Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

fodorka33
11. feb 2009

muriel to je dobre len spi vzdy ked to na teba pride ja predvcerom som zaspala asi dvakrat cez den to bol rekord u mna🙂
no s tym weckom ja ked mam dobru noc tak idem len dvakrat a ked blbu tak aj 5krat....

mirea
11. feb 2009

Hanuk, ja som pri prvom nemala mliečko, bola som z toho nešťastná, ale čo narobíš.
Samko je aj tak zdravý a múdry a pekný.. a to je hlavné, no nie? 😉

krasulka
11. feb 2009

fodorka, no ja za posledne 3 tyzdne tri kila 😠 😠 😠 som pribrala..uz ma to sere..

fodorka33
11. feb 2009

cooo?krasul neverim ja nepriberam od 34tt....lenze tak ja mam hore uz toho viac nez dost 20kg ☹ ☹

sue13
11. feb 2009

Ahojte. 🙂
Fodorka ty si este stale tu???? 🙂
Aj ja 😒 Cakam totiz na Clarissu 😀
Ale dnes mi je fest blbo. Krize ma bolia nenormalne, silne spinenie mam a normalne sa mi zahmlieva pred ocami. 😒 Super stavy toto, fakt nadhera 😀
Krasulka klud ja sa uz radsej ani nevazim.... 😅 Nema to vyznam... 😅

fodorka33
11. feb 2009

jej ahoj sue...no vidis tak asi pojdes skor ako ja🙂
len pekne chod nevyplaca sa cakat 😀 😀 aspom ja som taky sobec ja nebbudem na nikoho 😀 😀
mne sa akurat maly natahuje a tak sa mi zda ze dneska mam silnejsi vytok ako inokedy ale to nic...ja hovorim ze bud.tyzden to isti...

krasulka
11. feb 2009

sue ty si este tu? 😕 😕 😕 😕 jooj

fodorka vazne co tyzden to kilo mam, za posledny mesiac..ale mi povedal ze to je z tych opuchov..ze som naliata vodou..

Ale aspon som rada ze viem ze viac ako tyzden uz tehotna nebudem...Zatial plati ten valentin, sko sme dohodnute s Janulou. Ale dnes pre istotu sa tiez namocim do takej teplejsej vane. 😎

A mala ma zevraj 3300g a 49 cm...ale uz neverim tym mieram zo sona...ved maloktorej to tu presne sadlo.

sue13
11. feb 2009

Jeej Hanuk mrkla som tvoj albumik, mala je nadherna. Krasne babatko 😉
Preco ja este stale nemam ☹ 😠 😠 Ale tych par dni uz vydrzim 🙂

fodorka33
11. feb 2009

jaj krasul to mas dobre mne nikdo nic nepovie☹ ☹
ale tak uz predpokladam ze do konca buduceho tyzdna musi byt maly pri mne....

sue nestresuj domcek si tam nase detick&y nepostavia a budu musiet vyjst von...

sue13
11. feb 2009

Krasulka ano stale tu strasim 😀
Ja sa snazim nestresovat ale ja uz sa malinkej neviem dockat 😀

krasulka
11. feb 2009

no ja ked mame mojej hvorim kazdu chvilku ze jej, mame nove babetko v teme atd..tak mama len kruti hlavou ze len ta nasa mala sa tam drzi jak kliest 😀

A inak je to v pohode? ze zrazu mu sono ukazalo ze som 38 plus 5 dni? O tyzden viac mi podla sona ukazalo?

krasulka
11. feb 2009

no ved ja uz sa u doktora citim tiez jak magor..len sa ho vypytujem, no co pan doktor, nerodim? Ako to vyzera? atd..chudak doki len kukal na mna.. 😀 😀

fodorka33
11. feb 2009

ale ja uz sa s tym nemozem zaoberat lebo s muzom sme si hovorili ze pojde 2.2.a nic potom 4teho a ja nakoniec ze 9.2.sa narodi a akosi sa mu nechce..tak uz som si povedala kedy pojde vtedy pojde...aj ked sa ho ani ja nemozem dockat a chcem sa uz na neho divat,krmit ho a proste starat sa o neho...no viem ze uz o chvilu bude pri mne a na doooost dlho 😀

muriel293
11. feb 2009

Baby a vám keď váš doky povie že keď sa nič neudeje tak pôrod naplánujete tak to máte takých gynošov čo vám pôjdu aj k pôrodom alebo ako to bude? Mne môj nič také nikdy nepovedal že ukončí graviditu-on nechodieva k pôrodom tak neviem či ma to nechá vláčiť ešte aj v marci! 😠

fodorka33
11. feb 2009

muriel ja nebudem mat mojho lebo tiez nechodi k porodom...uvidim v piatok v poradni co mi povie...ze ako to bude...minule mi iba naznacil ze ked budem tyzden prenasat tak si stanovime termin na vyvolanie no ale tak pevne verimn ze dovtedy bude...

krasulka
11. feb 2009

muriel moj gyndos uz nerodi, ale mne tak povedal ze ked do stredy neporodim tak ma posle do nemocnice nech mi to vyvolaju, lebo ze to uz neni dobre nechavat tam tie deti, lebo placenta uz je zrela...a zbytocne rizika su tam..

muriel293
11. feb 2009

oooj dneska som taká podráždená že až hrôza, a vkuse hladná už pár dní tak sa ani nečudujem že kilá idú krásne hore! 😅

fodorka33
11. feb 2009

muriel ani nehovor ja som nejaka "zrava" uz druhy den ale nenormalne nneviem co by som od radosti dala do ust 😀

sue13
11. feb 2009

Ani ja nebudem mat moju doktorku lebo k porodom nechodi. A zajtra mam termin oficialny a teda mam uz kazdy den chodit na kontrolu do porodnice....
Keby nic tak tyzden po termine nastupujem do nem. vraj...
Ale verim ze Karinka sa uz nenecha tak dlho prehovarat 😵

muriel293
11. feb 2009

no ja si chodím nabrať jedlo aj dva razy sa otočím pri hrnci a plus ešte kadejaké hovadiny čo tlačím pomimo,samozrejme väčšinou sladkosti,no otrasná tá moja strava!

fodorka33
11. feb 2009

boze ale ked ja uz cem mat potom citim sa ako taka svinka...kroch kroch 😀

muriel293
11. feb 2009

fodorka 😀 😀 😀 😀 😀 nápodobne! dneska keď sme s mužom žrali ráno v posteli a civeli do telky tak tam bol dáky prírodopisný seriál akurát a boli tam hrochy tak sme sa šúlali-celá ja! 😀 😀 😀

fodorka33
11. feb 2009

jaj dobre baby opustim vas idem si trosku porelaxovat a umyt si vlasy-ked to na mna pride nech pridem do nemocky peknucka... 😀 neskor sa stavim a sue dufam ze tu este budes 😀 😀

muriel293
11. feb 2009

ja som si už umyla vlásky,včera som sa oholila,odchlpili ma a už len porodiť mi treba! 😀 😀 😀

janula10
11. feb 2009

caute maminy cakatelky 😀
tak ja som sa zobudila 10,30h dala vanu teplu oholila na zajtra vsetko co som mala do poradne 😉

fodor prosim ta ty co tu este svietis?? 😀

uz sa nam blizi valentin 😵 😵 😵 😵

muriel293
11. feb 2009

Janula práve som v téme tehotenstvo čítala že milovanie v týchto posledných štádiách pomáha pri príprave krčka na pôrod aj samotného vnútra ak sa nič dolu nedeje-teda ak je to prípad ako sme my dve že sa ani neotvárame takže asi chytím Peťa pod krk a budem ho nútiť obrábať ma tri razy denne! 😀 😀 😀 😀 😀

janula10
11. feb 2009

no ja nie ja sa bojim inak je to prvda moje 2kamosky hned na druhy den ako sexovali tak isli.......ale je to indi vindi ja si pockam kym maximko sa vypyta sam....ale zas na druhej strane je mu asi fakt dobre vsak maminka ho pekne vykrmuje 😀 😀 😀

muriel293
11. feb 2009

a čoho sa bojíš? že mu dáko ublížiš alebo čo? Však nemyslím tak aby ste sexovali že ťa pritom rozpára až po uši! 😀 😀 😀 Alebo že má tak prirážať že bude malému ťukať na hlavu! 😀 😀 😀 Však normálne jemne pomaly opatrne....tebe to nechýba??? 😅

janula10
11. feb 2009

nie ja nie ja sa bojim tohto ti poviem.....uz ked som vydrzala tak vydrzim 😖 😖 😖 😖

muriel293
11. feb 2009

No vy dvaja by ste sa s Peťom dokonale hodili aj ten mi furt mraučí za ušami že sa bojí a že by sme už nemali a bla bla -síce ho to stojí veľa úsilia to premáhanie však na ňom vidím ale to nenormálne trvá lež ho prehovorím! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre