Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lulusy
27. jan 2009

ozaj babulky, ked uz ste pri teme šušula, holite sa este tam dole? Ja ano, idem po pamäti a potom to skontrolujem zrkadlom, akurat s nohami mam uz problem ....
Ja by som nerada, keby ze ma museli holit v porodnici .... 😝

terina25
27. jan 2009

muriel:ja to tiež tak plánujem,že nikomu nič nepoviem,až keď sa malá narodí.Veď načo ich zbytočne stresovať.Už im len oznámim hotovú vec.Len či to vydržím, neviem.a takisto aj moj muž,či to vydrží nikomu nič nehovoriť...

mamamima
27. jan 2009

lulu ja teraz preventivne raz za tyzden, nech to neni na vrkoce 😀 ja po pamati a mame v sprche zrkadlo tak nejako ...ale trva to aj pol hodinu veru, al. na etapy rano a vecer 😀

terina25
27. jan 2009

ja sa ešte neholím.lebo potom ma to straaaaaaaaaanše svrbí a sa škrabem jak nejaká ,,degeška,, 😀 Plánujem sa holiť až keď to na mňa príde - dúfam,že to stihnem.len bude to dosť problém sa oholiť.dúfam,že si ju nepodrežem 😀

lulusy
27. jan 2009

teri:
no mohla by si pockat este tyden, aj by sme sa asi este stretli 😀
Ja som mala vybrateho ale pyta vela a zaklad su aj tak sestricky, porodnik je pri tebe asi taku pol hodinku a za tie lovky sa mi to neoplati. Pridem kto bude, ten ma odrodi a hotovo.
Davas epi? alebo nadstand. izbu?

muriel293
27. jan 2009

lulu
ja som sa včera a veru mne by to asi moc "po pamäti" nešlo ja sa rozcapím na postel,chytím zrkadielko a idem 😀 😀 😀 Včera som si komplet servis spravila aj nohy aj nechty aj šušuru všetko xixi

lulusy
27. jan 2009

😀 no ja z vas popišam 😀 smejem sa a brucho mi skace ako basketbalka 😀
ze vrkoce !!! a škabať ako degeška 😀 juj

lulusy
27. jan 2009

muriel:
ja som si dnes urobila komplet servis a nechty na nohach mi musel vcera mangel, lebo to uz je pre mna riadna fuška 😅

muriel293
27. jan 2009

tak ja som nechcela prísť o prsty na nohe tak som si vyložila nohy na smetný kôš a dáko som sa sama ostrihala,jemu to nezverííím 😀 😀 😀 aj keď sa ponúkal

lulusy
27. jan 2009

nie je to ono, ale aspon neprederavim ponozky 😀 trebalo by mi sice etse prejst hrany s pilnikom, ale mangel nema rad ten zvuk, tak som ho nechcela tyrat este aj tym 😀

mamamima
27. jan 2009

muriel hadam ma nejaky cit ked je taky sikovny stolar 😀 myslis ze by ti odfaklil prst? 😀 😀 😀 ale ja si nejako vykrutim na bok nohu a ostriham si ich...tazko, ale co uz...

xena22
autor
27. jan 2009

No som tu,,, kolac v rure,,, snad na neho nezabudnem pri vas 😀

Ja sa holim pravidelne,lebo len raz som sa nechala zarast ako zena s lesoparku,ze dlabem na to ked som tehu a potom som mala hodinovu seansu v kupelni,funela som jak slon a vobec celkovo je poholnejsie to raz za par dni sejmut popamati ziletkou a mat pokoj,na nohy si este chvalabohu dociahnem - no ved nie som ziadna sklenarikova 😀 to bude asi tym...

mamamima
27. jan 2009

lulu alebo nemusis kupovat o cislo vacsie topanky 😀

mamamima
27. jan 2009

xena ved presne preto sa holim preventivne ze keby to prislo ze potom to ide tazko...

terina25
27. jan 2009

lulusy:nehnevaj sa,ale ja už čakať nechcem 😉 ¨
poslala som ti IP.

ja som sa povodne tiež chcela ,,zveriť,, do rúk mojmu manželovi,ale tak neviem neviem,či z toho niečo bude.Minule som mu len tak dala na skúšku oholiť nohy a radšej som si to dorobila sama. 😀 a neviem,či v tom strese,keď budem mať bolesti, mi moj manžel bude schopný ešte holiť šušku 😀 a teda aj ja neviem,či toho budem schopná. 😕

lenkahrehusova
27. jan 2009

ach, ja sa teda pri vás nasmejem 😀 no ja sa tiež holím - depilujem raz za týždeň 🙂

muriel293
27. jan 2009

hej hej mne už bolo vyčítané v posteli že čo to tam mám za pazúre že ho nimi škrabem 😀 😀 😀 ale na rukách si napríklad neviem dopestovať pekné dlhé nechty odkedy som tehu,strašne sa mi lámu

xena22
autor
27. jan 2009

No ked sme pri topankach,tak ja mam velmi uzku nohu a nizky nart,vzdy mi vsetky topanky longaju na nohach co su mi siroke aj spicate lodicky a teraz su mi vsetky akurat ze musim aj obuvak pouzit,,,

mamamima
27. jan 2009

terina, pravdupovediac sa pred nim teraz hanbim...nie este aby ma holil...to je pre mna taka intimna zalezitost, asi som divna 😒 ale nepomozem si...radsej funim hodinu v sprche... 😝

mamamima
27. jan 2009

muriel ale na nohach neni problem dopestovat, co? poznam 😀

muriel293
27. jan 2009

mima
aj ja sa hambím...cítim sa ako nepríťažlivá vyvrhnutá veľryba a ešte ten tmavý pás cez brucho oooch

mamamima
27. jan 2009

muriel ved to a nie este aby moju tucnu susku videl a holil...mam dost sama zo seba a kebyze ma takto uvidi, tak na sex so mnou uz asi nepomysli 😝

xena22
autor
27. jan 2009

TErina preco myslis,ze by si mala hned z fleku nejake brutal bolesti??? Ja si tak hovorim,ze ked mi praskne voda nahodne,tak si chcem hodit sprchu,oholit vsekto co sa da,v klude pobrat tasky... som naivna??? Ako mam naplanovany cisarak,tak nebudem urcite cakat na nejake pravidelne kontrakcie,ale zasa urcite sa budem chciet dat do poriadku pred odchodom - a to nehovorim,ze ani veci nemam zrovna ukazkovo pobalene...podla mna sa to stava len vo filmoch,ze zene praskne voda a sadne do auta a po ceste uz rodi 😀

terina25
27. jan 2009

😀 😀 že odfakliť prst.tak moj manžel by bol toho schopný. Minulý rok skladal umelý stromček po Vianociach a namieril ho rovno na mňa.nevedel ho rozložiť,tak ho ťahal hore dole a ten povolil a rovno sa trafil s vetvou mne do nosa.Som myslela,že ho zabijem.to bolo krvi ako keby sviňu zabíjali .no bola to riadna bolesť 😢 😢

leni:tak to máš teda odvahu s tou depiláciou.Ja mám tiež depilátor,ale robím si s tým len nohy.si neviem predstaviť,žeby som si aj šušku s tým depilovala.AUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

muriel293
27. jan 2009

jasné mima,tam rastú jako divé aj keď nechceš 😀 A moja uderená sestra mi na vianoce kúpi také sexy čierne pančuchy akože mala som chuť ju zabiť! Túto zimu som si ani obyčajné silonky nedávala iba legínsy pod gate a ona mi také erotičné kúpi neviem načo vrr

mamamima
27. jan 2009

terina to stihnes, to su neni hned brutal bolesti...teda nemyslim si...ja som nemala...najprv kramove, to po hodinach sa az stupnovalo, ale aj tak sa este dalo, to medzi tym tych 15-20 minut co su intervaly stihas a v 5 minutovych si uz na stole 😉 este by sme sa aj pobalit stihli 😀

xena22
autor
27. jan 2009

Mamamima,tak mna uz muz holil niekedy,ale sama sa viem lepsie,no a ten stres pri tom,ved ja si chcem este uzit 😀

terina25
27. jan 2009

xena:veď ja viem,že to nebudú hneď brutál bolesti.ja skor budem celá vystresovaná z toho,že už sa to začína.A ktovie, možno nebudem. ináč, s tým že oholiť všetko čo sa dá 😀 😀

muriel293
27. jan 2009

terina 😀 😀 😀

no mima môj je síce stolár ale vždy sa s niečim zapichne alebo doreže a keby si videla akú triesku si raz dokázal zadreť do riti cez oblečko pracovné tak by si absolútne nechápala! Keď som to videla tak som normálne zaaukala 😀 😀 😀 To malo pekných pár cm! 😀

mamamima
27. jan 2009

xena tak holil aj mna, ale nie ako velrybu, to si musim aj ja pritazlivo pripadat, o com teraz neni ani len rec 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre