Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

a2303
29. sep 2009

Ahojte 🙂

Idem Vás len pozdraviť, nestíhala som, včera aj dnes sme boli plávať. Bolo super! 😵
Malá ešte zúbok nemá, ale už mi sama ako-tak posedí, keď ju ja posadím. Dnes bol krásny deň, hneď ráno mi malá pekne ukazala da-da-da aj aj to hovorila 😀 Bola fakt zlatá!
Už som ju naučila pá-pá, dá-dá, a ťap-ťap. Je na zjedenie.

Krasulka, ako??? Tak my Vás bolo luto, keď som to čítala.
Dúfam, že je už všetko v poriadku!!! Držte sa!!!

Dobrú nocku Baby Vám aj drobčekom.... 😵

krasulka
30. sep 2009

Ahojte maminy,

anit dakujeme pekne. Mala uz nema teploty ale sa vyhadzala tak jej davam fenistil a ma antibiotika. Dufam ze uz bude dobre, je to ozaj na slaktrafenie ked su tie deti chore...A ako sa paci plavanie? Baby ale ten cas leti co? aj je tu medzi nami niekto kto uz ma v plane druhe v blizkej dobe?

a2303
30. sep 2009

Ahojte,

Krasulka, ja som včera bola u ženského a práve včera som mala zrenie vajíčka 😵
Prisahám, ak by sme ešte nemali 2 roky školy, tak by som sa včera do toho aj pustila 😀
ja by som hneď prijala druhé mimi 😉 ale možno že mám len veľké ústa 😀

Som rada, že Ami už nemá teploty!!! Držte sa!!!

Plávanie je super, malej sa tam strašne páči.

wewe8811
30. sep 2009

ahojte, my sme boli dnes tiez plavat. Zoe si to uziva, aj sa tvari veeelmi dolezito 😉.

Dnes sme prvykrat vytiahli sportak a Zoe len pozerala a pozerala, ze konecne aj nieco vidi 😀.

Krasul, super, ze teplotky uz presli, tak nech sa zbavite aj tych dalsich neprijemnosti.

Anit heh druhe babo? Noo neviem neviem, este asi rok pockame a potom hadam zamiesime 🙂.

andrea142
1. okt 2009

ahojte

aj Lili už asi bude mať zúbky. dole ako má ďasno tak tam jej vidno také dve tenké čiarky ale pokúšala som na to klopkať ale necinkalo. tak možno behom pár dní ....... 😵

kvietok: ďakujem ,vyhľadám.... janule som písala sem do IP lebo ,to minule písala ,že ak sa niekto chce pridať tak jej má poslať meno do IP

wewe8811
1. okt 2009

ahojte kocky, akurat mi napadlo, ze by sme mohli spachat este nejake stretko s drobcami pred tym, nez sa pocasie uplne pokazi, co vy na to?

inak pekny den vsetkym 🙂

my sme tiez bez hlodacikov a niet po nich ani stopy

vcera vecer sa mi podarilo ist na jogu, boze to bol balzam na dusu vypadnut takto aspon na hodinku 🙂

andrea142
1. okt 2009

kvietok: konečne som ťa našla. 😀 ... pre mňa je ten FB španielska dedina. ináč ja som tam ako Andrea Nagyová

wewe8811
1. okt 2009

andrea nic si z toho nerob, ja som na fb tiez este stratena 😀

terina25
1. okt 2009

Ahojte baby.
tak ja stále balím do bavlnených plienok.Sofi tie zapareniny nejako nemiznú.Trochu jej ustúpili,ale ešte stále to má červené.Má tam také malé červené vyrážky.už to má vyše týždňa.malo by to už zmiznúť nie?nie je to už dlho?

terina25
1. okt 2009

ináč zabudla som poblahoželať všetkým Michaelám mamkám a bábätkám k meninkám.viem že mamamima má Mišku,takže dodatočne všetko naj 😉

kvietok23
1. okt 2009

no, uz som Ti potvrdila priatelstvo adi 🙂

lenkahrehusova
1. okt 2009

ahojte babulky

Aj ja sa pripájam k dodatočnéj gratulácií všetkým Miškám všetko naj 🙂

Andrea, ja som ťa hladala na facebooku, ale je tam viac báb s menom Andrea Nagyová ☹ máš tam foto?
Ja som tam pod Lenka Hrehušová.

clarissa
2. okt 2009

ahojte maminky,vacsinou casu som n facebooku,tak sem zavitam uz pomenej,,mame sa fajn,mala rastie,ma dva zubky dole a uz sa jej tlacia aj horne..na FB som Martina Marčeková, s ciernobielou foktou 😉 pridala som sa do skupiny 100%maminky tak dufam ze si ma janula najde a potvrdi 😵
krasul my sa uz musime konecne stretnut!co tak buduci tyzden aj so sue a marselou???musime nieco vymysliet!

a2303
2. okt 2009

Ahojte

Ako sa darí???
Dnes som v robote, tak len na skok.
U nás všetko ok.

Baby, tak dúfam, že sa dohodneme a každá zamiesime druhé bábenko naraz 😵

lusilia
2. okt 2009

Ahojte baby, ja viem, ze tu zavitam raz za uhorsky rok, ale nejak ma kon uz moc nebavi, len sem obcas nakuknem a precitam, ale vy mi aj chybate, tak som sa k vam vtirkla na FB, dufam, ze vam to nevadi, ale tam urcite viacej pokecame 🙂...tak neviem, kto to ma na starosti, ale keby ste tam videli meno Lucia Bakšová, tak to som ja s Alankom 😉 Dakujem 😉

krasulka
2. okt 2009

Caute zeny no ze ste sa ukazali 😀 😀 😀 Clariiskaaaa no super napad, len ja som v irsku ☹ ☹ ☹ tak ja az tak po vianociach fnuky..

lusil, janula to riadi, janula je seef, a tam isto viacej pokecame tam uz nas chodiii doost veru z tadialto 🙂

my ok baby robila som dnes zemlovku a je fantastickaaaa mnam

andrea142
2. okt 2009

ahojte baby

tak na tom FB mám túto fotku ,čo tu. aj ja si vás pokúsim pohľadať 🙂

ludika33
2. okt 2009

Anit a co my co uz mame druhe? mame miesit tretie ? 🙂)))

baby vsetky odtialto z februaroviek 2009 ste vitane na FB.

andrea142
3. okt 2009

ahojte

baby ale dúfam ,že aj sem zavítate občas 🙂 ..... aby nám táto téma nezapadala prachom 😀

avuska19
5. okt 2009

ahojte, no my hlásime príchod z nemocky...v nedelu znovu nástup 😒

krasulka
5. okt 2009

Avuska a co tak? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ juuj ☹ ☹ ☹

avuska19
5. okt 2009

☹ bolave brusko, budú nám ešte vyšetrovať črievka, či to nie je vrodená vada, lebo inak boli všetky doterajšie vyšetrenia v poriadku, my totiž stále nevieme kakať, fnuk.

nada.hope
5. okt 2009

chudatko moje tak hlavne nech to vsetko dobre dopadne a pride sa na pricinu 😢 😢

sue13
5. okt 2009

Ahojte baby. 🙂 Ja tu uz tiez velmi mali kedy zabludim ale na FB som denne 🙂 a tesi ma ze aj Vam tam cim dalej viac stretavam 😉
mame sa vynikajuco. Karinka je velmi dobre a sikovne babatko. Je to nas anjelik 😉 Krasne papame, rastieme, behame uz za rucicky, chodime na cvicenia, na fitlopty, plavat a stale nieco v jednom kole 😀
vsetky Vas zdravim a mna najdete na fb pod menom Zuzana Ivaničová 🙂

Avuska tak to je velmi smutna sprava... ☹ tfuj tfuj tfuj nech viete cim skor pricinu a rychlo nech ste v poriadku... ☹

Inak kukam ze uz myslite na dalsie deticky. Tak ja som sa rozhodla ze nam uplne staci nasa Karinka 😀 😀 😀

krasulka
5. okt 2009

Ahojte baby len tak pre istotu piste si cele mena do IP by ste boli prekvapene kolko debilnych ludi to tu zneuziva 😠 😠 😠

avuska, boze to mi je velmi luto..je to strasne, dufam ze zistia z coho to moze mat a hlavne nech to daju do poriadku, joj, myslim na vas, to j na figu ked deturence musia trpiet ☹ drzte sa.

Baby a neviete co Lusil s adamkom?

Sue vasa Karinka je fakt velka sikula, ona uz je teda riadne popredu, my sa drzime stale trosku pozajavascript:addEmoticon('😀','vBody')du oproti niektorym vsim detickam ale inak okej, mala uz robi Len tak tak vseljak rucickami a dava PA PA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dole nalavo ma malu bielu bodku, stavim sa ze uz e to zuuuuuuuuuuuuuuuuuub 😀

mamamima
6. okt 2009

krasul, lusil ma alanka, asi preklep 🙂 a su tiez na FB lucia bakosova, aj dnes tam dost dlho bola 😉 asi su ok...

krasulka
6. okt 2009

mima viem ze ma alanka 😀 😀 😀 😀 neviem preco osm napisala Adamka, ale neva 😀 😀 😀 diik

a2303
7. okt 2009

Ahojte,

Avuska držím palce aby všetko dobre dopadlo!!!

My sa máme ok, v Sobotu máme školu. Tak sa teším 😠
Malá bude zatial u mojej mamy, lebo svokra robí.
Ale už aj z tohto mám nervy, lebo začínajú žiarlivostné scény, že kedy s kým bude malá....
Takže fajn.....

andrea142
7. okt 2009

ahojte

avuška aj my držíme palce aby bolo všetko ok 🙂

anit:
tak to poznám aj mne moja mama hovorí ,že svokrovci mi o chvýlu povedia ,že som stále doma a hoci bývam u nich malú si ani neužijú. ale čo tam budem sama ,keď oni sú v robote. ....... tak potom vždy zdrhám k sestre/mame lebo tam je aspoň s deťmi.

ludika33
7. okt 2009

Avuska silno drzime palcoky nech je cim skor vsetko v poriadku a nech to nie je nic vazne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre