Február 2009 III.

xena22
22. jan 2009

Ja ja ja,,,, vytvorim 😉 No kuk podte sem teda 😉

vanilka2612
16. feb 2009

Ahoj Janula, chcela som sa ta opytat, aky druh plienok, teda znacku chodis nakupovat do rakuska a kam? Kolko ta vyjde balik a kolko je tam ks.dik

janula10
16. feb 2009

cau
chodim do bipi alebo spar, alebo vieden toys....maju tam ine pampersky ako tu a vychadzaju tak ako u nas alebo aj drahsie na kus ale su kvalitnejsie a maju viac druhou z jedneho cisla....
niekedy je akcia ze o par eur menej ale to treba narazit
kozmetika detska je tam penaten dobra

no uz je najlepsie ist do viedne lebo tu uz za hranice chodi vela ludi a je to predane dnes som vlhke zasa zelene penaten nekupila lebo nemali

shupolienka
16. feb 2009

no sak to bol primar pediatrie 😀 tak to je super ze mas jeho vybaveneho..on je fakt super vtipalek 😀

vanilka2612
16. feb 2009

No to som chcela vediet, ci Bipa alebo kam. Drahy bol v sobotu a videl nejaku ich znacky Baby alebo tak nejak, ale nekupil, ze ved uvidime potom.

janula10
16. feb 2009

ja neviem ani ako sa vola....tak super 😀 ale chvali ho vela ludi co som pocula celkovo ze pediatria tam je super......

inak maly je taky krasny juuuj.....ked som bola na uzv este mi dokina hovorila ze posledny mohykan chyba uz a nechce sa mu 😀 to myslela ze ty uz mas aj ta kamoska dnes co porodila....ten jej mal 3,9kg 😕

janula10
16. feb 2009

hej bipa, spar a aj toys vo viedni to je najlpeis ist uz tam....
zalezi aka je tu akcia a tam ale plienky su fakt kvalitou ine aj ine druhy maju dnes plienky mali co sm pozerala v bipe treba ist cez tyzden od pondelka do stvrtka lebo potom slovac sa tam buri a vykupuje.....
spar ma svoje prettybaby asi tie myslel....alebo beby v bielo ruzovom baleni tie nepoznam skus...treba pozriet aj tam su aj inak balene plienky ako tu inak kusovo....ale doporucujem ked tam ma cestu skus ich 😢

vanilka2612
16. feb 2009

ok,diky poslem ho, ja uz velmi ani nechodim,nejak sa mi nechce

janula10
16. feb 2009

ja hej doma ma palia paty 😀 ale zajtra budem doma chcem si dat a pripravit uz monitor aj do postielky a vsetko uplne sa zbalit aj s kozmetikou do tasky nech mam pokoj
kamoska ide do vidne v stredu neviem este ci pojdem je to dalej predsa...radsej si dam kupit veci u nej

nikollette
16. feb 2009

jejda baby, ja uz len stepujem od telky, k pociatcu, neviem co mam robit...
som plna ocakavnia na zajtra..oooch
Uz som pridala poslednu foto s bruskom do albumu, este den pred porodom 😉
Len rozmyslam ci mam vsetko zbalene, aby potom priatel nemusel rychlo jazdit pre veci..
najlespie by bolo, keby to na mna zajtra rano prislo same, aby nemuseli vyvolavat, ale co uz, ked už 😅

janula10
16. feb 2009

neboj dobre bude 😉

nikollette
16. feb 2009

jani, díky...
len vieš, uz vp mne stupa adrenalín,. ked viem, ze uz zajtra o takomto case, ktovie co bude.. 😕
Mozno budem cakat nikede v nemocke na izbe na stredu, alebo uz nikede budem rodit..
ci zeby uz bol maly na svete.. juuuj.. uvidime.. je to individulane, u kazdej, tak uvidime... 😅

mirea
16. feb 2009

ahojte,

Nikol, neboj, hlavne kľud a fakt si skús pospať, lebo keď budeš unavená, tak to nebude buhvico 😒

nikollette
16. feb 2009

miri, ja viem, lenze kebyze spim teraz tak nezaspim v noci..
Na noc sa musim vyspat to viem, neviem si predstavit ako by som tam isla unavena.. len ci budem vediet zaspat, budem vela premyslat to neni len tak 😅 😕
Priatel ma musi upsať, bude ma museit hladkat a škrabkať,po chrbte a po vlasoch co ma asi jediné dokaže uspať 😀

mirea
16. feb 2009

no, aj tak ti želám pokojnú noc (aj keď viem že bude ťažké zaspať) 😉
budem na teba myslieť, nech to máš čím skôr za sebou

ludika33
16. feb 2009

ahojte babule,

po dlhej dobe sa opat hlasim z domu. lepsie povedane hlasime sa vam uz dvaja

janula10
16. feb 2009

ahoj ludi
gratulujem maminka nasa...vela zdravicka prajem ja som este stale kinder suprice s prekvapenim velkym asi ked dnes uz mal 3,75kg 😀 vyzera to ze sa mu nechce az po termine bude asi

ludika33
16. feb 2009

jani ahojcek, dakujem za gratulacie. uz som rada, ze to mam za sebou, lebo byt v spitali pd 4.2. do dnes bolo des. lepsie bolo, ked uz bol maly na svete, ale to cakanie slo na nervaky

nikollette
16. feb 2009

Ludike gratulujem 😉
kde si rodila???
Hm verim ti, to cakanie muselo byt otras 😨

janula10
16. feb 2009

ja viem som to teda sme to niektore prezivali s tebou neboj stale sme ta spominali....chudatko ale super ze je ok vsetko a preslo to....ja sa preto nikam nehrabem naco? termin mam v piatok a kludne aj tyzden po moze byt maly 😵

ludika33
16. feb 2009

nikol dakujem. v ruzinovskej nemocke

janula10
16. feb 2009

ludika a vrchol ruzinova dostat 3 vyvolavacky a nic...to sm este nepocula.... ☹

ludika33
16. feb 2009

jani len u mna bolo riziko, ze az by sa vysvihol nad 4 kf tak urcite cisarakm preto sa mi snazili vyvolat drbca este pred terminom

clarissa
16. feb 2009

jeeeej ludika ahooj konecne si doma.....co tam preboha s tebou stvarali... 😨 sme sa tu o teba bali 😕

ludika33
16. feb 2009

no po tretej nic veru ale po prasknuti vody to prislo nastastie, ale tak rychlo sa to rozbehlo, ze epi nestihali uz dat

nikollette
16. feb 2009

V ruzinove... aj ja idem zajtra na vyvolanie do ruzinova, tak sa celkom tesim aj bojím 😵
U koho si rodila??? dalo sa.. aka je tam situacia?? Je tam teraz vela mamiciek??? 🙂

mamamima
16. feb 2009

ahoj ludika, vitajte doma 🙂 tak si mala super porod? ked nestihali epi...mne nestihli ani klystir 😀 a andrejko poslucha?nas dnes boli brusko, som si dala na obed kuracie prsia so smotanou, no asi naposledy chuda moje ☹ sa trapime pol dna

janula10
16. feb 2009

ja viem ludi no tolko trapenia myslim vies ako?! hlavne ze si tu

clariss cau kinder dva 😀

mamamima
16. feb 2009

necitala som cely tvoj pribeh, som myslela ze rychlovka ked nestihli epi, ale asi si dlho cakala, ze?

clarissa
16. feb 2009

janul 😀 ahoj moja..no co ako sa ma tvoje prekvapko vo vnuri??? 😉

janula10
16. feb 2009

co ti poviem 3,75kg ani naznak ze by ho citila dokina musela si zhora posunut pritlacit dole maximka a ze ma ale dost miesta vsak mam mega brucho....no komu by sa chcelo po dobrom vykrmovani ist von a do takeho pocasia....poradnu mam v pondelok aj pasy budu uz ked budem 2den po termine a keby nieco sa u mna zmenilo ze nieco citim tak stvrtok mam dojst...
ty kedy ides teraz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre