Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

fodorka33
1. feb 2009

no to je super,lebo aj ja som kazdy den aspom trochu namalovana..jedine v noci vyzeram ako matoha 😀 to ma na prijme ani nezoberu...
inak bodaj by to bolo ako ticho pred burkou..jedine co mi je tak akurat to ze mam vacsi vytok....ale to asi nic...

krasulka
1. feb 2009

no ja som mala vtedy taky akoby hlien a v tom take krvave pasiky boli, a ked ma aj vysetrovala s tym zelezom tak jej to tam ostalo nalepene 😅 😅 a mi ukazala take hnedaste to bolo ze pozrite, takto ta zatka vyzera 😅 Sorry za nechutne opisy,ale inak sa neda 😅

krasulka
1. feb 2009

katulik, to musel byt uzasny kolacik so salkom, maaam. Ja este nepeciem,ale chcem ho srpavit.TAky ze normalne spravi sa piskotove cesto, vylejes na plech, uvaris si zvlast dva pudingy, jahodovy a smotanovy, porozlievas ich po tom ceste tak robnomerne a da sa piect cca na 25 min. A ked to vychladne, rozrobi sa kysla smotana s cukrom a natrie sa to na povrch. A je to uzasne sladky a sviezi kolac a rychly! 🙂

mamamima
1. feb 2009

krasul ten kolacik poznam, je fantastikus 😉 mnaaam, ale mne uz katulik urobila chute a vyzrala som salko 😀 tak ne zas cele, ale poldecacik urcite, mozno aj vacsi 😀

mounty
1. feb 2009

ahojte, hodte sem dake receptiky na tie kolace, ten so salkom ma zaujal..........skusala som predvcerom ten makovy, bol SUPER!!! Dik a drzte sa vsetky, mne sa uz o inom ako o porode ani nesniva a mam pritom termin az na koniec mesiaca.........co len bude dovtedy???

krasulka
1. feb 2009

aj ja mam doma est ejedno salko,ale ja keby ho otvorim ja som schopna ho vypit cele 😀 😀

bambulla
1. feb 2009

co myslite je lepsie ostat domka alebo radsej ist do nemocnice co by ste urobili vy? moj manzel je uz s toho nervozny, co mam spravit

krasulka
1. feb 2009

bombula, podla mna pokym nemas nejake ine priznaky nemusis chodit do nemocky. Mas aj nejake bolesti?Alebo krvacas?Odteka ti voda? Ak nie, ak si mala len ten krvavy hlien tak podla mna nemusis. To ti len odisla cast zatky. Ale zalezi na tebe..Ak si z toho moc nervozna tak pre svoj klud chod. 🙂

caly8
1. feb 2009

ahojte

bambulla..ja by som počkala, kym ti voda neodteka a kym nemaš pravidelne bolesti myslim, ze este počkaj... daj si teplu sprchu a uvidiš či sa niečo bude diať... toť moj názor..

ja som teraz skončila v kuchyni, kríže och-och a spodok no Ela sa musela poriadne podať... zajtra už vyskakujem na fit lopte nech už rodím 😀

bambulla
1. feb 2009

nemam bolesti a ani voda mi neodtiekla a ani nekrvacam to manzel tu stresuje aj za mna

caly8
1. feb 2009

tak ho ukludni, že to je nič ešte... tá zátka môže aj mesiac pred pôrodom odchádzať..aj so mna asi pred 4 dňami ale vypalo také čosi hlienové ale nebolo to s krvou ani hnedé..a teraz mám taký výtok hlienový..ale tie kríííííííížžžžžžžžže 😨 aspon dúúúfam, že som už aspoň na prst otvorená 😠

bambulla
1. feb 2009

dakjem idem si dat sprchu a oddychovat ja som bola v piatok na poradni a otvorena som este nebola zase idem na poradnu az v piatok ale asi sa zajtra ozvem doktorovi uvidim co povie zatedy sa majte a dakujem vam za radu drzte sa a pozdravte drobcekou .papa

katulikzlatulik
1. feb 2009

krasulka... mnaaam... pocuj, posli mi na IP recept na ten kolacik... myslim to piskotove cesto... a ten puding davas najprv jeden,potom druhy, aby bol taky farebny kolacik alebo obidva pudingy zmiesas?

a ten recept so salkom by som tiez privitala, keby niekto mal... inac u nas v Kauflande maju teraz na akciu ti PIKNIKY taky smotanovy mliecny a kakaovy... skoda, ze som kupila vcera len dva, lebo uz nie je ani jeden ☹ sme ich s manzelom spasali jedna radost 😀

katulikzlatulik
1. feb 2009

caly... ako sa mas? ma zatial krizne nebolia... nas maly je tak na boku prevaleny a skor ma tlaci do bruska nez do krizov... ja cakam SMS od Teba a Ty este za netom si vypisujes 🙂 mozno nam predsa vyjde ten 3.2.... ja som uz na spicku prsta otvorena... a v stredu 4.2. idem na kontrolu do nemocnice a ked to bude dobre vyzerat, tak v piatok ma berie porodnik na prijem... ale som sa zmierila aj s datumom 6.2., lebo 2.6. mame vyrocie svadby 🙂

caly8
1. feb 2009

katulik..tak super aspoň, že si už otvorená..ja neviem lebo ma nepozerá, ale ak nič tak 3.2. idem do poradne a povim mu nech ma pozrie, však čo veď aj tak je už bábo dozreté tak ak by aj niečo posúril by som neprotestovala 🙂
mne sa tiež malá vypúča do brucha mám ju naľavo ale do krížov ma už hádam hlávka tlačí..no ja dúúúúfam, že pôjde von v utorok, ja nechcem byť hospitalizovaná ☹
od zajtra fitnes na lopte a hore schodmi 😀 😀 😀
aj 6.2. je pekný dátum a zvlášť keď máte také výročie 😉

katulikzlatulik
1. feb 2009

caly... a ta fit lopta ma akoze posurit porod?

inac tu je ten recept na uuuuzasny kolacik, ktoreho som sa vcera nevedela dopapat... mozno ho este stihnem spravit a mozno aj spapat 😀
http://www.dobre-recepty.sk/detail/12055-3-bit/

caly8
1. feb 2009

katulik..no vraj ano, aj na porodnici je a sestri spomínali, že to posúri, ani ta nič netlačí a lepšie sa otváraš..tak uvidíme 🙂

ten koláčik vyzerá, že je fakt super také fajnoty tam idú mnam

katulikzlatulik
1. feb 2009

este som zabudla napisat, ze Terka ma mliecka az az... a ze jej Sofia a Matin Samko im dnes pozovali ako dvaja anjelici 😉

katulikzlatulik
1. feb 2009

chcela by som sa spytat, ake poporodne gatky ste si kupovali? a aka je ich priblizna cena? Matka mi spominala, ze nejake silonove jednorazove kupovala... su aj ine?

heidy26
1. feb 2009

katulik, ja som si kupila v lekarni také biele, asi bavlna, ktoré sa dajú aj preprať. Stáli okolo 1€ 1ks.

miskelka
1. feb 2009

http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky...

Baby, nepoznáte tento fusak? Nemáte ho náhodou?

caly8
1. feb 2009

miskelka..ja ho mám, objednávala som ho cez net z CZ a vyšiel ma o skoro 400 sk menej

miskelka
1. feb 2009

je dobrý?

miskelka
1. feb 2009

Zdá sa mi praktický.., na veľa použití...a na dosť dlhé obdobie

caly8
1. feb 2009

asi tak ako vravíš 🙂
mne sa zmestil aj do autosedačky aj do vaničky a má využitie hlavne pre naše bábätká, pretože ešte ho využiješ aj vo vaničke a vlastne na budúcu zimu v športovom..takže podľa mňa praktický, pekný, kvalitný..už je vo vaničke 😀 😀 😀

miskelka
1. feb 2009

🙂 Dík za info!!!

caly8
1. feb 2009

za málo 🙂

patkao
1. feb 2009

ahojte,volam sa NINKA,meriam 49cm a vazim 3490gramov..a som pre maminu najkajsie babatko na svete 😵
Babulky je to super mat ten uzlicek uz pri sebe..🙂

miskelka
1. feb 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujeme!!! Veľa zdravíčka!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

caly8
1. feb 2009

patkao...jeeeeeeeeeeeej tak už je po 😵 😵 blahoželám a prajem vám obom zdravíčko 🙂 🙂

už sa neviem dočkať kedy napíšeš viac 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre