Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

mamamima
27. jan 2009

moja bola skoro o 2 tyz. dopredu podla uzv, ale nakolko je to spolahlive tazko povedat...idem vo stvrtok, som zvedava kolko bambulka ma 😅

mamamima
27. jan 2009

sacrif. moja mala v 24+ drobne mala 2,8 😀 to asi tak ako aj ty ked ratas, ze za 2 ytz cca 600 g priberaju

terina25
27. jan 2009

naša mala v 31 t. okolo 1570 g.dosť málo 😒 tak som zvedavá,že koľko bude mať teraz. Na poradni mi sono už nerobia.

sacrifices
27. jan 2009

no dufam ze nebude mat 5kil 🙂 bo neviem ako vyjde vonku hehe. ja uz len 2.2 do poradne a na sono uz asi nie. a pocujte 120 uderov srdiecko neni malo?

mamamima
27. jan 2009

a nechodis na ctg a na prietoky? ja kazdy tyzden, aj teraz idem nech mi bambulku pomeria...tie udery v tom sa nevyznam, ale na ctg by ti povedali kebyze nieco nie je ok...

mamamima
27. jan 2009

no 5 kil nie, neblazni, ja ratam do 3,6 😀 tak mala aj moja mala prva, tak mi aj doki cca vyratal, no som zvedava nakolko sa trafil

terina25
27. jan 2009

ja chodím už len do porodnice na poradňu.A tam ma pozrie len zo spodu a robí monitor.

sacrifices:čo ja viem,tak ideál je okolo 140. mne keď robili teraz monitor,tak naša malá mala zase 170 úderov,čo je zase veľa ☹

mamamima
27. jan 2009

mne ked nic nepovedali, len zapisli do knizky ctg 0 bodov, tak je to asi ok...terina a aj sa otvaras uz? ako si na tom zospodu?

sacrifices
27. jan 2009

hehe, ja nechodim nikde. ani len kazdy tyzden do poradne.len kazde dva. tu je asi iny svet. ani neviem co je to ctg. to su tie pasy okolo teba a 20minut pocuvaju srdiecko? to mi robili asi v 25tt ked som lezala v nemocnici. inak nie

sacrifices
27. jan 2009

a pocujte holky, co je v knizke na boku ze tolerancia primi multi a tam dake cislo to co je?

sacrifices
27. jan 2009

kam ste vsetky zmizli?

terina25
27. jan 2009

mima: mne do knižky už nič nepíšu.Už len do karty a ani neviem,čo mi tam popísali. Otvorená som bola min.týždeň v pondelok na 1 palec.Bola som potom aj v piatok,ale už na porodnej sále pri inej lekárke a tá mi nepovedala,že na koľko som otvorená.,Len že krčok je skoro celý spotrebovaný, hlavička je vo vchode a že to mám čakať každú chvíľu. no,ale čakám,čakám a furt nič.Tá ,,každá,, chvíľa tuším príde o 2 týždne 😠

sacrifices:ja netuším čo to je,takže ti neporadím.

sacrifices
27. jan 2009

terina - ale no no no, počkaj ak ťa to chytí ešte dneska. 🙂 a ide aj manžel rodiť, či sama?

xena22
autor
27. jan 2009

Juuu Teri ty si uz 41tt??? 😉 fakt,co tu este robis????

terina25
27. jan 2009

nebola by som proti.Hoci, aj včera keď sme sa o tom rozprávali ma odrazu chytili bolesti a veru nebolo mi všetko jedno.Ale beriem to tak,že raz to prísť musí a je mi už jedno,hoci by to malo byť už aj dnes.Len nech je to už za mnou. Manžel pravdepodobne bude pri mne.Hoci si to teraz neviem predstaviť.Lebo ja som myslela,že može byť pri mne už aj na izbe,keď budem mať bolesti.A teraz mi jedna kočka písala,že nie.že može byť len pri porode.Tak to si neviem predstaviť,že ma tam odnesie a pojde domov.Potom mu mám akože zavolať??je to trochu na ,,hlavu,,...

terina25
27. jan 2009

xena:šak ani ja neviem,čo tu ešte straším 😖 Ale ináč som zatra 40 tt,lebo zajtra mám termín.Neviem,prečo tu to tak divne píše.

sacrifices
27. jan 2009

teri: no presne nad tymto som rozmyslala aj ja. ked si zaplatim 800sk aby bol pri porode, tak to akoze sa maly narodi a on musi odist. vsak to by tam mal ostat s tebou ne? alebo ja tomu tiez nerozumiem.

patkao
27. jan 2009

terina a tebe nepovedali co sa bude diat ak neporodis do terminu? lebo mne vcera na poradni pozreli termin, aj podla MS, aj podla utv a povedali ze ak to nebude na termin ( to je stvrtok/piatok) tak ze to je na pondelok na hospitalizaciu..

sacrifices
27. jan 2009

vsak to asi v kazdom meste a v kazdej porodnici je iny system ☹

terina25
27. jan 2009

sacrifices:u nás sa platí 500 sk.a tá kočka čo mi písala,mi povedala,že manžel može byť len pri porode a potom ešte nejakú hodinku po porode,keď ma nechajú ešte na porodnej sále.Mne práve ide o to,že som ho chcela mať pri sebe,keď budem mať tie bolesti...

Pati: mne nič nepovedali.Ja mám podľa MS termín zajtra, podľa pohybov 30.1. a podľa ultrazvuku 3.2.Ale zajtra idem na poradňu,tak uvidíme,čo mi povedia.Ale ja si nemyslím,že niečo z toho bude. 😖

patkao
27. jan 2009

no to som zvedava co ti zajtra povedia..u nas nezvyknu nechat dlho prenasat,tak hadam ani teba nenachaju dlho..bud týžden uz budeme mat babatka urcite pri sebe 😵 😵

sacrifices
27. jan 2009

teri: no tak dufam ze to tak nie je lebo ja si idem zaplatit aj nadstandardnu izbu a tam mi povedali ze moze byt pri mne..... tak dufam ze naozaj moze byt pri mne.

terina25
27. jan 2009

pati:možno ty áno,ale ja??keď ma nechajú prenášať,tak to može byť aj o dva týždne 😖

sacrifices
27. jan 2009

no dobre holky, ja idem uz dačo porobiť bo pride otecko z prace a bude frflať. ze cely den valam sunky 🙂

muriel293
27. jan 2009

ooo bože môj,vy sa tu už ako "rozrodievate" pomaly! a ja sa len gúľam dedinou a pozerám sa ako každý veselo kočíkuje len ja nie a počúvam ako mal každý úžasný pôrod a aký úžasný personál vymákol aj pri pôrode aj pri šestonedelí tak hádamže aj mne sa pošťastí alebo akurát práve ja vystihnem dajakého idiota so zlou náladou -ako ja zvyknem mať také šťastie! 😖

terina25
27. jan 2009

sacrifices:aj ja chcem nadštandard,ak bude voľný...Ale na porodnej sále nieje nadštandard,tam otec nemože.
a bud.oteckovi povedz,že si to váľanie šuniek teraz možeš dovoliť 😀

sacrifices
27. jan 2009

muriel: no to nie si sama. aj ja mam take stastie a este termin na 13teho v piatok no dakujem pekne :-
)

terina25
27. jan 2009

muriel:tak ja sa fakt ale pooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy rozrodievam 😀 😀

patkao
27. jan 2009

aj ja tak pomaly 😀 😀 ...krcok uz 3ti týžden rovnako otvorený aj spotrebovaný, hlavicka dole a NIC..a ani to nevyzera...

muriel293
27. jan 2009

no inak paťka,terina vy teda ozaj už 40-41tt a nič to by ma už možno aj rozhodilo,ja by som prijala tak 38 tt 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre