Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

patkao
14. jan 2010

co tym detom dnes je..aj moja je dnes hrozna..urevana, dokonca na rukach mi reve..teplota ziadna, ockovanie uz aj prebolelo, neviem co je..ani v noci nespala, 2h sme sa hrali v noci a tak..blee..mirka a ja sa na stretko chystam, teda ak to nebude par dni pred skuskami 😉

terina25
14. jan 2010

ahojte baby.

darmka:ja som dávala na začiatku Nutrilon a skončili sme pri Sunare.To jej najviac chutí a hlavne z neho negrcká.a cenovo tiež celkom v pohode.

niekto sa tu pýtal na ten bicykel,čo má vzadu rúčku.Sestra akurát taký malej kúpila.kupovala z bábetkova

link:http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_virtuemar...

ak chceš,tak pozri,ale neviem,či majú pobočku aj v inom meste ako sú košice.Ale aspoň pozri značku. 😉

terina25
14. jan 2010

a ešte sa chcem spýtať...Baby čo dávate UM.nedávali ste niektorá do mliečka už Granko?je aj banánové.lebo práve rozmýšľam,že by som dala malej,nech nemá stále tú istú príchuť.

martinka17
14. jan 2010

terka
prečo rovno nekúpiš ochutený sunar? Teraz kdesi bolo v akcii dokonca, tuším v DM.

lenk30
14. jan 2010

baby ja sa zatiaľ tíško pochválim, aby som to neuriekla. malý mi /síce bol unavený a vyserkaný/ 4.noc prespal. to je úplne iný život. my sme spali. hurááááááááááááááá

aj cez deň ma za ruku zoberie do spálne, akoby sa naučil vegetiť. ľahneme si, vyloží si nohy na perinu ako taký baron prášil

Muriel, ja ti neporadím. lebo ja som úplne tá najhoršia manželka, o všetkých chybách čo robím viem a vôbec sa nesnažím. sama nechápem ako to ten môj muž znáša. síce mi to pár krát vyhodí na oči, ale aj tak............celé dni som s malým.
- už mužovi ani nevolávam tak ako som volala - keď mi volá on, tak nedvíham, buď som v robote, alebo uspávame, alebo nepočujem - veľa krát chýbajú aj nejaké mňamky v chladničke na ktoré sme boli zvyknutí, lebo furt odkladám nákup, že keď pôjdem autom, a keď idem autom, tak zabudnem - už mi aj vykričal, že mu chýbajú opraté ponožky, že periem iba malému - od 19 stále po zaspaní mrnčal, takže nehrozil ani nejaký "neprerušovaný" sex - a celú noc malý nalepený na mne, z jedného cicíka papá a druhý si krúti...............tak čo dodať, už sa asi aj teší, že kedy pôjde do školy. Už mi aj navrhoval nejaký víkend niekde, ale ja by som bez malého nešla

darmka
14. jan 2010

Patkao, my sme kupili na Vianoce malemu trojkolku Leonardo DX 3 v 1. Som s nou spokojna, maleho prevazame zatial po dome, kym budeme moct ist von, a tvari sa pri tom tak hrdo. Jemu hlavne staci, ze je tam taky mobil zaveseny. Kupili sme ju za 70 Euro a vcera mi kamoska pisala, ze ich maju teraz v Tescu za 35 Euro.

terina25
14. jan 2010

mati:hej,viem že sú aj ochutené.ale tak ten keď otvorím,tak to musí potom piť stále kým ho celý nevypije.A mať zase otvorené dve krabice je o ničom.Ja práve chcem tak,som jej ho ochutila len občas.viem,že je banánový. a teraz som pozerala že od roka aj vanilkový.

terina25
14. jan 2010

čo sa týka manželstva...Aj u nás je to o ničom.odkedy máme malú,tak to sa ani nedá porovnať s tým,keď sme boli len sami dvaja.A to si ani nechcem predstaviť,čo bude,keď bude ďalšie bábo...A sex???haha,ten bol asi tak pred 3 mesiacmi??a ani my nechýba.mám čo robiť celý deň a som rada,keď sa večer resp.v noci zvalím do postele a spím a nieto ešte sexovať....takže tak

terina25
14. jan 2010

mati,došli ti tie pesničky?lebo práve sa mi vrátil mail...

heidy26
14. jan 2010

http://www.verunka.sk/index.php?main_page=produ...
Paťka mi máme túto a je super, ale vraj je v tescu za 35€, niekto tu písal, tak kuk tam.
Leni aj mne malinka prespí už do 4.00 hod bez prebudenia. hurrrráááá už sa ako tak vyspím! Ale ja odstavujem, tak dúfam že to bude už iba lešpie a lepšie, v noci myslím.
Inak dnes bola aj moja malá strašne mrzutá, asi zlá konštalácia hviezd ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Ja o manželstve ani písať nebudem,my tiež hrôza ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , a k tomu sa hádame za stavbu, lebo ja sa chcem už sťahovať, ale mužovi to je jedno, lebo on je pri maminke a nejako sa neponáhľa, len ja a svokra 😠 😠 😠 😠 😠 eeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!

a2303
14. jan 2010

Ahojte,

Nič nestíham....

Dnes bolo asi fakt niečo vo vzduchu... aj Rebeka bola celý deň umrnčaná, len na rukách by bola...
Predstavte si, má naučený herecký akože "plač" 😀 Ja sa z nej asi p....m 😀 Normálne akokeby plakala a aj akokeby vzlykala... ale to celé super hrá, nahodí face a ide sa na to! 😀 sem-tam si dá pred ústa ručičky a je to ešte lepšie. Fakt neviem odkial to má 😀 Ak niečo uvidí, tak behom sekundi je po divadle a ide sa ďalej.
Dnes mi toto robila celý deň, rychlo som odbehla na záchod, malá sa hrala na zemi, behom minuty sa doplazila kumne, šklbala mi nohavice a nahodila herecký výkon, akože plač a ston. No nemám slov!
Kým som umývala riad, tak bola v chodítku, držala ma za nohavice a zas hrala divadlo. To by ste asi fakt neverili, len ak by som Vám to nahrala 😀
Ale dnes fakt nebola vo svojej koži. Dúfam, že zajtra to už bude lepšie.

Ja som skúšala dávať nutrilon, Rebeka ho vôbec nechcela piť ani bebu. Jediné čo jej chutí je sunar. Toho by vypila aj vyše 500 ml denne.

Ja sa na môjho Drahého fakt nemôžem sťažovať! Veľmi sa snaží mi vo všetkom pomôcť. Trocha to máme ťažšie lebo obaja si robíme školu, sme spolužiaci. Tak chodíme do čiech na prednášky nastriedačku (tam musíme ísť za semester 4 krát, ostatné sú tu). Teraz som bola ja 2 dni v čechách pred týždňom a Drahý všetko uplne zvládol!!! Keď som došla domov, tak malá sa kumne veľmi ani nehrnula. V tomto je fakt úžasný, veľmi sa snaží! A keď nemáme skúškové obdobie, tak aj sex funguje 😀

Muriel, dúfam že Ti pomôže odborník a vykecáš sa. Podľa mňa to bude ok! Si fakt úžasná, že sa za svoje problémy neschovávaš ale riešiš to!!! dole klobúk!!!

Lenk, Filipko ako??? čítala som, že bol chudáčik chorý.... Dúfam, že je už v poriadku. Držím palce!!!

monika77
15. jan 2010

my sme tiež chceli malému kúpiť na vianoce trojkolku, ale som to nechala tak že až na narodeninky... bo neviem čo iné by sme mu kúpili, kedže dostal už veľa hračiek ...

darmka dakujem za tip...manžela som vyslala do tesca...no len mám obavy či všade v tescu sú rovnaké akcie...dúfam že zoženieme...je pekná tá trojkolka

davidko bude asi chorý, do rána celú noc mrnkal...ráno mal už soplík...porazí ma...tohoto som sa práve teraz bála...zajednala som na pár dní lyžovačku,už som vyplatila aj zálohu...len dúfam že to prejde do budúcej stredy...poradte čodať na to aby to rýchlo zabralo...máme len soplík, dala som nasivin no a neviem,mám dať aj mucosolvan?

písali ste že drobci sú vam mrzutí...náš drobec už od pondelka je nejak obzvlášť mrzutý a plačlivý...len teraz rozmýšľa či nie kvôli tomu že už na neho niečo liezlo

monika77
15. jan 2010

baby už ste rozmýšľali akú urobiť prvonarodeninovú oslavu? a čo darčeky? my chceme kúpiť tú trojkolku, ale švagriny sa ma už na vianoce pýtali čo mu majú kúpiť na prvý rôčik... PÍŠTE PÍŠTE PÍŠTE nápady 🙂 🙂 🙂

mamamima
15. jan 2010

Ahojte zienky...no my aky sme mali vcera den, taku sme mali aj noc, citim sa ako po tazkej opici...a dnes je tiez urevana, ja som uz ko... 😝 a to musime ist este aj po obchodoch, musime ist pokupit dlazbu a obklady a vselijake take veci...muzovi hovorim rano, ze boze, to bola noc a on ze preco 😠 ona bola vkuse hore, fakt vkuse a on sladko spinkal...och ako ja zavidim chlapom...

No vy nemate problem s darcekmi urcite, ale vymysliet nieco pre misku, co ma vsetko, ale uplne vsetko, ved natalka bola prva, mala vsetko mozne vratane 3kolky s ruckou...aj na vianoce som jej dokopy nic nekupila, len take prakticke veci...saty mame po natalke a fakt pekne kusky, to mi je luto kupit, co potom s tym...predam za 5 korun?, darovala som uz skoro vsetko, tak na to to nemienim kupovat, tak MNE poradte co kupit 😅

asi zasa plienky 😀 len sranda bude ked uz tomu bude viac rozumiet...my mame viac hraciek ako v draciku 😀

patkao
15. jan 2010

monika ja my chceme trojkolku kupit a oslava normalne,baloniky, klobuciky, torta, sampano a taak..zavolam rodicov , surodencov a zvlast este potom baby s detickami na tortu..

lulusy
15. jan 2010

ahoj darmka,
ste spokojni s trojkolkou? pretoze presne taku chceme kupit Dominike na narodeninky, ale vahame staaale a v Tescu je fakt zlavnena. Takze super.

Monika: tiez rozmyslam nad oslavou, my robime v jednom podniku, pretoze sme dokopy20 ludi a doma to nemienim robit na 3krat, 3krat varit, 3krat pratat... kdeze tak mam pokoj, utriem usta a idem domov do cista 😀
Davam jej robit nejaku krasnu rozpravkovu trotu (macko Pu, alebo krtko), urcite vyzdoba - baloniky, lampioniky a pod. a ako darcek - chceme tiez trojkolku. , rozmyslali sme tiez nad 4-kolkou - riadne co jazdi maplyn, brzdu a tak, ale a to bude este mala, takze taku dostane az na 2-he narodky. A od babky dostane asi kuchynku Tefal.
Uvidime....
Takze aj som zvedava na napady ostatnych mamiciek.... sem s nimi.!!!!

lulusy
15. jan 2010

prave mam dalsi infarkt za sebou, az ma pichlo v hlave ....
Dominika sa hra v obyvacke na koberci, ktory mame len pri gauci, ja som v kuchyni a vidim ju v telke - odraza sa.
ZZrazu mrknem do obyvacky a ona na svojich nozickach sama bez podopierania prisla az skoro ku mne do kuchyne, pod nou, za nou uz len podlaha a ked som na nu pozrela tak sirokaaaansky usmev na tvari - hned som skocila a vzala ju. boze ja uz som videla ako spadne opat dozadu na hlavu ... 😒
u 😒 lne som sa az spotila z toho soku 😕

lulusy
15. jan 2010

no mimka mas to tazke ......ja by som tiez nevedela ze co, predpokladam ze kociariky pre babiky mate..... postielku pre babiky tiez, kuchynku detsku asi tiez ....
hmmmm

lila13
15. jan 2010

ahojte 😉
tu trojkolku mame aj my, je super, kazdy den pride Kubko k nej a pyta sa na nu, takze sa vyvazame po byte 😀 a fakt tam vydrzi velmi dlho 😉

my rozmyslame k narodkam nad nejakou sadou hudobnych nastrojov, ma niekto nieco take doma?

a oslava? podobne ako patkao 😉 len rozmyslam aku tortu? mate nejaky recept co by uz mohli aj nasi drobci papat?

lila13
15. jan 2010

mamamima co tak nejaky kurz plavania pre malu? to urcite doma nemate 😉 😝

patkao
15. jan 2010

tortu len pre nas, kedze nemozeme zatial ani lepok, nai nic mliecne, chudiatko ninka bude na nas len kukat ☹ ..to mi luto ze jej nedame ani ochutnat, ale co uz..radsej jej nedam, ako potom mat zasa problemy... 😉 .. mima ty to mas fakt tazke..a hojdacieho konika mate?

darmka
15. jan 2010

Lulusy, sme s tou trojkolkou spokojni. Vyzera dobre, je taka stabilnejsia, len tie plastove kolieska neviem ako budu fungovat po chodnikoch. No uvidime. Moj maly je velmi neposedny, ale v tej trojkolke vydrzi fakt dlho. Da sa tam aj priputat.
Baby, tie ktore ste alebo prave odstavujete od MM, ktorou davkou by som mala zacat. Myslela som ze rannou, lebo maly ma celu noc vyciciava a rano mam take bolave bradavky a mam pocit, ze ani mliecka nie je dost. Na veceru ma kasu, tak neviem, ci zrusit kasu a nahradit UM, alebo ako. Obidve by asi boli vela.Uvitam overene skusenosti...

lulusy
15. jan 2010

darmka:
ozaj su tam plastove kolieska? ... hmmmm..... taka super trojkolka a daju tam plastove kolieska ! 😒
Musim pozistovat ake su kolieska na inych trojkolkach

martinka17
15. jan 2010

ja osmkúpila trojkolku od ruky, a tiež má plastové kolieska, samozrejme s gumenými "dušamy". Sú po jednom dieťati, evidentne sa na nej ráááád vozil, ako písal tatino a kolieska sú okej. Trolinku oškreté...ale kompaktné, nikde prasknuté, polámané. Nič také. Sme ju síce testovali len doma na dlažbe, ale je super. Samkovi sa strááášne páči, hlavne tá hracia mačka čo je vpredu.
A ja by som chcela ešte odrážadlo, tak neviem, ako to dopadne.
Od našich dostal autosedačku ako darček a ostatným som vravela, že je malý a nechápe, že má narodky, takže nič netreba. O rok to bude iné, teraz aj tak to pre neho bude obyčajný deň 😵

mamamima
15. jan 2010

no lulu, podobne soky nas este cakaju 😀 su to betari...

no my mame konika, kuchynku, zrkadielko, 3 kociky pre babiky, 10 babik, vratane babyanabell, petshopov skoro vsetkych, barbiny,2 odrazadla,fisher price slimaka, knizku... ani ma nenapadne co este...a ten kurz? no najblizsi je 30 km od nas a ked si predstavim ako krpana reve ked ideme do obchodu 5 min cesty, tak ma ta predstava o kurze rychlo prejde 😒 a teraz po novom beha po byte s babikinym kocikom a uci sa s nim chodit, tak ho tlaci pred sebou 😀 takze baby nekupujte ziedne tie choditka, staci kocik 😉

darmka
15. jan 2010

lulu, tie kolieska su take plastove a stredom vedie pas, neviem ci je gumeny alebo pogumovany.

lulusy
15. jan 2010

mimka:
uf, no mate este co robit s manzelom aby sa tie hracky aj trosku znicili pri detoch ... tak sup sup na dalsie 😵
myslim deti 😉

lulusy
15. jan 2010

Ozaj mamulkym, uz som sa pytala v jednomfore tu na MK? ale slabe odpovede, ako ste na toms cumlikom vy?
Moja Dominika ma stale cislo 1 radikalne odmieta 2-ku, davam jej ju uz od 7.meho mesiaca a nic,vypluje a reve kym jej nedam jednicku. Nebude to mat vplyv na jej vyvin chrupu? Ako to riesit?

monika77
15. jan 2010

dakjem zatiaľ za narodeninové nápady

lulusy presne tá tortička ma napadla tiež macko pu či krtko...uvidím, budem už teraz zháňať kde mi takú upečú

baby a supééér ... práve teraz som prišla z tesca a máme tú trojkolku som happyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂
obvolala som všetky okolité tescá takuž len v jednom mali tú trojkolku aj to tú oranžovú ... v skutočnosti je trošku kriklavejšia ako na obrázkoch, ale nevaaa...však to hádam môže byť aj pre chlapca čo vy na to???
Takže už máme narodeninový darček

lulusy
15. jan 2010

Monika:
som nasla super torty na nete krtka aj macka pu, ale je to v BA aha:
http://www.cukraren-ludvik.sk/index.php?m=1&sub=42
a tiez su tam dost mastne ceny ...

Jasne ze moze mat aj chlapcek oranzovu .... ! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre