Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
11. feb 2009

no ja mam takeho doma mato to berie ako ja uz len kvoli malemu 😉 😉 😉 takze neni pokusenie ziadne 😀

muriel293
11. feb 2009

ja som v tomto taký satan ja ho furt pokúšam a pokúšam a keďže je to len obyčajný chlap tak nakoniec sa mi to vždy podarí aj keď sa bráni zubami nechtami hahaaaa 😀 😀 😀

janula10
11. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

sue13
11. feb 2009

Baby vy ste teda expertky 😀 😀 😀
Mna uz tato tema teraz ani len nenapadne. A po zazitku kedy sa nam pri "tom" zacala mala v brusku velmi hybat uz aj mojho draheho to preslo 😀 😀 😀

janula10
11. feb 2009

no sue ja nie to muriel ja od 5mes neviem co to je SEX 😀 😀 😀 a ani nechcem vediet momentalne 😀

mamamima
11. feb 2009

Ahojte kinderka, nechce sa drobcekom? inak len pekne oddychujte kym mozete, kym su neni krpci vonku, kazdu noc spim tak tri hodinky ☹ ale pospim si s miskou cez den...a mliecka uz je viac, tak sa vytesujem 😵

janula10
11. feb 2009

ahoj mamamima tak super....
no ja sa neponahlam veru nech je tam este az do terminu a oddychujem
idem od vas lebo zajtra mam poslednu skusku pred statnicami ale najhorsiu tak idem si to kuknut a idem obedovat mato dnes robi syr vyprazany 😝 😀

potom sa ozvem
papa

sue13
11. feb 2009

Papa Jani 😉
mamamima mrzi ma ze ma Natalka kiahne. Do kedy nemoze byt pri Vas? ☹ Malinka a tak sa tesila... 😅
Inak ja este nemam ani Karinku pri sebe a nespim v noci viac ako 3-4 hod 😠 Neda sa mi.. 🙄
Za chvilku mi donesu cinu, mnam mnam mnam 😀 Jedenie je jedine co ma teraz vie potesit 😀 😀

sue13
11. feb 2009

Jeeej Lenka dala fotky malej Lenky do albumu. Aka je zlatunka 😵 Malinka 😵 A ake vlasky ma 😵 😵 😵
Lenka tesim sa s VAmi 😉

vanilka2612
11. feb 2009

Ahojte baby, tak my stale sme tu s vami,hoci nepiseme. Ja som na tom rovnako ako Janula a Muriel,nic sa neotvaram,tak neviem dokedy tu budem sediet s tym bruchom 😉 .Ale moja porodnicka ide 21/2 na dovolenku,tak dufam dovtedy to pride a ak nie,tak vyvola.
Ja som pazrava tiez,jem vela a casto.A potom sa len na seba pozeram,aka som tucna a hnusna 😝

muriel293
11. feb 2009

fuuuh ja som sa teraz tak naválala fajnej polievočky s chlebíkom že asi prasknem....
Janula od piateho mesiaca,to ja by som už neviem čo....xixi to si neviem ani predstaviť,veď kým sa k tomu dostaneš tak ti narastie panenská blana! 😀 😀 😀

čaw Mima tak super že mliečkuješ! 😉

marya
11. feb 2009

Caute baby 🙂

Sue, tak podla mna Ty uz coskoro pojdes 😅 teda Karinka 😅

Mimka super, ze mliecka pribuda 😉 a drzim palceky nech Natalka rychlo vyzdravie 🙂 ja tiez toho moc nenaspim pri Petkovi, predchadzajuce tri noci som tiez spala tak po tri hodiny, aspon ze tuto noc to bolo takych 6-7 hodin, tak dnes som celkom vo forme 😀

nikollette
11. feb 2009

Krasul, takze v stredu vyvolavacka???
Ja zase v utorok, ak dovtedy nic... 😉

sue13
11. feb 2009

Marya ako si na to prisla? 😀 Keby Ta tak Karinka posluchla 😉
Co robi Petko? Spinka? Ako sa citis? 🙂

marya
11. feb 2009

Sue citim to v kostiach 😀 Ale este si vychutnaj ze je Karinka este v brusku 😉
Petko spinka, asi si pojdem k nemu prilahnut, dospat trochu co som zameskala posledne dva tyzdne 😅 aj ked to by som musela spat asi 5 dni vkuse 😀 a citim sa celkom fajn, az na to, ze by som spalaaaa... 😀 Tie deti by mali byt na baterky, na noc by som vytiahla..... 😀 😀

janula10
11. feb 2009

ahoj marya a ako uz si bola s lujzou slezakovou??? hovorila si jej ze si cezomna???? 😵 😵 😵

zuzi26
11. feb 2009

tak ja som sa vratila z dlhej prechadzky, akurat ma chytila taka snehosmrst ci co, tak som cela zmokla - ale dobre mi to padlo byt trochu na vzduchu. teraz ma chytila zase upratovacia mania, to je asi ten syndrom uhniezdovania, ze mam pocit, ze kym odidem do porodnice musi byt vsetko tip top 😀 tak periem periny, zehlim kosele atd.. 😅 dnes vecer nam dojdu vytepovat sedacku a uz bude vsetko cistucke vonavucke. Manzel ma uz zo mna dost - lebo normalne nie som velmi poriadkumilovna, ale ludia sa menia 😅 😵
Marya tak to obdobie tych prvych tyzdnov je asi zda sa dost narocne, kym si babo najde rezim - a cez den sa neda spat, kym ti Petko zaspi? Ja sa na to spolieham, ze budem dospavat..

janula10
11. feb 2009

no zuzi treba si to tak zariadit aby si oddychovala kedy aj babatko to je najdolezitejsie.....presne v tom case inak neni sanca 😀

clarissa
11. feb 2009

marya-nikam nepojde..pekne ma pocka 😀 😀 😀 😀 😀 ,
ale nie..sue sak vyckaj pekne do piatka a ak nic tak chod aj bezomna teda 😢 😢 😢 😢 😢

clarissa
11. feb 2009

sue a ty si kde usla??ja som bola v TN s misim(mimochodm prisiel rano o 5 zivy a zdravy 😵 ) kupit tu vypln do perinky lebo vcera som nemala kedy..a tera varim lasagne tak tu len tak odbieham 😉

sue13
11. feb 2009

Tu som, bola som si vyfukat vlasy. Tak uz ho mas doma? Super. Mna este len caka ta samota 😒 Zajtra a v piatok.
Robis lasane? To som este nerobila. Ale ja to moc lubim 😀 Skoda ze nebyvas blissie 😀
Marya ved ja by som si to aj vychutnavala ale co ked sa uz citim ako "hroch pred infarktom" 😀
Inak poviem Vam chytaju ma riadni poslickovia... 😨

patkao
11. feb 2009

ahojte tak ja som sa doma dlho neohriala..na 3ti den som dostala 40tky horucky a hned ma nechali aj s malou v nemocke a dostavam antibiotika..ale zajtra snad uz pojdeme domov..mne tu ta ninka vobec nechce spavat,boli ju stale brusko,tak ja spim tak 3h za cely den aj noc.nikdy by som nepovedala ze clovek tolko vydrzi 😕 tak sa tu zatial majte a sup nove babatka na svet 🙂

sue13
11. feb 2009

Patka vy ste v nemocnici??? 😕 A z coho si mala horucky? 😔 Aj Ninka mala???
Dufam ze ste uz v poriadku a bude uz len dobre 😉

clarissa
11. feb 2009

sue 😀
inac ako citis tych poslov do kelu..ja nic..mna sem tam poli v podbrusku ale to je vsetko..nehovoriac o tvrdom bruchu ako skala..ale inac nist..sue ty veru pojdes si myslim..a ja ostanem do marca 😢 😢 😢 😢

janula10
11. feb 2009

pati drzkajte sa nech si co najskor fit 😉 a ste doma na svojom 😵

patkao
11. feb 2009

nastastie ninka nemala,len ja.zapalil sa mi jeden prsnik,mam vela mliecka a este do toho aj to sitie po nastrihu .mala strasne zle reaguje na mliecko ked mam lieky,uz som z toho uplne KO..uz nech sme zasa doma..sue u teba to uz pomaly vyzera na porod,tak sa drz..a baby,mliecko potom odsavat,odsavat,odsavat....

marsela77
11. feb 2009

ahojte babulky 😀
aj ja som ešte 2v1, takže clarissa zajtra sa vidíme? prídem skor,lebo mi bude brať aj krv 😝
inak už tretí deň ma bolia fest kríže a dneska aj bruško,tak len tak polihujem... 😒

clarissa
11. feb 2009

jeee stratenaa ovecka moja 😵 no mna krize sem tam..ale inak nic moc...jasne zajtra sa vidime ja tam pridem asi cca o siedmej

marsela77
11. feb 2009

clarissa 😀 😀 😀
včera som vás čítala,ale namala som energiu písať 😒
ja prídem cca 7:30 o 7:00 budeme asi štartovať alebo tak nejako 😔
čo sa týka tých bolestí ja to mám v kuse,to už je asi to " bude ešte horšie" čo mi Dr. sluboval 😀

sue13
11. feb 2009

Baby tak ja mam hnusne bolesti cca kazdych 20 min teraz. Tak som zvedava ci sa to bude skracovat tie intervaly alebo to zase uplne prejde...
Idem si dat sprchu a lahnut... Keby cosi dam vediet Clarissa 😉
Marsella my sme Ta tu uz tolko krat spominali ze si musela aj stikutku mat... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre