Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lenk30
2. nov 2009

čavééééélo
monika, vitaj.
ja malému dávam punčošky, oteplené rifle, body, tričko, bunda. a v piatok som kúpila fusak, tak vytešujem, lebo mne nánožník hneď rozhope.
to som ani nečakala, že mi bude sedieť vo fusaku, lebo od 3.mesiaca jačal v kočíku a len na rukách, ale už aj na psa prišiel mráz............ 😀 sedí vo fusaku ako 5korunačka, dokonca dnes si nechal aj ruky strčené v ňom. no zima je zima. my sme z pod hôr a tu už riadne prituhuje.

babyyyyyyy, už máte? či ideme s vami prežívať druhé tehu? ale som hnusná, keď ja dostala, čo?

monika77
3. nov 2009

dobré ránko všetkým vám 🙂 🙂 🙂 🙂 nám tu poletuje prvý sniežik juchúú ale asi by som sa ani nemala tak tešiť, stále čakám kedy nám už prídu snehulky

wewe neviem aký fusak máš na mysli, pošli mi prosím ťa link ... asi mi to slabo zapaľuje 😀

darmka
3. nov 2009

Ahojte babulky, chcem ist podoplnat detsku lekarnicku. Viete mi poradit, co by v nej nemalo chybat.

shupolienka
3. nov 2009

Ahojte babule, tak tu som straaaaaaaaaaaasne dlho nebola 😀
Niekedy si urcite najdem cas a nieco pocitam co ste popisali, ale urcite nie vsetko 😅
Aspon na facebooku mam prehlad o vas niektorych co ste tam 😝
tak v skratke:
My sme stale bezzubí ako dôchodca a to budeme mat za dva dni 9 mesiacov, sediet sedii sam trocha, furt musim byt pri nom aby so sebou nesvihol o zem pri tom, ale zato vsade sa postavi coho sa chyti 😀 a snazi sa chodit uz 😀, plazi sa ako vojak rychlostou ze za nim nestiham.
Neznasa obliekanie, to s nim bojujem 😀 Od siedmeho mesiaca sa velmi casto budi v noci takze spi uz som mnou od takej polnoci, nebola som ochotna vstavat k nemu kazdu chvilu, takto ho mam pri sebe a pri zamrncani mu len supnem prso, potaha a spi dalej. Dufam ze sa to zlepsi.

a sex s muzom? to je co? 😅 . To my tak rekreacne asi len teraz. Ze uuuplne blbe obdobie je teraz. Musime sa ale nejako prekonat nech sa nam to zase rozbehne trocha 😅 Sak si uz pripadam ze je to moj brat a ne priatel hehehhehe 😅

vanilka2612
3. nov 2009

Ahojte babule,,co sa tyka jogurtov,mne moja dr.povedala ,ze az od 11.mes a pribinacka az od 1 .roka.
-Predsa len to obsahuje krav.mlieko a tvaroh a to vraj velmi zatazuje detsky organizmus..Takze my sme jogurt este vobec nemali.
Dnes sa nam pekne ochladilo,uz som vytiahla aj fusak a overal 😀 ..Doteraz sme chodili s hrubou dekou a nanoznikom ale uz asi nestaci..
My nemame zuby,nelozime a ani nestojime.Len sedi.Ale ani ja som nelozila,posuvala som sa na zadku 😵 ,a mala zacina robit to iste,tak predpokladam,ze ani ona nebude lozit. 😉
Zajtra mame poradnu po dlhsom case,tak som zvedava. No drzte sa papa

vanilka2612
3. nov 2009

Jo a este k tomu sexu,,,ani vam sa tak vobec nechcee???? 😉 ☹

terina25
3. nov 2009

Ahojte baby.
takže robila som testík a vyšli mi // Takže fasa.Neskutočne sa teším...myslíte si,že sa može test mýliť.Robila som zatiaľ len jeden.

krasulka
3. nov 2009

terinaaaaaaaaaaaaaaaa tyy kokooos to uz je vaazne, to fakt? 😕 😕 😕 😕 Normalne ma zamrazilo, aleeeeeee JUpiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, bez k dokimu na krv na nic necakaj, nech sa mozes podla toho zacat spravat. teri ked si tehu, nevesaj hlavu tes sa, mas nas, pomozeme ti a budu sa deticky aspon spolu hrat..ved aha co ta caka, krasne rastuce brusenko, prve pohyby, srdiecko na sone, tes sa raduj sa, asi to tak malo byt..ja uz neviem co napisat ale ak si tehu, co myslim ze sa test nemyli tak ti gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. Pod sa sem kludne vypisat z pocitov sme s tebou 😵 😵 😵 😵 😵

terina25
3. nov 2009

vďaka krasulka. takže skončila som s diétou,vydržala som až 1 deň...

lenk30
3. nov 2009

teriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..................................myslíš, že sa mýli? ty kokso, urob ešte jeden pre istotu. vieš koľko dní si asi po tom sexe? no zlato, ak aj tam dve, tak už len tešííííííííííť. ja som dve noci nespala, keď mi meškali a vedela som, že môže prečo......................preberala som v hlave úplne všetko, od interupcie až po double kočík......... 😀 Mužovi som rozprávala len o potrate, ale neverím, že by som sa pre to rozhodla, aj keď je to ešte skoro. Naozaj som na teba zvedavá a teraz neviem na koľko čiarok ti držať palce. Ono, keď už má to mladšie 2 roky, tak už im je potom super. tak pekne robkaj ešte testík a daj vedieť. tak drž!

terina25
3. nov 2009

moje pocity sú na figu.Vobec sa neteším.ale voooooooooooooobec. Samozrejme,že som chcela ešte jedného krpca,ale tak o 3-4 roky a nie tak skoro.A ešte k tomu bývame v 1-izbovom byte.To si ani neviem predstaviť jak sa tam budeme tlačiť.

terina25
3. nov 2009

no sex sme mali 13.10.a mala som dostať 30.10...

lenk30
3. nov 2009

baby Filipkovi ide v priebehu 1 týždna 3. zúbok. Už len dúfať, že nám potom konečne začnú kľudné noci, lebo on mi spí /tak, že mrnčí a hádže sa....../ len do 1 hod a potom hore a potom zaspí až o 9.ráno.

Teriiiiiiiiiii, ja normálne teším. kokso si prvááááááááááááá. možno to tu rozbehneš!!!!!!!!!!!!

No a čo ja idem obliekať malému..........minulý týžden som kúpila super fusak. v týchto zimách mi začal spávať vonku. dnes spal hodku a pol. mal oblečené pančuchy, oteplené rifle, kožušinové papučky na nohách, body, tričko a takú hrubú flisovú bundu - čo je hrubšia ako overal. celý vo fusaku a keď zaspal, tak som dala ešte nánožník. a bol ako cencúlik. už som sa potom bála, že spí od zimy. ľadové líčka, nos...........ešte aj rukavice som mu po ceste kúpila a dala. no to čo budeme v zime...................

terina25
3. nov 2009

no Leni aspoň ty sa teším.Ale ináč bola by som rada,keby som v tom nebola sama.Takže baby kto sa pridá ?😉

terina25
3. nov 2009

len jedno si neviem vysvetliť,že muž do mňa ,,nepustil,, všetko.Možno mu ,,ušlo,, len trochu,ale fakt len trošku.ale ako vidím stačilo to asi...Neviete či nemože byť test skreslený napr.ak mám nejaký zápal alebo niečo také??lebo ja zatiaľ žiadne tehu príznaky nemám.

lenk30
3. nov 2009

teri, to meškanie je potom ešte v poho, no ale keď testík. koky úplne si viem predstaviť, čo cítiš. Ono to zložito vyzerá, ale potom to určite zvládneš ľavou zadnou. To by vychádzalo na júúúúúúúúúúl. juchúúúúúúúúúú. ty by si ma teraz asi najradšej kopla do zadku, ale ja fakt tešííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím.

Pre mňa bolo najhoršie to, že sa teraz cítim totál vyčerpaná z toho, že môj Filipko je zlatý, ale naozaj náročné dieťatko a vôbec mi nespáva........dnes výnimka. no a k tomu druhé bábo, to by som fakt skončila na infúzkach. ale zvládnuť sa dá všetko

patkao
3. nov 2009

ale niee 🙂 🙂 ..teri tak aj podla mna sup k dokymu..a neboj, nic sa neje take horuce ako sa navari...kamoska ma medzi detickami 16mesiacov rozdiel (to bude u teba asi podobne) a vobec by nemenila..mne tiez lepilo ked som 2 týždne meskala..ale v duchu som si to uz aj rozoberala a nezrutil by sa svet..bude to narocnejsie, ale asi tak to ma byt 😉 ..nic neboj a urob este jeden test, alebo toho doktora skus 🙂 ..

wewe8811
3. nov 2009

monika tak napr. ja mam nieco podobne len v opacnej farebnej kombinacii 🙂
http://www.a-zbaby.cz/good.php?goodId=2045

wewe8811
3. nov 2009

teri jaaj normalne mi prebehli zimomriavky po tele, gratulujem 😀 neboj nejako to zvladnete a ako patkao hovori, nic sa neje take horuce ako sa navari. Zaciatok mozno bude tazky, ale cim dalej tym to budes mat lahsie. Deturence budu spolocne vyrastat, budu samostatnejsie. Drzim palce, urcite to vsetko zvladnete.
A k tomu jednoizbaku, nie je ziadna sanca, zeby ste isli do vacsieho? Drz saaaa a tesim sa 🙂.

lenk30
3. nov 2009

no zápal to asi neovlplyvní 😀 . Inak sledujete? že sa tu stranu dozadu sťažujeme na sex a popri tom čakáme s hrôzou na menzes a toť prvý výsledok 😀

teri, ja už som to mala tak rozobraté do detailov, že keby sme boli v inej situácii, a ja mala kľudnejšie dieťatko, tak idem do toho s tebou. malý je čertík, my sme predali byt, nedostavaný dom, zatiaľ ideme bývať v provizoriu, ja pracujem, čo myslím, že s druhým dieťatkom teraz by som mohla firmu položiť..........atď, atď, ale už som bola na to tak psychicky pripravená, že ver, že teraz ti aj tíško závidím. Lebo všetko, čo vyzerá ako problém, nakoniec zvládneme ľavou zadnou.................no a to som zabudla na môjho skvelého muža, ktorý mi nepomáha s malým......keď sme sa o tom rozprávali, on že by sa tešil na druhé, a ja no a to by si mi začal pomáhať, či by si mi tu nasťahoval moju milovanú svokru?

teri, slááááááááááááááááááááva. kedy pôjdeš na gyndu? a nič necítiš?mne zle nebývalo, ale mám pocit, že pri filipkovi som už druhý deň vedela, že som tehotná.

kokso, ja tu píšem a malý žuje hlinu z kvetináča.........letím

krasulka
3. nov 2009

Haha ale sa tu rozprudila debatka 😀

teri, it k doktorovi nech vies na com si hned ako to pojde. 🙂

Lenk a ty mas firmu? a aku? ja chcem zacat podnikat od noveho roka 😕

wewe8811
3. nov 2009

hehe Lenka nedavas Filipkovi veceru ked papa z kvetinaca? 😀

lenk30
3. nov 2009

wewe, na obed mal špenát, tak to len pár lyžičiek, lebo robil ksichty, poobede ovocie fuj, tak radšej si sám nájde.
bože Filipko už je taký kokso, len stáť a stáť a neudrží sa, tak furt mu za ritkou
krasul, robím požiarne projekty, revízie hasiacich, školenia..................

wewe8811
3. nov 2009

Lenka fiha to mas zaujimavu robotku.
Hehe Filipko je maly certik, co? To poznam, Zoeinka tiez odkedy objavila, ze sa da aj stat a popri gauci alebo v ohradke sa posuvat, tak ju neudrzim a vzdy len cakam kedy padne a co si obije 😀.

krasulka
3. nov 2009

Leni este povedz ze je manzel hasic a umrem 😀 😀 😀 😀 to mas super robotku, zaujimavo to znie. 🙂 Mala dnes mala na obed prikrm spagetovy od 7 mesiaca od HIPP, potom mlieko, potom 2 vyzivy a teraz zjedla jeden cely moravsky kolac ale bez lekvara a oskriabany tvaroh 🙂 vecer dostane kasu 🙂

wewe8811
3. nov 2009

krasul teeeeeeeeeeda Ami je aky papkaaaac, my sme dnes mali rano mliecko, na desiatu hrusku, jablcko a mrkvicku, obedik bola ryza s maskom, cuketa a mrkvicka, zase mliecko no a vecer kasa s ovocim 🙂 a teraz pred xvilkou si Zoe vychutnavala kukuricnu chrumku 😉

lenk30
3. nov 2009

babule, dnes som ten môj živel asi zmohla. o ktorej vám chodia spinkať? v lete mi chodil tak o 21 a ako sa začalo stmievať, tak o 19. teraz posledné dni si šúcha očká a brnká po uškách o 18 a ešte som si tak myslela, že vydrž do 19, lebo potom budeš strašiť. teraz som ho skúsila dať a on po 10min zaspinkal, čo u nás je fakt sviatok. Ale neverím, žeby to už bolo spinkanie na totál.Inak uspávanie je u nás aj cez hodinu. cicík, hojdanie, tancovanie, potom si ľahneme, čo už sa mi zdá nalomený, začne ma preliezať............a

wewe8811
3. nov 2009

Lenka Zoeinka asi od zaciatku chodieva pravidelne spinkat okolo 20-20.30. Cez den Ti Filipko spinka?

lenk30
3. nov 2009

už som bola 2x za ním čo béééééééé.
wewe, cez deň spinká hodku a pol doobeda - ale ani to nedospí noc.

krasul, malá iná papkoška. Filipko tiež takto papával, ale teraz stisne pusinu ako veľké decko, keď nechce. tak z každej papky 4-6lyžičiek, čo on aj 3dcl zeleniny spapal. teraz strašne zle papá, ale nenútim ho. ale je smiešny, lebo sa naraz tak vytiahol, tak teraz vyzerá ako červík a on bol taký bucľoš riadny.
dnes napr papal iba: ráno sa hral s rožkom, potom som mu ho šklbkala s maslom - asi štvrťku, 4piškoty, ovocie mi nepapá teraz vôbec - len ked mu nakrájam na mesiačiky /hrušku, jablko/, tak to si trochu pocucká. banán by jedol dookola a ani ten teraz vôbec. na obed 4 lyžice a potom mi zjedol z mojho taniera kus jablkovej štrúdle. medzi tým 4kojenia a toť vše. Vôbec nechce, ale nechcem ho zatiaľ nútiť, aby nezískal odpor k papke.
No a posledné dni mu chutili tie pribináčiky, ale to je tvaroh, tak s výčitkou, ale aspon to zdobol. dnes som mu ho nedala

monika77
3. nov 2009

teri gratulujem ... ale určite chod dokimu aby si mala istotu ... a úplne ťa chápem čo asi prežívaš ... ja som mala hrozné pocity pri našom prvom, no len z toho hľadiska, že som si našla úplne novú super robotičku, kde som bola 8 dní a bum zistila som že som tehotná ... takže úplne viem ako sa cítiš

wewe vďaka za link

krasul normálne závidím to vaše papkanie ... my to máme podobné ako lenk ... ale už ho netrápim ... zje pár lyžičiek a potom mu dám mliečko ... snád ho to niekedy prejde a bude normálne papkať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre