Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
14. máj 2009

krasulka, aj mne povedala vcera v poradni, ze o dva tyzdne mozem zacat davat aj ine ako moje mliecko, dala mi zoznam co a ako robit, pridavat postupne, ale hovorim jej, ze ja planujem az po ukonc. 6 mes., som rada ze jej staci moje mliecko a ze este nemusim byt viazana na to byt kazdy den presne doma aby mala obedik...toto je pohodlicko 😉 aj natalke som zacala az v 6 mes...ale neviem teda ci ty kojis...

a ja som pri natalke dostala mrchu az po 7 mes, ked som jej zacala davat aj ine a uz som tolko nekojila.... a je to fakt este take rozhadzane, nepravidelne...

krasulka to je pravda, ze tieto vakciny su setrnejsie, natalka chuda tak plackala, mala aj teploty a miska zatial nic...tak dufam, ze uz ani nic nebude...

marya a miska tiez placka aj u babky, staci ze ju zazrie a spusti, co sa cudujem...minule ju nosil na rukach dedko asi po 5 min zacal rozpravat a kedze bola otocena chrbatikom, tak az vtedy zistila, ze to nie som ja a to bolo kriku...a ked som ju zobrala ja, tak hned ticho 🙂

a2303
14. máj 2009

Ahojte,
Rýchlo som Vás dočítala, pozrela fotečky (drobci sú kásny!!!) a už aj letím.
Budeme mať návštevu. Malinká mi spinká asi už od 1nej 🙂 Pomaly by už aj mohla vstať.
Majte sa krásne!!!! 🙂

krasulka
14. máj 2009

mima keby si mala cas nenapises nieco z toho zoznamu? ze cim zacat? 😅

jaaaj baby aj u vas tak leje? mala mi spinka chudatko som ju dala na bok aby jej tie sopliky nestekali do krku.

kvietok23
14. máj 2009

krasul - od rana tu prsi , strasne, normalne mam depku ☹

marya
15. máj 2009

Ahojte 🙂

Krasulka, ked mal nas Petko sopliky, doktorka nam povedala, aby sme ho moc nedavali na bok, lebo tak tie sopliky skor natecu do uska, teda do tej eustachovej trubice, a mozu sposobit napriklad zapal stredneho ucha, ze je lepsie dat babatko na chrbatik, podlozit mu hlavicku, nech ju ma vyssie, a sopliky nech radsej stecu do hrdielka, babatko ich vacsinou prehltne a vykaka a je to bez vacsich nasledkov...

Ja Petka este vylucne kojim, a do 6 mesiacov tiez nic ine davat nechcem, stavy, zeleninu a hocico ine az po 6. mesiaci...

wewe8811
15. máj 2009

ahojte baby mna asi porazi. Nasa bambulka posledne tyzdne tak pekne spinkavala od 21-4 az 5 rano a posledne 2 noci zacala vymyslat a vstava zase o 2, o pol 5 a 7. Dufam, ze to ma len take blbe obdobie lebo som po tychto 2 nociach ako matoha ☹

nada.hope
15. máj 2009

Ahojte wewe aj nasa Ninka takto pekne vstavala v noci vobec az nad ranom ako si pisala, ale tiez asi dve noci je to o 2 v noci a potom o 6, som si myslela, ze uz hadam nebudeme vstavat v noci a je to tu, asi som to prechvalila 😵 😵

marya
15. máj 2009

No asi je nieco vo vzduchu, lebo aj Petko uz spinkaval celu noc, a posledne dve tri noci chcel papat aj o 3, potom nasastie vydrzal az do 7...ale zrovna vcera sa mi stazovala kamoska, co ma 10mesacneho synceka, ze on este stale kazde dve hodiny v noci chce papat, tak je stale nevyspata...ze za celych 10 mesiacov snad dlhsie vkuse ako dve hodiny ani nespala...

wewe8811
15. máj 2009

no asi bude fakt nieco vo vzduchu. Tiez som ju tolko chvalila, ze ako pekne uz spinka. Asi som sa prekecla 🙂.
Huh marya tak to by ma asi fakt slahlo 10 mesiacov sa takmer vobec nevyspat. Ako moze fungovat?
Dufajme, ze ich to prejde a ze budu zase tak pekne spinkat 🙂 A to pocasie by sa mohlo aj umudrit. Ved takmer cely tyzden sedime doma a aj v byte je taka kosa brrrr.

krasulka
15. máj 2009

ha ha ha ha ha baby zas sa musim smiat lebo som rada ze niesme jedine komu sa vratilo nocne vstavanie 😀 😀 😀 ale dobry pocit vediet ze v tom clovek neni saaaaaaaaaaaaaaam, presne aj mala tak ako pisete,ale ju skor budia tie sopliky.

marya 😕 😕 vidis a ja sprosta som si myslela ze ju dam na bok nech sa jej uvolni aspon jedn anosna dierka, ale ona mi na tom boku aj tak nevydrzi cely spanok ona sa samam poprevaluje ako sa jej lepsie lezi. Ina si myslim ze keby nemam tu odsavacku suprovu tak uz davno zapalene ucho mame, ale takto sa to vytaha a nestiha to tam robit sarapatu. 🙂

wewe8811
15. máj 2009

baby vam prckovia jedia bez problemov? Ja mam z nasej malej niekedy take nervy. 70ml tahame niekedy 3/4 hodiny 😒

marya
15. máj 2009

Wewe, ja mam niekedy nervy opacneho charakteru, Petko papa velmi rychlo, za 5 minut sa vzdy na mna kukne a usmeje, akoze uz ma dost, tvari sa spokojne, ale ja mam aj tak vzdy pocit ze sa poriadne nenajedol a ze nebude rast...kolko spapa ale neviem, kedze len kojim, no vyrazne mnozstvo mliecka v ciciku zredukuje 😀 ale v poslednej dobe jeho papanie nepresiahne 5 minut...

wewe8811
15. máj 2009

marya tak to ti zavidim. Zoe niekedy vycucne 70ml za 10 min, ale v poslednej dobe bojujeme pri kazdom jedle ☹ dufam, ze neprestane priberat...

nada.hope
15. máj 2009

wewe nasa papa 90 niekedy aj hodinu, ale uz sme si zvykli. 😵 V noci napriklad spapa vsetko velmi rychlo 😵
Zienky moje ja som zajtra uz stara zene, neskutocne ako ten cas leti............... ☹

sue13
15. máj 2009

Ahojte 🙂
Nadi ja som od stredy stara zene 😀
Wewe, Marya vy nekojite? Ja nekojim a moje slniecko vytiahne aj 120ml za 10 min a papanie konci krasnym usmevom a grganim akoby stary chlap 😀 😀 😀

nada.hope
15. máj 2009

Sue posdla toho co je úpre teba stara zena, ja mam urcite viac.............30 ☹

nada.hope
15. máj 2009

Sue tak to mas sikovnu Karinku, mi grgame aj po dvoch hodinach, dokonca aj pred dalsim papanim nam ide este mliecko z pusinky,inac Karinka je ozaj krasavica 😉 😵

sue13
15. máj 2009

Ja som mala v stredu 27. A obe mame idealny vek takze usmev 😉
Baby mna dnes Karinka totalne znicila. Mala nejaky zly den alebo co. Ale konecne uz spinka 😵

nada.hope
15. máj 2009

No Sue vediem 😀 😀 😀 inac vsetko najlepsie k narodeninam ....... dodatocne 😉
Aj mi sme dnes cely den hore, uz nevladze, ta mala ma viac energie ako ja 😀 😀 , po pom to dieta je 😀 😀 😀

nada.hope
15. máj 2009

pardom my 😀 😀

sue13
15. máj 2009

Nadi dakujem. Ninka je perfektna s tym palcom. Aj Karinka stale cumle prsteky. Cele rucicky a niekedy aj obe narzaz 😀 az ju napina niekedy... 😅

sue13
15. máj 2009

Dakujem pekne. A ja Ti teda asi prva zelam vsetko najlepsieeee 😉 Zajtra tu totiz iste nebudem 🙂

nada.hope
15. máj 2009

Dakujeme 😉

wewe8811
15. máj 2009

sue, nada.hope vsetko naj 🙂 ze stara zena, co som potom ja ked budem mat v lete 31? 😀
ja kojim aj prikrmujem, teda vacsinou uz len prikrmujem. Nasa bambulka ma dnes tiez nejaky zly den. Je nejaka nervozna, ledva si nieco pospinkala... Za chvilocku pojdeme okupat a potom dufam este nieco spapame. Som zvedava aka noc nas zase caka. Dufam, ze nebudeme hore o 2. ☹

nada.hope
15. máj 2009

Wewe tak my budeme urcite hore o 2 s tym pocitam, predsa nenecha maminu si oddychnut preco aj 😵 😵 Inac wewe tipovala by som ti okolo 20 a ty ze 31 to srandujes 😵 😵 😵

wewe8811
15. máj 2009

nada.hope no veru veru, 31 budem mat v juli na krku. Vacsinou mi tipuju o par rockov menej, ale ze az o 10 🙂
Inak Ninka je krasny smejko okaty 😀

sue13
15. máj 2009

Pridala som veticku do fora Hlada sa modelka tehulka 😀 Napisala som im ze uz zial tehulka nie som ale brusko mi ostalo tak ked budu potrebovat pridem 😀 😀 😀

Juj baby to nocne vstavanie Vam nezavidim 🙄 Nasa Karinka iba prvy tyzden vstavala v noci a teraz okolo 7-8mej. Dnes 8.30 😵 Sa z toho vytesujem 😵 Dufam ze jej to vydrzi 😵

Veru wewe vyzeras mladucko 😉

nada.hope
15. máj 2009

Sue ty mas skutocne zazracne dietatko, alebo cez den Karinku zabavas a nedas jej spat 😵 😵
Ja dufam, ze aj nas to caka, ze v noci sa vyspime 😀

heidy26
15. máj 2009

čaute baby. mám na Vás otázočku? nemajú vaše deturence záchvaty plaču? lebo moja má za posledný týžden už treti a to taký že už kričí aj od nervov, ale hrozne. to su iné decibely... ☹ .
ona mi totiž vôbec nepkala, len ked bola hladna alebo ju brušku bolelo. ale toto nepoznám!!!???? ten záchvat trvá štvrť alebo pol hodinky a potom klud.

wewe8811
15. máj 2009

sue s tymi casmi neprovokuj 🙂 Zoe tiez spinkavala do takej 5, len posledne 2 dni zacala vymyslat 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre