Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

janula10
5. feb 2009

sani,hehehehe vsak som ani spat nemohla.....som hrozne rada ze prvy kamos je na svete....a presne dr.niznanska je NAJ:o) som rada sani a vidis zvladol si to...Neopi sa moc:o))

fodorka33
5. feb 2009

jej GRATULUJEM maminkam.....tkaze mima to uz ma za sebou...a nepockala si ma zloba jedna 😀

heidy26
5. feb 2009

gratulujem k babatkám. takže to už by sme mohli isť aj my, čo máme termín v polke februára.
Janula že by sme sa stretli tento týžden v porodke? aj by som brala 😀 😀 😀 😀

lenkahrehusova
5. feb 2009

Mima, Shupol gratuluuuuuuujéééééééém 🙂

mirea
5. feb 2009

supeeeer, teším sa so všetkými novými mamičkami a srdečne im blahoželám 🙂

A Janula, si fakt odvážna, lebo ja už idem druhý krát a bojím sa 😖 (ale to bol len prvý blbý zážitok, tak verím že tentokrát to bude lepšie..)

janula10
5. feb 2009

heidy este nie...az buduci cez week na valentina:o) mirea neboj aj ked ja viem ked clovek ma prvy porod nic moc tak na druhy sa pripravuje...ale moze byt uplne iny...:o)

krasulka
5. feb 2009

jeeeej, aky krasny zazitok sano, musim dat precitat mojmu Michalovi 😀 😀 😀 Inak shupolienka, klobuk dole, ze si si este spomenula na janulku 😵 😵 😵 v takych bolestiach. Drzte sa! Arychlo nech ste vsetci doma.

a jupiiiiiiiiiiiiii, mima, tak konecne, ta si musela vydychnut, ako nadavala ze uz nevladze s tym bruskom chodit.gratulujem aj jej. A tusim zatial najvacsie babo ma zo vsetkych nie? no tak to beusko bolo opodstatnene. 😵 😵

nada.hope
5. feb 2009

tak mima gratulujem konecne uz si bola na rade, zatial tusim svojimi mierami vedie vo februari ak sa nemylim, ale je to uzasne, aspon bude silna a zdravucka, zelam vela zdravicka 😵 😵 😵

takze kto tu este strasi so 40?
Ja sa chystam na buduci week na valentina 😵 😵 😵 😵

janula10
5. feb 2009

krasul tak kamoska:o)stihala vsetko...a pockaj na miery,este sme aj my na rade hehe

janula10
5. feb 2009

nadi aj ja tak...:o)

nada.hope
5. feb 2009

babule mam taky pocit, ze sa viac blizim ku koncu, tak sa mi krcok zatvara tuhsie a tuhsie 😀 😀 😀 bojim bojim

nada.hope
5. feb 2009

ja este musim na buduci tyzden ist do roboty aby mi zamestnavatel urobil danove priznanie, takze este musi Ninka pockat 😵

xena22
autor
5. feb 2009

Nadi mne zajtra skoci 40ka 😀

Blahozelam k novym babatkam,shupol,mima,super - uplna parada...

Baby myslela som,ze tu v posledne dni budem strasit den noc ale akosi som chytila druhy dych 😀 idem este s kamoskou na kavu,bez deti,taka moznost sa mi najblizsi rok asi nenaskytne,tak to treba vyuzit 😅 tak padam...

vanilka2612
5. feb 2009

Blahozelam vsetkym novym maminkam, prajem veeeela zdravicka. 🙂 Uz by to mohlo prist aj na nas,co mame termin za polkou februara,vsak? 😉

nada.hope
5. feb 2009

xeni tak sup sup, uz je tvoj cas 😀 😀

clarissa
5. feb 2009

ahojte
gratulejem mime aj supol ze uz to maju za sebou... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ja som dnes po poradni stale na jeden prst otvorena,ak by somneporodila tak dalsia poradna zas o tyzden vo stvrtok...tu sa rodi jedna radost a ja musim behat este po poradni 😠 😠 😠 😠

nada.hope
5. feb 2009

neviete niekto ako sa ma bubatenko? mozno to uz ma za sebou a Adamko je uz vonku 😵

nada.hope
5. feb 2009

clarisa ja tiez beham po poradniach v pondelok som bola a zajtra mam tiez, ale aspon ma castejsie pozoruju 😵

clarissa
5. feb 2009

nadi,to mas tak casto???jaj uz by som chcela malinku prisebe..aleto asi vsetky co sme ostali...uz ledva chodim 😖

nada.hope
5. feb 2009

clarisa v pondelok mi namerali 170/110, tak ma chcu mat pod kontrolou kvoli tomu tlaku.

clarissa
5. feb 2009

ahaaa..no to je dost,ja mavam 110/70..veru radsej nech je vsetko ok...
inac aj ja som zvedava na bubu a aj ludika by uz mohla mat 😵

krasulka
5. feb 2009

baby ja ma stale take bolesi od rana v nutri v suske..asi sa otvaram viac a viac...ktovie 😎 aj mne by sa lubilo na valentina porodit, to by bol darcek panecku!!! 😀

nadi, to asi od toho strachu ti krcok zviera 😀 😀 Neboj, kukni na nase babulky co uz to maju za sebou.Krasne to zvladli a uz sa vytesuju s deticiek. Inak nemate niektora info ktore z nich si dali pichnut epidural?

janula10
5. feb 2009

nadi bubu dnes nastupila ale pisala mi este vcera ze da vediet tak uvidime este mi nepisala ani nevolala ona sa ozve

a mam taky pocit ze kvietok uz porodil miska no nepisala nevolala uvidime.....

ale fakt achvilu to pride aj na nas co sme za polkou mohlo by to zacat na valentina 😵 😵 😵

nadi ja tiez este nech sa drzi ten junior moj lebo 12feb musim ist na skusku 😀

nada.hope
5. feb 2009

jani a co takto rodit popri skuske, zavreli by oci a dali by ti to aj tak bez odpovede 😉

nada.hope
5. feb 2009

krasulka a ten tvoj muzicek kedy pride domkov? a pojde aj k porodu ak to stihne?

Ten moj mi slubil, ze pojde, tak som zvedava, lebo ked vidi krv nie je mu do reci 😀 😀 😀

nada.hope
5. feb 2009

dufam, ze dnes nam pribudne este minimalne dve krasne babatka 😵

clarissa
5. feb 2009

krasul aj ja to planujem na valentina 😵 len ktovie ako si to planuje mala 😀

janula10
5. feb 2009

u toho co ho mam asi nie to je najhorsi asi co je najprisnejsi aj keby mi tam odtiekla H2O mi to neda....

nadi to inak chlap berie krv a porod je to ine hovorili mi to kamarati aj co boli ze to je uplne ine......nech neboji a poslucha na rozkazy od vojaka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nada.hope
5. feb 2009

claris tak to sme viacere, uvidime ci niektorej z nas vyjde 😵 😵

vanilka2612
5. feb 2009

Baby aj mna boli tam niekde dole od vcera vecera,ja dnes rano ako keby sa mi tam nieco natahovalo..myslite,ze to ten krcok sa stahuje??ja neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre