Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
25. jan 2009

xeni ja davam vanu kazdy den 😀 😀 a nic 😀 uz od 3mes stale

kvietok23
25. jan 2009

to ja keby som dala vanu, hned mam zapal nejaky... 😠

janula10
25. jan 2009

kvietok ja este nie maximko nech este si lebedi tam kde ma....
ja sa nebudem predbiehat 😀

inak zajtra mam prvu poradnu u doktorky porodnicky som zvedava na KG a miery drzte palceky idem na 9h tam 😉

janula10
25. jan 2009

kvietok no inak ma napadlo ze ci ten vytok a to som nemala z toho mala by som prestat asi ked nad tym rozmyslam ako aj ty pises 😠

kvietok23
25. jan 2009

no, ved to si myslim, ze nas nechas prvych vyjst von 😀
tak drzim palce a dufam, ze bude dobra pani doktorka.
Ja idem zajtra o 11.30 k zubarke na tu 2.preventivku, tak dufam, ze mi nic nenajde

kvietok23
25. jan 2009

este mozno cista voda vo vani, to hej Jani, ale akonahle by som mala vo vode trosku sprchacu alebo peny, samponu, koniec...
ja napr. aj ked zjem nivu alebo hocijaky plesnivy syr... koniec...

janula10
25. jan 2009

dikes susedka 😀
tak ale keby nasla si to daj az po porode spravit...ja mam taky malinky kaz a povedala mi zubarka ze az po porode mi to urobi.... 😉

kvietok23
25. jan 2009

no ved to je jasne, uz ma nebude trapit teraz... 😉

janula10
25. jan 2009

to fakt?????
no tak radsej nie teda.....takze nemam chystat ked dojdes misu s plesniakmi hej? 😀 😀 😀
kedy dojdes??? mato nam urobi smotanovy pohar domaci s ovocim....robil aj cez week to su take ako robi aj do kaviarni mnam taky domaci super....s piskotkami a mandarinkami 😵 😵 😵 😵

kvietok23
25. jan 2009

no ak sa ma chces zbavit,tak aj plesniakovu misu 😉

janula10
25. jan 2009

😀 😀 😀 😀
nie nie to bude smotanovy certvy 😉 😵

kvietok23
25. jan 2009

no dobre, tak dohodnute , idem ja na gauc, lebo ma vsetko boli 😉

janula10
25. jan 2009

ok tak zajtra drzime palceky susedovcom a oni nech drzia nam 😉 😀
keby som sa nehlasila zajtra tak si ma tam nechali 😠

lenk30
25. jan 2009

ahojte. tak ja som prišla z prechádzky v prírode, potom som bola na kávičke v našom nákupnom centre a potom ma drahý zas tak vytočil. začínam mať pocit, že som na všetko sama..............neviem či je to depka a či skutočnosť

a čo som písala ráno o tom cvrknutí tej plodovky, sisa ma ukľudnila, že to môže byť. písala som aj s babami z marcoviek a tie už ma tam vyslali na pohotovosť a doteraz ich udivuje, že som nešla hneď ráno. A že som tam neni, tak určite už som šla......Tak sa tam hambím aj prispieť, že ja nebola na pohotovosti , ale celý deň sa trajdala. ale keď mi je dobre? Teraz ma pochytila nejaká vlna nezodpovednosti............čo?

janula10
25. jan 2009

ahoj lenka.....kedy mas najblizsiu poradnu? a to kolko ti odislo? a ako vies ze plodovka to bola??

patkao
25. jan 2009

caute..baby ja sa uz len presuvam z gauca na gauc..vcera som sa pozvala k nasim na obed, tak som mala po starosti co dnes varit..potom som sa len presunula k svokrovcom na kolacik a teraz zasa na nas gaucik..hrozneeee..inak na mna bude zajtra inak doky vypliestat oci ked sa zasa objavim na poradni, on ma uz dlho posiela rodit a ja stale nic 😀..

lenk30
25. jan 2009

poradňu až 4.2., ale źajtra mám stretko s tým pôrodníkom, bude mi robiť aj sono. Nebolo to veľa, ale bolo to také rýchle a horúce. výtok to nebol a ciknutie myslím, že nie - a práve som prišla z WC, takže by nebolo čo............no ma tam teraz vystrašili.

patkao
25. jan 2009

inak aby mi malo nebolo, zacal sa mi tlacit zub mudrosti..ma z toho boli uplne cela hlava 😒 ...

andrea142
25. jan 2009

ahojte
aj ja idem zajtra k lekárovi. budú mi brať krv a robiť tie testy na tu zrážanlivosť, kvôli epidurálke tak som zvedavá a ešte som zvedavá čo mi povie na brucho ,keďže sa už týždeň škrabem ako besná 😀 . ja som včera utrela prach na poličkách v izbe a potom sa mi už nič nechcelo. ináč od včera mám napuchnuté nohy ,neprešlo to ani keď som si ich vyložila. doteraz mi to pomohlo, že keď som ich mala opuchnuté večer ráno to zmizlo. a teraz nič. ledva som si zapla čizmy ☹

som zvedavá ako si ich zajtra obujem... 😠

janula10
25. jan 2009

no tak zajtra mas stretko mu povies a uvidis... 😉

janula10
25. jan 2009

andrei ak mas te nohy asi aj si ta tam mozno nechaju priprav sa na vsetko 😉 😀

zajtra aj ja idem porodnicke sa tesiiim na info to zasa bude den sa me novinky 😵

patkao
25. jan 2009

jani tak aj ty ides zajtra? to nas zasa bude viac..no snad budu same dobre novinky 😉

andrea142
25. jan 2009

no dnes som o tom srandovala,manželovi som hovorila že mu zajtra zavolám nech za mnou donese tašku. už by som to mala za sebou .tento týždeň asi bol u mňa najhorší . hoci som chcela počkať do 13.2 keď má otec ( dedko ) narodeniny 😀

janula10
25. jan 2009

pati hej idem śa tesim snad fakt budu len pozitivne spravy....
inak ked sa vratim bola by som rada keby si ty terina alebo bubu uz mali po...predsa ste na rade 😀 😵

bubatenko
25. jan 2009

ahojte,

jani nestraš ešte... aj keď viem, že mám právo už ísť rodiť... ale urobím ti radosť - dnes som mala také tri hodiny poslíčkov, ale každých 40 min. a potom to prestalo.... ale aspoň viem, čo ma čaká..... 😀

Ja idem v utorok do poradne , tak uvidíme čo mi povie...... tiež bude pozerať, lebo bol presvedčený , že sa už nestretneme nikde inde ako na pôrodnej sále.....

Ale všetkým zajtrajším poradňovkám držím palčeky nech prinesiete len pozitvíne správy 😉

clarissa
25. jan 2009

ahojte...
tak ja som po vcerajsom plese...nakoniec som sla v nohaviciach a tricku a cely vecer som tam presedela...veru to uz nieje nic pre mna....vydrzala som do druhej a potom som spakovala aj Misiaka a sli sme domov...veru,tak som sa tesila a mohla ssom si za 11eur posedet aj doma pri caji 😀 😀 😀 no nevadi..kulturny zazitok takto ku koncu tehotenstva 😉 idem sa namocit do sprchy a dospavat 😵

muriel293
25. jan 2009

ahojte,
dneska mi švagriná vravela že jej lekárka odporučila aby už porodila rozhýbať to tak že bude v sprche na chrbát púšťať dosť teplú vodu a spraví zopár drepov...hm...

clariss
ťa obdivujem že si sa ešte teraz vedela vybrať na ples,ja sa už ledva prinútim na prechádzku a ak aj tak na oveľa kratšiu ako predtým! 😀

krasul,vďaka za info 😉

katulikzlatulik
25. jan 2009

ahojte, som tu nebola tri dni a co nevidim... nova tema s 18-timi stranami... no aspon mam o zabavu postarane 😉
my sme boli v piatok v nemocnici na kontrole, takze krcok je opat o O,5 cm skrateny, cize teraz ho mam na 1 cm... a porodnik povedal, ze mam byt pripravena kazdu chvilu... tak som dnes konecne dozehlila posledne plienky, osusky a perinky, takze sme uz pripraveni 🙂

muriel293
25. jan 2009

katulík
no to máš fajn,ja len dúfam že nebudem prenášať lebo už sa mi to zdá byť aj bez toho dlho! 😀

katulikzlatulik
25. jan 2009

muriel... mne povedali, ze porod je aj o psychike... cize, ked Ty sa na to citis a vsugerujes si, ze nebudes prenasat, tak neprenesies... ja som teraz taky pokusny kralik, lebo stale pripominam drobcekovi, ze 3.2. je ten najkrajsi datum a ze uz iba 1 tyzden a 1 den a moze prist na svet.. tak uvidime, ci to zabera alebo nie 🙂
Juuuj ako je fajne vsetkym maminam, ktore uz maju vybrate meno... my stale nevieme, ci Jakub, ci Tomas, ci ??? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre