Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

fodorka33
9. feb 2009

clarissa nic v zlom ale radsej sa neprogramuj aby si nedufala ako ja mi sme mali s muzom ze maly pojde 2.2.,potom ze pojde 4.2.no a stale nic....radsej si nestanovuj lebo budes trosiku potom sklamana ☹
neboj mala sa pekne vypyta skor ci neskor🙂 😉

clarissa
9. feb 2009

na prste na fakeri na pravej ruke 😀 😀 😀 😀 😀
neublizi mi ked s nachvilu supnem do teplej vane,??

fodorka33
9. feb 2009

jaj boze tak ma zacali boliet krize ako divu svinu ☹

krasulka
9. feb 2009

zabudla som pogratulovat xene k malej Anicke 😵 😵 😵 😵 super! A tiez pekne miery mala.

sue13
9. feb 2009

Fodorka to je znamenie 😉 Bud rada 😉 Mna krize dnes nebolia, mna len tie tlaky stvu 😒

Na fakeri 😀 😀 😀 😀 Ty si expertka 😀 Vana neviem ci sa moze 😕

krasulka
9. feb 2009

sue, ty iu pojdes podla mna a dlho to nepotrva 🙂

clarissa
9. feb 2009

muriel,svrbi veru..boze ja ti to neprajem lebo je to oštara a nevyzera to pekne...jedine plus ze to nemozes macat,cize umyvanie riadov odteraz nechavas na svokru a manzelika 😉
vraj to vznika zo saponatov,pracih praskov....aj ked doteraz si na ne alergiu vobec nemala..
moze to byt v tehu,lebo su pomene hormony a kadeco,teraz sme take ine,,takze to s tym moze suvisiet veselo...ved mozes mi predbezne hlasit ako to vyzera...

fodorka33
9. feb 2009

no sue ani by som nepovedala ze je to znamenie...ono to prejde ako vzdy ☹
ja len stale hovorim ze dufam ze ked to na mna pride tak to poznam 😀 😀

janula10
9. feb 2009

ja davam vanu kazdy den a nic...

pise ludika:
zajtra 6h idem zasa na cakacku, daju mi rano vyvolavcku a ked zasa nezaberie tak tretiu mi uz nedaju a budu mi robit poobede alebo vecer...

este ze tak ze je ok 😉

clarissa
9. feb 2009

fodor,ved to len tak...z recesie 😀
krasul,ty si davas teplu vanu sem tam???
sue.ked ja neviem povedat ako ma co boli ci mam tlaky ci co...dnes ked som kracala som myslela ze domov nedojdem..kazdym krokom ako by malej hlavicka isla dolu a dolu..tak som sa chytila medzi nohy ci volaco neucitim 😀 ale nist..este je vnutri betarka 😉

sue13
9. feb 2009

Krasul strasne mi som uz chcela, no uvidime kedy sa rozhodne Karinka 😵
Dnes som si kupila Trencianske noviny lebo tam fotia babatka co sa narodili a ja som tam travila minuly tyzden s nimi tak som si ich obzerala 😵 😵 😵 Su na spapanie 😵

clarissa
9. feb 2009

akoze cisarak jej budu robit ked nezaberie????chuda sak uz sa tam dlho trapi... ☹

molly28
9. feb 2009

...babulky nesilte to, nechajte to na volný priebeh.... 😀 ked ste už tolko vydržali, finale pride, nebojkajte sa...viem, je to hrozne, už teraz pri konci, ale treba vydržať....to na konci bude prenádherné 😀 😀 😀

fodorka33
9. feb 2009

clarissa ako pises tak aj ja🙂
niekedy uz aj ja sa chytim ze ci malemu hlavicka netrci 😀 😀 hovorila som muzovi pozri sa ci ti nekyva 😀
jaj tak nech to ludike vyjde....

clarissa
9. feb 2009

sue ja si ich idemm zajtra kupit 😵
nestretla si tam nahodu taku mladu maminu co sa volala simona???

sue13
9. feb 2009

To som este nepocula aby takto dlho davali vyvolavacky a nic 🙄 Ved uz od stvrtka ju trapia, to co ma byt. U nas ked zacnu vyvolavat tak do 2 dni je babatko na svete...

clarissa
9. feb 2009

fodor 😀
molly...my to nesilime lebo asi ani jedna z nas nevie ako 😉 😉 😉 😉 ..to su len take reci sak vies..aby sme sa potesili 😉

clarissa
9. feb 2009

sue-v ruzinove asi nevedia vyvolavat ☹

janula10
9. feb 2009

molly ja naopak mam cas treba si vychutnat babatko v brusku este tym ze sa citim fit mi to je jedno....vsak este mam cas do terminu.... 😉

no lebo jej uz 3tiu vyvolavacku ze idu dat som nevedela ze sa moze stat ze nezaberie vyvolavacka....chudtako vsak to ked tak si tam a nic a davaju ti vyvolavcky.... ☹

sue13
9. feb 2009

Clarissa mena bab veru neviem... Skor podla "diagnoz" sme sa rozpoznavali 😀
A bola tam jedna kocka ktora bola v 21tt a prisla na to az tam 😀 Riadne cislo to bolo 😀

fodorka33
9. feb 2009

chudatko ludika inak uz musi byt z toho riadne vytrapena 😖
ale tak ked uz bude mat babenko pri sebe tak na vsetko zabudne🙂
jaj babulky na dnes vas opustim idem trosku popozerat telku a zasa spat....ak ma to ovsem nechyti-zartujem 😀
dobre tak vam aj babenkam dobru nocku🙂

janula10
9. feb 2009

aj tu je to tak celkovo co mali baby kamosky vyvolavacky....len nechapem...vsak aj som to pisala ze nechapem.....
ten andrejko sa tam riadne drzi teda.....

molly28
9. feb 2009

..veru treba si toto obdobie vychutnať...aj ked tieto konce su ťažké, ale 😀 😀 😀

PÁR DNI ZVLADNEM.... 😀 😀 😀

sue13
9. feb 2009

Fodorka dobru noc 😉 Ja tiez o chvilku zase zalahnem, citim sa ako po ture v Tatrach 😀

U nas ked do dvoch dni nezaberaju vyvolavacky tak robia cisarsky. To som si tam vsimla minuly tyzden. Stava sa ze nezaberu... Ale vacsinou zabrali, najskor davaju cipky a potom priamo infuzku.

janula10
9. feb 2009

fodor
papa a dobru nocku este sa vyspi kym sa da 😀

clarissa
9. feb 2009

sak jak ju tam zajtra najdem teda babo podla mena tak ti poviem...idem si dat sprsku a pojdem pritulit Misiacika ked mi odchazda prec... a Patulo ide kedy??

janula10
9. feb 2009

dobre si to molly napisala.... 😀

clariss papa a opatrne s tym tulenim 😀 😀 pozor na brusko 😉

sue13
9. feb 2009

Stvrtok rano a v piatok vecer sa ma vratit.
Pozdravuj Miska 😉
A Fodor keby nieco tak drzim palceky 🙂

clarissa
9. feb 2009

janul-ved to len tak symbolicky 😉
sue aj ty Patka,,tak papa zatim zabky

muriel293
9. feb 2009

clariss no ja to nemám len "na fakeri" ale na celých rukách! 😀 Asi si ten atopický exém skúsim vygúgliť a očumnúť čo a ako hm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre