Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

caly8
26. mar 2010

ahojte

baby moje ja Elu cez deň uspávam na fit lopte trvá to 5 min. a spí... spí dva krát ešte ale niekedy vynechá poobedné ale to je na rukách dobreže nie do večera ..mrzutá je ... a večer dám cicu a spí do 5 min. .. zobudí sa ešte okolo pol noci a nad ránom kolo 4 hodine..

ináč už by som brala teda to zaspávanie aj inak ako len na lopte ale to je riešenie ked ju potrebujem uspať hneď lebo musím páliť do práce..och joo 😒 babina s ňou skúšala aj ležkať v posteli lebo ked si ja ľahnem tak ma naťahuje za tričko 😅
no hádam sa to zmení..raz 🙂

Pati..si super žena 🙂 aj mne chodí bratranec na dopravu do Žiliny a končí teraz Ing. ..ťažká škola 😔 klobúk dolu 😵

andrea142
26. mar 2010

ahojte

moja sa konečne naučila zliezť z postele. 😀 ..................... už mi leze aj hore na gauč a potom si tam behá. absolútne si nevšíma či spadne alebo nie. a keď jej poviem ,že nono spadneš tak len nahodí úsmev od ucha k uchu. 😀

fodorka: skús už len jeden spánok. možno naozaj stačí iba raz, preto nezaspí.

Lili keď ju uspávam ja stačí keď jej dám ruku a zaspí ale napríklad keď ju uspáva hociktorá babka tak tým už skáče ,behá po posteli. nakoniec ju uspávajú v kočíku.

a2303
26. mar 2010

Ahojte,

Aj dnes je vonku krásne 😵 Tak keď sa malá zobudí trielime von 😵
Aj Rebeka je živé dieťa, neobsedí, v kuse sa mrví, lezie, všade sa postaví, vysáva, no proste všetko... Chodiť ešte sama nechodí, len v postieľke. Tak dúfam, že sa raz dočkáme 😵

Mne našťastie cez deň aj večer, zaspí sama s mliečkom. Zhasnem, dám jej mliečko do postieľky a zaspí. Dokonca už aj v noci jej nechám asi 100 ml mlieka v postieľke, ona sa nadránom zobudí sama si fľašku nájde, vypije a spí ďalej 😵 Takže veget 😵 😵 😵 😵

Prajem Vám krásny a slnečný deň

andrea142
26. mar 2010

anit to máš dobré.

a2303
26. mar 2010

Ahoj Andrea, tomuto sa fakt teším!!!
Ale za to je to veľký šintel keď je hore 😵

martinka17
26. mar 2010

k uspávaniu sa priznám, Samko ešte stále zaspáva pri cicinke, takže ani nie 5 minút a je v ríši snov. Mne to tak vyhovuje, preto to zatiaľ nemením 😀

fodorka
27. mar 2010

jaj baby no diky aj ked moc mi to nepomohlo kedze takto maly uz v poslednej dobe obcas spinka len raz za den a je to hrozne aj doobeda viete co mi nule sme uspavali vseliako doma skoro 3hodiny a nakoniec sme vylsi s kkocikom a hned do sekundy spal.a ked mi poobede nezaspi tak vecer hootva tragedia zacne revat ako blazon aj dnes zasa nechcel spinkat tak sme isli von bezkat a teraz no tazsie zaspaval pri mne pekne lezka vecer ja chvilku spievam alebo som ticho a on pekne zaspi a prelozim ho...keby mi chcel zaspat na prsu ako vam lenze on by dudloval pol hodinu !!!takze to vylucujem...ja len nechapem preco vecer mi pekne zaspinka a cez den vobec tak nechce zeby preto ze neni taka tma?nechapme ho...to by mi nevadilo ze len raz za den ale aspom poriadne nech zaspinka...
a inak aj maly lezie,plazi sa,stavi asa vsade kde sa da aj par metrov prejde sam az som stastna ako blska z neho🙂
co nemozem povedat ohladom mojho muza niekedy ma tak vytaca zeby som vrazdila....juj zasa som sa rozpisala

monika77
28. mar 2010

fodo ty problém so spním a my v poslednej dobe s papaním,,,nechce desiatu ani olovrant,,,jedine len jablko,to neodmietne nikdy a obedy no hrúza,,,fajnový zostal a vyberá si,,,pred tým bez problémov papal všetko a teraz už ani neviem čo variť a ked ja niečo spapá všetko zostane lebo si dá len pár lyžičiek
a čo ti poradiť,hmmm kašli na upratovanie a teda ak zaspí vonku v kočíku tak ho nechávaj tak spinkať a možno ho toto zlé obdobie prejde
my zatiaľ (klop klop pre šťastie aby som to nezakríkla) spinkáme 2x za deň čomu som rada,,,pretože ten čo navystrája ked je hore som stále viac z neho unavenááá a neviem sa dočkať kedy príde muž domov

ahojte a prajeme s davidkom všektým krásny slnečný víkend 🙂

a2303
29. mar 2010

Ahojte Baby,

tak unavená som z malej aj ja.... fakt... a to poriadne 😵 Tento malý šintel mi neposedí ani sekundu!!!
Už aby vedela chodiť.. Zajtra ideme plávať, znova po dlhom čase. Tak som fakt zvedavá, čo bude.

Majte sa krásne a prajem Vám pekný deň

avuska19
29. mar 2010

Ahojte, tak my už konečne môžme zahlásiť
máme prerezaný prvý zúbok!
Už bolo načase, však?

HURÁ 😵

martinka17
29. mar 2010

avuška
super, nám sa dnes na obed konečne po 20 minutovom prííííšernom plači prezeral 8. Ale ten plač bol hrozný 😔 😔 😔

avuska19
29. mar 2010

martinka, hlavne, že už to máte za sebou, nás to všetko ešte len čaká, ale ten prvý bolí najviac,hmm, čo vy na to?
😵

terina25
29. mar 2010

avuska:blahoželám k 1.zúbku.vidím,že nie len my so zúbkami zaostávame.my máme zatiaľ 2,ale teraz sa jej konečne prerezali horné 2 naraz.tuším to je ľavá jednodka a ľavá dvojka-očný??neviem...takže už len 16 😀 no a či 1.zub bolí najviac netuším,lebo mňa to nebolí 😀 😀 Ale naša Sofi mala pri 1.zube teploty,ale zase teraz pri ostatných je straaaaaaaaaaašne zlá,podráždená.nechce spať,jesť.jednoducho sa to s ňou nedá vydržať.ale väčšinou tak po 3 dňoch to prejde.

lenkahrehusova
31. mar 2010

Ahojte
Ako sa máte?
No, tie zúbky......nám teraz idú 4 naraz :/ ale malá to dobre znáša.
Mne malá spinká iba raz za deň. Je to teda riadna fuška. Už som aj ja taká unavená, že niekedy vôbec nevládzem.......
Chýba mi tá hodinka spánku k dobru 🙂)))) ako ste si zvykli vy?
Avi, zabudla som.....blahoželám k 1.zúbku 🙂))))))))))

andrea142
31. mar 2010

ahojte

pri Lili som ani nezistila že jej ide prvý zub. a zrazu tam bol. 😀 a potom hneď tri jej išli naraz a teraz máme 11 zúbkov ale lekárka hovorila ,že idú ďalšie. teraz máme aj soplíky kvôli zubom.

avuska19
31. mar 2010

Ďakujem Lenka, už je druhý na obzore, jupí....

avuska19
31. mar 2010

Teri díky, držte sa, aj my sme trošičku 😵 umrnčaní, ale snad to nepotrvá dlho.

terina25
31. mar 2010

Ahojte baby.

ja som taaaaaaaaaak strašne vytočená že až..predala som tu cez koňa skoro celkom novú elektrickú odsávačku.bola používaná max.tak 3-5x.poslala som ju tej baby min.týždeň v piatok,takže ju dostala v pondelok možno v utorok.dnes mi došli peniaze na účet.a si predstavte,že tá krava mi dnes už aj poslala správu,že s ňou nie je spokojná,že vraj nefunguje tak,ako som jej napísala a že mi ju posiela spať,nech jej pošlem peniaze.no je toto normálne??a čo keď ju ona pokazila a ja ju mám prevziať?a pritom ma ešte súrila,že nech to pošlem rýchlo,lebo jej to súri.a teraz mi napíše,že tá odsávačka je iná ako tú čo má manuálnu.no pochopíte toto??mne to pripadá tak,že si ju len chcela vyskúšať na 1 deň ,či nie je lepšia ako manuálna a teraz ju vracia.čo by ste robili vy?lebo ja si nemienim naspäť prevziať tu dobierku.som zbytočne vyhodila za to peniaze.máte niektorá aj vy také skúsenosti??
díky

mamamima
1. apr 2010

Teri, ak bola tak ako pises, este k tomu nova, tak co ja viem, ked je ako nova, musi byt plne funkcna, ved ty si nekojila skoro vobec, nie? ak je nefunkcna, tak jasne ze nech ju vrati, ale ak fungovala tebe, tak ju mohla pokazit ona...to je tazke, ale asi by som to nezobrala spat ked mne isla normalne, moze to byt nejaka trubka, co ju pokazila, alebo si predstavovala nieco ine, no to si mohla aj v obchode odskusat a nie na postu teba prehanat a ked sa jej nepaci farba, tak ju vrati... a zalezi na komunikacii, ked na mna vybehne ako furia, tak nepochodi 😀 ale s normalnym clovekom sa vzdy dohodnem...ale postovne nech uhradi ona 2x...tie naklady co mas ty... ak sa aj rozhodnes ju prevziat...

mamamima
1. apr 2010

J asom raz tak predala novy zabaleny v krabici kuch. robot a na moju skodu som ho neodskusala, dostali sme ho a nepotrebujem to, tak som ho zabaleny predala a zenska mi pise, ze nejde...ale ci fakt nesiel, neviem, cisto novy a nesiel, tak jej ho vraj znamy opravil za neviem kolko korun, tak som jej tu opravu zaplatila...ale ci to ´tak bolo ozaj, to uz neviem, ale nech mam ciste svedomie...to je tazko takto kupovat aj predavat 😒

andrea142
1. apr 2010

ahojte

terina: no neviem. keď si jej to posielala skúšala si či to ide?. ak sa inak nedá tak ako píše mamamima nech ti preplatí poštovné.

ja som raz ponúkla nutrilon čo sme akúrat načali že darujem poslala som to prvej čo sa mi ozvala že ani ona nekojí a chcela by ten nutrilon. nakoniec o mesiac mi to došlo spať lebo tá krava si to neprevzala. mohla som to poslať radšej inej.

terina25
1. apr 2010

mima:ja som kojila cca.4 mesiace.a tá odsávačka išla na 100%.nie som taká sprostá,aby som chcela zarobiť na nefunkčnej veci.samozrejme,že som ju odskúšala doma.až taká sviňa nie som ,aby som predávala pokazené veci. až taká chudobná nie som,aby som bola odkázaná na podvod...

martinka17
1. apr 2010

Terka
peniaze jej vráť, ale najprv ju odskúšaj, ak bude chybná, ja by som peniaze poslala len za poštovné, že ona pokazila a ty si ju hodila do koša vďaka nej 😠

terina25
1. apr 2010

mati,ale ako ju mám odskúšať,keď som to poslala na dobierku.takže aj ona mi to pošle dobierkou a ja si to možem odskúšať,keď to preberiem.a ako jej mám poslať peniaze len za poštovné,keď na pošte mi to nedajú,ak nezaplatím plnú sumu - 31 eur.bez toho mi to nedajú.inak teraz mi písala,a že vraj je odpojený kábel.takže aspoň viem,že to nie je moja chyba,lebo kábel bol v poriadku...

terina25
1. apr 2010

práve pre toto som nechcela predávať a posielať veci mimo košíc.lebo ak dám osobne,tak si to dotyčná osoba vyskúša,či všetko funguje ako má.a takto je to o dovere.lebo ja možem poslať šmejd a rovnako tá druhá osoba si nemusí balík vyzdvihnúť alebo to može pokaziť a potom pýtať peniaze naspäť.takže je to na figu. 😠

terina25
1. apr 2010

a ešte niečo som zabudla napísať.ja som dala inzerát aj na bazos a ešte aj tam sa mi ozvala.a nechcela žiadne info ohľadom tej odsávačky,len napísala toľko,že nech jej to rýchlo pošlem.ale ona nevedela,že sa jedná o mňa.lebo tu som pod prezývkou.takže aj to mi je čudné...

martinka17
1. apr 2010

tak to by som jej napísala, že dobierku nepreberáš, že odsávačka bola funkčná a že vieš, že písala aj na bazoš a zrazu ju chce vrátiť. Že ak chcela odskúšať, mala si nájsť niekoho iného. Skrátka nepreber dobierku. Veď tak sa to robí na bazárikoch.

terina25
1. apr 2010

veď som jej to aj napísala.len ma to dosť serie.ani v noci som nevedela spať,čo ma to trápilo.a ešte aj to bolo čudné,že sa tak rýchlo znáňala po odsávačke a potom mi napísala,že jednu manuálnu má doma a že dobre funguje a tá moja nie.tak potom na čo sa tak narýchlo zháňala po elektrickej,keď tá jej je dobrá.podĺa mňa je to podvodníčka...

martinka17
1. apr 2010

terka nepreber, v tej krabici nebude odsávačka. Ak TI také písala, tak do krabice dá niečo iné a zinkasuje cenu. Tak to niektoré ženy robia. Budeš tam mať len kamene alebo nejakú mechanickú 😠

terina25
1. apr 2010

ty kokso,tak také niečo by ma ani nenapadlo.to je fakt sila toto.tak to určite nepreberiem.len ma to dosť trápilo,že sa mi toto stalo.lebo ja nie som človek,kt. by si z toho nič nerobil.zatiaľ som posielala len raz na dobierku a raz som dala osobne a dala som aj darček navyše a každý bol spokojný.preto som z toho naserkaná.lebo som chcela aby bola aj ona a aj ja spokojná.tak človek sa učí.aspoň budem vedieť,že nemožem veriť každému...dík za radu Maťka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre