Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

muriel293
23. feb 2009

bambulky gratulujem k ďalším bábatkám,nebojte sa už je tu pomaly finiš pre všetky... 😉 Ja som práve oprala zacikané veci,to je neuveriteľné s tými pindíkovcami,rozbalíte ich a už cikajú kade môžu"! 😀

marsela77
23. feb 2009

v nemocnici je to asi horšie to čakanie ako doma,hlavne ked všetci okolo Teba rodia 😒 ale čo človek pre tie detúrence neurobí,že?
muriel 😀 😀 😀

krasuliak
23. feb 2009

caute tak uz mame nasu bambulku vonku mala ma 3000kg a 48cm a vela vlasov 😀 😀

marsela77
23. feb 2009

jééééj krasulkovci gratulujeme a prajeme vela zdravíčka a mliečka 😵 😵 😵

ludika33
23. feb 2009

krasulkovci srdecne gratulujeme. super, ze je dalsia princeznicka medzi nami. zelam vela zdravicka a krasulke vela dobreho zdraveho mliecka.

v nemocke to bolo odveci, veru. ked som lezala na porodnom stole s vyvolavackou a z prava a z lava sa ozival detsky plat a ja nic, samucka som tam bola ako prst. alebo ked ma nechali na cakacke a prisli maminky uz s kontrakciami a hned isli rodit a mali pri sebe drobcekov a ja som si pripadala ako neschopacka. po druhej vyvolavacke som sa tam zrutila, ze som neschopna a divna, ze vsetkym to ide a ja stale nic. prezila som to a uz je dobre. ozaj je lepsie cakat domenko ako v spitali

marsela77
23. feb 2009

ale ked človek uvidí toho mrnusa tak na všetko zabudne,nie? aspoň tak to hovoria,čo už to majú za sebou 😉

uvidíme čo čaká nás 😅

ludika33
23. feb 2009

babulky lucim sa s vami, idem dat malemu papenkat a potom si asi pojdem aj ja uz lahnut, nejako som ko dnes. asi som to prehnala s tym upratovanim trosku. prajem este krasny vecer a pohladkajte a pobozkajte drobcekov a kinderka pohladkajte drobcekov v brusku.

marsela77
23. feb 2009

ludika dobrú nôcku 🙂 😵 🙂

clarissa
23. feb 2009

jej krasulkovci vela zdravickaaa..gratulujeme

mamartinka
23. feb 2009

aj ja gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem moc krasulke.a zelam nech su zdravucke a coskoro v poriadku domka.mas potom aj ip.

kvietok23
23. feb 2009

krasulka a krasuliak gratulujem k malinkej ami je krasna - tak nech ste spolu stastni 😵

molly28
23. feb 2009

😀 krasulkovci gratulujem k malinkej vlasani....nech sa vám dari 😀

patkao k tej polievke - ono to je klasická zápražka zaliata troškou vody -----no hnuuuss ale zabera - a počula som podla nového, že vraj aj jablkovy džus, tak ja mám doma teraz 5 litrov a uvidime- potrebujem aby sa mi to mlieko už konečne rozbehlo tak ako má ☹

krasuliak
23. feb 2009

dakujeme vsetkym krasulka napise ked bude ok

prve video nasej Ami je ready

https://www.youtube.com/watch?v=5-XYnRP1dRY
mounty
24. feb 2009

fuuuuuuuuuuuha, to ako ju trhla ta sestricka, krasuliak na Tvojom mieste jej strelim, tej sestre........ale inak mala je krasna, uz sa tesim ked aj nasa zareve.............

krasulka
24. feb 2009

cafte kocky, diky za gratulacie. Mala je uzasna, sa nemozem vynadivat na nu. Vcera sa aj hned pricucla, dnes rano to uz bolo horsie,ale tak naucime sa obidve hadam. Nemohla som ju vytlacit lebo ju drzala ta snura okolo krku, som tlacila jak diva a stale to neslo, tak potom tou pumpou jej pomohol primar. Dali jej trosku kysliku a potom uz to bolo ok. Nastrihnuta som az niekde po zadok kua tak neviem ako teraz existovat, ked si ani sadnut nemozem 😀 Poradte.

A krasuliak bol super mi tlacil hlavu s vankusom odzadu na hrud ked som tlacilaa sestricka mi zas brucho mackala...Ale dalo sa, len uz som rada ze to mam za sebou. Claris ty chces este stale rodit bez EPI? Ja si to neviem predstavit ti vravim uprimne...To sa neda porovnat ked ta epi zacala ucinkovat..clovek sa mohol sustredit na to tlacenie.A inak nieje pravda ze clovekneciti tlaky, ja som mala tlaky jak hovado, takze som vedela kedy tlacit aj s epi. 🙂

clarissa
24. feb 2009

ahoj krasul..som rada zeto mas za sebou a mate krasnu zdravu babiku..musela to byt fuska..ja neviem ale nas je tu podla mna dost co bude rodit alebo rodilo bez epi pokial viem aj marsela ide bez...
ja neviem teda mozno v poslednej chvili sa budem o to bit=)ale ide celkovo asi o to ako zena zvlada bolest...
kolko bab aj tu u nas vo febr.to zvladlo bez epi a vravia ze sa to dalo prezit..hlavne nech uz mam malu pri sebe co tam po bolesti=)

krasulka
24. feb 2009

claris no veru,a asi aj zavisi od toho ked to zenu chyti spontanne a a kym pride do porodky ide uz hned rodit..zevraj tieto vyvolavane porody su dost bolestivejsie..ale ktovie. A ty ako teraz? Neposielaju ta uz do nemocky?

clarissa
24. feb 2009

to som aj ja pocula ze su rychlejsie ale bolestivejsie,,,ja idem zajtra do nemocky a uvidim ci ma tam nechaju..u nas ze na 7.den po termine vyvolavaju..no tak som zvedava lebo uz to chchem mat za sebou..ti tak zavidim ze uz mas po tom=)

clarissa
24. feb 2009

inac krasuliak spravil z vasej bambulky tonaznika ked napisal ze ma 3000kg=)

hanuk
24. feb 2009

Jeeej, krasulka, gratulujem! Tak uz sa to vsetkym krati.

xena22
autor
24. feb 2009

Krasuuul tak uz to mas za sebou,na nastrih kasli,to sa zahoji,nuz co ,tak skoro si na bicykel nesadnes 😀 ,malinka je nadherna - len teraz neviem ako sa vola 😀 Ami,alebo Aimee??? 😉 No mala uz reve - koniec diskusie 😀 to som toho moc nenapisala 😉

ludika33
24. feb 2009

ahojte babule, krasulka este raz srdecne gratuluje. ak mas problemy so sedenim, povedz krasuliakovi nech ti prinesie detske kupacie nafukovacie koleso. idealne je take dvojite, co je pre mini deticky

mamamima
24. feb 2009

ahojte, jeej krasul, velmi velmi gratulujem, malicka je krasna 😅

mamicky co kojite...ako casto kakaju vase babatka? ja sa pamatam, ze natalka aj tyzden nezvykla kakat a miska kazdy jeden prd sa aj pokaka, v noci asi 2x a cez den aj 3...je to normalne? nema mat z coho asi hnacku take babo, nie? vodove horcicove kaka...aj vase tak casto? dakujem 🙂

andrea142
24. feb 2009

ahojte
ja len rýchlo kuknem čo nového, kým malá spinká 🙂

Krasul gratulujem k malej

mamamima: aj moja kaká často, aj som sa pýtala a hovorili mi ,že je to normálne. môže kakať aj viackrát za deň alebo nemusí mat stolicu aj niekolko dní. Moja má vo zvyku pekne do čistej plienky, takže asi si budeme musieť otvoriť továreň na plienky 😀

mamamima
24. feb 2009

andrea, my sme na tom tak isto 😀 aj v noci ju prebalim a o chvilu do cistej zase 😅 inak v tescu maju teraz velke balenie pampersiek za dobru cenu, vychadza ks tak ako aj tesco fialove...tak som nakupila vcera

sue13
24. feb 2009

Ahojte 🙂
Krasulovci aj Miskelka gratulujeeeem k babatkam 🙂 Nech ste rychlo zdravi doma a vela vela mliecka 😵
Inak ta sestricka na youtube to je strasne. Aj u nas boli take na novorodeneckom, ked som videla ako tam manipuluju s babatkami stale sa mi chcelo plakat z toho 😖 ☹ Niektore su fakt hrozne sestry, mali by ist ku kravam a nie na novorodenecke... 😠

Inaak co su to tie ragady? take chrasticky na bradavkach co stipu ako hovado??? 😕 Tak take nieco mam aj ja. Zaciatok kojenia je u nas hroza ale potom sa to skludni. 😅 Do kedy to bude taketo bolestive??? 😕
Niekedy som uz taka z toho nervozna ze mam 100 chuti prejst na sunar 🙄
Ale koli Karinke vydrzim vsetko 😵

kvietok23
24. feb 2009

mamamima - aj moj maly tak, po kazdom papani prdi a kaka 😀
minuly tyzden bola akcia aj v bille na pampersky, my mame 5 balikov po 74 ks nakupenych 😀

mamamima
24. feb 2009

sue, to prejde, ja som teraz sice take problemy nemala, ale pri natalke som si to tiez prezila...na sunar ani nepomyslaj 😉 pri druhom to uz budes vediet tu techniku 😉

mamamima
24. feb 2009

maju uz vase dievcatka nausnicky? my sa chystame teraz vo stvrtok do poradni a rozmyslam, ze jej dam...zevraj je taka naplast na uska co ich znecitlivi a neboli to...nepoznate to?

mojsejovka
24. feb 2009

ahojte.. 🙂

krasul.. konečne to máš za sebou, gratulujem ku krásnej babulke.. 😉

ja som mala skoro hodinku kľud, ocinko zobral Tamarku na prechádzku, tak som konečne stihla spraviť všetko čo som chcela naraz a nie po troškách ako doteraz.. 😵 asi to takto budeme robiť každý deň, malinká strašne ťažko zaspáva, zaspí buď v kočíku alebo na didke.. 😀

aj my sme kakali aj 5-krát denne, a od predvčera večera máme len pocikané plienočky a kaky žiadne.. 😅 no asi stíha všetko tráviť.. a presne také riedke horčicové mávame..

no drobec ešte spinká v kočíku, tak idem oprať ešte ogrckané vecičky, tých sa nám každý deň nazbiera dosť.. 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre