Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
23. jan 2009

inac ja nechcem prenasat... 😕

mamamima
23. jan 2009

clarissa moze to byt zatka v pohode, to sa moze uvolnit aj mesiac pred porodom...
moja bude mat dupinky 😀 ja som sa poucila pri natalke ked bola chuda od rifliciek a frajerskych veciciek na brusku stiahnuta a bolelo ju brusko a ja truba som nevedela odcoho, az ma doktorka zdrbkala, tak teraz som mudra 😀 , tak dupinky to istia na prve mesiaciky 😉 ale kazdy si musi odskusat co jeho malinkemu pasuje 😉

clarissa
23. jan 2009

ano?to som nevedela...
jasne pancuchy dost stahuju..dupacky su najlepsie na prve mesiaciky..ja si to iste myslim

lenkahrehusova
23. jan 2009

mne zatiaľ neopúcha nič 🙂
nohy ma bolia, keď dlho chodím 🙂
už aby to bolo za nami 😉

clarissa
23. jan 2009

inac to ja tak vzdy stresujem..a nakoniec porodim az v marci 😖

mamamima
23. jan 2009

hej a ze tesne pred porodom moze mat primes krvi, take vlocky krvave...

to ani nie pancusky, tie ked je zima tak pohoda, ale tie rifle a krasne gatusky...ja ich tiez mam v skrini neboj, ale viem ze to ma cas...ale tiez som to musela zistit sama 😀

lenkahrehusova
23. jan 2009

ja mám dupky tiež na prvé mesiace, určite musí byť malej pohodlne 🙂
ale keď už bude môcť nosiť rifličky - to bude paráda 😀
Mám kúpené 62, tak ich možno aj vyskúšame 🙂

mamamima
23. jan 2009

lenka, ja som do vcera frajerila ze ziadne opuchy a vcera sa vyzleciem a tie clenky neboli moje a ani dnes su neni ☹

clarissa, to sme tu tak vsetky 😀

sue13
23. jan 2009

Clarissa myslim ze to nechce ziadna z nas 😵 Vsetky by sme mali najradsej babatka pri sebe okrem Krasulky lebo ona caka na Miska 😵 😵 😵
A doky vie ze si vysadila to zelezo? Ty si zlata, sama si preordinujes 🙂
Jasne ze nebudem davat babatku nieco co ho taha. Vola musi byt 😉 Sama teraz citim ake to je ked ma vsetko taha 😝 😀

mirea
23. jan 2009

ahojte "spolutrpiteľky" 😀
Som vás nevedela nájsť, lebo vždy som pozerala podľa zakladateľky témy.. 😝

no, ak môžem pridať svoj názor, najlepšie skúsenosti mám zo 100% bavlnenými podbradníčkami 😉

mamamima
23. jan 2009

lenka hej to je take zlate, po nas kukali ked sme mali natalku v autosedacke a bola nahodena 😅

lenkahrehusova
23. jan 2009

Mima, som aj ja zvedavá, čo ma ešte čaká 🙂 ono sa to tuším mení už z dňa na deň 🙂

clarissa
23. jan 2009

vcera jdna baba na poradni vypravala ze ani ona uz to nebere ze tiez jej to nerobilo dobre...
vcera praveze som objavila hlien s trochou krvi bleduckej a to mi bolo divne...ale potom ma napadlo ze ci to nemohlo byt po tej kultivacii co mi doki robil...lenze to mi robil iba s takou vatovou tycinkou...neviem ci by to sposobilo tu krv...no neviem..sak uvidime 🙂

mamamima
23. jan 2009

mirea ja pri kojeni som najviac vyuzila obycajne plienky, tie mensie, podbradnicky az ked som jej davala papkat ine...inak fakt plienky som najviac vyuzila...aj ked sa napapkala a spinkala na boku, tak som jej podlozila plienklu...

mirea
23. jan 2009

no, mima, alebo to. 😉

mamamima
23. jan 2009

clarissa a kolko si to brala? mozno keby ti zmenil znacku...chudokrvnost asi neni sranda pri púorode ked stratis vela krvi, nie? ja neviem...ale tak mi povedal...ale uz dnes som bola v noci ok...som si dala dve doobeda a nie na noc a nic mi nebolo...akurat ma dnes prehnalo, ale tomu sa aj tesim 😀

clarissa
23. jan 2009

sak ja viem...ja som mala tie krvinky hranicne..nemala som vyslovene chudokrvnost..sak este ichteda trochu popapam 😉

marya
23. jan 2009

Caute baby 🙂

Jej mame dalsie pokracovanie 😅 tak nam vsetkym prajem krasne a zdrave babatka 😵 😵

Mimka, juj, tak tie opuchy nic moc, hlavne sa setri...ved upratovanie pocka 😉 ja opuchy sice nemam nastastie, ale uz neupratujem skoro vobec, akurat tak navarim a take drobnosti porobim, ale inak si vegetim, vychutnavam si posledne chvilky oddychu pred Petkovym prichodom 😅

marya
23. jan 2009

Clarissa jej, aj vy ste zmenili meno 🙂 Takze nakoniec bude Miriamka ? 😵

bubatenko
23. jan 2009

čau marya,

a ako skúška, úfam, že všetko ok... inak už som sa ťa dávnko chcela spýtať , akú školu študuješ?

mamamima
23. jan 2009

marya ved jasne pocka, ale moj mato neni janulin mato ☹ skoda niekedy fakt...musim si ho od nej pozicat 😀

marya
23. jan 2009

Ahoj Bubatenko 🙂

No skuska uvidim, boli same priklady a ja som vedela len teoriu 😅 , no ale nieco som odpisala, tak uvidim, ci to bude stacit...ak nie, tak budu este opravne terminy, len uz s cerstvym babatkom to bude komplikovanejsie...ale hlavne ze ostatne uz mam, toto bola posledna, tak som zvedava na vysledky 🙂
A studujem fakultu managementu UK, take z kazdeho rozku trosku, ale som spokojna, celkom ma to bavi 🙂

A Ty ako ? Som na Teba mysela v noci, ze ci uz nahodou nerodis...lebo mne sa stale snivalo, ze uz ideme rodit, a potom druhu polku noci si Petko robil vnutri diskoteku, tak som nemohla spat a mala som pocit, ze kazdu chvilu vystrci odtial uz rucicku 😀 tak som cakala, ze ci nahodou uz sa nieco neudeje, ale nic, tak opat len cakame... 😅

marya
23. jan 2009

Mimka jasne.... ale ved ked nebude pozehlene a uz si nebude mat co obliect, tak si pozehli 🙂 teda aspon moj si tak casto zehli sam, aj perie, ked vidi, ze ja nevladzem 🙂 alebo ze som sa na to vyflakla 😀 😀

bubatenko
23. jan 2009

myslela som si , že niečo také.... lebo ja som študovala Ekonomickú a skončila som minulý rok a mam strašne veľa vecí, že keby si niečo potrebovala , tak možno budem vedieť pomôcť 😉

No ja som mala poslíčkov v noci, lepšie povedané nad ránom....tak som si posedela hoďku v obývačke a potom som sa vrátila späť, ale nebolo to také strašné, len som mala tvrdé bruško .... a teraz som strašne nevyspatá... pobolieva ma podbruško, ale inak ok.... teraz nechcem ísť rodiť .... tatino je do nedele v práci, takže junior musí čakať 😀

Pôjdem sa prejsť na poštu, my prišiel monitor dychu... posledná vec , čo mi chýbala.... tak sa teším, že som to stihla a mám zatiaľ komplet , čo som chcela 🙂

clarissa
23. jan 2009

marya-hej zmenili..ale toto uz ostane..lebo uz bude chudatko cela dopletena s tych mien 😅

sue13
23. jan 2009

Clarissa to iste aj ja hovorim a dufam ze je to uz posledne 😀 😀
Idem ja zo seba urobit cloveka, za chvilku je tu moj drahy. Pojdeme sa napaapt. 🙂
Cim dalej je to tazsie inak urobit zo seba cloveka 😀
Aj vy mate take strasne kruhy pod ocami??? V zivote som take nemala 😝 😅

marya
23. jan 2009

Jej Bubatenko si zlata, urcite si mala kopec podobnych predmetov ako ja, tak v buducnosti Tvoju ponuku snad vyuzijem, dakujem 😵 😵 😵

Mne brucho tvrdlo kazdu chvilu vcera vecer, ale nic ma nebolelo, tak neviem...potom vzdy zmaklo a bol klud 😀 drzim palce aby Adamko este vydrzal, kym bude tatino k dispozicii 😅 😉 ja by som chcela celkom aj cez vikend,ale cez den, v noci nikdy na to nemam chut...vtedy chcem spat 😀 😀

marya
23. jan 2009

Clarissa, pekne meno 😉

Sue, dobru chut vam prajem 🙂 ako pekne sa o Teba manzelik stara, zlaty 😵 😵

sue13
23. jan 2009

Marya dakujeme pekne 🙂 Ano stara, asi "zehli" lebo vcera ma nastval 😀 😀 😀
Aj Vam dobru chut k obedikom 😉

bubatenko
23. jan 2009

ani mna nič nebolí, len mi tvrdne bruško, ale dnes sa mi troška zintenzívnil tehu výtok.... no uvidíme....

myslím, že všetky máme zlatušíkov doma, ten môj my včera prichystal obed na dnes, mám to len hodiť do trúby a upiecť... potom chcem cez víkend poprať a požehliť, aby si ten môj mal čo obliecť ked budeme v nemocke, lebo môj muž urobí fšetko, ale žehličku do paprče nechytí..... a nechcem aby mi robil hanbu, že bude chodiť v pokrkvanom oblečení..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre