Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
26. jan 2009

aj ja ho zajtra nedam, som zvedava, lebo doteraz som nebola opuchnuta a fakt beriem ho od piatku a hruuza, tak to bude tym urcite ked tak pisete baby...som zvedava ci to pomoze...a pri porode vykrvacam na stole 😕 😝

miruska78
26. jan 2009

baby, ja som spuchla tak z večera do rána, a teraz ani pohnúť 😠 , no nič, odložím potom asi aj s prstom do úschovy... 😀

mamamima
26. jan 2009

miruska fuuha tak nic moc teda...snad este tolko odpuchnes aby sli dole 😉

miruska78
26. jan 2009

ja som tak zvyknutá na prstene, že mi to je aj divné ich nemať, no ale asi si spravím ľadový kúpel na ruky a bude babka ťahá repku, no hádam ale keď vysadím to železo, odpuchne to aj samé a pojde to dolu... 😵

xena22
autor
26. jan 2009

Miruska a kde mas album 😨 ?

xena22
autor
26. jan 2009

Najdi si na nete nejaky zaruceny recept ako ich dat dolu...

sue13
26. jan 2009

Miruska skus studenu vodu s mydlo... Cim skor to vyskusaj, nie ze odlozis aj prsty 😀
Veru, kde mas album?????????? 😕

miruska78
26. jan 2009

ja sa ti xeni k tomu stále neviem dokopať, nesťahuje mi z foťáku doma do PC fotky, niečo je tam blbo nainštalované a som bola posledné obdobie tak rozbehaná, že ani fotiť nemám kedy...som neporiadna, viem... 😅

no nič, idem si mydliť prsty asi zajtra, lebo sa mi to fakt nepáči, ani s nimi nepohnem ☹

Sue a aj ti povedali koľko má maličká? A je všetko OK?

xena22
autor
26. jan 2009

Miruska ten link co som hodila tak tam jedna baba pod menom alionuska pise zaruceny recept ako dat dole prsten,,, skus mrknut,,,

miruska78
26. jan 2009

ale už mám konečne všetko nakúpené do nemocky, postieľka poskladaná, veci požehlené, pediatrička vybavená, tak adrenalín už hádam pred termínom nebude xeni 😵
teraz chodím ešte si pocvičiť na tie tehu cvičenia, lebo ma otrasne bolí panva, niekedy sa neviem ani postaviť a každý týždeň na poradňu, už sa snažím skľudniť radšej...však už si nemám ani pomaly čo na seba,minule mi aj zips rupol na bunde 😅 , no ja už novú kupovať nebudem na tých pár týždňov...

miruska78
26. jan 2009

xeni dikiiii, poštudujem, zajtra vyskúšam, inak sue, pravdu máš, idem aj v noci menej na ten záchod, len tak zo 2x, tak to asi fakt bude tým železom...že tak puchneme...

xena22
autor
26. jan 2009

No ja uz tiez finisujem s vecami a este je otazne do coho vojdem po porode,asi pojdem postupne nazad ako som to nosila v tehu az kym nevojdem do normalnych veci... no netesim sa na to obdobie ☹ chcela by som byt hned nazad v svojich povodnych vecoch minimalne,,,a keby sa mi zadarilo zhodit aj viac,tak nebudem proti 😀

miruska78
26. jan 2009

ja už oblečiem len jedny gate, aj tie ma už fest režú, mám strašne špicaté bruško 😵 a najlepšie sú tepláky, tak sa musím zdržovať už len doma, no som tiež zvedavá, do čoho sa navlečiem po pôrode...

molly28
26. jan 2009

...no bola som sa trošku natiahnuť, ved som mala poslíčkov....ale už som oki...bože teraz každý pohyb a každý sťah sledujem... ☹ ☹ ☹

xeni z toho klesnutého bruška si nič nerob...mne kleslo pred dvoma týdňami o takých 10cm....ale ono to je oki....je jasné, že to už teraz može prisť hocikedy,ale dufam, že do toho 9.2 vydržíš... 😀

a k tym prstňom....Ja som to tiež zanedbala, bo to bolo tak.Ja som vobec nepuchla, takže prstienky mi nevadili...potom som jedno ráno napuchla a hups....prstene, čo s nimi?????? ☹ tak som si dala ruky pod total ladovú vodu a namastila klasickym olejom....chvilku to trvalo, kym akotak odpuchli....trošku som si aj bolesť užila ale zišli dolu.... 😀

miruska78
26. jan 2009

idem kočky chystať neskorú večeru, robíme si už odvčera chute na živánsku, tak idem kuchtiť s drahým, v dvojke se to lépe táhne 😵

babulky, tak ak by to na niektorú z vás čo ste v poradí medzitým prišlo, tak myslím na vás a nech všetko dobre dopadne...pa paaa a dobre sa vyspinkajte.... 🙂

molly28
26. jan 2009

miruska hovoŕí sa,že ak má žena špicaté bruško, je to chlapec 😀 😀 😀 a ako tak divam, ty si toho aj príkladom 😉

sue13
26. jan 2009

Miruska ano vsetko je ok. 😉 Karinka mala takto minuly tyzden 2730g, je pekne hlavickou dolu. Prietoky tiez super tak uz len cakam kedy sa vypyta von 😵 Dufam ze to bude uz coskoro 🙂

molly28
26. jan 2009

...sue, ked som sa dnes vrátila z nemocky, hned som kukala či si meno nezmenila...ako pozeram, tak KARINKA zostala...JE TO UŽ NASTALO?

sue13
26. jan 2009

Baby ja by som stale len jedla a jedla a jedla... 😝 😝 😝 ☹ ako kyselina.... 😔

miruska78
26. jan 2009

no molly ja som jasný príklad, u mňa tie povery na 100% sedia 😵

Inak ja som z Handlovej-pôvodne, robila som asi tak 10 rokov v bojnickej nemocnici, poznám tak dosť ľudí, u koho budeš rodiť?

sue13
26. jan 2009

Molly ano zostava, ja dufam ze uz definitivne. Uplne som sa stotoznila s tym menom aj ked este cca pred 2 tyzdnami ani raz nebola o nom rec 😅
Aj mojmu drahemu sa paci ale pred uplne celou rodinou to tajime 😵 Dufam ze konika nikto necita z nich 😀

miruska78
26. jan 2009

Sue, tak drobci naši sú na tom asi rovnako, my sme mali tento piatok 2,8kg 🙂

tiež som rozožratá, už neviem, čo by som od rozkoše...

xena22
autor
26. jan 2009

Miruska dobry nazov ze neskora vecera 😀 tusim idem aj ja nieco urobit este jest,u nas je len 7 a ked uz teraz som hladna,tak co bude o hodinu??? 😀 Idem aj ja nieco ukuchtit,,,,od obeda daleko 😉 tajne som dufala,ze tie tri kiwi mi postacia,ale to som tusim spotrebovala len pisanim na koniku 😀

xena22
autor
26. jan 2009

Baby mne je dneska tak dobre,az mam vycitky 😀

xena22
autor
26. jan 2009

Ale snazila som sa menej jest a bola som aj na dlhej prechadzke.... alebo ze by to bolo tym klesnutym bruchom? 😕 no neviem,dufam,len ze to nie je ticho pred burkou 😉

molly28
26. jan 2009

miruška idem rodiť do Bojnickej nemocnice a pri pôrode by mi mal byť primár - neviem či vieš, ale je to Dr.Ďurčenka....A na akom oddelení si robila?

sue tak to je super, a hlavne to prekvapko...dufam, že vás nič neprezradi 😀 😀 😀

sue13
26. jan 2009

Xena 😀 😀 😀 Len to neprekecni!!!! 😉
Mirus tak su si podobni 😵 😵 😵
Citala som na nete ze za tieto 2 tyzdne moze este babtko pribrat aj 600g 😒 Myslite ze je to pravda? 😕
Mne sa to zda vela...

molly28
26. jan 2009

sue vraj ano..dieťa by malo priberať o tohoto týdňa tak 200 - 300g za týdžen.....

xena22
autor
26. jan 2009

Sue ano posledny mesiac priberaju babatka tyzdenne 250-300 g preto idem az 9teho,lebo sa im zdalo,ze by mohlo to moje este cosi nabrat,lebo je drobnucke 😒 tak sa idem vykrmovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre