Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
9. feb 2009

no veru...uvidime aj ktora napise ze prisla som sa domov len zbalit 😀
ja som mala mat dnes ale tym ze mam skusku v stvrtok idem po skuske az do poradne

mirea
9. feb 2009

tak teba čaká skúška tento týždeň? a ťažká? 😒
Ja teraz chodím v utorok do pôrodky na sono a KTG a v piatok mávam poradňu. Aspoň som kľudnejšia keď som pod dozorom 2x v týždni. 🙂

janula10
9. feb 2009

hej najtazsia mozno kvoli nej ani na statnice nepojdem uvidime nechcem sa stresovat.....

no hej to je vyhoda clovek si je istejsi ked 2x 😉 😉

lulusy
9. feb 2009

darmka
tak to som zvedava ktora pojde skor 😉 este aj poslickov mame rovnakych teda skoro ziadnych 😀
janula
urcite aj to vela robi aky je pristup na sale, vsade by to malo byt tak, ze by sa pristupovalo k porodu ako k niecomu vynimocnemu, ved je to zrod noveho zivota....

lulusy
9. feb 2009

janula
nestresuj kvoli skole, !!! aj tak mas moj obdiv ako aj ine baby ktore este studuju v tehu, ze to zvladate !!!

mirea
9. feb 2009

Jani, tak budem na teba intenzívne myslieť vo štvrtok 😉

Xena to už možno má za sebou. Tak som zvedavá že či má dievčatko, veľmi by som jej ho priala 😵

Lusy, určite záleží od prístupu. Hlavne lekár keď je pokojný a snaží sa byť oporou

lulusy
9. feb 2009

mirea
ano tak,
ja som uz aj pocula, ze niektori dr. po rodickach kricia 😖

krasulka
9. feb 2009

ahojte 🙂 Ja som tiez vstavala az o 11 a to ma drahy zobudil telefonom 😀 bola by som spala doteraz.

Ja sa idem obliect a o pol druhej idem na pasy Som zvedava ci tam nieco bude. Lebo ja uz mam cely tyzden bolesti den noc..akurat teraz na potvoru nic 😀 😀

RAno som po segre, ked isla do roboty o pol siestej poslala do nemocky moč,.lebo segra robi na detskom, tak mi to dala k mojmu dokimu, inak by som sa musela trepat tam na dva razy dnes. A ja ked budem mat ten moc zly, tak tiez ma posikuju do nemocky 😖 ☹ ☹ tak som zvedava, ale neviem ci hned aj dnes budu vysledky alebo co.

tak sa drzte zatial, dufam ze aj dne spribudne dalsie bejby 🙂

hunuk, mala jenaaaaadhernaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

mirea
9. feb 2009

verím že je to na nich niekedy dosť, ale vybrali si také povolanie, tak by ho mali robiť tak ako sa patrí a nie si tam vylievať zlosť na "úbohých, trpiacich ženách", no nie? 😠
Takého lekára by som poslala niekam čo ziape po rodičke

lulusy
9. feb 2009

no keby nieco, tak moj mangelik, by sa nezaprel a dychal by mu na krk 😉

pre nich je to uz banalita a casto zabudaju na to, ze hlavne prvorodicky idu do neznama ...

lulusy
9. feb 2009

krasulka
tak to teda hej, spat do 11 - tej 😀 ale ked sa da, tak preco nie ? 😉

zuzi26
9. feb 2009

avuska aj ja mam do nosa vincentku, a potom sa naparujem tak 5 minut vzdy nad odvarom zo salvie, to mi najviac pomohlo na upchaty nos, aby som normalne zaspala. Vincentka je skor na prevenciu a zvlhcenie sliznice, ale moc ucpaty nos neriesi. Skor uzdravuje podrazdenu sliznicu a zvlhcuje. Ale je uplne prirodna, ako morska voda a mozes ju pouzivat kolko chces. lepsie ako nic...
krasulka tak drz sa na pasoch, mozno si ta uz fakt nechaju, ked si mala bolesti, aspon by si to mala rychlajsie za sebou. Ja uz mam pocit, ze budem skor prenasat 😒 vo stvrtok mam kontrolu, tak som zvedava ci sa nieco pohlo.

lulusy
9. feb 2009

baby ... jeden vtipik, mimochodom nic proti chlapom nemam..... 😉

Bájka 🙂))))

Bola raz jedna líška a tá žila so svojim lišiakom. Pretože sa
mali radi,
pomilovali sa a líška otehotnela. O nejaký čas porodila malé
prasiatka. Bola z toho nešťastná, behala po lese a plakala.
Stretol ju vlk a pýtal sa, prečo plače. Líška mu všetko
povedala a vlk jej navrhol, aby sa pomilovala s ním, určite to dopadne
lepšie.
Tak sa pomilovali a líška opäť o nejaký čas porodila malé
prasiatka. Zúfalá behala po lese, plakala, až stretla medveďa. Keď mu
porozprávala, prečo plače, navrhol jej medveď, aby sa s ním pomilovala, že
už to teraz bude určite v poriadku. Tak sa pomilovali a o nejaky čas líška
opäť porodila malé prasiatka...

PONAUČENIE: Je úplne jedno, s kým spíš. Všetci chlapi sú svine...

mounty
9. feb 2009

lulusi, kde na to chodis, teraz ked si muzikov treba v laske drzat? 😨

ja som total prechladnuta ........ale verim ze do stredy sa to zlepsi a nechaju si ma, zatial papa, inak k synackovi, kazdu noc spim tak 3hodiny, som uz dead....... 😝

lulusy
9. feb 2009

mounty
ja si vazim muzickov, dostala som takyto mail, ja len v ramci srandy som to tu hodila 😉
dufam,ze som nikoho neurazila .... 😕

mirea
9. feb 2009

lulusy 😀
vtip dobrý, ale naši mužíčkovia musia byť super keď sme sa rozhodli mať s nimi deti, no nie? 😉

lulusy
9. feb 2009

mirea
jasnacka, oni su jednicky 😉

mirea
9. feb 2009

tak tak 😉

lulusy
9. feb 2009

mamulky,
idem s drobcekom obedovat, tak dobru chut aj vam k obediku
😉

mirea
9. feb 2009

vďaka, aj vám dobrú chuť 😉

zuzi26
9. feb 2009

ahoj munty, uz som ta tu dlho nevidela...tak skore uzdravenie prajem, aby si do stredy bola fit. Ides teda uz na planovany porod, vyvolavacku? Ale cisarsky to nebude, ci? Drzi vam palce velmi!!!

fodorka33
9. feb 2009

ahojte bambulky.no dneska som bola na tom CTG a nejak si ma tam nechceli nechat,ale slubili mi ze na mna budu kazdu chviulu cakat 😀
dneska mi je od rana nejak na prd...nejaka som "vyklepana",vsetko ma boli,stehna krize no proste vsetko...maly sa hmyri uz od rana tak uvidime co bude....idem ofik si trosku pospat nech sa preberiem lebo si pripadam ako mumia🙂

janula10
9. feb 2009

cafte trosku som bola mimo...diki za povzbudenie

fodorka 😕 😕 😕 😕 😕
drzkaj sa

heidy26
9. feb 2009

no čaute čaute baby. dnes tu nebude žiadne nové babenko? ja som už od včera nejaká chorá, v krku ma boli, mandle mam riadne zapálené, nádcha. no paráda a žaidne lieky si nemôžem dať.

janula10
9. feb 2009

heidy caj si davaj s medom a nechod nikam nech sa ti to nezhorsi.....
mas aj vincentku sprej do nosa kupeny k porodu???

heidy26
9. feb 2009

práveže nemám nič také kúpené. pôjdem kúpiť. čajík s medom pijem. dúfam že mi to prejde, kým pôjdem rodiť. a Vincentka, to je ako kvapky do nosa alebo čo?

miskelka
9. feb 2009

Ahojte! Hlásim info z poradne...malá sa vôbec nechystá...takže pokračujeme ďalej...marec to istí 😅
A to všade rozprávam, že už tento týždeň určite porodím... Vybavila som si ja epi, len ešte neviem, či ju aj použijem....akosi sa neviem rozhodnúť. Tak isto aj s pupočníkovou krvou...
Nemáme tu niekoho, kto rodil s EPI?
A kde je Sue? 😕

janula10
9. feb 2009

hej vincentka je sprej do nosa keby sa ti upchali nosne dierky je to super vec a dobre pocas tehu to si kup to ja mam zbalene uz do porodky do vzdycharne k sebe k porodu

miselka tak vitaj v klube 😀 😀 😀
ja mam epi tiez zaplatenu aj vybavenu....

neviem co je so sue ale clariss by dala vediet keby nieco snad....

zuzi26
9. feb 2009

janula preco si bola mimo? inak fakt co je so sue? heidy vinecntka je sperj do nosa - akoby mineralna voda na zvlhcenie nosa, pri dychani mozno pomoze. miskelka ja uz tiez rozmyslam ze bude marcova nasa Hana. Doky nas naposledy navnadil, ze to bude coskoro a uz od stvrtka sa nic nedeje a vobec sa zle necitim. Inak aj lepsie spim ako v siedmom, osmom mesiaci. Len sa uz trochu nudim doma a pripadam si skareda ☹ dnes mame take posedenie s kamaratmi v meste, tak sa aspon trochu vyfintim, nech si pripadam ako zena 😀 😖

janula10
9. feb 2009

zuzi bola som v obchode a v banke nasej som sa zakecala s kolegynou 😀

mne kazdy hovoril ze bude to skor a tudle nudle...ja chcem na termin ist resp po nieco ked tak...ale moc neskoro nie 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre