Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

katulikzlatulik
25. jan 2009

chcela som sa spytat na vas nazor na tie rychlozavinovacky? ktore su dobre? tie s molitanovou vyplnou alebo kokosovou?

nada.hope
26. jan 2009

Ahojte babenky, tak som tu chvilu nebola a vy ste uz v III? 😕 super
je skoro rano a ja uz nemozem spat, mala ma ckavku, manzel spi aj so svojim chrapkanim 😀 , tak mne nic ine nezostava, len zapnut pc a len tak bludit 😅 😅 , ale aspon ved zza chvilu by som aj tak vstavala, dnes nas nas viacere caka doki, tak pockam na prvy ranny moc 😀 😀 a hura do ulic.
Katulil ja som kupila rychlozavinovacku bez tej vyplne, ved aj tak v nej malu budem mat mozno iba dvakrat, ked ju odnesiem z porodnice a potom este neviem, ja som objednavala frate zavinovacku, akle ta vypln sa kedy kolvek da dokupit, tak v tom nevidim problem 😵 😵

nada.hope
26. jan 2009

nie frate ale frote, som tu naslepo 😀 😀 😀

shupolienka
26. jan 2009

dobre ranko maminy.

Tak isla som rano s mojimi chlapmi a budem dnes v BA cely den. Potrebujem urobit nakup 😀 a u nasich mam konecne net tak som sa hneeed pripojila 😀

baby drzim palceky ktore mate dnes poradnu, aby boli dobre spravicky.

Muriel, som sa smiala ked si pisala ze ti drahy masiroval krize aby presli bolesti, aj moj vzdy priskoci ked ma chytia kontrakcie vecer /klasika/ a zacne masirovat krize, aby mi to preslo. Fakt je to super 😎

tak dnes tu budem oxidovat dlhsie troska 😀

sisa29
26. jan 2009

dobre ranko.tak ako maminky?ja som sa celkom obstojne vyspala.sice mi kazdu chvilku tvrdlo brusko ale uz som si tusim zvykla.Ninka je dneska po tyzdni konecne v skolke tak som sama az do 16,00 HURAAAAAAAAAAAAAAAAA.ale na 11,00 idem na kramare na cvicenie.aspon rozhybem kosticky 😀 😀 😀

mojsejovka
26. jan 2009

ahojte... 🙂
dnes má môj drahý narodeniny a darček trčí v brušku.. 😀 alebo žeby to bol darček Emke na meniny? to je v piatok.. 😉
malinká sa drží ako klieštik, až som prekvapená, keď mi v 32 tt odišla časť hlienovej zátky, a už vtedy som mala krčoklen 0,48 cm, tak som mala stresy, dokedy vydržím a nakoniec ešte aby som neprenášala.. 😠

mamamima
26. jan 2009

Ahojte, mojsejovka a dnes mate meniny 😅 vsetko najlepsie, asi nechce mat malicka naraz vsetko 😀

sisa29
26. jan 2009

tak prajeme vsetko naj naj naj a mozno este drobcek pride dneska to nemozes vediet 😀 😀 😀

mojsejovka
26. jan 2009

mamamima.. no vidíš, na to som aj zabudla.. ešte aj meniny máme.. 😀 ale tých pár dní hore-dole, však to už je jedno.. 😉 ja mám meniny koncom júla, narodeniny začiatkom augusta a vždy som mávala len jednu oslavu.. 😝
inak my máme narovnako termín, som zvedavá, kto pôjde skôr.. 😀

mojsejovka
26. jan 2009

sisa.. ďakujeme.. ale nejak sa necítim, že by som dnes rodila.. len aby to nebolo až na valentína, ako mi dnes drahý zahlásil.. 😠

mamamima
26. jan 2009

mojsejovka aj krcky rovnake 😀 😀 😀 to som aj ja zvedava...oni vedia potvorky kedy maju vyliezt 😀 len my sme nedockave...

vcera som hovorila muzovi, ze si beriem v nemocnici nadstandardnu izbu, dufam, ze bude volna, zevraj byva...ved lekarovi za porod neplatim, nech mam aspon z tohto pozitivny zazitok a mam ubytovanie ako sa patri 😝

mamamima
26. jan 2009

mojsej, moj muz ma 17.2. a ked ta mala potvorka caka na neho, tak ma rachne 😀

mojsejovka
26. jan 2009

mima.. však ale to už je na nervy, toľko čakať.. 😝 🙂 už by som si tak pomojkala také malinké bábo.. a ešte k tomu moje.. 😵

ja by som tiež chcela nadštandardnú, ale u nás v LV nie je šanca.. strašne veľa pôrodov, takže je to nonstop obsadené.. 😖

mojsejovka
26. jan 2009

môj má zas 23.2. meniny.. to by ma tiež riadne naštvalo, keby čakala dovtedy.. 😀

idem sa vygúľať do obchodu na chvíľku.. doplniť zásoby..

mamamima
26. jan 2009

my sme vcera boli u nasich na oslave a tam tetka, sesternice a tak, no bola som dobra atrakcia, ze take brucho este nevideli 😝 hovorila som muzovi, ze nech berie klobuk a vybera jak za cirkusoveho medveda, tak si ma tam ohmatavali a obzerali 😠 uz mi ludia dokonale lezu na nervy, preto sa mi ani nikam nechce... 😝 este aj cigana v Tescu, ze pani boze ake velke brucho mate 😠

mojsejovka
26. jan 2009

obsadenú mám kúpeľňu, do hája.. 😠

mima... môžem sa prísť na teba aj ja pozrieť? 😀 zoberiem aj rodinku so sebou.. 😉

mamamima
26. jan 2009

mojsej. kludneee 😀 😀 klobuk nachystany 😀 😀 ja som si dal fajnu sprchu

sue13
26. jan 2009

Ahojte. Kde ste vsetky???? 😅 Na poradni???? 🙂 Tesim sa ake dobre spravicky nam baby donesu.... 🙂

mima22
26. jan 2009

čaute.mima22 už ide dnes s malinkou domov.už nema žltačku.už sa tešime 🙂 🙂 🙂 🙂

krasulka
26. jan 2009

Ahojte 🙂 aj ja drzim pesticky vsetkym co dnes poradnuju 🙂 🙂

ja osm v noci pochodovala po byte ale preto ze ma palila zaha ked som lezala 😠 😠 potom sa to ukludnilo a spala som az do pol desiatej 😵 😵 😵 jupiiiiiii.

mirea
26. jan 2009

ahojte,

baby, závidím všetkým ktorým už svieti 38tt a viac. Mňa už toto tehotenstvo ubíja, som hrozne vyčerpaná z toho že v noci nespávam a cez deň mi dáva zabrať Samko... Ja sa na tretie isto nedám nahovoriť.. ☹

sue13
26. jan 2009

Jeeej super ze su ok a uz pekne idu domov 😉 Tesime sa s nou, pozdravujeme a ked bude mat chvilku nech nam napise vsetko co a ako prebiehalo 😉

Krasul ja uz skoro vobec nemavam zahu. Nepapas take veci co Ti zahu vyvolavaju??? Je to neprijemne 😒
Ja som cely vikend lezala, v sobotu mi velmi opuchli nohy aj ruky a vobec mi to neprechadza ☹
Vzdy mi pomohlo ked som si lahla a teraz uz nic... Som ako balon 😖

krasulka
26. jan 2009

Mirea, presne tak isto ako ja..Mne uz to tehu lezie poriadne na nervy..Lebo mi je stale zle a uz mam toho po krk..Za dva tyzdne asi zacnem s uryhclovacimi kurami typu sprcha atd...lebo fakt si neviem predstavit ze tu budem strasit s bruchom nejake 4 TYZDNE ESTE.

mirea
26. jan 2009

noo, Krasulka, to si ani ja neviem predstaviť, maximáááálne ešte 3 týždne. Fakt už nevládzem 😖
Aj tak budem mať cisársky, tak nemusí čakať kým dostanem pôrodné bolesti.. 😒

shupolienka
26. jan 2009

baby poradte mi co mam dnes varit...resp. zajtra a tak 😎

ludika33
26. jan 2009

ahojte kocky,

supris, ze mima uz ide s natalkou domenko. uz si mozu uzivat ako kompletna rodinka. 😵

shupol ja som varila kyslu zemiakovu, palacinky lekvarovo-tvarohove a zajaci perkelt s cestovinami a este brokolicu, ale tu mame ako iba mnamky, lebo je iba trochu obvarena

nada.hope
26. jan 2009

ahojte, tak sa hlasim z poradne, a poviem Vám neviem co mi je, ale po ukazkových tlakoch 120/80 dnes 140/90 😅 😅 neviem ci to bol stres z ineho doktora, nakolko som dnes bola prvy krat v nemocnici aleboi fakt neviem, tak som si na jeho radu kupila magnezium.
Inak vsetko v poriadku az nato, ze malicka je uz dost nizko a preto vraj mam spomalit aby tam vydrzala aspon 2 týždne 😅
takze od dnes iba toaleta, chladnicka a sem tam obchod 😉

krasulka
26. jan 2009

jeeej nadka to fakt? No ja som zvedava co povie mne naporadni za tyzden. By mi aj mohol povedat ze uz rodim..by som sa nenahnevala 😀 😀 A ten tlak..nesla si predtym nejak rychlo alebo co? To moze byt aj z toho..

xena22
autor
26. jan 2009

AHojte - super ze ide mima22 uz domov,budeme ocakavat podrobne detaily 😉

Baby vcera som na veceru vyslovene zozrala pikantnu varenu klobasu a uz som si aj spominala na krasulku,ze zas budem v noci pochodovat s kyselinou v krku,lebo v poslednej dobe to aj ja mam stale a uz mi to lezie na nervy,,,no a nic mi nebolo! Krasul malo klobas jes 😀 Normalne som spala az do rana do 7mej sice z vyjazdami na wc ale plafon som nestudovala 😀

No nic,idem sa trochu rozptylit ku kamoske 😉 Musim sa zamestnat niecim... baby takto o dva tyzdne uz budem lezat na stole 😖 😖 😖 bojim bojim,,,,,

nada.hope
26. jan 2009

krasulka no ja chodim stale nejako rychlo, ale zeby to bolo tym 😒 😒 ved som este cakala v cakarni 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre