Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
17. feb 2009

neboj ale uz to na teba ide si myslim tak drzime palceky....o jedno kinderko bude menej 😀

lulusy
17. feb 2009

janula
dakujem, budem vas informovat 😉

sixinka
17. feb 2009

lulusy, mna to tiez tlaci ako na velku,.. ale najhorsie je z vkuse...neviem to popisat. ale nepomaha ani ked si lahnem,... nic. jest mi nechuti, uz vlastne ani pit, neviem ci nespanikarim a ked pride muz domov, poviem mu nech ideme do nemocnice. je to ako pri menzese. skoro to iste

janula10
17. feb 2009

sixinka ja by som isla to mas caste uz a treba ist 😉 drzim palec 😉

molly28
17. feb 2009

luusy držím palce, ale ako to tak čítam zajtra už budeš mať malinké asi faaakt pri sebe 😉 😉 😉

sixinka ja som sice rodila cisárskym, ale noc pred som presne mala tieto pocity, a sestrička maa chodila pozerať, či vôbec do rana vydržíme...Odporučala by som ti isť....radšej ako by si si mala privodiť ničo zlé 😉

baby držím Vám prsty... 😀

sixinka
17. feb 2009

dobre baby.... teraz to na chvilku ustupilo, ale to asi preto ze dosla navsteva a nesustredila som sa na to. ale budem sa este chvilu sledovat a splasim uz muza nech ide domov

dicinka1
17. feb 2009

ajojte..pisem Vam za mamoniu 😵

Ahoj,volam sa Tomáško Bovan,narodil som sa dnes o 16:50 s mierami 3570 g a 50 cm.Tesim sa ze sme s mamkou ok... 😵 😵 😵 😵 😵

takze dalsie babo 😉

sisa29
17. feb 2009

jeeeeeeeeee gratulujeme

dicinka1
17. feb 2009

odkazem..ja si vas casto citam..lebo ste predo mnou..a vela sa tu od vas ucim... 😉 🙂

clarissa
17. feb 2009

ahojte mam pozdrav od Sue,malicka sa vyhrieva lebo ma trochu silnejsiu zltacku tak ze pojdu domov najskor o 4 dni...to by som ju mohla aj stihnut 😉 inak setko ok..sue uz ma 10kg dole..to je sikula 😉

krasulka
17. feb 2009

cafte, mamonia gratulujem 🙂 🙂

clariss, och ta protivna zltacka 😠 😠 😠 z coho to je vlastne? Tusim ze sa to nejak meni krv v tele babetiek preto to maju,ale niesom si ista..No to by bola sranda keby sa tam este stretnete 😀 kedy mas poradnu vo stvrtok?

Ja zajtra o desiatej idem a som veelmi zvedava co mi povie. Ci ma uz posle alebo nie. Lebo tie opuchy noch su fakt katastrofalne...

hanuk
17. feb 2009

No ako baby, nejake nove babatka? Fodor, to nic neznamena, ze este nie si otvorena, my sme boli o 10 vecer, zavreta som bola ako flasa a rano o 7 po otrasnej noci som bola na 3 cm. Drzim prsty nech mate uz tie uzlicky pekne pri sebe.
My sa mame fajn, akurat ja som musela zacat brat antibiotika, lebo tam dolu sa to nehoji velmi ako by sa malo. No co uz, nemoze byt furt kaviar. Aspon malinka je uplne v pohode, velku cast dna prespi.
Majte sa!

marsela77
17. feb 2009

no clarissa to by bola sranda,keby sme ju tam ešte zastihli 😀 😀 😀
krasulka,Ty to dnes s manželom trošku popožente 😀 a zajtra už možno bude aj malá na svete 😵 držím palce 😵

fodorka33
17. feb 2009

jej hanuk dakujem povzbudila si ma,lebo som bola dost z toho v prdeli ☹
ale uz mi je lepsie myslim psychicky som sa zmierila pomaly s tym ze maly pojde ked to na neho pride takze je to ok.🙂ved hlavne je ze je zdravy a z toho mam najvacsiu radost len keby som nemala tie otrasne tlaky kazdy bozi vecer az do jednej v noic....aj dnes mi zasa zacali je to k nevydrzaniu....ale uz som si ako tak zvykla...

gratulujem k dalsiemu babetku 😉

clarissa
17. feb 2009

marsell,mne zacali take krizove hnusne bolesti..no fuj...ktovie ci to nieco znamena 😕

clarissa
17. feb 2009

krasul,veru sue vravela ze ma z manzelom nejake dost vyrazne odlisne zlozenie krvi tak preto....ja mam poradnu kazdy stvrtok,aj s marsellou no teraz uz bude posledna a potom uz do nemocky..juuuuj ja by som hned utekala za sue..dnes sme spolu toolko klabosili a ze porod vobec neni az taky hrozny..vraj len tie kontra tak slusne bolia ale ze potom ked uz pride doktor samotne to je uz nic ze ona ani nevie ako za 2 minutky bola mala vonku 😵

marsela77
17. feb 2009

moja no držím palce 😉 šak keby niečo ja tam za Vami určite dorazím 😀
aj Ti to vystreluje? mna už kríže prestali bolieť 😕

clarissa
17. feb 2009

no chodim ako bez nohy 😀 tak ma to boli ale nie v strede skor tak nad zadkom na boku 😕 ..neviem mozno len mimi tlaci,,,mozno ze to nist neni...sak uvidim ale ako sa ja poznam tak ja budem prenasat 😅

mirea
17. feb 2009

ahojte, dnes som bola na kontrole a ešte aj na posledne nakupy.. Nič nové??
clariss, toto mám aj ja, chodím ako bez nohy, presne na tom istom mieste ma to bolí, ale skôr ako pichanie nožom. Asi nám tam bábätká tlačia.. 😖

clarissa
17. feb 2009

mirea..budme optimistky...mozno nam zacina porod 😅

clarissa
17. feb 2009

som vycitala ze porod zacina bud bolestami v podbrusku alebo v krizoch 😵
ktovie mozno uz to dlho nepotrva

mirea
17. feb 2009

ha ha, ja to už mám vyše týždňa, takže neverím 😀

mirea
17. feb 2009

juuj, musím končiť, máme tu plač - Samuel je mrzutý 😠
tak pekný večer, zajtra pokecáme - ak tu budete 😝

clarissa
17. feb 2009

paapa

krasulka
17. feb 2009

cafte tak uz mam muzika doma 😵 😵 😵 😵 😵 idem sa venovat, isiel do sprchy 😉
pekny vecer a do rana dalsie babo 🙂 🙂

clariss a sue nemala epidural?

marsela77
17. feb 2009

clarissa keby niečo pošli sms 😵

krasulka možno bude dalšie báboTvoje 😉

dobrú noc 😉 😀

lulusy
17. feb 2009

ahojte je tu niekto?

lulusy
17. feb 2009

hlasim ze cca od 2O hod mi zacali kontrakcie kazdych 10 min az do cca 22 hod. nie je to nic extra silne, ale je to bolest v podbrusku ako na menstr. A od 22 hod sa mi interval skratil na kazdych 8 min. a stale pozorujem taky ruzovy vytok - totalne mi odchadza zatka ...
Pojdem si dat este sprachu resp. vanu a uvidim co to so mnou spravi ...

lulusy
17. feb 2009

a ozaj medzi kontrakciami sa mi malicke prevaluje a vytlaca sa ...

lulusy
17. feb 2009

juj krasul poriadne vystiskaj krasuliaka !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre