Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

drobec86
5. feb 2009

ahojte babenky, síce som tiež neprispievala do fora, ale patrím tiež k februarovkám. No už aj my máme drobca na svete narodil sa 30.1. s mierami 3780 g a 51 cm, náš valibuk 😀 . Bol problém ho vytlačiť, kedže meriam iba 158 cm a som celkom útlej postavy.Krátky ale ťažký pôrod.

mirea
5. feb 2009

no, ani môj synátor sa veľmi neponáhľa von. 😒
Asi mu je dobre v brušku, sa tam v kuse naťahuje 😝
Aj ja by som chcela rodiť na Valentína ako mnohé z nás, tak uvidíme ktorej sa to splní. Dúfam že všetkým!!
😀 😉

janula10
5. feb 2009

no hej ale ja aj 20teho mozem rodit na termin mame 12vyrocie s drahym 😵

drobec tak gratulujem a vela zdravicka vam prajem 😉

kathy123
5. feb 2009

Na Antolskej, aj tam mi vcera robili utz, a este aj nadmerne mnozstvo plodovej vody 😕
Nikolete - no zatial sme sa tvarili ze normalne, ale kedze vraj tento utz +-300g tak mam hrozu z toho ze 4500g 😖
Janula - tak nejak tajne dufam aj ja, lebo prvy komentar vcera bol ze:" Jej, ake velke brusko." a ked zistila vahu tak ze: "No maly slonik, ale brusko zodpoveda velkosti." 😝

mirea
5. feb 2009

mne je to v podstate jedno, len by som chcela aby bol malý Vodnárik ako tatko - čiže do 20teho?. Samko je zase panna ako ja. Tak by sme to mali pekne podelené 😅

janula10
5. feb 2009

kathy a u koho si bola na antolskej???

mirea no aj vodnarik je dobre znamenie aj rybicka....ale pekne by ste to mali podelene vy veru 😉

kathy123
5. feb 2009

Janula - vcera robila Malova na č.24 - velmi mila a prijemna doktorka. Len tie spravy neboli celkom podla mojho gusta... 😒

janula10
5. feb 2009

kathy aha ja sa len pytam lebo ja tam chodim tiez ale ty asi nemas zazmluvneneho tak chodis do jednych dveri hocikomu ze?
neboj podla mna teraz najblizsie ta nechaju uz a urobia cisarak podla planu si myslim....

mirea
5. feb 2009

Kathy, aj ja si myslím. Keď je bábo veľké, tak robia automaticky cisarák všade.

kathy123
5. feb 2009

janula - hej, nemam. A moj doktor povedal ze ak pan boh da tak do tyzdna porodim. Tak len dufam ze ma tam nenechaju trapit nejak dlho. Vraj ze az po 20 hodinach pristupuju k cisarskemu 😕 co si dost dobre neviem predstavit.....

katulikzlatulik
5. feb 2009

muriel... a to akoze drepy v sprche pomahaju? ci to je ukludnenie? 🙂

kathy123
5. feb 2009

Mirea - duuuuuuufam 😉

janula10
5. feb 2009

kathy
hej to treba na lacno alebo ako to je aj nejake vystrenia ti musia urobit to je normalne....ale kd nastupis to pojde rychlo uz neboj budem drzat palceky
ja idem tiez rodit ana antolsku no neviem kedy ma to chyti teda veru este mam cas aj

katulik to chce muriel urchylit drepmi 😀 😀 😀 😀

katulikzlatulik
5. feb 2009

drobec... BLAHOZELAM K MARTINKOVI 😉

katulikzlatulik
5. feb 2009

janula... aha, tak skusim aj ja... lebo zajtra idem na prijem.. tak radsej takto ako vyvolavackou... a sprcha ma byt mierne horuca na krize alebo ako?

krasulka... a tu krv na EPI ti brali nalacno?

nikollette
5. feb 2009

U mna zase ze male brusko, ale ze prekvapeny ostal doki, ze ma podla ultzv aspon nad tri kilecka..
juuj aj ja by som chcela porodit na Valentina, to by bolo take zlaté, ked vo vseobecnosti mi februar nic nehovorí 😝

nadzieja
5. feb 2009

kathy .... neboj, moj brat ked sa narodil mal 4500g a mama ho v pohode porodila a moja kamoska ma 1/2 rocneho syna a ked ho porodila tak vazil 4400g a normalne ......... 😉

kathy123
5. feb 2009

Janula - neviem, ale 20 hodin sa pokusat to vytlacit a potom cisarak nakoniec 😠 ta predstava ma dost desi....
No mna by to mohlo chytit co najskor, nech uz maly nepribera ani gram 😀

janula10
5. feb 2009

katulik
zajtra ides na prijem ????? 😕 😕 😕 😕 drzim palcek

ja davam kazdy den teplu vanu a nic

no mne brali na lacno na epiduralku krv a vysiel mi fibrinogen 5,4 tiez ale nehovorili ze mi ju nedaju neviem to zalezi na anesteziologovi tak to mala aj krasul asi
tak ale clovek sa nezabije nedaju tak nedaju.....hlavne ze babatko bude zdrave 😉

kathy123
5. feb 2009

Nadzieja - no tak fakt neviem ci si ma teraz ukludnila alebo vystresovala eset viac 😀

janula10
5. feb 2009

kathy ja som myslela ze od prijatia po samotny cisarak 20h a nie tlacenie snad ta tak nenechaju a daju hned cisarak s tym ze ti urobia predoperacne 😉
snad ta nenechaju tlacit 😕 tolko hodin
nerozmyslala si si zazmluvnit nech s tym mas pokoj???

mirea
5. feb 2009

Kathy, tak budem držať palce 🙂

Inak, Muriel, si frajerka keď vieš drepovať. Ja keď si čupnem k Samkovi, tak mi kolená zapraskajú (obidve operované) že mám problém sa opať vzpriamiť 😀

Veru, na Valentina by to bolo super. Lebo inak je február fakt o ničom mesiac..
Ale tento február je výnimočný pre nás. No nie, baby? 😉

katulikzlatulik
5. feb 2009

janula... mas pravdu, hlavna vec, ze babatko bude zdrave a my s nimi 😉 ja som myslela, ze si nedam EPI, ale v poslednom case kamosky, uz mamicky, mi radia, ze nech si urcite dam... no a vcera tie dva porody, resp. vykriky tych zien.. az mi mraz po chrbte behal... pomooooooooc... sa uz aj bat zacinam, ked si pomyslim, ze uz zajtra mozno aj ja budem kricat do prazdna 😀

janula10
5. feb 2009

no veru ale tak muriel ona zvlada aj ine pohyby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no veru tento februar je nas mesiac 😵 😵 😵 snad to nebude marce??? 🤐 🤐 🤐 🤐

muriel293
5. feb 2009

katulík ,švagrinej odporučila doktorka robiť drepy v sprche pod teplou vodou tečúcou na kríže lebo prenášala...tak to skúšam vraj to má rozhýbať bábo

miera
no plánovala som urobiť desať ale skončila som pri ôsmych,to ne že pôrod ale som myslela že skapem potom,všetko ma začalo bolieť,došli aj poslovia no hrúúúza ale dneska zas budem robiť,tam som ležala na posteli a mraučala"! 😀

janula10
5. feb 2009

katulik neboj.....dobre bude....podla mna ked uz clovek je predtym a caka to vnima inak lebo uz len mysli na to ze to chce mat za sebou
ja tiez ze nie a kamosky daj si a kazdy hovori no uvidim ci mi ju daju ked mam fibrinogen tak ale nemyslim si ze by to vadilo zevraj to je len pri spinale ak je cisarak...
uvidime

mirea
5. feb 2009

Muriel, ty si iná expertka 😀 😀
Len pozor aby ťa neseklo v krížoch, to by si si veľmi nepomohla ☹

muriel293
5. feb 2009

aj ja chcem epiiii! vymrdaná nemocnica! 😒

mirea
5. feb 2009

baby, ja sa na dnes lúčim, idem sa už synátorovi venovať. 😅
Držte sa, ak by ste rodili, tak rýchly pôrod a kráásne, zdravé bábo 😉

muriel293
5. feb 2009

no neseklo ma ani som sa tam nešmykla chvalabohu ale dneska mi vystreluje bolesť do krížov celý deň a veru neviem či to s tým nesúvisí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre