Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
27. jan 2009

patka to je normalne ked ho mame take velke, kam nam to ma padat 😀 😀 aj ja som gramblava vsetko mi pada a nadavam si ze ledva sa zohnem a este aj gramblim 😠

patkao
27. jan 2009

mima ved to..vsetko sa na tom bruchu zastavi 😀

clarissa
27. jan 2009

sue este nespim ale uz je najvyssi cas 😅

lenkahrehusova
27. jan 2009

baby, mňa teraz čaká žehlenie 😒
riady mám už umyté a ešte toto. no mám tak asi na 2 hodky o program postarané 🙂
ale sem tam kuknem, čo píšete 🙂

lenkahrehusova
27. jan 2009

Clarissa, popoludňajšia siesta 🙂 to znie lákavo 🙂
tak sladké sníčky 😉

sue13
27. jan 2009

Akurat mi prisiel drahy, ideme aj my uz papat. Cakala som na neho 😵

clarissa
27. jan 2009

lenka-akosi som si na to zvykla 😉 dakujem 😉

mamamima
27. jan 2009

ja sa chystam pre moju princeznicku do skolky o chvilku a pojdeme svokricku pozriet 😎 co dobre piekla 😀

mamamima
27. jan 2009

clarissa len si pospinkaj kym sa da 😅

sacrifices
27. jan 2009

ahojte. uz som t u dlho nebola. no ako sa maju budúce mamičky?
🙂

mojsejovka
27. jan 2009

ahojte.. 🙂
ja len na chvíľku nakuknem, už sa 3 dni neviem dokopať poprezliekať posteľné prádlo, tak už som si dala záväzok, že sa hneď do toho pustím.. no už vidím, ako pri tom budem fučať.. 😀

baby, choďte už niekto rodiť, však toto už nie je normálne, koniec januára a len 3 februárovky majú odrodené.. 😉 žeby boli tie naše bábätká také disciplinované, že budú čakať až do februára??? 😅

mne dnes volal brat, či som ešte celá, že by som sa mohla do nedele posnažiť.. na nedeľu si zobral dovolenku, šéfovi povedal, že sestra rodí, že bude oslavovať.. no ja by som sa teda nenahnevala, keby to vyšlo.. 😀

sacrifices
27. jan 2009

mojsejovka
heh, ty presne vtedy cakas ked ja. no len ci sa budu pytat na svet presne na den. ja by som bola najradsej keby to bolo uz teraz :-ň

mamamima
27. jan 2009

aj ja mam 12. teho 😀

mojsejovka
27. jan 2009

ja mám v knižke písané 13-teho, tu mi to ukazuje o deň skôr.. to bude piatok trinásteho.. 😝 😀

sacrifices
27. jan 2009

mamamima
no super. tak podme setky 12teho rodit. ale ty uz jedno mas tak mozno aj skor bude :-P ja prve, ale velmi sa bojiiiim. neviem spavat v noci, rozmyslam ake to bude, ci to boli ci sa nieco nestane a tak. no depku proste mam.

sacrifices
27. jan 2009

aj ja mam tak dak, sak ja mam asi 4terminy. 12,13,15,17. hehe, ale posledny je dvanasteho.

mojsejovka
27. jan 2009

sacrifices.. nestresuj.. nie je to až také strašné.. 😉

ja mám druhý termín 9. február, aj mi to chcel doki prepísať na ten deň, ale potom povedal, že sú to len 4 dni, tak je to zbytočné.. 🙂

sacrifices
27. jan 2009

no ale tak bojim sa. aj ty si sa isto bala. pri prvom. a chcem aby priatel bol pri, ale zaroven sa bojim ze tam este aj odpadne 😀D

mojsejovka
27. jan 2009

idem sa trápiť s tými perinami.. 😝 a potom idem do vane, musím si spraviť "frizúru" na zajtrajšiu poradňu.. zas bude musieť drahý prísť pomôcť, už si ani nedočiahnem na šušku poriadne.. 😀

mamamima
27. jan 2009

ja mam podla uzv 8.2., potom mi povedal ze aj koncom januara mozem ze je taka velka, ale ved oni vedia kedy vyliezt 😀

ja sa nebojim vobec, ani pri prvom som sa nebala, proste netreba na nic hrozne mysliet...ja uz chcem den D bez ohladu na to ako budem trpiet...

mojsejovka
27. jan 2009

sacrifices.. nebála som sa.. ale ja som taká povaha, že také veci si nepripúšťam, vždy si poviem, že však nejak to dopadne.. 😉

mamamima
27. jan 2009

mojsej. presne moje slova, ved nejako musi byt a stresovat sa dopredu moc neprida, ale tomu sa neda vyhnut, zavisi od povahy 😒

sacrifices
27. jan 2009

no tak to chce asi kazdy. ja neviem spavat. mam depku zo vsetkeho. a prosim porad co mam vziat so sebou do porodnice, bo ja nemam ani sajnu. tu nic take u nas ako pripravne kurzy neni ani nic.

sacrifices
27. jan 2009

ja sa nie že bojím. práveže to nie, iba sa bojím ako to dopadne. nech už to je za mnou 🙂 malý ma už dávno prichystanú izbičku. ty kokso žienky ale teraz je všetko také drahé. postieľka ma vyšla na 6tisíc korún a prebalovací pult na 3. jajajajaaaaaj. o par rokov už ani nevravim 😀

mamamima
27. jan 2009

ja mam v PC naskenovany zoznam, ak chces, hod mi do IP mail a poslam ti cca to asi v kazdej nemocke rovnake...

terina25
27. jan 2009

ahojte baby.

ja som ešte furt celá 😖 Zajtra mám termín a zatiaľ nič. Už to vidím,že budem prenášať.zajtra mám aj poradňu v porodnici,tak som zvedavá.Mohla by som tam už aj ostať a porodiť.Nebola by som proti. Lenže tej našej malej sa nejako nechce. A od soboty sa ani veľmi nehýbe.Stále len spí a pohne sa len sem tam.Už som z toho nešťastná,lebo u nej som na to nebola zvyknutá.Stále ma kopala a teraz nejako nič.Žeby ticho pred búrkou?? 😉

mamamima
27. jan 2009

&terina, u prvorosiciek je to bezne ze prenasaju...prajem ti to mat co najskor za sebou 😉 aj moja mala sa hybe uz len sem tam, uz su velike, nemaju miesta...chudiatka ☹

sacrifices
27. jan 2009

no a prave preto by mohli uz vonku :-P aj mna maly len sem tam kopne. a hlavne ked zjem banan. tie mu velmi chutia 😲

terina25
27. jan 2009

ja to už chcem mať za sebou 😢 Bojím sa síce,ale už chcem mať po tom. A či je veľká netuším,lebo sono mi robili v 31 t a to mi povedali,že bude asi maličká. 😒

sacrifices
27. jan 2009

hmm, moj mal v 32tt 2,2 kg, tak asi bude veliky. a teraz uz 37tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre