Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mirea
7. feb 2009

Nie, cena je za jeden kus. Oni to tak hlúpo napísali, však? Takže ak to chceš objednať, tak daj že 3ks.
Ona keď mi volala tá pani z bábetkova že len jeden kus som objednala, tak som ju poprosila nech mi pridá 2, takže mi prídu 3 ako som chcela.

janula10
7. feb 2009

No to je super odstup ideal.....

krasulku ako poznam ta by stihala napisat ze ide do porodky 😉 😉 😉

no objednam si ich je to velmi dobra vec som ani nevedela ze to existuje take nieco, ze papuce na gumy 😀 😀

mirea
7. feb 2009

jasné, možno že aj Krasul búva. Však tuším Paťka písala že nech si pospíme kým môžeme 😉

určite je to dobrá vec. A túto českú značku mám jeden nánožník univerzál na trojkolku, kvalita je dobrá. Takže aj tieto by mali byť v poho 😉 Jaaj, aj nánožník na autosedačku som si tam objednala, tak uvidím.

janula10
7. feb 2009

no uvidime
idem na chvilku off potom som tu dosli nasi na kavu

mirea
7. feb 2009

uvidíme, povedal slepý 😀
Idem aj ja, musím Samidlo okúpať.
Možno ešte potom nakuknem, tak zatiaľ 😉

nikollette
7. feb 2009

No uz som doma.. hodinova prechadzka bola fajn, ale zatim nic 😠
vsak co som aj cakala 😀 😝

bambulla
7. feb 2009

ahojte babule uz mam cas sem konecne kuknut dnes som poupratovala cely byt a sprosta som este aj okna umyvala a teraz tu zdochynam ledva beham a stehna ma bolia ako slak som zrela do postele.dnes by som uz ani porod nezvladla 🙂

rinuska
7. feb 2009

bambula , aspoň ešte jedna , čo jeje svieti 41 t. , som rada , že nie som sama , ja som bola na ptechádzke , ale len krátko , lebo bola strašná zima a fúkalo , tiež som doteraz upraovala , ale tuším mi je stáôle lepšie , nič ma nebolí 😒 pred mesiavom som sa cítila , že každú chvíľu porodím a teraz nič , aj brucho už mám pekne spadnuté asi týždeň

bambulla
7. feb 2009

a mi mame rovnaky termin porodu a este si sa nerozpadla

krasulka
7. feb 2009

baby neblaznite som tu 😀 😀 😀 bola som vo vani..juuj aka pohoda! 🙂

rinuska
7. feb 2009

eše nie , ale už chceeeeem , pri druhom mi dva dni pred odišla zátka a teraz ani to , úplne nič , mám pocit , že je to ešte minim. na týždeň ,len dúfam , že m nebudú musieť vyvolávať pôrod , to je to posledné čo by som chcela

bambulla
7. feb 2009

preco nechces vyvolavat porod ja az neporodim do piatku tak sa mam hlasit v piatok rano v nemocnici

rinuska
7. feb 2009

nemám z toho dobrý pocit - myslím z toho vyvolávania , ktovie ako by to dopadlo -ale je to snád len strach z neznámeho , zatiaľ mi nikdy nemuseli vyvolávať
ja idem v pondelok na prietoky a tiež predpokladám , že tam mi určia nejaký termín na hospitalizáciu , lebo už do poradne ani nemám ísť

krasulka
7. feb 2009

rinus aj ja cakam na pondelok...tiez idem aj na pasy..snad uz si ta tam nechaju, ja neviem preco ta nechaju prenasat...tuto to fakt nerobia. Babo zbytocne nabera vela a vela a uz ani placenta nieje v takom dobrom stave..Lebo ze od 38 tyzdna placenta zacina upadat...

bambulla
7. feb 2009

dobre babule idem do sprchy som unavena ako kon a asi zalahnem majte sa a dobru nocku aj drobcekom prajem

rinuska
7. feb 2009

krasulka , nie je to vždy pravda , ja som prenášala 10 dní , všetko bolo o.k. , akúrát že malž bol pekne vypasený 4300g , druhý sa narodil na termín a tiež mal 4 kg a to som vraj mala veľmi malú placentu , tak snád tá moja placenta pracuje dobre aj ked dlho 😀 , len sa bojím , že zas budem musieť vytlačiť 4 kg dieťa 😅 , po pôrode mi taká "milá sestrička povedala , že máte rodiť 2,5 kg deti 😒

krasulka
7. feb 2009

rinuska ved to..ze tie babetka maju potom zbytocne vela ked nechavaju prenasat a je to pre tu rodicku riaddna makacka...A ta sestricka trapna? Si sa jej mala opytat ze ci si mu mala priskrtit snuru aby tolko nepribral ci co 😠 😠 😠

rinuska
7. feb 2009

ved hej , ale také veľké babo mám aj veľa výhod , trčia mu nohy z perinky 😀 a po mesiaci je už také ako niektoré polročné , nebojíš sa ho chytiť , kúpať ....... ja si vôbec neviem predstaviť mať takú 2,5 kg žabku . ale tie moje deti priberali aj po pôrode rýchlo a veľa , kubko mal 3 mesačný skoro 8 kg ,pritom nebol tučný , len veľký a silný , prvý tiež , teraz to má byť dievčatko , tak snád bude menšie , ale doki povedal , že sú ženy , ktoré proste rodia veľké deti a že aj to tretie bude veľké 😅

caly8
7. feb 2009

ahojte 🙂

hlásim sa už u domu, dnes nás pustili domkov a máme sa výýýýborne 😵 😵 mám mliečka pre bubinku moju krásnu, je zdravá, ale čertík vraj temperamentná 😀 no majú pravdu už dve noci sme poriadne nespinkali...do dnes rána vraj to cítila, že ja sa teším domov bola napapaná, prebalená a nič spať 🙂 ale už spinká..ja sa práve chystám so sprchy a potom do postielky...
no tolko moje dnesné plány 🙂

k pôrodu...keby každý pôrod bol takýto tak rodím každý rok 😀 ráno ked som vstala o 10 hod. nastúpili bolesti, šla som do poradne..no chodiť sa mi dalo v pohode o 11 ma vyšetril doky a už som bola na prst otvorená, vraj šup domov po tašku a do pôrodnice..to som mala bolesti každých 40min. vravím si no počkám kým budú každých 10min. tak som doma vyčkala a tie nastúpili okolo 15 hod. tak hybaj do pôrodnice..o 16hod.sme tam prišli bola som na 4 prsty a kontrakcie každé 3 min. dalo sa to vydržať úplne vpohode vládla super atmoška na pôrodnej sále..o 18.50 som už ležala na stole bránka otvorená a o 19hod. bola Eli na svete...

moj najkrajší darček k narodkám..bol so mnou aj manžel..rozkrájali tortu ktorú pre mňa upiekla svokrička, chcela mi prísť gratulovať domov 😀 nestihla... všetci boli nesmierne milí a oslava sa začala, po pohári šampusu si dali na moje a Eline zdravie... proste super 😵 😵 😵

no a teraz gratulujem všetkým maminkám ktroré sa už tešia ako ja soma s bábätkom 😵

katulik..TEBE po prvé všetko naj k narodeninám a po druhé k Jakubkovi aby ste boli krásny, zdraví..som šťastá s tebou 😵

tak sa majte ja idem..

krasulka
7. feb 2009

caly tak super! Ozaj parada. Len si uzivaj nesoavosti a nocne budenie, ved na to sme tak dlho cakali nie? 😀 😀

a zmen si v pase tyzdne 😵 😵 😵

a kde ste ostatsne rodite? Do rana nech je aspon jedno mimi.

nikollette
7. feb 2009

Nerodime, zatial 😠 aj ked uz by sme chceli 😀
Prechadzka nempomohla, zatial 😝

mmyska
7. feb 2009

Ahojte ja patrím k marcovkám ale viac menej sledujem Vás časteišie 🤐 🤐Pekne ste sa rozrodili tak Vám všetkým Gratulujem 😵 😵 😵

krasulka
8. feb 2009

dobre ranko 🙂

janula10
8. feb 2009

ahojte

caly tak super posicty tesim s tebou 😵 😉

posielam od bubu sms:
ahoj, ahoj, ahoj.tak som v plnom zdravi a krase konecne dnes o 22,15 prisiel medzi Vas! Mamina s tatinkom ma Adamko volaju, urasteny som po tatinovi s mierami 3710g a 54cm, a krasny po maminke :o)

Takze Adamcek prisiel vcera na svet s takymito mierami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vela zdravicka BUBU!!!!!!

fodorka33
8. feb 2009

ahojte bambulky.aj ja som este stale 2v1...tak sa hnevam lebo mima mi pisala ze ma pocka aj s Miskou v porodnici,no a bohuzial ich uz asi nestihnem ☹
ale tak ja pevne verim ze maly vie kedy ma vyjst von a hadam to bude tento tyzden....uz vcera v noci asom myslela ze pojdeme mala som neuveritelne tlaky asi hodinu a pol no a potom prestali....akurat co stale pretrvava je neskutocna bolest na vnutornej strane stehien ☹
jaj tak idem si dat fajnovy kupel....gratulujem novej mamicke 😎

janula10
8. feb 2009

fodorka
este mas predterminom tak pohoda jahoda vsak Marko sa vypyta sam 😉 neboj....

heidy26
8. feb 2009

čaute , dobré ránkoprajem, gratulejuem mamičkám 😀 😀 😀 😀 . Janul nkúpila si všetko potrebné včera?

janula10
8. feb 2009

ahoj mamina cakatelka 😉
hej hej akurat vlhke nemali tie co som chcela dokupit so zelenym iba s ruzovym tie niesu az tak kvalitne ale lepsie ako nase na slovensku zas....
uz som vybavena plienkami az az maly sa moze dokakat kolko chce 😀 😀 inak sa tam neoplati ist v sobotu ani rano skoro lebo uz po piatku je to vybrakovane velmi, najlpsie je cez tyzden doobeda alebo na vecer

heidy26
8. feb 2009

ja sa tm vyberiem asi cez týžden. pokial neporodím. ale zajtra je super dátum. 9.2.2009! to jekrása, ale u nás nehrozí. asi vážne budeme Valentínské dieťatká 😀 😀 😀 😀
Moje nervy to ké číslo mi svieti ? Vôbec sa na to necítim, dnes mi je úplne fajn 😀

janula10
8. feb 2009

hehehe no ja mam termin az 20feb a chcela by som aby to tak aj bolo na 12te vyrocie s Matom co sme spolu 😵

no veru uz ti zacal 40 tt 😀 ani ja sa necitim idem poobede do auparku a do kina som fit uplne.....akurat tuto noc som mala rekord 5x na WC 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre