Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

miruska78
18. feb 2009

fodorka aj ty ideš v pondelok? Jaaaj no hádam nás to chytí aj skôr....tiež sa ťa drží ako klieštik malý, čo? 😀

Ani, no veru ešte som celá, ale už hádam nie dlho, som zvedavá, ktorá to tu zapichne ako posledná 😵 už vám baby mi čakateľky určite všetky tak v dobrom závidíme, že už máte svoje lásky pri sebe 😵 Toto čakanie posledné dni je o držku už 😉 A Tamarka je zlatučká moc, Emka ti aj pomáha, však? Ako si na seba zvykli?

shupolienka
18. feb 2009

a ake mas klobuciky mojsej? malinka ti netaha cez ne len badavku? mne maly nevie ce ne chytit aj dvorec 🙄

clarissa
18. feb 2009

marsella no moj asi tazko 😀 a ja ho nenutim ani to nejak nevyzadujem 😉 ja len dufam ze zajtra nam da doki uuz pozitivne spravy 😵
inac ja si tu pripadam ako v inom svete uz by mohol niekto vytvorit temu februarove babatka 😉

bubatenko
18. feb 2009

no ja odajem 80-90 tak do pol hodiný a vnoci sa musím budiť každé tri hodiny a odsávať... nič iné mi nezostáva..... ja viem, je to boj , ale chcem aby mal čo najdlhšie moje mliečko...musím končiť malý sa zobudil... papa

miruska78
18. feb 2009

clariss podobne 😀 ale to by tam už veľa príspevkov v tejto našej téme nebolo...sa postupne hádam porozpadávame... 😵

mojsejovka
18. feb 2009

mirus.. určite nebudeš ty posledná.. 😉 Emka je teraz u starkej na prázdninách, z Tamarky sa veľmi teší, ale chúďa, už sa doma nudila, lebo vonku je hnusné počasie, stále fúka vietor alebo mrzne, tak sme ešte ani neboli na prechádzke.. 😒 kočíkame sa len doma..

shupol.. tieto klobúčiky mám.. http://www.mambaby.com/articles/sk/3842 , tiež najprv ťahala len bradavku, ale asi posledné 2-3 dni postupne prišla na to, že jej to lepšie ide, keď otvorí veľkú pusinku.. 😀
ale občas ešte zvykne ťahať len konček, ale po chvíľke sa zbadá a prisaje sa lepšie..

clarissa
18. feb 2009

ale bolo neboj..a ty sa ako citis kedze si mala vcera termin???

mojsejovka
18. feb 2009

bubu.. tak to máš trápenie s tým odsávaním.. 😖 posielame drobcovi pusinku.. papa..

marsela77
18. feb 2009

clarissa baby sa dohodli,že tému o bábätkách vytvoria až ked všetky porodíme 😉
a to bude už čoskoro 😀

clarissa
18. feb 2009

mojsej ta tvoja mala to je maska 😵 fakt krasne babatko 😵

clarissa
18. feb 2009

sak viem..len sa mi zda ze tu uz nemame co robit 😀 😀 😀 😀 inac sme sa aj so sue bavili ze pri miminkach asi kona zapneme raz za tyzden 😉

marsela77
18. feb 2009

hmmm....je to možné 😔

mojsejovka
18. feb 2009

clariss.. ďakujem.. 😵 už aj ty budeš mať za chvíľku svoju babulku, tak sa môžeš vytešovať.. 😀

no akurát sa budí, tak padám.. majte sa krásne a pekne sa rozroďte.. čím skôr, tým lepšie.. 😀

fodorka33
18. feb 2009

miruska aj ja pevne dufam ze maly sa rozhodne ist skor von ako na vyvolavacku ale tak uvidime moze sa to zvrtnut kazdu chvilu to nam nikdo nepovie 😉

clarissa
18. feb 2009

boze zajtra posledna poradna tak poviem drahemu nech pre mna pride aspon raz 😎 ale sa tesim na zajtra jak blazon co mi povie 😵

marsela77
18. feb 2009

clarissa aj som taká zvedavá,až sa bojím že nebudem v noci spať 🙂

fodorka33
18. feb 2009

claris budem drzat palce nech vsetko dobre dopadne🙂
ktovie ako je na tom janula?

clarissa
18. feb 2009

diky fodor..kiezby ma tak chcel poslat domov pre tasku 😉 ale aj s marsellou.bez nej sa nikam nepohnem 😅

clarissa
18. feb 2009

marsella ak budeme rodit naraz(s cim ratam 😅)tak budem trvat na tomnech nas daju aj spolu na izbu 😉 aby sme mohli klabosit 🙂 bozemoj uz sa tak tesim

fodorka33
18. feb 2009

jaj tak to som si hovorila od 38tt a uz je 41tt..ale tak ja ti prajem aby si isla skor...no ale tak viem ze som neni o nic ukratena...moj drobcek sa musi narodit tak ci tak takze uz sa nebudem stresovat....zajtra idem na to ctg a piatok do poradne...dobre cicky tak drzkam palceky aj s malym 😉 idem si lahnut pospat lebo som strasaaasne unavena tak zaital sa majte

clarissa
18. feb 2009

ok..papapa..mozno uz sa do poradne nedostavis a pojdes rovno na salu fodor 😉

miruska78
18. feb 2009

claris, no cítim sa ako že tehotná už nafurt, nič žiadne príznaky, len sa mi pučí malý v brušku ale nič iné 😵 držím ti palce zajtra na poradni, hádam sa ti to už tiež pohne a už nebudeme zdržovať a založíme novú tému 😀 Máme akurát návštevu, tak len odbieham... 😵 nicolette ešte sa tiež neozvala, tá išla včera na vyvolávačku....
ozaj clariss pozdrav sue, nech je maličká už v poriadku, aby mohli domkov a tešíme sa na zážitky keď napíše....

clarissa
18. feb 2009

jasne pozdravim,,inac ja som na tom podobne ako ty...no takze som zvedava ako to nakoniec dopadne..a presne ako vravis ajja sa citim tehotna uz nafurt 😀 😀 😀 😀

klementina
18. feb 2009

ahojte, bubu tak to mas fakt narocne. a ta laktacna na kramaroch ti nevedela poradit ako na maleho?
nasa mala sa vedela ukazkovo prisat, ja som sa dost obavala kojenia a ide nam to zatial velmi pekne, ale vdaka malej aka je sikovna. kompenzuje moju nesikovnost 😉
my mame zase problem s ockom-dnes rano sa mala zobudila a mala uplne zahnisane jedno ocko, tak sme sli hned rano k dokine, som bola riadne vyplasena. ze ma nepriechodne slzne kanaliky a dala nam antibioticke kvapky. chudiatko male, tak sa trapime s kvapkanim. dufam, ze nam to po tych kvapkach prejde. ked som sa pytala v porodke cim jej mam umyvat oci, tak mi povedala sestricka ze sak normalne s vodou- a doktorka mi teraz povedala, ze iba s prevarenou, tak neviem, ci som jej to aj ja nesposobila tou normalnou vodou.. ☹

klementina
18. feb 2009

baby co ste este tehotne, zelam bezproblemove porody. 😉 kolko vas tu este je? nejako stracam prehlad

marsela77
18. feb 2009

clarissa som za 😀 nejako to zariadime....juj aj sa už tešíííím 😀 😀 😀

clarissa
18. feb 2009

klem.,,diky
marsella uz nech je to tu..uz si kukam novy katalog bon prixze co si objednam ked schudnem po porode 😀 😀 😀

miruska78
18. feb 2009

klem no moc už nie, clariss, marsela, miskelka, mirea, fodorka, sisa29, a možno ešte nicolette, krasulka a janula... 😵 zabudla som na niekoho? 😕 ty si rodila tiež na Kramároch, bola si spokojná, ja tam idem tiež....

marsela77
18. feb 2009

clarissa 😀 😀 😀

clarissa
18. feb 2009

nooo veru to je asi vsetko..ja v tom az taky dobry prehlad nemam..mirus a zabudla si seba napisat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre