pozrie vzdy, aspon viem, ako to vyzera...ale v podstate je to aj tak asi jednom lebo uy pred dvomi tyzdnami mi povedal, ze to bude do dvoch tyzdnov, a stale nic...

Janula, gratulujem ze je vsetko v poriadku 😉 Fuha, chuda ta baba co si ju tam nechali...ale divne, lebo ja mam na poradni stale taky podobny tlak, okolo 140/90 - 100, ( a doma okolo 120/70 ) a este ani raz si ma nikto nechcel nechat 😅 mozno preto, ze nemam ziadne ine komplikacie, ani opuchy, moc aj krv, vsetko v poriadku, babo aj prietoky vyborne, dokonca aj potvrdenie od interneho ze som v poriadku...tak mi akurat predpisal doki tabletky na ten tlak, ze pre istotu, mam ich brat aj ked doma mam dobry...tak som zas zvedava na moju poradnu v stredu, ale to tam uz mozno rovno ostanem a porodim ak doki povie ze uz nahmatal vlasy 😀 😀

Patka neboj, vsetko bude v poriadku, malicka vylezie von a tlak sa hned upravi 😉 a ten Tvoj este nie je taky kriticky 😉

marya
26. jan 2009

Inak baby, vy tu uz asi vsetky veselo poslickujete... 🙄 ...nie ze by mi chybali nejake bolesti alebo co, to nie, ale aspon viete, ze sa neico deje, ja keby som maleho necitila uplne dole, tak sa citim ako v siestom mesiaci, ja nemam nic, ziadne bolesti, posledne tri dni mi uz ani brucho vobec netvrdne, ziadnych poslov...do kelu, ja snad asi ani neporodim 😠 😠 ...ten Petko sa tam asi zabudol...asi bude cely po mame 😀 😀

muriel293
26. jan 2009

majulienka
ja chodím k Muránskemu,som bola s ním veľmi spokojná ale v poslednom čase je u neho viac ľudí ako u Vargovej a to je už čo povedať,tri vojdú dovnútra a nejdú stade von a nejdú,strašne dlho to trvá ja nechápem čo tam s nimi robia!!! Fakt akože mám dosť! 😠 😅 ☹

A počujte baby to mi povedia v tej nemocke sami od seba kolko drobec váži alebo sa na to mám pýtať??? Keď som bola v 20tt bol tam Korčok mladý a nebol bohvieako zhovorčivý som sa teda sama spýtala ale aj to s takou malou dušičkou že či bude ochotný...pripadal mi taký čo ja viem,ani sa neusmial...hm

Jediné čo som dnes vybavila bola detská lekárska pre Martinka už konečne,veď už bolo načase! Lebo stále keď som bola v meste som na to zabudla

muriel293
26. jan 2009

A kde sa nám túla Janula??? V poslednom čase ju neviem zastihnúť! 😀

mamamima
26. jan 2009

majulienka, je to celkom k svetu, mozem ist aj von 😀

muriel, ani mna uz nekuka a uz k dokimu ani nepojdem, uz len k sestricke, takze ani ja nebudem vediet ako som na tom...je to divne aj podla mna, lebo vsade pisu ze by sa mal krcok kontrolovat...no vidis 😒

muriel na vahu sa musis opytat...

mamamima
26. jan 2009

a korcok by ti myslim ze ani nepovedal...je taky divny, ale byva tam taka mlada Kovacova, ta je super, ta ti povie 😉 skoro vzdy je tam ona...

mamamima
26. jan 2009

muriel, ja ked som bola s natalkou na 20tt bol tam korcok ml. a ked som sa na pohlavie opytala, tak bol arogantny, ze od toho som tam neni 😠 ale nenadabis na neho, neboj, bola som tam 5x a 5x tam bola dr...4x ta kovacova a raz taka mlada renckova...ale su fajn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre