Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

lila13
3. feb 2009

Ahojte, dnes som mala poradnu, vsetko Ok az na ten tlak, ale to bude z tych lekarov 😒 Doki ma vysetril, zatial, ze nic, ale v piatok mam nastup do nemocnice, tak sa bojim, bojim... ale aj tesim, ze uz to budem mat za sebou a maleho pri sebe 🙂

xena22
autor
3. feb 2009

Ahojte,dnes nemam tolko casu,,,, ale gratulujem k novym babatulenkam,,,,to je parada,nejako sa to tu rozrodilo a vy co mate taky tyzden ze 37 kam chcete ist rodit,,,, pockajte si pekne na poradie 😀 a pre lepsi pocit zajdite obcas k marcovkam pomachrovat,ze to uz mate za par 😉 ved kazdy si to musi odbit priblizne v rovnakom case... 😉
Zajtra si vybehnem na tie predoperacne,nech to mam z krku,dneska ma zopar razy tak poskrucalo,ze som myslela,ze umrem,rano som mala malu ulozenu priecne a pol dna som cakala ci sa otoci hlavou dolu alebo hore,ale nakoniec uznala,ze hlavou hore je to lepsie,boli sme nakupovat,cely cas bola hore 😀 vzdy sa na tom smejeme,ze doma v posteli kolkokrat cakam na kopanec ako na zazrak a v obchde by sa mi aj z brucha vystrcila a sama ochytavala tie veci 😀 asi bude po mne 😉

lila13
3. feb 2009

hlavne gratulujem vsetkym babatkam 🙂 nech su babatka aj maminky zdravucke 🙂

a2303
3. feb 2009

Zas ja buntoším 😖
Taška zbalená, jedla pre Drahého na 2 dni a ostatné v mrazničke 🙂
Už sa len k nemu túliť 😵 a čakať na ráno

Baby, aj Vy sa tak bojíte??? Alebo to som len ja taká z toho mimo..? 😕
Neviem, či si to namýšlam, ale už asi hodinku ma bolí driek a panvové kosti... boleli Vás už panvové kosti?
Už mi z toho asi začína hrabať a asi si len namýšlam, lebo čakám ráno...

Bože, veď ja už aj píšem uplne chaosne!!!!! 😀 😠 😀

bubatenko
3. feb 2009

anit,

hlavne klud.......mne to tiež nejak nedochádza, musíme optimisticky myslieť a predstavuj si, že cez víkend sa tešíme z našich úzličkov... na toto mysli a nie na to predtým......

... mna tiež bolí z dnešného vyšetrenia všetko...... bodaj by sa to chcelo spustiť saméé......

xena22
autor
3. feb 2009

Anit mna bolia panvove kosti uz dost dlho ,,, a neboj,ved nejako to musi ist von 😀 naco to natahovat,len pekne chod a uvidis vsetko bude ok,ale viem,ze aj ja z nedele na pondelok asi oka nezazmurim 😒 tak nebudem frajerit,podla mna urcity strach je prirodzeny a kto tvrdi,ze sa neboji,tak podla mna klame sam seba...

ludika33
3. feb 2009

anit mna bolia panvove kosty cely cas, akurat obcas viacej a to som musela ist k ortopedovi, nech ma napravi.
mne to teraz dochadza, ze zajtra ideme. bola tu maminka. prisla sa rozlucit a vyboskavat svoju dcerusku a malej som nachystala vecicky az do konca tyzdna do skolky, ze nech nemusi muz stresovat. navarene daco maju este v chladnicke a aj tak mala uz velmi vecer varene nechce, tak tej staci aj roztek, sunka a jogurtik.
zacinam mat strach trochu. pocitam, ze v noci ani nebudem spat, tak uz zase nechcem vidiet tie uzasne vysledky zajtra.

a2303
3. feb 2009

Baby, ste fakt zlaté....
Uplne ste ma ukľudnili..... a dojali... 😕

Mňa doteraz tie kosti neboleli, dnes večer to začalo. Som zvedavá, čo mi ráno po vyšetrení povedia.
Ludika aj Ty nastupuješ ráno???
Aj ja čakám maminu a brata, prídu ma tiež vybozkávať 😵
Ocino ma vybozkával na obed a viac sa bojí ako ja.... 😅

xena22
autor
3. feb 2009

No budte radi,ze aspon mate okolo seba ludi co vas rozptylia,my tu kilometre od rodiny,muz sa boji viac nez ja,to este ja ho musim ukludnovat a tvarit sa,ze sa nebojim 😀 pred detmi sekam machra ze o nic nejde,ale v podvedomi sa vidim minimalne na marach 😀

a2303
3. feb 2009

Tak sa idem túliť 🙂

Dobru nocku a na všetky Vás budem myslieť!!!!! Ďakujem! 😵

bubatenko
3. feb 2009

pa anit a drž sa 😉

xena22
autor
3. feb 2009

Anit drzime palce... telepatia funguje,neboj 😉

xena22
autor
3. feb 2009

No idem nieco zbodnut,dnes som zjedla jeden kysnuty kolac s kavou a banan,nejaky zaludocny stres mam ,nemozem do seba nic dostat... zacinam aj ja trochu panikarit ☹

lila13
3. feb 2009

aj mna bolia uz asi dva tyzdne panvove kosti, dokonca som musela ist k neurologovi, ci nemam zapaleny nerv, ani stupit na nohu som nemohla, tak strasne ma to bolelo, ale doki, ze to len maly tlaci na kosti a mala som sa setrit a byt v teple. mi to pomohlo, uz celkom dobre chodim. sice mam pocit, ze chodim ako kacka 😀

miskelka
3. feb 2009

To tu už naozaj ostaneme nejaké štyri... Všetky ste sa rozbehli...a my tu ostaneme strašiť do marca...
Xena... super nápad ísť frajeriť k marcovkám 😀 😀 😀

ludika33
3. feb 2009

babulky lucim sa. idem ulozit natalku a potom aj seba do haja. pocitam, ze nezaspim, ale aspon budem lezat a oddychovat vo svojom. budem priebezne informovat, ze co mam nove a ak by ma este pustili domenko, tak sa ozvem. papa a opatrujte sa a pohladkajte brusenka a tie co uz mate pokladiky pri sebe tak pohladkajte drobcekov.
papa
a pekny vecer.

kvietok23
3. feb 2009

baby, tak sa lucim ako 2v1 😉 zajtra ked bude nieco nove, dam vam cez Janulu vediet - janul, pisem Ti sms, alebo volam.
A bubu, teba cakam najneskor vo stvrtok na nadstandarte 😀
papa

krasulka
3. feb 2009

miskelka my tu zhnijeme asi az do marca ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ajha ako tu je ticho..baby vsetky rodia asi 🙂

nadzieja
3. feb 2009

lenk30 .... ja mam nohy ok bez opuchov .... sem-tam ked dlho chodim tak troska opuchnu, ale to aj tak cizmy obujem ........ 😉

mounty
3. feb 2009

krasulka neboj, este som tu ja, mam ako posledna termin 😉 😉 tak sa neopovaz byt po mne!! 😎

inak ja netusim co su to opuchy, nikdy som nemala s tym problemy ale zato ma chytaju v noci krce do lytok, je to des, sa zobudim na taku bolest......ze zavijam ako vlk.......

nada.hope
3. feb 2009

No ja by som tu rozhodne nechcela trcat do marca 😀 😀 😀 😀
Vsetkym anitka, bubu ludka aj tiie ktore som nespomenula zelam co najlahsie porody a hlavne krasne babatinka v naruci. Myslime tu vsetky na vas, ved sme ako jedna velka rodina, mozno nam potom dodate viac pozitivnej energie, ked to zacne prichadzat na nas 😵 😵 😵 😵

nadzieja
3. feb 2009

krasulka .... no este ostavam aj ja ..........

nada.hope
3. feb 2009

je nas tu viac,................ 😀 😀 😀 😀

mounty
3. feb 2009

aj zuzka26 ma koncom februara termin, len teraz sa prestahovali tak nemaju este net........ale bude nas tu viac, nebojte.....potom zalozime temu neskore februarovky 😎

nada.hope
3. feb 2009

alebo temu ako sa z februaroviek stali marcovky 😠 😀

mounty
3. feb 2009

tak to sa nepridavam, ja sa mam v piatok dohodnut na termine s doktorom 😵

nadzieja
3. feb 2009

nada.hope ............ prosim ta nestras, ja dufam,ze fakt vo februari vsetky porodime

mounty
3. feb 2009

moja mam tvrdi ze chalani sa radi prenasaju a dievky sa ponahlaju, tak by sme to mali pozriet ako to vychadza statisticky 😉

nada.hope
3. feb 2009

ved ja srandujem, ja tiez robim vsetko preto aby sme to urychlili, doktorka povedala, ze sa nemam setrit, aby sme to popohnali, hlavne kvoli tomu mojmu vysokemu tlaku, tak robim co mozem, aj ked ma boli cely clovek 😀 😀 😀

mounty
3. feb 2009

ale ako tak pozeram, viac porodov je pred terminom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre