Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lenk30
23. jan 2009

muriel.....aspoň sa ti újde 😀 Bože aká som sprostá v týchto neskorých hodinách. Ale my máme len kedy tedy, lebo stále sa bojí, že mu vypichne očko................... a do nedávna mal sádru na nohe. A veľké bruško a noha v sádre, to teda bolo silno erotičné 😀

muriel293
23. jan 2009

ludika
hej ani moje sa zatiaľ nestupňujú a to musí byť už potom iná bolesť eee nechcem na to ešte myslieť...
Len tiež bývam taká že čakám čo z toho bude...ale to by bolo skoro!

Lenk
a čo myslíš,xixi,že ja si pripadám úžasne sexy? 😀 Navyše ak dačo robíme musím mať tmu lebo sa cítim ako veľryba a neznášam keď vidí moje obrovské telo a aj to môžem byť len ja hore lebo on ak by bol hore ako pár krát predtým a videl to brucho tak mu normálne ovísal 😅 lebo vraj stále myslel na to že malý tam je!

Inak baby nechce sa vám spať? Lebo mne ani nie...

lenk30
23. jan 2009

jéééééééééééééééj, mne práve naskočil 37 tt. hurááááááááá. na tie menzesove pocity sa budím hlavne v noci. sa potom aj bojím postaviť, ked idem na WC

lenk30
23. jan 2009

mne sa nechce spinkať. bože ale tú ruku mám inak stŕpnutú, ledva tu ťukám
zasa dobrá téma po fernete: sex
no veľa mužov má z toho traumu. veď som mu aj hovorila, nech si to užíva, že trojku nemôže mať hocikedy 😀

muriel293
23. jan 2009

aj ja tu mám že 37tt ale mi to tu naskakuje skôr než má...hm...som aj tak len 36tt!!!

Ja sa v noci budím na pálenie záhy,na potrebu cikania a puchnutie nôh! Na záhu už mám nachystané polystyrénové chleby-no veď viete čo myslím,ma to teraz nenapadne,jaaaj tie celozrnné či aké sú to ryžové ....čakajú ma na nočnom stolíku,nedám záhe šancu!
A menzesové pocity sa mi začali objavovať pravidelne každý večer! 😖

lenk30
23. jan 2009

mne to tiež zle ukazuje, ale potešiť sa môžem. až potom som si uvedomila, že mi začína 36

muriel293
23. jan 2009

ja som svojmu mužovi povedala že môže byť rád že má toľko sexu koľko má a že mnohé chúďatká kolkokrát majú hneď rizikové a nemôžu už od začiatku nič a že koľké už zopár mesiacov pred pôrodom dobrovoľne radšej nesexujú tak musí držať klapačku,veď je to šťastný muž! Že to tri dni nemal? Však na to sa neumiera no nie? Nebudem sa na ňom natriasať keď mám pocit ako keby mal už malý hlavu medzi nohami!!!! 😀 😀 😀

Ale vytrvalo ma čaká kurnik,nie a nie ísť spať! 😀 Začal si lúštiť krížovky!

lenk30
23. jan 2009

Pri krížovkách hádam zaspí 😀

muriel293
23. jan 2009

lenk
no tomu never,všetky závity mu práve pracujú,tuším aj vytriezvie pritom! 😀

muriel293
23. jan 2009

kua ešte aj zub ma začal bolieť,už ale k zubárovi nepôjdem,teda dúfam že sa to príliš nezhorší!

lenk30
23. jan 2009

ty kokso, že 3 dni nemal? to čo by ten môj chudáčik povedať.............ale on sa sám bojí. Tak mu krížovky zober a daj mu omaľovánku, pri tej zaspí

muriel293
23. jan 2009

čo sa sám bojí????? 😀 😀 😀 😀

lenk30
23. jan 2009

ludika, už si šla spať?

muriel293
23. jan 2009

hm,niekde sa stratila dúfam že ty sa pred stratením aspoň rozlúčiš a ja tu nebudem čakať ako idiot na to kedy dačo napíšeš! 😀

muriel293
23. jan 2009

ha,zaspáva zaspávaaaaaaa! 😀 😀 😀

muriel293
23. jan 2009

lenk kde si? inak už aj mňa dáko berie spať...

lenk30
23. jan 2009

no vidíš, úspech istý.
že sa sám bojí, že mu vypichne oko. ved som mu to ukazovala aj na obrázkoch ako je chránené v obale, že či ho má po kolená. no ale čo narobím............ 😀 Ale sem tam zabudne, že sa o neho bojí 😀

lenk30
23. jan 2009

aj ja už pôjdem. už som sa ospršila. ešte natriem bruško pre dobrý pocit a idem do hajan.

A UŽ SPÍ?

muriel293
23. jan 2009

no to je ešte šťastie že sem tam zabudne čooo? xixi ach tí naši chlapi,hrozní sú... 😀 môj sa už teraz trasie že ktovie koľko po pôrode bude musieť abstinovať a rieši aj to že už si bude musieť znovu dávať aj pozor a to sa mu nepáči no ja kôli jeho pohodliu nemienim do seba pchať tabletky...v žiadnom prípade

muriel293
23. jan 2009

spí ako mimísek takže môžem ísť aj ja ,tiež mi už oči tečú papa dobrú noc a díky za spoločnosť! 😉

lenk30
23. jan 2009

tak potom máš doma nejakého aktívneho muža 😀 Mu kupuješ ten čaj v lekárni isto? volá sa to aktívny muž.........hahaha
Ty ešte nemôžeš ísť spať, lebo ho ešte prebudíš. Musíš nechať maniaka zaspať tvrdšie 😀

lenk30
23. jan 2009

ja už to vzdávam. brú noc 🙂

krasulka
24. jan 2009

Dobre ranko kocky,

vidim ze ste tu mali veselo vecer, Muriel, Lenka 🙂

Co planujete na vikend? Nikto sa nechyasta rodit?

xena22
autor
24. jan 2009

Ahojte a co ste si vsetky dneska naordinovali pracovnu sobotu? 😀 Idem aj ja makat,len som sa akosi zadychala,tak som potrebovala nabrat kyslik a idem cosi robit,inak mame vonku po sto rokoch kraaaasne,normalna jar,netreba ani bundu - no asi vyzeniem muza nech uz da konecne tie vianocne ziarovky dolu s domu 😀 a piste nech mam co citat,ked sa znova zadycham 😉

Clariss a co muz,cvakal kartu v riadnom case? 😉

muriel293
24. jan 2009

ahojte,
ja som tu včera už zívala,bolo priaznivé počasko na spánok aj lámať ma začalo tak som vliezla k tomu môjmu spiacemu nadržancovi,v posteli príjemne teplúčko,vonku pršalo čo viac si želať na good spánok? Ráno o piatej som ešte nespala!!!! Odvtedy čo som si ľahla,len som sa prehadzovala,tie predmenštruačné pocity a bolesti trvali celú noc,puchli mi nohy a malý bol celý čas hore somnou-zdal sa mi taký nervózny alebo čo...bola to desná noc,vyzerám a cítim sa hrozne!!!! Ke´d som nadránom konečne zaspala tak môj úchvatný svokor začal vykrikovať na celý barák že budíček (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) lebo prišli dvaja členovia rodiny na kávu o desiatej!!!! Skoro ma roztrhlo! Ako keby tam s nimi nemohol sedieť sám! Takže vyzerám ako po opici,je mi desne a už len čakám kedy odkvacnem! A samozrejme,malinký si sladko spinká a doháňa noc! 😠 😠 😠 😠 😠 😝

lenk30
24. jan 2009

ahojte,
muriel, tak predsa zaspal............. 🙂
ja som tiež ako po opici, lebo sme vstali o 7, ale to sa len presúvame pred telku pod deku a o osmej prišli svokrovci na rannú kávu. my v pyžamkách, bordel..............veď to sa nerobí 😒

inak neviem s kým som tu písala o tom ekzéme okolo úst, neviem či nie s Krasulkou. Ako som spomínala urobilo sa mi to prvý týžden tehu. skúšala som na to vvšetko od aloe, propoliz cez maste z lekárne a iba sa to zväčšovalo, potom som počula v TV, že to patrí medzi prejavy tehotenstva a s pôrodom to odíde. Tento týždeň mi to úplne zmizlo a opäť mám tvváričku ako bábätko, tak teším. žeby už šla rodiť? 😀

lenk30
24. jan 2009

xeni čo, u vás je pekné počko? tak si to užívaj. tu je to hrozné. už z poza okna je to také počasie pri ktorom sa dobre spinká. Upratala som všetky skriny v kuchyni, lebo som zahliadla svine mole. Vyhodila som múky, povysávala poumývala skrinky, šuplíky. spravila prebierku hrncov.............tak mám dobrý pocit, že už som bola usilovná, tak som tu zaľahla

xena22
autor
24. jan 2009

Ja este periem vesiam nejake posledne neoprate detske veci co sa mi nahromadili....tak medzi vesanim sem tam mrknem sem.
No veru dneska mame krasne,ale neberiem to ako konecny stav,tu sa za den vystriedaju 4 rocne obdobia...ale dufam,ze sa este ochladi,pre malu mam krasny hunaty overal 😀 nech ho uzijeme a tiez ja by som sa rada este mesiac schovala do kabat 😀 a nie suny poporodne hned vystavovat 😀 To je vyhoda porodu v zime,ze nikto necumi jak blb 😀

marya
24. jan 2009

Caute baby 🙂

Som sa prisla pozriet ci nie je nejake nove babatko, no dnes je tu nejak ticho, asi si vsetky uzivate pekny vikend 🙂 aj tu u nas je krasne, normalne ako na jar, tak sa tesiiiim 😵 😵

Lenka teda tolka aktivita...normalne Ta obdivujem... 😅 ja som dnes spala az do pol 12, tak dobre sa mi buvkalo tuto noc 😵 😀 , a odvtedy len oddychujem, nic sa mi nechce, ved na bordel este nikto neumrel 😀 😀

krasulka
24. jan 2009

teda baby ja vas obdivujem ze dokazete este nieco robit..Mna stale boli ten zaludok, zjedla som aspon trochu polievky vyvarovej..tak snad to trosku pomoze ☹ ☹

lenka, inak vies ze ten ekzem uz zmizol aj mne? Este v nemocke som to mala ked som bola,ale postupne to akosi vymizlo...Ale..zas kupila som si aj novy make up na tvar, ze by v nom bol nejaky liecivy ucinok? 😀 😀 Ale kazdopadne, ekzem je fuc 🙂

xena, no ja uz tiez rozmyslam nad tym ze co si budem bliekat ku kociaru...ale zatial som na nic neprisla..Ale nechcem ostat teplakovou lady..Hlavne ked clovek po meste streta mamicky s 3 tyzdnovymi bbetkami a vyzeraju niektore ako modelky 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre