Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

nikuska22
27. jan 2009

a dakujem vsetkym za upokojenie, ved snad to bude v poriadku, pokial citim pohyby, tak je vsetko o.k, vo stvrtok idem na ctg a potom zase na ultrazvuk, tak uvidim, ze co a ako...

molly28
27. jan 2009

...nikuš rozhodla som sa pre epidural...chcem mať hlavu čistu

molly28
27. jan 2009

..sue si zlata....veru veru..o chvilku je tu.... 😀

sue13
27. jan 2009

Budeme na Teba mysliet a tesit sa na Sonickine fotky a na Tvoje pocity 😉
Idem si ja lahnut, zajtra Vas docitam lebo ste toho zase tolko popisali ze nechapem 😀
Dobru nocku 🙂
Molly a mas s niektorou tu z konika vymenene ciselko??? Nech vieme co je s Tebou 🙂

patkao
27. jan 2009

moly drzte sa,nech vsetko dobre dopadne 😉 .ja som sa prave vratila z kina,ale ledva som tam obsedela,myslim ze kino mi uz tak zaraz nehrozi..

muriel293
27. jan 2009

ano molly aj ja držím palce a ticho pritom závidím a pozdravujem svoju menovkyňu v tvojom brušku! 😀 Držte sa!

molly28
27. jan 2009

sue nemám.....bolo by to fajn, bo by ste skôr vedeli, že? 😀

molly28
27. jan 2009

sue..dakujem...za IP... 😀 😀 😀

molly28
27. jan 2009

..takže babulky ďakujem všetkym a prajem vám kráááásnu dobru nocku 😉 😉 😉

bubatenko
27. jan 2009

ahojte,

meškám s hlásením ja viem, ale prišla som z poradne a hneď prišla návšteva a práve odišla 10 min dozadu.....

no sklamem Vás ako som aj ja.... nič nového.... stále 2cm, malý síce nalieha viac na bráničku ako minulý týždeň, ale inak nič.... prietoky ok. Ale už sme sa dohodli že vzhľadom na skutočnosť, že vo štvrtok mám prvý termín, tak budem chodiť do nemocky už každé dva dni kým neporodím, takže v sobotu okolo obeda idem na prietoky a monitor...... baby ale môžem povedať, že dnes mám strašnú krízu........ som nervná, podráždená, nič ma nebaví,,,, no prskajúci bernardín je h...o oproti mne 😠

Nech je to už za nami, lebo toto čakanie ma fakt už nebaví, nikam nechodím, len doma sedím, lebo všade je chrípka a to je posledné čo potrebujem...... držím všetkým palčeky nech sa to tu rozbehne a ja budem medzi prvými, lebo som ochotná byť tehula max . týždeň ani o deň viac..... ☹

nadzieja
28. jan 2009

Ahojte....ja uz mam toho niekedy dost...strasne ma bolai anohy, ze vraj z tej vahy...nikdy by som nechcela byt tucna, uf...hotova to katastrofa..... 😉

kvietok23
28. jan 2009

caute, tak ja teda idem do tej poradne, o 8.30 tam mam byt, tak drzte palce, nech mi povie, ze to bude uz tento tyzden 😀 potom idem s drahym nieco vybavit,tak tu budem asi az vecer.
😉

bubatenko
28. jan 2009

kvietok drž sa..... a prines len dobré správy 😉

patkao
28. jan 2009

bubatenko tak vitaj este 2v1..ja som ze uz aspon ty to rozbehnes 😉 ..aj ja uz ratam ze to tehotenstvo nebude trvat viac ako par dni 😒

patkao
28. jan 2009

kvietok tak drzim palce..potom sa ozvi co nove 😉

hanuk
28. jan 2009

Bubatenko, uplne ta chapem, ja tiez uz nikde nechodim, lebo mi normalne zacali ludia liezt na nervy.A mama vraj, ze si to uzivaj, ze to rychlo ubehne, no to iste...uz som fakt nervna...a to som este len 39tt ☹

bubatenko
28. jan 2009

patka mne nevadí bruško a to všetko okolo tehu ... len to že nič nemôžem, že som obmedzovaná.... ja si rada všetko organizujem a niečo robím, ale teraz nič nemôžem... len čakať..... 😒

no uvidíme, kto to tu spustí....... náš krpček má teraz dva dni zákaz niečo podnikať, lebo mangelík je dnes, zajtra v práci , tak som zvedavá....... ja keď už neporodím tento týždeň, tak fakt by som chcela toho 4.2., čo by sme mohli dať krajšie našim mangelíkom nie
😉

patkao
28. jan 2009

hej ja si pamatam ze nasi drahý maju rovnako narodeniny 🙂 ..no ale to je az buducu stredu..ja ak neporodim tak idem pondelok na prijem a neverim ze by v nemocke cakalii na 4.2 😀 ..ani mne to brusko nevadi, ale to ze uz nic riadne nemozeme..

bubatenko
28. jan 2009

napr. je 8,00 hodín a tá predstava, že nemám nič v kalendáriku napísané, že vybaviť je hrozné..... ale chcem skúsiť ešte kaderníčku, či si nenájde niekde voľné miestečko pre mňa tento týždeň...... na to som akosi pozabudla, že mám vlasy úplne že hrozné až nechutné... ja sa celá cítim byť už nechutná.... včera mi Peťo hovorí, že si ma vyfotí celú nahú ako pamiatku, aký bol Adamčok veľký v mojom brušku tesne predtým ako sa vyliahne... na baby poviem Vám, že keď som si pozerala tie fotky, som sa rozplakala, že nech to okamžite vymaže, to bolo niečo hrozné.......a on, že ma itak ľúbi, ale to mi nepomohlo..... a tým sa odštartovala moja včerajšia hrozná nálada 😠

bubatenko
28. jan 2009

ty ideš normálne, že príjem... to som nevedela..... to kvôli tomu tlaku? Ja som mala včera 130/80 a povedal, že ťažká pohoda...... už sa ti to zlepšilo?

patkao
28. jan 2009

ale uzivam magnezko a nezda sa mi zeby to pomahala..vcera som mala 135/95 skoro pol dna..no s porodnickou som tak dohodnuta, ze ak sa to nerozbehne, pondelok nastupim..a to este ani nevedela o tom tlaku..u nas nenechavaju dlho prenasat, takze aspon aka-taka utecha 😉

patkao
28. jan 2009

bubu tak sa nefot, ja uz sa ani pred zrkadlom nezdrziavam..ale vcera som tiez troska depkovala, boli sme v tom kine a ked som videla ako chodia niektore zenske vyfintene ☹ ..a ja moje mendzestraciky, dlhe tricko, sveter a traktorkove topanky,tazka hroza 😖

bubatenko
28. jan 2009

no ja idem v sobotu na prietoky a monitor, ale včera mi doktor povedal tam budem od štvrtka chodiť takto postupne každé dva dni, lebo to mám prvý termín a som zvedavá, čo mi potom v utorok pri normálnej poradni povie..... že ostávam, alebo čo ja viem....

bubatenko
28. jan 2009

ešte si chcem urobiť jedno foto , že 40tt ale oblečené od hlavy až po päty a žiadne akty, ako včera 😠

No mám pocit, že budúci týždeň bude u nás taký prelomový a narodí sa veľa babatiek...... už sa na to teším..... 🙂

patkao
28. jan 2009

no ja mam prvý termin zajtra, dalsi piatok a posledný v sobotu 😀 ..a nepýtala si sa co sa bude diat ak neporodis do posledneho terminu?

patkao
28. jan 2009

no ja som povedala ze posledne foto si urobim pri odchode z domu do porodnice..oblecena, zbalena a ze ideme na to 🙂

bubatenko
28. jan 2009

no ja mám posledný termín v nedeľu..... takže predpokladám, že v pondelok, utorok budeme riešiť... vieš mne doki povedal, ž e on pri prvorodičkách to necháva na babatkach...že keď sú pôrodne cesty pripravené a sa aj pomaličky otváram... tak malý sa vypýta, keď on bude chcieť... samozrejme, že nebude čakať dva týždne... ale ešte sme v limite... tak to necháva na ňom....

mamamima
28. jan 2009

Dobre ranko, ale ste vecer pisali jak zandari 😀

No s tym odchytavanim mocu do plastovych sackov to veru neni sranda, myslim dievcatka, chlapcovi sim myslim strci sa tam pipik a je, ale ja mam z toho do dnes des 😖 malej som musela pravidelne bravat 12 hodinovy na nefrologiu a aj sterilny do skumavky, no ale to bolo strasne, za noc som vyzbierala asi dve kvapky, lebo to vsetko islo mimo, to nevie mama doma tak nalepit, no dufam, ze uz to nebudeme musiet absolvovat 😖

molly drzime palceky slino 😉 jaaj patka ani nevies ako ti zavidim ze uz koncis 😅 ja osm mala v noci bolesti a v duchu si hovorim, ze musim malej nachystat 7 pancuch, 7 nohaviciek, 7 triciek, vyvarit odsavacku 😀 😀 ze to stihnem zatial, ale potom to preslo 😀

a ja si lekara nezazmluvnujem, lebo u nas su zevraj vsetci dobri a myslim si, ze co sa ma stat stane sa aj takemu, co mu dam 7 litrov do vacku...niekedy su aj PA sikovnejsie ako lekari...hovorim co je u nas... 😉 a keby som mala zdrav. problemy, urcite nevaham...

katulikzlatulik
28. jan 2009

dobre ranecko 🙂
bubatenko... dnes rano som citala Rozpoznanie nastupu porodu.. a presne toto tam bolo napisane, ze zeny su nervoznejsie, ze prevladaju pochmurne nalady a ze niektore maju pocit hniezdenia, cize chcu cely byt vyupratovat a vyumyvat az az... takze aspon vieme, ze sme na porod pripravene 😉
molly... drzime prsteky vsetky silno presilno 😉
patkao.. aj ja planujem poslednu fotecku doma s taskami do porodnice, len neviem, ci to stihneme 😀
mima... KLOBUK DOLE 😉 ja sa stresujem, a to nemam ziadne dieta doma... a Ty v pohodicke vsetko nachystane, premyslene... a mas aj niekoho, kto bude s malou, ked vy poidete do nemocnice? ci vy byvate s rodicmi? uz velmi nepamatam 😒

patkao
28. jan 2009

mima ja som tiez v noci mala bolesti, tak som si spomenula ze mam este jednu kopku veci na rucne pranie zastrcenú vzadu v komode, tak som to hned rano poprala, nech teda mam uz uplne vsetko 😀 ..mima musis natalke nachystat take kopky, na kazdý den jednu, kým budes prec 😉 ..inak ja by som za zazmluvnenie lekara tiez asi nedala 7tis, jedine zeby boli komplikacie..no u nas nastastie neletia take vysoke sumy..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre