Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
5. feb 2009

muriel mozno ani ja ju nakoniec nebudem mat uvidime...... 😉

muriel293
5. feb 2009

no Janula ale zas to je iné ,ak ju nebudeš mať tak len preto že nebudeš môcť z iných dôvodov než z tých že ju nedávajú!!!!!!! 🙄

katulikzlatulik
5. feb 2009

muriel... mna dnes boleli krize len doobeda... a poobede stehna, ale tak fajne ma bolia... asi je maly uz dost nizko.. tak dufam, ze zajtra to vyjde 😉

heidy26
5. feb 2009

čaute babulky, mna stehná bolia už asi 4 dni. ale tak poriadne. a to ma vždy boleli ked sm mala dostať menzes. možno to je nejaká prezvesť 😅 😅 😅

zuzi26
5. feb 2009

ahojte tak ja sa hlasim po poradni, doktor mi povedal, ze mam krcok uplne spotrebovany a do knizky mi zapisal CS 5b - neviete co to znamena? zevraj porod moze prist aj zajtra aj o tyzden, tak nie som mudrejsia 😒 Hana ma 2, 8 kg - to sa mi nezda vela..no ale dobre ze nebude valibuk, ved dievcatka byvaju mensie. Jooj ja by som rada isla niekedy v strede tyzdna, nech si este pripravim veci cez vikend a poupratujem.

muriel293
5. feb 2009

no ja si radšej nenahováram nič o predzvestiach lebo to by som mávala predzvesti asi každý deň a nič z toho... 😠

janula10
5. feb 2009

heidy to mas tych poslickov prvych 🙂 😉

zuzi
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

heidy26
5. feb 2009

muriel máš pravdu. ja už vidím, cítim všetko čo sa týka pôrodu. ale ked to naozaj príde budem stresovať 😀 😀

janula10
5. feb 2009

ahojte pise mi ludika nasa:

ahojcek od rana som na cakacke, malemu sa moc nechce von, dal mi uz aj vyvolavacku a nic. pisala som aj sue a ze ani karinke sa nechce ist a ani vyvolavacku jej nechcu dat pred terminom a ma ist este domov

juj babule drzte sa 😵

heidy26
5. feb 2009

janula ja už neviem čo je čo.
len tak mimochodom, aj vy mate také žravé záchvaty? ja b som zjedla všetko čo vidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janula10
5. feb 2009

heidy
mne ti teple jedla nejdu nejako uz neviem ani co by som jedla ale blbosti jem stale sladke slane bar co 😀

heidy26
5. feb 2009

však to. varené nejako nemusím ani ja, ale jogurty, čokolady, a samé blbosti. ked to takto bude pokračovať ešte týžden tak budem mať aj sto kil. no to bude parádička, potom to zhadzovať na moju pôvodnú váhu.

janula10
5. feb 2009

heidy ja daleko od 100nemam mam 90kg 😀

heidy26
5. feb 2009

janul ja mam sice o desať menej ako ty, ale pred tehu som mala krásnych 57kg. a k takej váhe sa tak ľahko už asi nedostanem. ale ja chcem hned druhé takže sa mi ani neoplatí ani chudnúť 😵

janula10
5. feb 2009

heidy ja som mala tak 65-6ýkg ale nebola som silna vsak mam foto v albe u kazdeho tie kg su ine....jasne to ani neries a co k vahe neni problem sa dostat teda ja problem som nikd nemala cvicenim sa da vsetko a upravou stravy a neriesim to obezna niesom vobed kazdy sa ma pyta kde mam tie kila....ja hovorim ze uvidime po porode kde sa objavia 😀 😀 😀 😀 😀

heidy26
5. feb 2009

tak to sme s kilečkami navyše rovnako 😀 😀 , pozrela som si tvoju foto. a kde si mala 65kg? koľko meriaš?
Ja teda necvičím vôbec lebo ma to nebaví, jedine kolečkové korčlule občas. ale však počkj naše deturence nám dajú poriadnee zabrať, to bude iná rozcvička. už sa na to veľľľľľľľmiiiiiiiiiiiiiii teším

bambulla
5. feb 2009

ahojte vidim ze tu riesite kilecka ja som pribrala 17kg.predtym som mala 75a teraz mam 92kg ale hlavne nech su nase batosteky zdrave kila sa daju zhodit 🙂 ved uvidime co na nas ostalo 🙂

janula10
5. feb 2009

veru aj ja koleckove kazdy den hradza no myslim tiez ze pohyb pri detoch a prechadzky urobi svoje....

a veru nech su len zdrave 😵

heidy26
5. feb 2009

presne tak zdravie nadovšetko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak to sme sa mohli na hrádzi aj stretnúť. ja som tam chodila nie minulý rok ale predtým rok, skoro stále. teda ked myslíme Rusoveckú hrádzu 😵 . Bambula všetky sme na tom asi nejako rovnako cca 20kg prírastok 😀 😀 😀

janula10
5. feb 2009

heidy ja 6rokov stale skoro kazdy pekny letny den rusovsku jasne vsak som byvala do minuleho roku tam u nasich v petrzalke oproti ekonomickej
ty kde byvas? ja teraz v biskupiciach

veru podla mna pod 10kg nema ziadna 😀

heidy26
5. feb 2009

ja som v petržalke na medvedovej ul. strávila dosť času, mám tam rodinu, a poväčšinu som tam prespávala stále. však to si bývala niekde blízko. inač pochádzam a aj bývam v Malackách. ale asi som ťa tam stretla lebo si mi nejako povedomá.
inak aj ja som sa zamyslela na tým ako môže niektorá žena v tehu pribrať len do 10kg 😀 😀 😀 , zdá sa mi to neuveriteľnééééééééé

janula10
5. feb 2009

heidy vsak hej nasi byvaju vedla medvedovej na mamateyovej to je hned cez cestu prvy dom ako du garaze...

tak ty si inkognito preco nedas foto nech ta vidime??? 😀 😀 😀

heidy26
5. feb 2009

najdem nejakú vhodnú a dám si foto 😵 😵 😵 😵 😵
tak to je ozaj blízko na Mamateyovej.
Janula a chystaáš sa na Antolskej na nadštandart izbu?

janula10
5. feb 2009

no tak sup sup s nou

heidy nie vies preco? jediny rozdiel je tam len v tom ze mas drevenu postel a to sa neoplati ti poviem dve ste na izbe a na klasickej mas tiez dve a dve izby maju socialne spolu tak 4baby sa da si myslim....
skor peniaze by som investovala do zmluvy s porodnikom ked uz ale ani to asi nieje potrebne ked niekto nechce....

heidy26
5. feb 2009

ešte ju skusim zväčšiť 😀

janula10
5. feb 2009

pocuj to nieje pravda ty tam mas za sebou bulgarian air moje lietadlo 😀
ja chodim do BG 2x za leto som tam ako doma 😵 😵 😵 😵 😵
aj ked porod ok a maly bude ok idem v auguste tam s nim

no moc mi fotka nepovie teda si tam ako trpaslik 😀

muriel293
5. feb 2009

pozdravuje vás mamamima
volala som s ňou,je v pohodičke,pôrod mala super rýchly,nepotrhala sa,spokojná je... 😉

janula10
5. feb 2009

ja mam odkaz od bubatenka poslala spravicku:

dnes adamcek nebude inak vsetko je u nas v pohode, bez zmien slabe kontrakcie, ale ako ja vravim zevraj pohoda jahoda 😀 kvietok ze tiez caka bez zmien a ze niesu spolu a pozdravuju vas vsetky 😉

heidy26
5. feb 2009

ja tiež BG môžem, už som tam bola 2x a určite sa tam ešte vrátim! je tam super. tento rok asi nie ale nabudúci určite 😀 😀 😀 . A kam tam chodíš? ja som bola v Prímorsku a v Lozenci. Lozenec je až uplne dole pri turecku, a prímorsko tam to teda žije. to je tak pre mladých. Lozenec zse pre rodinky, ale aj tam sa dá vyblázniť 😀

janula10
5. feb 2009

ja slnecne pobrezie...... 😵 😵 😵 😵 😵
najvacsie letovisko a viem aj super bulharsky maly tam bol v brusku so mnou 2x mozno bude vediet dve slovicka 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre