Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
26. jan 2009

nemyslim, urcite len nakupuje 😀

muriel293
26. jan 2009

žeby ju to ešte držalo? ja už chodím po obchodoch len ak musím! 😀
Mima pome do nemocky spolu čo povieš? 😀 😀 😀 Nebolo by to super? aj na izbe och och

molly28
26. jan 2009

....veru veru aj ja som šťastná, že to už budeme mať za sebou.... 😀 😀 😀 už sa na ňu tešíme 😀 😀 😀

luckamis
26. jan 2009

ahojte baby... 🙂
aj vy ste už také netrpezlivéééé????
Všetkým buducim maminkám držim palce !!!

muriel293
26. jan 2009

molly a to mám chápať tak že sekcia? bo som si to predtým nečítala všetko....ja by som tiež rada porodila na 38tt...nechce sa mi dlhšie čakať...

clarissa
26. jan 2009

moly to uz teraz vo stvrtok??boze ty sa mas ze uz budete spolu s malou..tak drzim palecky nech ide vsetko ako po masle 😵

mamamima
26. jan 2009

muriel, ja chcem nadstandardnu ak bude volna a na teba cakat nemienim, ty mas az 18. 😝 😀 ale ked si dame napol nadsst. izbu, vyjde to celkom dobre 😀 a ty by si mi tam nevadila 😅 sak dohovorme mrnusom...

muriel293
26. jan 2009

clariss ideme spoločne závidieť čooo? 😀

mamamima
26. jan 2009

no molly to ma uz o chvilku za sebou...zavidime, ale nezavidim cisarak, ja chcem trpiet ako svina 😀

molly28
26. jan 2009

....ano muriel chápeš to dobre....troška ma mrzí, že to nebude prirodzenou cestou, ale na druhej strane, aspon to už budem mať za sebou 😉 bud rada, že možeš isť normálnou cestou, každy den v brušku pre malinké je výhrou 😉

clarisssa veru...už teraz o štvrtok...ubehlo to ako voda 😀

clarissa
26. jan 2009

muriel,asi tak... 😉 ..ale mima ma pravdu s tym cisarakom...brrrrrr

molly28
26. jan 2009

mamamima juuuj možno malu vypluješ aj bez bolesti 😀 😀 😀

mamamima
26. jan 2009

nuz ale ked neni na vyber, tak co uz ☹ to je jedno, nech to dobre dopadne a ste zdrave 😉

mamamima
26. jan 2009

no molly bodajby bolo po tvojom, s tym ratam aj ja 😀

muriel293
26. jan 2009

no tak hej keď to tak beriem tak radšej si to sama vyrodím ako sekcia,nuž ale keď sa inak nedá tak čo narobíš.držím palce nech to dobre dopadne...

clarissa
26. jan 2009

ale ktovie co caka nas..este mozno budeme prekvapene kto s februaroviek skonci pod skalpelom 😕
teda dufam ze nas bude co najviac prirodzene...ale stat sa moze vselico,aj mima22 nakoniec sla cisarskym...
uz nech aspon februar zacne....

molly28
26. jan 2009

dakujem ti mamamima 😉

neboj ani nebudeš vedieť ako a malá bude von 😉 a keby aj nie, tak na tuto bolesť zabudneš rýýýýýýýýchlo 😀

muriel293
26. jan 2009

molly si si istááá? 😀 😀 😀

clarissa
26. jan 2009

muriel 😀 😀

molly28
26. jan 2009

..veru baby, človek nikdy nevie, ako to dopadne...

ja držím všetkým pršteky, aby ani jedna z vás nemusela isť cisárskym a tie ktoré ideme hlavu hore.... 😉 😉 😉 aj my na tu bolesť rychlo zabudneme 😉

mamamima
26. jan 2009

molly to je jasne, uz ked ju 1.x uvidim tak zabudnem na bolest 😅

inak fakt, to sa tak moze zvrtnut ze az...hned moze byt z prirodz. operacia...

molly28
26. jan 2009

...muriel myslela si, či som si istá s tou bolesťou? tak ak hej tak ano 😀 😀 😀 akonahle budeme naše klbka držať v náruči bolesť je nič....

muriel293
26. jan 2009

ja mám z takej operácie trocha strach ale neviem prečo... 😅 Ale zas,z čoho ja nemám žeee? Ktovie či som sa zlakla aj keď som prvý raz zbadala vtáka! To si už vôbec nepamätám ale mohla by som keď som taký sralko! 😀 😀 😀

clarissa
26. jan 2009

mima ty mas stvrtok poradnu???ja tiez 😉 budeme mysliet na molly ze ona uz ide na vec 😉

molly28
26. jan 2009

muriel ty si ale čiiislo 😀

muriel293
26. jan 2009

molly no tak čo,máme takú malú šibnutosť v rodine...s tým už nič nenarobím! 😀 😀 😀 😀

molly28
26. jan 2009

to neva...to je super, že máš takúto náladičku 😀 😀 😀 ja už začinam byť nervozna, podráždená..... 😠 😠 😠 hormony dako začinaju so mnou lomcovať...ale nie tym smerom, ktorým by som si ja priala ☹ ☹ ☹

muriel293
26. jan 2009

molly z toho si nič nerob a neboj sa,ja som tiež doobeda mala úplne blbú náladu aj podráždená som bola z toho behania po doktoroch a vybavovačiek,už sa tolko nevládzem tmoliť a potom som z toho zúrivá ale teraz si už kvasím doma v teplúčku tak je to ok
Chystám sa strihať a lakovať si nechty na nohách,ooo to som hrozne zvedavá xixi ako to dopadne a či dočiahnem 😀

molly28
26. jan 2009

...xixi 😀 😀 😀 tak mne už hodne dlhy čas striha nechty na nohach moj manžel 😀 ja si už na ne nedotiahnem 😀 😀 😀

muriel293
26. jan 2009

ja sa to tomu môjmu akosi zdráham zveriť do rúk xixi,takže si to robím sama-eeeh to znelo blbo! 😀 😀 😀 Ale pravdivo! Funím pri tom ako hroch a on sa len díva a rehoce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre