Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

monika77
7. mar 2011

máme za sebou prvý deň v škôlke 😢

monika77
7. mar 2011
martinka17
7. mar 2011

@monika77 ale na fotke vyzerá strašne zlatý a strááášne veľký. Až potom prišiel smútok?

monika77
7. mar 2011

@martinka17 presne tak,,,pyšno vykračoval do škôlky no už ked sme odchádzali ja som bola aj rada
zúfalá, zničená

martinka17
7. mar 2011

@monika77 a ty si tam bola celý čas? ja neviem, ako to prebieha, keď tak krátko začínate.
Ináč kámoška mi volala, že malý strááášne vrieskal, že je hrozná mama...po 2 týždňoch bol totál v pohode, po mesiaci ani raz enzaplakal 😉

terina25
7. mar 2011

Ahojte volám sa Sofia Nagyová mám 3840g a 52cm . 🙂 narodila som sa 5.3.2011 o 21.45. Mama aj ja sa máme dobre.

BLAHOŽELÁME ADI 😉

lawli
7. mar 2011

@andrea142 veľka gratulácia 😵 prajeme veľa zdravička obom.... 😉

vanilka2612
7. mar 2011

blahozelame k malej 🙂

martinka17
7. mar 2011

aj my blahoželáme a všetko naj, hlavne zdavíčko 😀 😀 😀 😀

alline
8. mar 2011

Gratulujeme k malej Sofinke 🙂 hlavne veeela zdravicka 🙂

alline
8. mar 2011

@monika77 waw take mate maleho skolkara 🙂 A Ty potom pojdes robit? Ja som aj chcela nieco podobne, tak dcerku do sukromnej skolky, zatial sa mi zo ziadnej roboty neozvali co som poslala zivotopis, iba z jednej, tam som bola aj na pohovore, ale z toho nic a z mojej roboty nejak nejavia zaujem tak tam budem musiet skocit osobne, ale neviem si to predstavit, ze malu necham v skolke 😢 Ale tak nejaka ta slzicka bude a malickej sa urcite bude v skolke pacit 🙂

monika77
8. mar 2011

@andrea142 GRATULUJÉÉÉM 😉

monika77
8. mar 2011

@alline chcela by som sa vrátiť do práce, no neviem či sa to podarí,,,ak tak začnem intenzívne hľadať,,,ale chcela som aby si malý zvykol na deti a dúfala, že sa tam naučí na wc pýtať, uvidíme
dnes som happy, bo bol v škôlke dobrý,,,oproti včerajšku, vraj tam dnes bolo iné dieťa vravela učiteľka 🙂
a neboli ani slzičky,,,rozbehol sa k učiteľke, vzala ho na ruky, zakýval povedal papa a šla som preč

mima22
9. mar 2011

zajtra sa ide do skolky na zapis z Natalky bude od septembra skolkarka

martinka17
9. mar 2011

@monika77 paráda, si rýchlo zvykol, nie? Pekný bojovník, rýchlo sa učí 😀

@mima22 blahoželám, my sme zapísaný už rok, tak verím, že sa nič nezmenilo, u nás musíš zapísať apsoň 1,5 roka dieťa vopred, ináč ho nevezmú, lebo majú plný stav, aj my sme to stihli medzi poslednými 😖 😅

kvietok23
11. mar 2011

andrejku este nemame doma? cakam na skusenosti s 2porodom 🙂

martinka17
11. mar 2011

@kvietok23 asi nie, aspoň na FB som ju tiež ešte nevidela🙂

patkao
12. mar 2011

@kvietok23 a co tiez planujete druhe? A blahozelam andrejke 🙂

kvietok23
12. mar 2011

@patkao ano 🙂 snad to stihame do konca MD 😀

patkao
12. mar 2011

tak drzim palce

andrea142
12. mar 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
................... od včera sme doma .... 😀 😀 😀 😀 😀 .................baby ďakujem za priania 😉

kvietok23
12. mar 2011

ako prijala mala malinku Sofinku? a ako to porovnas, co bolo lepsie, 1 cisarsky, ci druhy?

andrea142
12. mar 2011

pridávam foto malej 🙂

andrea142
12. mar 2011

@kvietok23 : no malá ju zatiaľ akosi nevníma 😀 ...príde k nej pohladká a robí si svoje ale zato odo mňa sa nehne .....včera nešla ani na prechádzku, lebo sa bála ,že keď dôjde domov ja tu nebudem ....... vidno na nej ,že som jej chýbala kým som bola preč....a ona mne tiež a strašne. a čo sa týka pôrodu tak ako cisárske rovnaké, síce pri Lili som bola v úplnej narkóze ,lebo som sa bála ,že budem cítiť keď ma bude rezať 😀 a teraz som mala spinál a necítila som keď ma rezal 😀 😀 😅 😅 akúrat iba také trhanie ako ju vyberal a keď ma čistili ale to nič nebolo 😉

a fotka mi neodišla 😠 😠 😠
...nejde mi pridať skúsim zajtra ak budem mať čas ..... 😅

kvietok23
12. mar 2011

ja by som chcela druhe tiez SC ale v celkovej anesteze 🙂 ale tak to je este daleko 🙂 no super, hlavne ze si doma a ste ok , ale aj tak ste boli dlho nejako, nie? a ozaj kde si rodila?

andrea142
13. mar 2011

@kvietok23 : rodila som na Kramároch ako aj Lili no a tiež si myslím ,že som tam bola dlho aj som si poplakala . pri Lili ma púšťali na piaty deň a teraz až na šiesty , ........ ako zvyčajne mlieko sa mi moc nesputilo ,tak malá chudla a potom dostala aj silnú žltačku, bola aj pod lampou jeden deň, strašili ma tam že bude na infúziaách akože hotová kalamajka ale keď ideš na novorodenecké ,že ti dieťa plače lebo je hladné a ty nemáš mlieko tak ti do ruky strčia glukózu 😠 , nie aby ti dali mlieko, že ju dokrm...................... mám pocit ,že to mlieko im tam už o chvíľu bude schvaľovať prezident ,také drahoty tam robia

andrea142
13. mar 2011

tak sľúbené foto 😀
zatiaľ sa majte .....ideme papať

martinka17
13. mar 2011

@andrea142 je krásna 😵 , ale hlavne LILI, je na tej fotke....strašne zlatá veľká
slečna 😅 😅 😅 😅 😅 😅

terina25
13. mar 2011

@andrea142 krásna je sofinka a aj lili.aj ja chceeeeeeeem 😀

martinka17
13. mar 2011

@terina25 chystáte sa na tretie 😀 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre