Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

sisa29
14. feb 2009

no dneska asi nie.ale zas na druhej strane do polnoci daleko. 😀 😀 😀

janula10
14. feb 2009

no dnes pauza 😒

kvietok23
14. feb 2009

a mozno uz nejake je a my o nom este nevieme 😉

janula10
14. feb 2009

no aj to moze byt 😀

kvietok23
14. feb 2009

no nic, idem si ja lahnut

janula10
14. feb 2009

aj ja papa

krasulka
15. feb 2009

Dobre rano, ako dopadla valentinska noc? ja som cela, a uz si pockame na toh tatinka do utorka 😎

mirea
15. feb 2009

Dobré ránko,
ešte asi všetky spia kým sa dá.

Valentínska noc len taká, že cmuk cmuk, predtým TV.. Ale hlavne že je pohoda. 😎

Tie kvety od drahého museli byť pekné prekvapko, Krasulka, je zlatý že ťa takto potešil. O tri dni ho máš doma ako na koni a bude aj cmuk cmuk a ktovie čo ešte.. 😝

krasulka
15. feb 2009

mirea, veru je zlaty ten moj muz 😵 😵 😵 a uz 😵 a ho neviem dockat! Akurat ze dovolenku dostal len 2 tyzdne..tak akoz euzas..z toho budem kolko v nemocke fnuuuk ☹ ☹ ach jo...ale musim mysliet pozitivne teraz 🙂 A mozno ostane aj dlhsie doma az sa bude dat.

Joj baby len si to vazte ze mozte mat polovicky pri sebe, nam sa to este neda..kvoli prachom..

patkao
15. feb 2009

maminy ja sa chcem len opýtat, vy davate babatkam neake vitaminy? viem ze sa maju davat neake kvapky, ale mne este dokyna nic nedala, tak neviem ze ci je este skoro, alebo zabudla..inak ziadne babatko na valentina? 😉 my sme si pustili film, otvorili vinko a viac si nepamatam, lebo som zaspala ako batola, zobudila som sa az na kojenie a flm uz bol pri konci..takze drahý valentinoval sam 😅

nikollette
15. feb 2009

...dobré ránko...
Tak asi ziadne valentines baby...
ach... 🙂

Ani u mna sa to nejak nehýbe k porodu 😅 zatial...

mounty
15. feb 2009

ahoj patka, mala by si dostat vitamin D v kvapkach a kanavit tiez, pytaj si od doktorky.......papa

mojsejovka
15. feb 2009

ahojte.. peknú nedeľu všetkým.. 🙂

patka.. my máme kvapky vigantol, hneď na prvej poradni nám ich doktorka predpísala..

my sme mali uplakaného valentína.. 😅 malinká nevedela včera cez deň spinkať, tak sme sa celý deň nosili na rukách, kojili a medzitým pár minút driemkala.. ale v noci spinká ako dudok.. 😉

nada.hope
15. feb 2009

Patka nam tiez dala doktorka vigantol, dve kvapky denne a kanavit dve kvapky jeden krat za tyzden 😵

nada.hope
15. feb 2009

Mojsejovka nasa Ninuska tiez vcera nemohla zaspat, nakoniec zaspala niekedy okolo 00,30 medzi nami s manzelok a o 6 bola hore, ale je zlatucka skoro vobec neplacka 😵

caly8
15. feb 2009

ahojte 🙂
v a l e n t í n ... nič sa nedialo u nás ja som už o devietej zaliezla k malej do spálne pre istotu spať, lebo mi sme v noci hore niekedy 3 niekedy 2 hodky a prvú noc doma celú noc...
manžel šiel s kamošom na jedno pivko a spal v obyvačke..bojím sa aby malú neprivalil ked je v našej posteli somnou 😀 a nakoniec fučať výpary z piva nemusí na nás 😀
nám už tiež dala vitamíny vigantol a kanavit..chvala bohu kojím a mliečka mám dosť malinká už celkom spinkáva aj v noci aj cez deň budí sa každe dve a cez den kazde tri hodky na papanie..
le nmáme problém s kúpaním strááášne plače, ale strašne.. vy ako maminky radi sa kúpu vaše detúrence?

mojsejovka
15. feb 2009

my kanavit nemáme.. 😕

nadi.. aj mne Tamarka až okolo pol noci zaspinkala.. 🙂 a jasné, že s nami v posteli, ja by som asi ani nemohla spať v noci, kebyže nie je pri mne.. 😅 takže postieľka je nám zatiaľ zbytočná.. 😀

mamamima
15. feb 2009

Ahojte, no my sme mali hroznu noc, uz mi zacne sibat z nedostatku spanku, cez den spala stale a v noci, no hruuuuza...lebo ona si zmysli zaspavat mi na didike a nie a nie ju zobudut, tak sme sa krmili kazdu pol hodinu, islo ma porazit...

uz sa tesim na temu februarove babatka, uz porodte vsetky 😀

mamamima
15. feb 2009

mojsej, aj my ju mame medzi sebou, aj natalka tak bola odchovana a som spokojna...mne to nevadi, muzovi by tam deti aj chybali, takze ok 😉

mamamima
15. feb 2009

caly miska tiez placka pri kupani, ale oni si zvyknu...ked sa jej prihovaram pekne, je to lepsie...ja ju musim len v cistej vode kupkat, ziadna kozmetika...mala po narodeni reagovala na cudzie latky ked ju okupali, na prasok a tak, tak ze sa jej urobili take cervene fliacky, tak az jej to zmizne, tak zacnem postupne...zatial zakaz kozmetiky...vy aj natierate niecim po kupkani?

mamamima
15. feb 2009

patka a tie kvapky si pytaj, to ti mala dat...kanavit a vigantol...ten kanavit sa ma prvy mesiac brat 2 kvapky, potom len jedna mesacne, tak pytaj to 😉

kvietok23
15. feb 2009

skusenejsie mamicky, co na potnicky? citam na nete, ze sudocrem

mamamima
15. feb 2009

kvietok alebo pantenol...maly ma potnicky? to kde?

mamamima
15. feb 2009

nie pantenol, ale bepanthen

mojsejovka
15. feb 2009

mima.. my presne tak kŕmime.. malá zaspí, tak sa dobre nenacická, keď ju potom uložím, tak sa preberie a zase chce papať.. už si pripadám jak živý dudlík.. 😀

caly.. mne malá plačká až po kúpaní.. máme na kúpanie vedierko, tam keď ju strčím, tak je ticho.. ale keď ju vyberiem, tak to ako keby ju z kože drali.. 😀

maminy, čo kojíte.. natierate si s niečím bradavky? calciová mastička nie je teda nič extra, teraz skúšam bepanthen.. Tamarka má riadny ťah, aj keď cucká cez klobúčiky, aj tak to riadne cítiť.. ale asi si tá koža na bradavke musí aj zvyknúť na to, nie? 😕

patkao
15. feb 2009

no ja som mala v prepustacej sprave napisaný ten kanavit a vigantol a dnes v noci ma napadlo ze ved ta dokyna mi nic z toho nenapisala 😠 ..v týždni idem na sono na klbiky, tak sa tam zastavim a opýtam sa..my tiez nepouzivame ziadnu kozmetiku, len detske mydlo a natieram olivovým olejom zatial, lebo mame strasne suchu kozu..a bradavky si natieram vsetkým mozným, kedze ich mam riadne dopraskane a dohryzene ( pozostatok z porodnice)..natieram to striedavo cicaderma cez den, lebo to treba umývat a v noci krem z Dm na bradavky, ten netreba umývat..ale moc sa mi to aj tak nehoji, aj ked uz kojim cez klobuciky..ked sa mala ide prisat tak sa normalne az bojim toho prveho stisku, je ako pirana 😅

mojsejovka
15. feb 2009

patka.. no veď ani mne sa to moc nehojí.. tak som si akurát prečítala, že treba chodiť po byte hore bez, ak sa dá, nech sa to vetrá.. tak som teraz doma len s malou, tak mám vytasené prsia vonku ako domorodkyňa.. 😀
piraňa to teda sedí.. 😀 ja malú volám upírik.. 😅

mamamima
15. feb 2009

no ja nastastie nemam bolave bradavky, zevraj spravna technika 😀 to sa ako nechvalim, pri natalke mi krvacali, bolelo to jak svina, teraz to mam asi nacvicene 😎 ale bola u nas dokina a povedala ze bepanthol je jeden z naj na ritku aj bradavky, tak som kupila a ritku s tym natieram striedavo so sudocremom...

zajtra uz asi natalka bude moct prist domkov, tak pocitam hodiny, sa neviem dockat 😵

ozaj aj balite nasiroko?u nas sa chodi na klbiky az v 3 t

klementina
15. feb 2009

mojsejovka a ako drzis malu v tom kybliku? lebo nasej sa tam moc nepaci, ale to je podla mna kovli tomu, ze ju tam zle drzim...
inak u nas je zatial vsetko v pohode, kojime, kakame a spime a placeme len malicko. teda az na to,ze dnes sa mi prvy krat po krmeni pogrckala ale tak riadne, neviem, ci jedla tak pahltne, lebo spala asi pat hodin, alebo co.

lenk30
15. feb 2009

ahojte, prišla som vás kuk. kto sa chystá ďalej? sú nové babuliatka?
my si to už od utorka užívame domka. papáme, pukáme, kakáme, spinkáme a nosíme sa.............. v nemocnici som ho musela aj na papnie budiť. som ho štuchala a on sa len usmieval. no ale doma zistil ako sa mu dá plakať a každým dňom pridáva intenzitu na hlase. Ale aj tak je zlatučký, neviem sa na neho vynadívať. Keby nie to bruško, tak v pohode. Lebo to ho bolí po každom papaní .........a to dookola.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre