Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

clarissa
20. feb 2009

krasul to je super...daj nam recept prosim ta...=)

fodorka33
20. feb 2009

claris receptu sa hovori vyvolavacka!a potom uz len ako ju telo prijme....

krasulka drzim ti moc palceky... 😵 😵

lenkahrehusova
20. feb 2009

Krasulka, drž sa 🙂

miruska78
20. feb 2009

ahojte babulky, aj ja hlásim nástup do porodky už konečne v pondelok - dnes na monitore síce nič nové, ale aspoň sa vraj trošku otváram, tak pidi pokrok je, ja len dúfam ako ty fodorka, že cez víkend sa mi to pohne samé 😵 Krasulka držím moc palce, malá si vybrala pekný dátum /ja dnes tiež oslavujem 😀 / myslela som že aj náš malý bude môj darček k narodkám ale evidentne sa mu páči iný dátum, žeby 22.2.? 😀 no to je jedno, hlavne nech už je tuuuuu 🙂 Janulke gratulujem k Maximkovi a super pôrodu, presne ako si vysnívala.... 😀

clarissa
20. feb 2009

fodor,to hej ale recept na kontrakcie by som chcela..lebo mne nic neni..teda zatial..a nejdu mi davat smajlici

krasulka
20. feb 2009

dakujem babulky, ste zlate. Inak mi povedal ze rano ako ma vysetroval tak nejake blany pretrhol na krcku, to aj dost bolelo, tak prstom presiel kolom dokola po krcku, tak ze to to zrychlilo. Ale mna dost bolia krize baby ani nie brucho. je to normalne? 😀 😀

miruska78
20. feb 2009

a vy trenčanky ako? 😀 čítam že tiež si vaše pokladíky dávajú načas...hádam sa to na začiatku týždňa ak nie aj skôr už rozbehne aj s nami, čo tu ešte strašíme.... 😵

mirea
20. feb 2009

miruska, tak v prvom rade všetko najlepšie k narodeninám, hlavne veľa zdravia a nech už čoskoro držíš svoj darček v náručí 😉 😵 😵

clariss, neviem či to platí u každej, ale po vyvolávačkách sú väčšie bolesti.. 😖

miruska78
20. feb 2009

Krasul, vraj pôrod začína bolesťami krížov, tak to je asi v pohode, tak to má byť.... 🙂

fodorka33
20. feb 2009

neboj claris aj tie kontrakcie pridu..chce to len cas nic viac...ja mavam strasne tlaky normalne citim ako sa maly tlaci dolu,no bohuzial moje telo ho akosi nechce pustit,no neviem....ale uz nech je to ako chce za chvilku bude potom🙂

miruska to je jedno,hlavne nech su ti nasi fesaci zdravi🙂 😉

miruska78
20. feb 2009

diki mirea, no tajne som dúfala, že budeme oslavovať spolu.... 😀

mirea
20. feb 2009

miruska, moj Samko si tiež dal načas, narodil sa 4 dni po mojich narodkách.. dobré, nie? 😅

miruska78
20. feb 2009

no to hej, tak tiež asi aj u mňa to tak bude, aj keď do večera ešte ďaleko 😀 a som zvedavá teda, čo ty skrývaš v brušku, či to bude chlapček alebo dievčatko, keď ťa teraz ku koncu tak zneistili.... 😅 😵

clarissa
20. feb 2009

mirea,to som pocula...ja sa pri mojom stasti tomu nevyhnem
krasul-ty mas potom krizove kontrakcie,poznam baby co pri porode nemali bolesti brucha vobec iba krizov

lenkahrehusova
20. feb 2009

Krasul, drahý sa nebojí kúpať 😉 cez víkend mi s ňou pomáha a dokonca aj v noci k nej vstane - či je víkend, či týždeň 🙂
strašne sa teší po celom dni v práci na malú 🙂 je to dobré, že trošku pomôže.

mirea
20. feb 2009

juj, ani mi nehovor, neskutočne som túžila po dcérke, ale keď povedali že chlapček, tak som si dosť rýchlo zvykla na ten fakt že budem mať doma samých chlapov. A teraz mi zase dali chrobáka do hlavy.. Ale som povedala, teraz mi je to už jedno, len nech je zdravé..... 🙂

mirea
20. feb 2009

claris, ja som mala také blbé "šťastie" pri Samkovi 😖 Ale človek rýchlo na také zabudne keď ti donesú ten uzlíček 😵 😵

lenkahrehusova
20. feb 2009

ja ani neviem, aké sú to bolesti 🙂 mne len odtiekla plodová voda, mala som jednu takú najväčšiu kontrakciu 😉
zobrali ma na príjem a čakali sme 🙂

miruska78
20. feb 2009

mirea, presne tak, ale aspoň budeš mať aj trochu prekvapko predsa len 😵 lulusy vydržala celé tehu 😀

lenkahrehusova
20. feb 2009

ale tvrdlo mi bruško, tak iba také bolesti som mala, ako pri menzese

fodorka33
20. feb 2009

no to mas pravdu lulusy som normalne zavidela ja by som nedokazala tolko cakat...ze by som nevedela co to bude aj ked jasne ze prvorade je aby bolo babenko zdrave...

mirea
20. feb 2009

veru, Lulusy je frajerka, ja by som bola zvedavá.
Ale vidíš, môže byť že sa aj pomýlia, predsa nevedia ani oni na 100%... už som veľa takých prípadov počula.. 😀

Krasul, buď rada, nech máš čo najmenšie bolesti.. a nech je to rýchle.. 😉

fodorka33
20. feb 2009

mirea aj to je pravda ze sa mozu velakrat pomylit aj ked tvrdia na 100%...ale to je si myslim jedno aj dievca moze byt frajerka aj v modrej 😀

lenkahrehusova
20. feb 2009

Mirea, ako vravíš, aj mne môj gynekológ stále hovoril, že je to chlapec 😉 ale na 3D sa potvrdilo dievča 🙂
Dokonca aj keď už som to mala potvrdené, stále tam videl chlapca 😎

mirea
20. feb 2009

uvidíme, bude prekvapko. Mne na 3D nebolo vidieť - malé malo nozky stále pri sebe, len na normálnom sone mi povedali že pipík. A teraz že skôr pindula.. 😅

fodorka33
20. feb 2009

ale ved uvidis mirea len nech su zdrave tie nase pokladiky🙂
akurat mi volal muz ze uz ide z prace tak chvalabohu mam aj navarene....a ten moj maly mi zasa robi tlaky tam dolu...no skoda ze to robieva kazdy den inak by som si myslela ze uz to na mna ide 😉
ale urcite nie on caka na pondelok do nemocky tvrdohlavec moj maly 😀

mirea
20. feb 2009

jasné, len nech sú zdravučké bábená naše. 😉
veď sa dozviem už zajtra alebo v nedeľu.. 😀

Fodor, tak sa ideš venovať mužíkovi?
Inak na napadlo, že keď ja idem do pôrodky zajtra a ty v pondelok, tak nevieme dať cez seba vedieť ostatným na koníka.. 🤐

miruska78
20. feb 2009

ozaj mirea a nicolette sa neozvala, veď ona mala ísť na vyvolávačku začiatkom týždňa a že sa cez teba ozve, stále nič? 😕

fodorka33
20. feb 2009

uz aj mna to napadlo🙂 😀
moje cislo ma myslim ze janula,miruska a este mamima-ta sem hadam da aj vediet sice sem uz casto nechodi...a ozaj nevies co je s nikolete*?

miskelka
20. feb 2009

Krasul, držím palce... a budem ťa asi nasledovať..., vyzerá to nádejne..., stále ružovkavý hlien a tiež ma začínajú bolieť kríže...aj bruško mi tvrdne...zatiať bezbolestne... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre